Lütfen bekleyiniz...

Lütfen bekleyiniz...

Sayfa Yükleniyor

Beklediğiniz için teşekkürler!

Her Gün Hareketli BARSELONA - PARİS TURU

BARSELONA - PARİS TURU


1. Gün
>> Barselona
27 Mar 2017 Pazartesi
Barselona turumuz, İstanbul – Barselona arası maksimum dört saatlik bir uçuş ile başlıyor. Uçuş süresi kısa; bu nedenle indiğinizde, güzel bir şehir turu atacak enerjiniz kalıyor. (Türkçe rehber eşliğindeki panoramik şehir turunuz, geliş saatinize göre aynı gün veya ertesi gün 2 ile 4 saat arası gerçekleştirilir.) İspanyol ve Katalan kültürünün bütün unsurlarını görebileceğiniz bu tur bitiminde, önceden seçtiğiniz otelinize mutlu bir yorgunluk ile dönüyorsunuz. Ertesi gün için hazır olun; zira isteğinize bağlı sayısız özel tur, müze gezileri ve alışveriş fırsatları sizi bekliyor. 
2. Gün
Barselona
28 Mar 2017 Salı
İkinci gün, Andorra’da alışveriş fırsatı, tatilinizin en keyifli anlarını oluşturacak. Gümrüksüz alışveriş fırsatının bulunduğu Andorra gezisi opsiyonumuz, dünya markalarını dahi inanılmayacak fiyatlara satın almanızı sağlıyor. Andorra’ya gitmeyi tercih etmezseniz, La Boqueria’yı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Barselona’nın bu en ünlü pazar yeri, egzotik meyveler ve yöresel ürünler içeriyor. Gezintiniz sırasında tapas yemeyi ve sangrias içmeyi unutmayın. Yöreye özgü bu meyveli şarap kokteyli, meyve parçaları, bal, rom ve şaraptan yapılıyor.
3. Gün
Barselona
29 Mar 2017 Çarşamba
Üçüncü gün sabahı, şehrin mükemmel düzenlenmiş metro sisteminden faydalanarak, özgürce keşfe çıkabilirsiniz. Birbirinden güzel fotoğraflar çekebilirsiniz. İsterseniz bisiklet veya scooter kiralamanız da mümkün, tüm Barselona onları kullanıyor!
4. Gün
Barselona
30 Mar 2017 Perşembe
Dördüncü gün, Girona – Figueras bölgesini ziyaret etmenizi önemle tavsiye ediyoruz. Akşam içinse enerjinizi toplayın; unutulmaz Flamenko gecesine mutlaka gitmelisiniz. Bu ateşli İspanyol dans gösterisi, gününüzü tutku dolu bir final ile noktalıyor. 
5. Gün
Barselona
31 Mar 2017 Cuma
Beşinci gün, İspanya tarihinin gelmiş geçmiş en ünlü mimarlarından biri olarak kabul edilen Antoni Gauidi’nin eserlerini keşfetmeye ayırabilirsiniz. Casa Mila’ya, Parc Güell’e, Casa Batllo’ya ve Neo-gotik mimarinin en güzel örneklerinden biri olup UNESCO Dünya Mirasları kapsamında koruma altına alınan La Sagra De Familia’ya hayran kalacaksınız.
6. Gün
Barselona
01 Nis 2017 Cumartesi
Altıncı günü, Barselona’nın dünyaca ünlü müzelerini gezmenizi tavsiye ediyoruz. Picasso Müzesi, Miró Müzesi ve Figueras’taki Dali Müzesi’nde 20.yüzyılın çok değerli İspanyol sanatçılarının eserlerini görme şansını yakalayabilirsiniz.
7. Gün
Barselona
02 Nis 2017 Pazar
Sokak sanatçıları ve heykellerle dolu çok özel bir cadde olan La Rambla’yı dolaşmanızı öneriyoruz veya alışveriş merkezi, restoranlar ve sinemalar ile dolu bir liman bölgesi olan Port Vell’de bisiklet turu atabilirsiniz. Barselona’ya doyamadıysanız, 23 Nisan, 19 Mayıs ve Ramazan Bayramı Barselona turu seçeneklerimiz sizi bekliyor. Barselona, birden fazla ziyaret edilmeyi hak eden bir şehir ve Café Tur, bunun için size tüm imkânları sağlıyor. 
8. Gün
Barselona
03 Nis 2017 Pazartesi
Sokak sanatçıları ve heykellerle dolu çok özel bir cadde olan La Rambla’yı dolaşmanızı öneriyoruz veya alışveriş merkezi, restoranlar ve sinemalar ile dolu bir liman bölgesi olan Port Vell’de bisiklet turu atabilirsiniz. Barselona’ya doyamadıysanız, 23 Nisan, 19 Mayıs ve Ramazan Bayramı Barselona turu seçeneklerimiz sizi bekliyor. Barselona, birden fazla ziyaret edilmeyi hak eden bir şehir ve Café Tur, bunun için size tüm imkânları sağlıyor. 
9. Gün
Barselona >>
04 Nis 2017 Salı
Bu güzel şehirden ayrılma günü. Gezdikleriniz, gördükleriniz ve deneyimlediğiniz birçok anı ile evinizde dönme vakti. Sabah otelinizde yapacağınız güzel bir kahvaltı sonrasında otel çıkış işlemlerinizi tamamlayıp eğer uçak saatiniz yakınsa transfer hizmetimiz ile direkt havalimanına geçebilirsiniz. Uçak kalkış saatiniz için daha zaman varsa oteliniz çevresinde yürüme mesafesinde turlar ve bir lezzetli öğle yemeği Barselona turunuz için güzel bir final olacaktır.
Fiyatlara dahil olan hizmetler
Fiyatlara dahil olmayan hizmetler
  • Tur esnasında katılım gösteceğiniz tüm ekstra gezileriniz
  • Ücretli olması halinde, uçuş sırasındaki tüm catering hizmetleri
  • Tüm kişisel harcamalarınız
  • Otellerin uyguladığı günlük şehir vergileri (city tax)
Önemli
  • Uçak kalkış saatinden en az 2 saat önce havalimanında hazır bulunmanız gerekmektedir.
  • Otellere giriş saatleri 14:00 –15:00, çıkış saatleri 12:00 dır.
  • Triple odalarda (3 kişilik oda: dbl yatak + ekstra yatak) 3.yatak ek yatak veya sofa bed olup standart yataklardan daha küçük olabilmektedir.
  • Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile aynı oda da konaklama yapıldığı takdirde geçerlidir.
  • Hava şartlarına ve mücbir sebeplere bağlı olarak uçuşlar gerçekleşmeyebilir bu durumdan Café Tur sorumlu değildir.


Memnuniyetiniz için çalışıyoruz

2000 yılından beri, 16 yıllık birikimimizle,
başarının koşulsuz basamağının müşteri
memnuniyetini ve güvenini sağlamak
olduğunun bilincinde bir turizm şirketi
olarak, tüm ekibimizle, tatillerini bize
emanet eden dünya gezginlerinin
memnuniyeti için çalışıyoruz.

Güveninizi önemsiyoruz

Tercihlerinizi hayallerinize göre
belirlemenizde yardımcı olmak ve en
doğru seçimleri yapabilmeniz adına
seyahat danışmanınız olarak, vaat
ettiğimiz hizmeti doğru anlatabilmek
ve tam karşılığını verebilmek için
çalışıyoruz.

En fazla tur alternatifi sunuyoruz

340’dan fazla tatil destinasyonuna 2 ila 14
gece alternatifiyle, en gözde tatil
destinasyonlardan en ücra köşedeki
destinasyonlara kadar, Türkiye’nin en geniş
tur alternatifini sunan turizm şirketiyiz.

Teknolojide öncüyüz

Türkiye’de teknolojik yatırımlarımızla ve
inovasyonlarımızla turizm sektörünün
öncüsüyüz. 2 ila 14 gece alternatifiyle
1750’nin üzerinde her gün kesin hareketli
turlarımızda, havayolu ve otellerle
doğrudan sistem entegrasyonumuz
sayesinde istediğiniz oteli ve istediğiniz
havayolu şirketini seçerek hangi hizmeti
alacağınıza siz karar verebilirsiniz.
Peşin Fiyata 9 Taksit
Peşin Fiyata 6 Taksit
Peşin Fiyata 5 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit