Lütfen bekleyiniz...

Lütfen bekleyiniz...

Sayfa Yükleniyor

Beklediğiniz için teşekkürler!

Her Gün Hareketli Dubrovnik Turu

Dubrovnik Turu

Adriatik’in İncisi olarak anılan bu şirin kent, Hırvatistan sınırları içerisinde yer almaktadır. Sıkı bir restorasyon sürecinin ardından, savaşlardan aldığı yaraları büyük ölçüde sararak eski  görünümüne yeniden kavuşan Dubrovnik, Mavi Bayrak’lı plajlarıyla ünlüdür. Mutfağında ağırlıklı olarak deniz mahsullerinin yer bulduğu, UNESCO tarafından Dünya Mirası Listesi’ne alınan, tarihi ve eğlenceyi bir arada barındıran Dubrovnik, Akdeniz’den vazgeçemeyenler için ideal bir yaz tatili seçeneği.

1. Gün
İstanbul >> Dubrovnik
30 Nis 2017 Pazar
Dubrovnik turu birinci gününde, ilk durağınız eski şehrin duvarları olmalı. Şehre gelen herkesin muhakkak ziyaret ettiği bu yer, tüm şehri çevreliyor ve bir yanda masmavi bir deniz, bir yanda da Dubrovnik’in büyüleyici manzarasını barındırıyor. Diğer turistlerden farkınızı gösterip, sadece dış duvarları gezmekle yetinmeyin: iç tarafta ayrı bir yol daha bulunuyor. Bir ipucu daha: kuzeybatı tarafındaki girişte, hemen hiç kuyruk olmuyor! Gününüzü yerel bir restoranda tamamlarken, Avrupa çapında meşhur Hırvatistan şaraplarından muhakkak denemenizi tavsiye ediyoruz.
2. Gün
Dubrovnik
01 May 2017 Pazartesi
Dubrovnik turu ikinci gününde, şehri dolaşmaya ve keşfetmeye devam ediyoruz. İlk durağımız eski Dubrovnik. İsminden de anlaşılabileceği gibi, burası şehrin tamamen korunmuş bir kısmı ve sizi yüzlerce yıl öncesine götürüyor. Manzara muhteşem – her bir sokak, büyüleyici fotoğraflar çekmeniz için ayrı bir fon oluşturuyor. Kalelerden küçük evlere, liman kafelerinden alışveriş mağazalarına kadar her şeyi barındıran eski Dubrovnik, turunuzun en unutulmaz duraklarından biri olacak. Alışverişinizi de burada yapmanızı tavsiye ederiz.
3. Gün
Dubrovnik
02 May 2017 Salı
Dubrovnik turu üçüncü gününde biraz yükseklere çıkmaya ne dersiniz? Şehrin kayalıklar üzerine kurulduğundan bahsetmiştik, zirveye bir teleferik ile çıkabiliyorsunuz. Yolculuk kısa ve etkileyici, en tepeye ulaştığınızda tüm şehri 360 derece görebilme imkanına kavuşuyorsunuz. Fotoğraf tutkunları için kaçırılmayacak bir fırsat; nitekim önceden gördüğünüz tüm Dubrovnik resimleri de, genellikle bu zirveden çekilmiş oluyor. Şehre döndükten sonra Lokrum Adası’nı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Zeytin ağaçları ve tavus kuşları ile dolu bu bakir ada, turunuzun en huzurlu anlarından biri olacak.
4. Gün
Dubrovnik
03 May 2017 Çarşamba
Dubrovnik turu dördüncü günü, müze ve park ziyareti yapmanın zamanı. İlk durağımız Savaş Fotoğrafları Müzesi. İç savaş döneminden kalma fotoğrafların sergilendiği bu müze, sizi yakın tarihte bir yolculuğa çıkarıyor ve şehrin ne gibi zorlukların altından kalktığını gösteriyor. Günün ikinci durağı ise Mljet Adası olmalı. Biraz uzakta kalsa da, gittiğinize değiyor – iki doğal gölün bulunduğu ada, muhteşem doğa manzaraları içeriyor. Su o kadar berrak ki, en derin noktasında dahi dibinin görülmesi mümkün oluyor.
5. Gün
Dubrovnik
04 May 2017 Perşembe
Dubrovnik turu beşinci günü, Dubrovnik’ in ünlü plajı Berje’yi ziyaret ediyoruz. Dileyenler, Berje’ de denize girebilir ya da çevre gezileriyle serbest zamanı değerlendirebilir. Ayrıca gene bu bölgede yer alan tekne gezilerinden birine katılabilir ve Elaphite adalarını görebilirsiniz.
6. Gün
Dubrovnik
05 May 2017 Cuma
Dubrovnik turu altıncı gününde, dünyanın en eski eczanelerinden birine ev sahipliği yapan Franciscan manastırını ziyaret edeceğiz. Ardından ise Gundulica Meydanını ziyaret ederek, burada kurulan sokak pazarını gezeceğiz. Dubrovnik’ e ait pek çok yöresel ürünü, çok uygun fiyatlara satın alabileceksiniz.
7. Gün
Dubrovnik
06 May 2017 Cumartesi
Dubrovnik turu yedinci günü, Dubrovnik’in doğusunda yer alan Eski Limanı ziyaret edeceğiz. Gradska Luka(Eski Liman) yapımına 15. Yüzyılda başlanan bir liman. Dilerseniz buradan kalkan saatlik tekne turlarına katılarak şehrin çevresini gezebilirsiniz. Bu limanın etrafında biraz vakit geçirdikten sonra, Minceta Hisarını ziyaret edeceğiz. Bu hisar şehrin sembolu olması açısından oldukça önemli. Ziyaretin ardından günün geri kalanındaki serbest zamanda dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.
8. Gün
Dubrovnik >> İstanbul
07 May 2017 Pazar
Otelinizde yapacağımız sabah kahvaltısının ardından çevre gezileri ve alışveriş için serbest zamanınızı dilediğinizce değerlendirebilirsiniz. 
Transfer almış olan misafirlerimizin uçuş saatlerinden 3 saat önce otellerinden alınarak transferleri gerçekleşecektir. Transfer almayı tercih etmemiş misafirlerimiz ise kendi imkanlarıyla uçuş saatlerinden 3 saat önce havaalanına geçebilirler.
İstanbul’a varışınızı takiben seyahatiniz son bulacaktır.
Fiyatlara dahil olan hizmetler
Fiyatlara dahil olmayan hizmetler
 • Tur esnasında katılım gösteceğiniz tüm ekstra gezileriniz
 • 15 TL tutarındaki yurt dışı çıkış harcınız
 • Ücretli olması halinde, uçuş sırasındaki tüm catering hizmetleri
 • Tüm kişisel harcamalarınız
 • Otellerin uyguladığı günlük şehir vergileri (city tax)
Önemli
 • Uçak kalkış saatinden en az 2 saat önce havalimanında hazır bulunmanız gerekmektedir.
 • Otellere giriş saatleri 14:00 –15:00, çıkış saatleri 12:00 dır.
 • Triple odalarda (3 kişilik oda: dbl yatak + ekstra yatak) 3.yatak ek yatak veya sofa bed olup standart yataklardan daha küçük olabilmektedir.
 • Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile aynı oda da konaklama yapıldığı takdirde geçerlidir.
 • Hava şartlarına ve mücbir sebeplere bağlı olarak uçuşlar gerçekleşmeyebilir bu durumdan Café Tur sorumlu değildir.
 • Otellerin uyguladığı günlük şehir vergileri (city tax) tur fiyatlarına dahil değildir, ülkenin belirlemiş olduğu kurallar gereği direkt otele ödenmektedir.


Memnuniyetiniz için çalışıyoruz

2000 yılından beri, 16 yıllık birikimimizle,
başarının koşulsuz basamağının müşteri
memnuniyetini ve güvenini sağlamak
olduğunun bilincinde bir turizm şirketi
olarak, tüm ekibimizle, tatillerini bize
emanet eden dünya gezginlerinin
memnuniyeti için çalışıyoruz.

Güveninizi önemsiyoruz

Tercihlerinizi hayallerinize göre
belirlemenizde yardımcı olmak ve en
doğru seçimleri yapabilmeniz adına
seyahat danışmanınız olarak, vaat
ettiğimiz hizmeti doğru anlatabilmek
ve tam karşılığını verebilmek için
çalışıyoruz.

En fazla tur alternatifi sunuyoruz

340’dan fazla tatil destinasyonuna 2 ila 14
gece alternatifiyle, en gözde tatil
destinasyonlardan en ücra köşedeki
destinasyonlara kadar, Türkiye’nin en geniş
tur alternatifini sunan turizm şirketiyiz.

Teknolojide öncüyüz

Türkiye’de teknolojik yatırımlarımızla ve
inovasyonlarımızla turizm sektörünün
öncüsüyüz. 2 ila 14 gece alternatifiyle
1750’nin üzerinde her gün kesin hareketli
turlarımızda, havayolu ve otellerle
doğrudan sistem entegrasyonumuz
sayesinde istediğiniz oteli ve istediğiniz
havayolu şirketini seçerek hangi hizmeti
alacağınıza siz karar verebilirsiniz.
Peşin Fiyata 9 Taksit
Peşin Fiyata 6 Taksit
Peşin Fiyata 5 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit