Lütfen bekleyiniz...

Lütfen bekleyiniz...

Sayfa Yükleniyor

Beklediğiniz için teşekkürler!

Her Gün Hareketli Selanik Kavala Turu


Bu tur seçmiş olduğunuz tarihler arasında online satışa açık değildir.
Bizi aramanız halinde (444 0 179) Çağrı Merkezimiz üzerinden seyahat danışmanlarımız aradığınız tarihler için kontenjan durumunu gözden geçireceklerdir.

 

Odada en uygun oda ve konaklama tipine göre kişi başı toplam fiyattır.
2 Gece
(1 Gece Konaklama)
0
0 TL

Seçtiğinz tarihin fiyatını ve detaylarını görmek için sorgulama yapmanız gerekmektedir.


Fiyat Getir

İstediğiniz sorgu tercihlerine uygun tur alternatifi bulunamamıştır.

Tercihlerinizi değiştirerek yeni sorgu yapabilirsiniz ya da "Biz Sizi Arayalım" butonunu tıklayarak seyahat danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.


facebook FACEBOOK İLE GİRİŞ YAPIN,
100 TL İNDİRİM ÇEKİ KAZANIN!

Selanik Gezi Rehberi

Nereye Gidilir? • Atatürk’ün Evi
 • Aya Dimitros Katedrali
 • Büyük İskender Heykeli
 • Beyaz Kule
 • Nikis Caddesi ve Kordon
 • Fuar Meydanı
 • Döner Kule
 • Osmanlı ve Bizans EserleriNe Yapılır? • Neretva Nehri’nin üzerine Mimar Hayreddin tarafından inşa edilmiş tarihi Mostar Köprüsü’nü ziyaret edin ve muhteşem manzarasını izleyin.
 • Bosna Savaşı sırasında kentin dünya ile tek bağlantısı olan Umut Tüneli’ni gezerken savaşın izlerini görebilirsiniz.
 • Saraybosna’nın en merkezi ve tarihi yeri olan Başçarşı’da, Osmanlı mimarisini ve yüzyıllık atmosferi içinize çekin.
 • Osmanlı padişahı IV. Mehmet tarafından inşa ettirilen Konyiç Köprüsü’nü ziyaret edin.
 • Ünlü seyyah Evliya Çelebi’nin Seyahatnamesi’nde bahsettiği ve tarihi Başçarşı’da yer alan Morica Han’ı ve içerisindeki dükkânları gezin.
 • Bahçesinde her gün Meryem Ana’nın ziyaret ettiği söylentisi ile adını duyuran Medugorje Kilisesi’ni keşfedin.
 • I. Dünya Savaşı’nın çıkmasına neden olan Avusturya Arşüdükü’nün ve eşinin suikasta uğradığı Latin Köprüsü’nü ve hemen karşısındaki müzeyi gezerek zamanda yolculuk yapın.
 • Mimar Sinan tarafından inşa edilen Gazi Hüsrev Bey Camii ve külliyesinin tarihi mimarisini keşfedin.
 • 19. Yüzyıl’ın sonlarına doğru inşa edilen ve ulusal kültürün en önemli parçalarının bulunduğu Bosna Ulusal Müzesi ile ülke yaşayışını daha yakından tanıyın.
 • Gotik ve Roma mimarisini aynı anda görebileceğiniz ve Balkanların en büyük Ortodoks kilisesi olan Saraybosna Katedrali’ni ziyaret etmeden dönmeyin.Ne Zaman Gidilir?Selanik ılıman iklime sahiptir, her mevsim seyahat edilebilir bir kenttir ancak yaz ayları festivallerin çok olmasından dolayı daha yoğundur.Eğlence ve Gece HayatıYunanistan’ın sirtaki dansları, Uzo rakısı ve Buziki müzikleriyle dolu ve her daim eğlenceyle harmanlanmış tavernalı tüm dünyada dillere destandır. Ege Kültürü’nden çok fazla izler taşıyan Yunan gece hayatı daha çok yemekli ve rakılı sofralar eşliğinde dans şeklindedir. Hemen her kentinde bulunan tavernaların yanında Selanik ve Atina gibi büyük kentlerinde modern gece küpleri, disko ve barlar da bulunmaktadır.

Dubrovnik’in Arnavut Kaldırımlı sokaklarında gün boyu gezindikten sonra bu tarihi ortamın verdiği sakinliği üzerinizden atmak istiyorsanız ışıltılı bir gece hayatına yavaş yavaş hazırlanmalısınız. Dubrovnik’te genel olarak gece hayatına giriş yapmadan önce geniş saatlere yayılmış akşam yemekleri ile geceye başlanmaktadır. Bunun için genellikle deniz kenarındaki restoranlar tercih edilmektedir. Dubrovnik’in hareketli ve uzun saatler süren eğlence hayatı bar, revü gösterileri, casinolar ve publar gibi birçok farklı seçenek sunmaktadır. Şehrin gece hayatında giderek artan ve bir trend haline gelen sokakta eğlence ve sokak çalgıcılarının düzenlediği festivaller de gece hayatının renkli detaylarındandır. Özel dj partileri, akrobasi gösterileri de diğer alternatifler arasındadır. Güvenliğin had safhada olduğu gece klüplerinde rahatça eğlenebilir ve Dubrovnik gece hayatının keyfini dilediğinizce yaşayabilirsiniz.

Saraybosna’da gece hayatı için onlarca farklı bar, club ya da pub seçeneğiniz bulunmaktadır. İçkilerin özellikle yerel şarapların çok uygun fiyata satılması Saraybosna gecelerini çekici kılan unsurlar arasındadır. Mekânlarda güvenliğin had safhada olmasıyla rahatça gece kulüplerinde dans edebilir ve içkilerinizi içebilirsiniz. Mekânların en dolu olduğu gün genellikle Cumartesi günleridir. Pazar günleri Sarabosnalılar genellikle evlerinde dinlenmeyi tercih ederler. Hafta içinde ise Çarşamba günü kalabalık artmaktadır. Ayrıca Çarşamba günü çoğu mekân kadın müşterilerine indirimli giriş, sınırsız içki gibi kampanyalar yapmaktadır.

Latino Club Fuego
Şehrin kuzeyindeki Pile’de bulunan Lationo Club Fuego, Dubrovnik’in en eski ve köklü barlarından biridir. Mekân ismi Latin müzikleri çalan bir yer olduğu algısı yaratsa da genellikle Elektronik müzik ya da popüler şarkı listeleri çalınmaktadır. Geniş dans pistinde rahatça dans edebileceğiniz gibi kıyafet zorunluluğu da yoktur.
Adres: Pile Brsalje 11 Old Town
Tel: + 385 20 312-870

Mylos
Eski bir değirmenin restore edilmesiyle hizmete açılan Mylos’da restorandan gece klübüne kadar birçok eğlence seçeneğini bir arada bulabilir ve Selanik’in hareketli gece yaşamının tadını çıkarabilirsiniz.
Adres: Andreou Georgiou 56, 54627 Selanik
Tel: +30 231 055 1836

Pink Houdini
Şehir merkezinde, Uluslararası Film Festivali’nin de yapıldığı mekâna çok yakın bir yerde bulunan Pink Houdini şehrin en gözde kulüplerinden biridir. Çok çeşitli kokteyleri ve şarapları bulabileceğiniz mekânda Dj’ler eşliğinde canlı müzik ya da jazz dinletileri yapılmaktadır.
Adres: Branilaca Sarajeva 31, 71 000
Tel: 063 640 542Kavala Gezi Rehberi

Önemli Yerler

Kavala şehir merkezi
Kavala şehir merkezi

1387'den 1912'ye kadar Osmanlı hakimiyetinde kalan bu tarihi şehir küçük bir liman kentidir. Eski Şehir bölgesi dar sokakları ve alçak evleri ile ünlüdür. Yeni Şehir bölgesi ise modern yapısı ile bir Avrupa kenti görünümündedir. Nereye Gidilir? • Mehmet Ali Paşa Külliyesi
 • Kavala Kalesi ve Su Kemerleri 
 • Kavala Belediye BinasıNe Zaman Gidilir?Kavala seyahati için tüm yıl seçilebilir fakat mayıs - eylül ayları arasındaki dönem en ideal zamanlarıdır.

Memnuniyetiniz için çalışıyoruz

2000 yılından beri, 16 yıllık birikimimizle,
başarının koşulsuz basamağının müşteri
memnuniyetini ve güvenini sağlamak
olduğunun bilincinde bir turizm şirketi
olarak, tüm ekibimizle, tatillerini bize
emanet eden dünya gezginlerinin
memnuniyeti için çalışıyoruz.

Güveninizi önemsiyoruz

Tercihlerinizi hayallerinize göre
belirlemenizde yardımcı olmak ve en
doğru seçimleri yapabilmeniz adına
seyahat danışmanınız olarak, vaat
ettiğimiz hizmeti doğru anlatabilmek
ve tam karşılığını verebilmek için
çalışıyoruz.

En fazla tur alternatifi sunuyoruz

340’dan fazla tatil destinasyonuna 2 ila 14
gece alternatifiyle, en gözde tatil
destinasyonlardan en ücra köşedeki
destinasyonlara kadar, Türkiye’nin en geniş
tur alternatifini sunan turizm şirketiyiz.

Teknolojide öncüyüz

Türkiye’de teknolojik yatırımlarımızla ve
inovasyonlarımızla turizm sektörünün
öncüsüyüz. 2 ila 14 gece alternatifiyle
1750’nin üzerinde her gün kesin hareketli
turlarımızda, havayolu ve otellerle
doğrudan sistem entegrasyonumuz
sayesinde istediğiniz oteli ve istediğiniz
havayolu şirketini seçerek hangi hizmeti
alacağınıza siz karar verebilirsiniz.
Peşin Fiyata 6 Taksit
Peşin Fiyata 9 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 6 Taksit
Peşin Fiyata 5 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit