Lütfen bekleyiniz...

Lütfen bekleyiniz...

Sayfa Yükleniyor

Beklediğiniz için teşekkürler!

hareketli
 

Singapur Turları


Singapur Turları kategorisinde, sizin için toplam 8 adet tur listelenmiştir.
Aşağıda yer alan turlardan, kişisel tercihlerinize uygun olanları seçebilirsiniz.

0
Vizesiz
Qatar Hava Yolları İle Singapur Turu
Neler Dahil?
Neler Dahil?
  • Oda Kahvaltı Konaklama
  • Uçuşlar
  • Havalimanı Vergileri
  • Havalimanı > Otel > Havalimanı Transferleri
  • Mesleki Sorumluluk Sigortası
0
Vizesiz
Ramazan Bayramı Singapur Turu
Neler Dahil?
Neler Dahil?
  • Oda Kahvaltı Konaklama
  • Uçuşlar
  • Havalimanı Vergileri
  • Havalimanı > Otel > Havalimanı Transferleri
  • Mesleki Sorumluluk Sigortası

Singapur Turları | Singapur Hakkında

Hoş görü ve huzurun hâkim olduğu, devasa gökdelenlerin gölgesinde şirin sokaklarda gezmek isterseniz; Uzak Doğu’nun şirin bir ada ülkesi olan Singapur sizin için en güzel alternatif. Singapur Turları ile egzotik bir tatile hazır mısınız?
Malay Yarımadası’nın güney kısmında kalan Singapur, Malezya ve Endonezya arasında bulunan küçük bir ada ülkesidir. 5 milyona yakın nüfusu bulunan Singapur’da resmi bir din yoktur. Ülkede Budizm, Hinduizm, Hıristiyanlık ve Musevilik gibi birçok dine rastlayabilirsiniz. Buna rağmen hoşgörü sonsuzdur ve her din mensubu kendi ibadetini yaparken serbesttir. Tropikal iklimin hâkim olduğu bu coğrafyada sıcaklık ve nem oranı yüksek olmakla birlikte, yağışlar oldukça fazladır. Resmi dili İngilizce olan Singapur ile aramızda 5 saatlik zaman zarfı bulunuyor. Singapur’da yemek kültürü farklılıklar gösterebilir. Çin ve Hint mutfağını seviyorsanız, sizin damak tadınıza uygun birçok yemek çeşidi bulabilirsiniz. Dedik ya; Singapur ada ülkesi diye… Bu nedenle her türlü deniz mahsullüyle de masanızı donatabilirsiniz.
Uzak Doğu’nun karakteristik yapısına sahip olan Singapur’a adımınızı attığınız zaman biraz şaşıracaksınız. Ülkede yükselen gökdelenlere bakınca kendinizi Avrupa’nın büyük bir kentinde gibi hissedebilirsiniz. Peki, Singapur’da nerelere gidilmeli, neler yapılmalı? Bağımsızlığını 51 yıl önce kazanan bu ada ülkesinde geçmişe bir yolculuk yapmak isterseniz; Asya Medeniyetleri Müzesi ve Singapur Sanat Müzesi’ni ziyaret etmekte fayda var. Doğa ile iç içe olmak mı istiyorsunuz? Zooloji Bahçesi ve Bukit Timah bölgesinde oksijen depolayabilirsiniz. Singapur doğal güzellikleri ve mimari yapısının yanı sıra gece hayatıyla oldukça ünlüdür. Dünyanın dört bir yanından gelen insanların oluşturduğu kültürel renklilik, birbirinden değişik pek çok barın, diskonun, gece kulübünün ve benzeri eğlence merkezinin her gece tıka basa dolmasına olanak sağlıyor. Ünlü Ochard Road’da alışverişinizi yaptıktan sonra Çin mahallesinde renkli bir tura ‘hayır’ dememelisiniz. Ada ülkesine gidip de denizin tadını çıkarmadan dönmek de olmaz. Birbirinden güzel kumsallar sizi ağırlamak için bekliyor…
Sıcakkanlı insanların sizi ağırlayacağı masalsı bir tatil için Singapur Turları en iyi alternatiflerden biri. Seçiminiz ne olursa olsun, arzu ettiğiniz yere ulaşmanız için en uygun fırsatları Café Tursunuyor. Asya turları kategorisinde yer alan Singapur turu seçeneğimiz, bu nedenle Asya turlarımız arasında yoğun ilgi görüyor.
Peşin Fiyata 9 Taksit
Peşin Fiyata 6 Taksit
Peşin Fiyata 5 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit