Lütfen bekleyiniz...

Lütfen bekleyiniz...

Sayfa Yükleniyor

Beklediğiniz için teşekkürler!

Her Gün Hareketli Brüksel Turu

Brüksel Turu


1. Gün
İstanbul >> Brüksel
29 Nis 2017 Cumartesi
Brüksel turu birinci gününde, ilk hedefiniz Grand-Place olmalı. Ortalama uzunluktaki uçuş süresi, otelinize yerleşir yerleşmez bu büyüleyici yapıyı keşfetmenizi mümkün kılıyor. Grand-Place UNESCO Dünya Mirasları listesinde yer alan bir yapı ve şehrin ilk olarak kurulduğu yeri simgeliyor. Burası günümüzde bir açık hava pazarı ve özellikle çiçek satılan dükkanlarıyla tanınıyor. Grand-Place’de her gün 750.000 adet begonya satılıyor ve yerel kafeler ile lokantalar, yine bu bölgede yer alıyor.
2. Gün
Brüksel
30 Nis 2017 Pazar
Brüksel turu ikinci gününde, rotamız Hotel De Ville ve Manneken Pis. Hotel De Ville, 1402 yılında inşa edilmiş gotik bir yapı ve bu mimari tarzın en etkileyici örneklerinden biri kabul ediliyor. Kendinizi enerjik hissediyorsanız, 96 metrelik bir tırmanış yaparak şehri Brabantine Kulesi’nden izleyebilirsiniz – manzaranın keyfine doyum olmuyor. Manneken Pis ise tüm Brüksel’de en çok fotoğrafı çekilen heykel. Çiş yapan bir çocuğu gösteren bu eser, neredeyse şehrin simgesi sayılıyor.
3. Gün
Brüksel
01 May 2017 Pazartesi
Brüksel turu üçüncü gününde, şehri keşfetmeye devam ediyoruz. Bu kez müzeleri ziyaret edeceğiz ve ilk hedefimiz City Museum. Üç yüz yıl boyunca ekmek satılan, iki yüz yıl boyunca kraliyet ailesinin ikametgâhı olarak kullanılan City Museum, son derece etkileyici sanat eserlerine ev sahipliği yapıyor. Çizgi romanlarla ilgileniyorsanız, bir sonraki hedefiniz Centre Belge de la Bande Dessinée olmalı. Dünyanın en büyük çizgi roman müzesi olan bu yapı, orijinal Tenten çizimlerine de ev sahipliği yapıyor.
4. Gün
Brüksel
02 May 2017 Salı
Brüksel turunun dördüncü gününü, yürüyüş ve alışverişe ayırabilirsiniz. Geziye Mini-Europe işle başlayın, 25 hektarlık bu park, hem çok sayıda etkinliğe ev sahipliği yapıyor ve hem de yöreye özgü, el üretimi eşyaların satıldığı küçük dükkanlar içeriyor. Ancak asıl önemi, tüm Avrupa’daki en önemli binaların minyatür versiyonlarını barındırmasından kaynaklanıyor; nitekim ismi de buradan geliyor. Alışveriş içinse hedefiniz Place du Grand Sablon olmalı. Kapalı bir çarşı şeklinde düzenlenen bu cadde, hem dünya markalarına ve hem de küçük bir bit pazarına ev sahipliği yapıyor.
5. Gün
Brüksel
03 May 2017 Çarşamba
Brüksel turunun beşinci gününde, Atomium’u ziyaret ediyoruz. Eyfel kulesi kadar ünlü olamasa da, 1958 yılında yapılmış olan bu yapı, zamanı için oldukça modern bir yapı. Brüksel'e gittiğiniz mutlaka görmeniz gereken yapılardan biri. 102 metre uzunluğunda, 9 adet çelik kürenin birleştirilmesiyle oluşan bu yapı, modern Brüksel mimarisinin sembolü olarak öne çıkıyor. Ziyaretin ardından, kulenin son katına çıkabilir ve, burada bulunan restoranda yemek yiyebilirsiniz.
6. Gün
Brüksel
04 May 2017 Perşembe
Brüksel turunun altıncı gününde, alışveriş ve meydanı gezerek ediyoruz. Galeries Royal St. Hubert isimli pasajı ziyaret ediyoruz. Bu pasaj içerisinde ufak dükkanlar olan bir pasaj. Cafelerin ve hediyelik eşyaların olduğu bu dükkanlardan sevdikleriniz için çeşit çeşit danteller ve çikolatalar alabilirsiniz. Ayrıca, dilerseniz aynı gün Avrupa Parlamentosunu da ziyaret edebilirsiniz.
7. Gün
Brüksel
05 May 2017 Cuma
Budapeşte turu yedinci gününde, Gellert Kaplıcalarını ziyaret edebilirsiniz. Şehrin en güzel manzarasını izleyebileceğiniz noktalardan bir tanesi olan Gellert Tepesi’nde bulunan kaplıcalar, 18. Yüzyıl’ın başında Art Nouveau tarzında inşa edilmiş harika bir kompleks. Kurulduğu yıllarda dönemin en iyi tedavi merkezlerinden biri olan Gellert Kaplıcaları, mimarî olarak göz dolduruyor.. Stresten arınmak ve kendinizi yenilemek için gidebileceğiniz kaplıcalar, aynı zamanda estetik duygunuza da hitap edecek.
8. Gün
Brüksel >> İstanbul
06 May 2017 Cumartesi
Otelinizde yapacağımız sabah kahvaltısının ardından çevre gezileri ve alışveriş için serbest zamanınızı dilediğinizce değerlendirebilirsiniz. 
Transfer almış olan misafirlerimizin uçuş saatlerinden 3 saat önce otellerinden alınarak transferleri gerçekleşecektir. Transfer almayı tercih etmemiş misafirlerimiz ise kendi imkanlarıyla uçuş saatlerinden 3 saat önce havaalanına geçebilirler.
İstanbul’a varışınızı takiben seyahatiniz son bulacaktır.
Fiyatlara dahil olan hizmetler
Fiyatlara dahil olmayan hizmetler
 • Tur esnasında katılım gösteceğiniz tüm ekstra gezileriniz
 • 15 TL tutarındaki yurt dışı çıkış harcınız
 • Ücretli olması halinde, uçuş sırasındaki tüm catering hizmetleri
 • Tüm kişisel harcamalarınız
 • Otellerin uyguladığı günlük şehir vergileri (city tax)
Önemli
 • Uçak kalkış saatinden en az 2 saat önce havalimanında hazır bulunmanız gerekmektedir.
 • Otellere giriş saatleri 14:00 –15:00, çıkış saatleri 12:00 dır.
 • Triple odalarda (3 kişilik oda: dbl yatak + ekstra yatak) 3.yatak ek yatak veya sofa bed olup standart yataklardan daha küçük olabilmektedir.
 • Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile aynı oda da konaklama yapıldığı takdirde geçerlidir.
 • Hava şartlarına ve mücbir sebeplere bağlı olarak uçuşlar gerçekleşmeyebilir bu durumdan Café Tur sorumlu değildir.
 • Otellerin uyguladığı günlük şehir vergileri (city tax) tur fiyatlarına dahil değildir, ülkenin belirlemiş olduğu kurallar gereği direkt otele ödenmektedir.


Memnuniyetiniz için çalışıyoruz

2000 yılından beri, 16 yıllık birikimimizle,
başarının koşulsuz basamağının müşteri
memnuniyetini ve güvenini sağlamak
olduğunun bilincinde bir turizm şirketi
olarak, tüm ekibimizle, tatillerini bize
emanet eden dünya gezginlerinin
memnuniyeti için çalışıyoruz.

Güveninizi önemsiyoruz

Tercihlerinizi hayallerinize göre
belirlemenizde yardımcı olmak ve en
doğru seçimleri yapabilmeniz adına
seyahat danışmanınız olarak, vaat
ettiğimiz hizmeti doğru anlatabilmek
ve tam karşılığını verebilmek için
çalışıyoruz.

En fazla tur alternatifi sunuyoruz

340’dan fazla tatil destinasyonuna 2 ila 14
gece alternatifiyle, en gözde tatil
destinasyonlardan en ücra köşedeki
destinasyonlara kadar, Türkiye’nin en geniş
tur alternatifini sunan turizm şirketiyiz.

Teknolojide öncüyüz

Türkiye’de teknolojik yatırımlarımızla ve
inovasyonlarımızla turizm sektörünün
öncüsüyüz. 2 ila 14 gece alternatifiyle
1750’nin üzerinde her gün kesin hareketli
turlarımızda, havayolu ve otellerle
doğrudan sistem entegrasyonumuz
sayesinde istediğiniz oteli ve istediğiniz
havayolu şirketini seçerek hangi hizmeti
alacağınıza siz karar verebilirsiniz.
Peşin Fiyata 9 Taksit
Peşin Fiyata 6 Taksit
Peşin Fiyata 5 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit