Café Tur
Budapeşte Turu
Program
Oteller
Geziler
Rehber
Pratik
Vize
Fiyatlar

Budapeşte Turu

Koyu gölgeli sokakları, taş binaları, narin mimarisi ve Bartok ile başlayıp Cigan'a uzanan müziği ile Budapeşte romantizmin şehridir. Tam bir şifalı bir su cenneti olan şehirde pek çoğu Osmanlıdan kalma, şimdi her biri bir klinik gibi hizmet veren hamamları bulunur. Budapeşte, Rudas, Kiraly, Roc isimli Türk hamamları ve Gül Baba Türbesi ile Türkleri sevgiyle anımsar. Gellert hamamının şifalı sıcak su havuzları, Operanın karsısındaki tarihi Muvezin kahvesinin şarapları, Vaci Utca meydanındaki Gerbaud kahvesinin kurabiye ve çikolataları, Zsabadsag köprüsü, Tuna'nın orta yerindeki Margeret adası, mutlaka görülmesi ve tadılması gereken lezzetlerdir

1.Gün: İstanbul > Budapeşte
Havalimanında Café Tur yetkilisi tarafından karşılanarak panoramik şehir turumuzu yapıyoruz. Bu turumuzda Mathias Kilisesi,Parlamento Binası,Tuna Nehri ve kıyıları, Gellert Tepesi, Kahramanlar Meydanı, Büyük Gar ve Opera Binası görülecek yerler arasındadır. Daha sonra otele transfer ve serbest zaman .Geceleme otelimizde.

2.Gün: Budapeşte
Kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenebilecek olan Tuna Nehri Tekne gezisi turuna katılabilirler. Akşam dileyenler ekstra olarak düzenlenecek olan Cigan müziği eşliğinde akşam yemekli geleneksel Cigan gecesi programına katılabilirler. Geceleme otelimizde.

3.Gün: Budapeşte
Kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz Estergon Kalesi ve Szendentre turuna katılabilir , şehrin keyfini çıkarabilir ve alışveriş yapabilirler. Geceleme otelimizde.

4.Gün:  Budapeşte > İstanbul
Kahvaltı sonrası serbest zaman. Bildirilen saatte havalimanı transferi için otelden alınma ve İstanbul uçuşu.

Uçuşlar: Türk Havayolları
İstanbul 08:50 > Budapeşte 09:50
Budapeşte 10:50 > İstanbul 13:45
Budapeşte 20:10 > İstanbul 23:05

Konaklama ve Otel Secenekleri :
4* Best western Hungaria Hotel vb.

Programa dahil hizmetler:
Uçuşlar, transferler, 3 gece kahvaltı dahil konaklama, panoramik şehir tanıtım turu, alan vergileri, seyahat sağlık sigortası, Türkçe rehberlik hizmetleri.

Pasaport ve Vize :
TC vatandaşlarına vize uygulanır. En az 6 ay geçerli pasaport gerekmektedir.

Lütfen Dikkat:

Fiyatlar istenilen tarihteki uçak müsaitliğine göre değişiklik gösterebilir. Yeterli kişi sayısının oluşmaması durumunda İngilizce rehberlik hizmeti verilebilir.Uçuş saatlerinde değişiklik olabilir. Uçuş tarihinizden 2 gün önce acentanızı arayarak kalkış saatinizi teyid ediniz. Kalkıştan en az 2 saat önce havalimanında olmak gerekmektedir. Otellere giriş saati 15:00, otelden çıkış saati 12:00’dir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimleri sadece 2 yetişkin yanında konaklayan çocuklar için geçerlidir. . Yeterli katılım sağlanamadığında turlar yapılamamaktadır. Şehir turları ve ekstra turlar, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Ekstra tur fiyatları içerik ve katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilir. Hava durumuna bağlı olarak tular gerçekleşmeyebilir, bu durumda Café Tur olabilecek en uygun alternatifi sunmakla yükümlüdür.

**Bayram, Yılbaşı, resmi tatil ve fuar dönemlerinde geçerli değildir.

 

İlginizi Çekecek Diğer Turlar