Lütfen bekleyiniz...

Lütfen bekleyiniz...

Sayfa Yükleniyor

Beklediğiniz için teşekkürler!

Her Gün Hareketli Myanmar Fotoğraf Atölyesi


Bu tur seçmiş olduğunuz tarihler arasında online satışa açık değildir.
Bizi aramanız halinde (444 0 179) Çağrı Merkezimiz üzerinden seyahat danışmanlarımız aradığınız tarihler için kontenjan durumunu gözden geçireceklerdir.

 

Odada en uygun oda ve konaklama tipine göre kişi başı toplam fiyattır.
8 Gece
(6 Gece Konaklama)
0
0 TL

Seçtiğinz tarihin fiyatını ve detaylarını görmek için sorgulama yapmanız gerekmektedir.


Fiyat Getir

İstediğiniz sorgu tercihlerine uygun tur alternatifi bulunamamıştır.

Tercihlerinizi değiştirerek yeni sorgu yapabilirsiniz ya da "Biz Sizi Arayalım" butonunu tıklayarak seyahat danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.


facebook FACEBOOK İLE GİRİŞ YAPIN,
100 TL İNDİRİM ÇEKİ KAZANIN!

Myanmar Fotoğraf Atölyesi


1. Gün
>> Seul
20 Oca 2017 Cuma
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde buluşmamız ile başlıyor.Check–in işlemleri ve pasaport kontrollerinin ardından saat 20.45’te Kore Havayolları’na ait KE 956 sefer sayılı uçak Seul’a hareket ediyoruz.Geceleme uçakta.
2. Gün
Seul >> Yangon
21 Oca 2017 Cumartesi
Yerel saat ile 13.45’te Güney Kore’nin başkenti Seul’e varıyoruz. Burada uçak değiştiriyor ve saat 18.30’da Kore Havayolları’na ait KE471 sefer sayılı uçak ile Yangon’a hareket ediyoruz. Yaklaşık 3 saat sürecek yolculuğun ardından yerel saat ile 22.30’da Yangon’a varıyoruz. Varışımıza istinaden havalimanında karşılanıyor ve özel aracımız ile otele transfer oluyoruz. Konaklama Yangon’daki otelimizde.
3. Gün
Yangon >> Heho >> Inle Lake
22 Oca 2017 Pazar
Otelde alacağımız kahvaltının ardından Koehtetgyi Pagoda’sı ve Budist manastırlarını fotoğraflamak için otelimizden hareket ediyoruz. Ardından Sanchaung bölgesine yapacağımız ziyaretimizde Daw Nyana Sari Rahibe Manastırı’nı ziyaret edecek rahibelerin öğle yemeği seremonisini izleme şansını bulacağız. Sonrasında ise Heho uçuşumuz için havalimanına transfer oluyoruz. Yaklaşık 1 saat 10 dakikalık uçuşumuzu tamamladıktan sonra Heho’ya varıyor ve Myanmar’ın en güzel manzaralarına sahip olan rotamızı izleyerek İnle Gölü’ne transfer oluyoruz. Yolculuğumuz sırasında; muazzam oyma eserler ve Buddha heykelleri görebileceğimiz ahşap Shwe Yan Pyay Manastırı’nda mola vereceğiz. Öğle yemeğimiz yerel restoranda. Yemek sonrasında özel botumuza binerek, İnle Gölü yolculuğumuzun son kısmını gerçekleştiriyoruz. Bot yolculuğumuz sırasında Intha halkının yaşadığı ve ahşap sütunlar üzerine inşa edilmiş evleri göreceğiz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
4. Gün
Inle Lake
23 Oca 2017 Pazartesi
Güne erken başlıyor ve bölgenin en renkli pazarlarından Nam Pam pazarını ziyaret ediyoruz. Birçok kabileden insanın yaşamına tanıklık edeceğimiz pazar gezimizi tamamladıktan sonra Inle Gölü’nde bot turuna çıkacak en fotojenik koylarını fotoğraflayacak ve hala eski usul balık tutan balıkçıları izleme fırsatı bulacağız. Sonrasında ise düzinelerce Shan Buddha heykelinin bulunduğu Nga Hpe Chaung Manastırı’nı ziyaret edecek, gölün ana tapınağı olan ve 5 kutsal Buddha heykeline ev sahipliği yapan Phaung Daw Oo Pagodası’na gideceğiz. Öğle yemeğimizi aldıktan sonra Inpawkhone köyü ve Birmanya’ya özgü bir puro cinsi olan “cheroot”ların el ile üretildiği fabrikalarından birini ziyaret edeceğiz. Vaktimiz kalırsa, küçük balıkçı kasabası Le Myaung köyüne de gideceğiz. Gezimizin ardından otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. 
5. Gün
Inle Lake >> Indeın >> Heho >> Bagan
24 Oca 2017 Salı
Kahvaltımızın ardından İnle Gölü’nün üzerinde kurulan marketi fotoğraflamaya gidiyoruz. Bölgede yaşayan insanların ve tepelerde yaşayan kabilelerin dolunay günleri hariç haftanın 5 günü geldiği hem Pazar hem de sosyal bir aktivite olarak düşünebileceğimiz bu renkli pazarı fotoğraflıyor ve gölün ortasında kalan küçük bir kanalın üstüne kurulan Paoh Köyü’nü ziyaret ediyoruz. Köyün etrafında yapacağımız gezintimizden sonra bitkiler ile kaplanmış merdivenlerden antik stupanın doğal bitki örtüsü ile kısmen kaplandığı Alaung Sitthou bölgesini ziyaret ediyoruz. Gölün en güzel manzaralarının fotoğraflanabildiği bu yerde harika manzaradan kareler alacağız. Öğle yemeğimizi yerel restoranda aldıktan sonra, Bagan uçuşumuz için havalimanına transfer oluyoruz. Yaklaşık 40 dakika sürecek uçuşumuzun ardından Bagan’a varıyor ve otelimize transfer oluyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
6. Gün
Bagan
25 Oca 2017 Çarşamba
Kahvaltımızın ardından Bagan şehrini ve bitki örtüsünü panoramik olarak görebileceğimiz Tayokye Pyay tapınağını ziyaret ediyoruz. İkinci durağımız ise, Irrawaddy Irmağı kenarına kurulu birçok tapınağın en etkileyicilerinden biri olan altın kaplı Shwezigon Pagoda. Kral Anawrahta döneminde yapımına başlanan bu muazzam yapıtın gezilmesinden sonra 13. yüzyıl duvar resimleri ile son derece etkileyici iki tapınak Gubyaukgyi ve Htilomino Tapınakları’nı geziyoruz. Öğle yemeğimizi yerel bir restoranda alacağız. Öğleden sonraki gezimiz, Myanmar’a özgü el yapımı lake eşyaların üretildiği workshoplardan birini ziyaretimiz ile başlıyor. Sonrasındaysa, eşsiz Buddha görüntüleri içeren, Bagan'ın en güzel tapınaklarından biri olan Ananda Tapınağı da ziyaretlerimiz ve fotoğraf makinelerimizdeki yerini alıyor. Buradan at arabaları eşliğinde yapacağımız gezimiz sırasında; Bagan’ın en yüksek tapınağı olan Thatbyinnyu, en büyük tapınağı Dhammayangyi, olağanüstü tuğla işçiliği ile ünlü Sulamani Tapınağı görülecek yerler arasındadır. Tapınaklardan birinin tepesinden günbatımını gözlemleme fırsatı bulacağız. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
7. Gün
Bagan >> Yangon
26 Oca 2017 Perşembe
Kahvaltımızın ardından rengarenk bir Pazar yeri olan Nyaung OO Pazarı’na gidiyoruz. Ardından Myinkiba Köyü’ne gidecek kısa ve keyifli bir yürüyüş ile Manuha ve Nan Paya tapınaklarını ziyaret edeceğiz. Öğle yemeğimizin ardından Minnanthu köyüne gidecek ve Payathonzu, Lemyentha ve Nandamannya tapınaklarını fotoğraflama şansımız olacak. Tapınak ve köy gezilerimizi tamamladıktan sonra Irrawaddy Nehri’nde keyifli bir bot turuna çıkacağız. Bot turu sırasında balıkçı köylerinin yanından geçecek geleneksel yöntemler ile balık avlayan yerlilerin fotoğrafını çekeceğiz. Turumuzun ardından Yangon uçuşumuz için havalimanı transfer oluyoruz. Yangon’a varışımız ile birlikte otelimize transfer olacağız. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
8. Gün
Yangon >> Seul
27 Oca 2017 Cuma
Kahvaltımızın ardından Yangon gezimize başlıyoruz. İlk durağımız, uzanmış devasa bir Buddha heykelinin bulunduğu Chaukhtatgyi Pagodası. Sonrasında ise Kandawgyi Gölü çevresinde gezimizi gerçekleştiriyoruz. Şehrin kalbinde yer alan, 2.500 yıllık geçmişi ile Myanmar’ın en önemli tapınaklarından biri olan Sule Pagoda’yı ziyaret ediyoruz. Mahabandoola Park’ında yapacağımız keyifli yürüyüşün ardından belediye binasını görüyoruz. Turumuzun sabahki bölümünü tamamladıktan sonra, öğle yemeğimizi yerel bir restoranda alarak Shwegadon Pagodası gezimizi gerçekleştirmek üzere hareket ediyoruz. Pagoda ziyaretinin sonunda, Scott Market’taki serbest zamanın ardından havalimanına hareket edeceğiz. 23.55’te Kore Havayolları KE472 sefer sayılı uçağı ile Seul’e hareket ediyoruz. Geceleme uçakta.
Fiyatlara dahil olan hizmetler
Fiyatlara dahil olmayan hizmetler
  • Programda belirtilen yemekler esnasında alınacak içecekler
  • Fazla bagaj ücretleri
  • Geziler esnasında talep edilebilecek fotoğraf ve video çekim ücretleri
  • Kişisel harcamalar
Önemli
  • Uçak kalkış saatinden en az 2 saat önce havalimanında hazır bulunmanız gerekmektedir.
  • Otellere giriş saatleri 14:00 –15:00, çıkış saatleri 12:00 dır.
  • Triple odalarda (3 kişilik oda: dbl yatak + ekstra yatak) 3.yatak ek yatak veya sofa bed olup standart yataklardan daha küçük olabilmektedir.
  • Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile aynı oda da konaklama yapıldığı takdirde geçerlidir.
  • Hava şartlarına ve mücbir sebeplere bağlı olarak uçuşlar gerçekleşmeyebilir bu durumdan Café Tur sorumlu değildir.
  • Otellerin uyguladığı günlük şehir vergileri (city tax) tur fiyatlarına dahil değildir, ülkenin belirlemiş olduğu kurallar gereği direkt otele ödenmektedir.


Memnuniyetiniz için çalışıyoruz

2000 yılından beri, 16 yıllık birikimimizle,
başarının koşulsuz basamağının müşteri
memnuniyetini ve güvenini sağlamak
olduğunun bilincinde bir turizm şirketi
olarak, tüm ekibimizle, tatillerini bize
emanet eden dünya gezginlerinin
memnuniyeti için çalışıyoruz.

Güveninizi önemsiyoruz

Tercihlerinizi hayallerinize göre
belirlemenizde yardımcı olmak ve en
doğru seçimleri yapabilmeniz adına
seyahat danışmanınız olarak, vaat
ettiğimiz hizmeti doğru anlatabilmek
ve tam karşılığını verebilmek için
çalışıyoruz.

En fazla tur alternatifi sunuyoruz

340’dan fazla tatil destinasyonuna 2 ila 14
gece alternatifiyle, en gözde tatil
destinasyonlardan en ücra köşedeki
destinasyonlara kadar, Türkiye’nin en geniş
tur alternatifini sunan turizm şirketiyiz.

Teknolojide öncüyüz

Türkiye’de teknolojik yatırımlarımızla ve
inovasyonlarımızla turizm sektörünün
öncüsüyüz. 2 ila 14 gece alternatifiyle
1750’nin üzerinde her gün kesin hareketli
turlarımızda, havayolu ve otellerle
doğrudan sistem entegrasyonumuz
sayesinde istediğiniz oteli ve istediğiniz
havayolu şirketini seçerek hangi hizmeti
alacağınıza siz karar verebilirsiniz.
Peşin Fiyata 6 Taksit
Peşin Fiyata 9 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 6 Taksit
Peşin Fiyata 5 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit