Café Tur
Barcelona Turu
Program
Oteller
Geziler
Rehber
Pratik
Vize
Fiyatlar

Barcelona Turu

Rönesans dönemine ait yapıları, Gaudi ve Dalinin sürrealist eserleri, müzeleri, sanat galerileri, ünlü butik ve mağazaları, nefis İspanyol ve Katalan yemekleri, flamenko dansları ve renkli gece hayatıyla, Akdeniz denilince akla gelebilecek hemen herşeyi Barselona'da bulabilirsiniz. Tarihini çok iyi koruyan ve sergileyen Barselona, mimari eserleri, ile aynı zamanda incelikle tasarlanmış modern bir şehirdir.

1.Gün: İstanbul > Barcelona
Belirtilen havaalanında uçuş saatinden 2 saat önce buluşma. Bilet ve pasaport işlemleri sonrası Barselona uçuşu. Varışı takiben kişi sayısına bağlı olarak düzenlenebilecek panoramik Barselona şehir turu ve otelimize transfer. Geceleme otelinizde.

2.Gün: Barcelona
Kahvaltı sonrası serbest zaman. Şehrin keyfini çıkarabilir veya talep durumuna bağlı olarak düzenlenebilecek olan günlük turlara katılabilirsiniz. Geceleme otelinizde.

3.Gün: Barcelona
Kahvaltı sonrası serbest zaman. Şehrin keyfini çıkarabilir veya talep durumuna bağlı olarak düzenlenebilecek olan günlük turlara katılabilirsiniz. Geceleme otelinizde.

4.Gün: Barcelona > İstanbul
Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından uçak saatine kadar serbest zaman. Uçuş saatinden 2 saat önce alanda olacak şekilde otelden havaalanına transfer. Check – in işlemlerinin ardından İstanbul uçuşu.

Uçuşlar: Türk  Havayolları /PGS
İstanbul > Barcelona 
Barcelona > İstanbul

Konaklama ve Otel Seçenekleri
NH Belagua Hotel 3* vb.
Catalonia 505  Hotel 4* vb.

Programa dahil hizmetler:
Uçuşlar, transferler, kahvaltı dahil otel konaklamaları, şehir tanıtım turu, alan vergileri, seyahat sağlık sigortası, Café Tur rehberlik hizmetleri.

Pasaport ve Vize :
TC vatandaşlarına vize uygulanır. En az 6 ay geçerli pasaport gerekmektedir.

Lütfen Dikkat:
Türkçe şehir turu minimum 8 kişinin katılımı için verilmektedir. Yeterli kişi sayısının oluşmaması durumunda şehir turu verilemeyebilir ve İngilizce transfer verilir. Uçuş saatlerinde değişiklik olabilir. Uçuş tarihinizden 2 gün önce acentanızı arayarak kalkış saatinizi teyid ediniz. Kalkıştan en az 2 saat önce havalimanında olmak gerekmektedir. Otellere giriş saati 15:00, otelden çıkış saati 12:00’dir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimleri sadece 2 yetişkin yanında konaklayan çocuklar için geçerlidir. Şehir turları ve ekstra turlar, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Ekstra tur fiyatları içerik ve katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilir. Hava durumuna bağlı olarak tular gerçekleşmeyebilir, bu durumda CafeTur olabilecek en uygun alternatifi sunmakla yükümlüdür. Yeterli katılım sağlanamadığında turlar yapılamamaktadır.

**Bayram, resmi tatil ve fuar dönemlerinde geçerli değildir.

İlginizi Çekecek Diğer Turlar