Café Tur
Amsterdam Turu
Program
Oteller
Geziler
Rehber
Pratik
Vize
Fiyatlar

Amsterdam Turu

1.Gün: İstanbul > Amsterdam
Belirtilen havaalanında uçuş saatinden 2 saat önce buluşma. Check-in işlemleri sonrasında Amsterdam uçuşu. Varışta karşılanma ve panoramik şehir turu. İlk önce peynir ve tahta ayakkabı çiftliği gezilecek. Oradan panoramik bir yoldan Dam meydanına geçilecek. Özgürlük anıtı kraliyet sarayı ve kilisesi ile birlikte şehrin en güzel manzaraları esliğinde ünlü Van Gogh ve Rembrandt müzelerinin bulunduğu müzeler meydanı gezilecek. Burada şehrin en eski elmas fabrikası görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer ve serbest zaman.

2.Gün: Amsterdam (Rotterdam)
Kahvaltı sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz için tam günlük Grand Holland Turu yapılacaktır (70 Euro). Bu turda resmi başkent Lahey ilk durağımız. Parlemanto binası, Kraliçe Sarayı, Lahey Adalet divani ve Maduredam minyatür şehir görülecek yerler arasında.Öğlen yemeği Kuzey denizi sahilinde yine çok popüler bir sahil kasabası olan Scheveningen’de. Buradan Hollanda’nın en eski şehirlerinden olan mavi porselenleri ile unlu Delft şehrine geçiyoruz.Şehir meydanı ve carsısı gezildikten sonra ülkenin ikinci büyük şehri ve dünyanın en büyük limanının bulunduğu Rotterdam’a hareket. Rotterdam’da panoramik şehir turu. Maas nehri üzerindeki görkemli Erasmus ve Williem köprüleri, küp evler ve eski liman görülecek yerler arasında.

3.Gün: Amsterdam (Brügge)
Kahvaltı sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz için Brugge turuna katılım imkanı (100 Euro). UNESCO Kültür mirası şehirlerden olan Brugge’de ortaçağ esintileri içinde güzel bir öğleden sonra geçireceksiniz. Çok lezzetli çikolatalarından tatmayı ve almayı unutmayın.

4.Gün: Amsterdam > İstanbul
Kahvaltı sonrası serbest zaman. Dileyenler opsiyonel olarak düzenlenecek Volendam – Marken (40 Euro) turuna katılabilirler. 4 saatlik bu tur süresince Ijsel Gölü kenarında Hollanda’nın en popüler sahil / balıkçı kasabaları olan Marken ve Volendam rengarenk evleri ve doğası ile birlikte tadı damağınızda kalacak balık restoranları sizleri bekliyor. Ayrıca hesaplı ve zengin çeşitli hediyelik eşya mağazaları size güzel bir alışveriş imkanı sunuyor. Tur sonrası havalimanına transfer ve İstanbul uçuşu.

Günlük Turlar
Kanal Gezisi (1 saat) 10 Euro*
Grand Holland Turu (Tam Gün) 70 Euro*
Marken-Volendam Turu (Yarım Gün) 40 Euro*
Brugge Turu (Tam Gün) 100 Euro*
* Opsiyonel tur fiyatları minimum 4 kişinin katılımına göre baz alınmıştır. 4 kişinin altında katılım olursa 4 kişilik ücret ödeyerek tura katılabilirsiniz.

Konaklama ve Otel seçenekleri
Artemis Hotel ★★★★ vb.
Leidse Suqare ★★★ vb
Die Port Van Cleve ★★★★ vb.
Ibis Budget Airport Hotel vb.
Europa 92 Hotel vb.

Programa dahil hizmetler:
THY ile uçuşlar, transferler, kahvaltı dahil konaklama, panoramik şehir tanıtım turu, alan vergileri, seyahat sağlık sigortası, Türkçe rehberlik hizmetleri.

Uçuşlar : THY
Istanbul 07:55 > Amsterdam 10:40
Istanbul 11:05 > Amsterdam 13:50
Amsterdam 17:35 > Istanbul 22:05
Amsterdam 11:40 > Istanbul 16:10

Uçuşlar : KLM
Istanbul 05:55 > Amsterdam 08:25
Amsterdam 20:00 > Istanbul 00:20

Pasaport Vize:

TC vatandaşlarına vize uygulanır. En az 6 ay geçerli pasaport gerekmektedir.

Lütfen Dikkat:
Fiyatlar istenilen tarihteki uçak müsaitliğine göre değişiklik gösterebilir. Program içeriği gidiş gününe göre değişiklik gösterebilir. Uçuş saatlerinde değişiklik olabilir. Uçuş tarihinizden 2 gün önce acentanızı arayarak kalkış saatinizi teyid ediniz. Kalkıştan en az 2 saat önce havalimanında olmak gerekmektedir. Otellere giriş saati 15:00, otelden çıkış saati 12:00’dir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimleri sadece 2 yetişkin yanında konaklayan çocuklar için geçerlidir. Şehir turları ve ekstra turlar, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Ekstra tur fiyatları içerik ve katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilir. Hava durumuna bağlı olarak tular gerçekleşmeyebilir, bu durumda CafeTur olabilecek en uygun alternatifi sunmakla yükümlüdür. Yeterli katılım sağlanamadığında turlar yapılamamaktadır.

İlginizi Çekecek Diğer Turlar