Café Tur
Endülüs Turu
Program
Oteller
Geziler
Rehber
Pratik
Vize
Fiyatlar

Endülüs Turu

Tüm İspanya turlarını görmek için tıklayınız

1. Gün: İstanbul > Malaga
İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar terminalinde Öğleden sonra buluşma. Özel Charter Uçuş  ile Malaga´ya hareket.   Malaga’ya varışın ardından  panoramic şehir turu. Görülecek yerler ; Plaza la Merced,Museo Casa Natal de Picasso,Teatro Romano de Malaga. Ardından otel transferi ve geceleme otelde. Arzu edenlere ekstra Flamenco gecesi. (60 euro). Geceleme otelinizde

2.Gün: Malaga (Granada)
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyenler extra “TAM GÜN GRANADA TURU” ’na katılabilirler. Görülecek yerler;  Arabesk mimarisi, havuz ve bahçeleri ile ünlü UNESCO Dünya Kültür Mirasları Listesi’nde yer alan Elhamra sarayı Yazlık Bölümü , tarihi Granada sokaklarında Emevi ve Abbasi dönemlerinin yansımaları na tanıklık edebilirsiniz. Tur sonrası otele  transfer. (65 euro) Geceleme otelinizde.

3.Gün: Malaga (Sevilla)
Sabah, kahvaltının ardından serbest zaman dileyenler extra “TAM GÜN SEVILLA TURU” ’na katılabilirler. Bu turda İspanya Meydanı, Altın Kule, Paula Rahibeler Manastırı, havuzları ve bahçeleri ile ünlü Maria Luisa Parkı, Santa Cruz Meydanı Alkazar sarayı görülecek yerler arasında olacaktır. Tur sonrası otelinize transfer. (65 euro) Geceleme otelinizde.

4.Gün: Malaga (Cordoba)
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman dileyenler extra “TAM GÜN CORDOBA TURU”’na katılabilirler. Görülecek yerler arasında yapımına 8.y.y.’da başlanan  ve 10.y.y.’da bitirilen Endülüs Emevileri dönemine ait, Batı İslam sanatının en güzel örneklerinden biri olan Dünyanın üçüncü büyük camisi Cordoba Camii (Mezquita), Musevi Mahallesi ve Plaza Mayor bulunmaktadır.Tur sonrası otelinize transfer. (50 euro) Geceleme otelinizde.

5.Gün:  Malaga> İstanbul
Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması, bagajların valiz odasına teslimi. Gün içerisinde serbest zaman. Akşam saatlerinde Otel Lobisinde buluşma. Malaga Havaalanına hareket. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Özel Charter Uçuş ile Istanbul´a hareket. İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanına varış ve turunuzun sonu.

Konaklama ve Otel seçenekleri
3* Hotel Zenit vb. ( merkezi)
4* Salles Hotel Malaga (yarı merkezi) vb.

Program dahili hizmetler:
Uçuşlar, kahvaltı dahil 3*/4* otel konaklamaları, programda belirtilen panoramik şehir tanıtım turları, seyahat sağlık sigortası, Türkçe rehberlik hizmetleri.

Uçuşlar : Özel charter uçuş

Pasaport ve Vize:
TC vatandaşlarına vize uygulanır. En az 6 ay geçerli pasaport gerekmektedir.

Lütfen dikkat:
Yeterli kişi sayısının oluşmaması durumunda İngilizce rehberlik hizmeti verilebilir. Uçuş saatlerinde değişiklik olabilir. Uçuş tarihinizden 2 gün önce acentanızı arayarak kalkış saatinizi teyid ediniz.
Kalkıştan en az 2 saat önce havalimanında olmak gerekmektedir. Otellere giriş saati 15:00, otelden çıkış saati 12:00’dir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimleri sadece 2 yetişkin yanında konaklayan çocuklar için geçerlidir. . Yeterli katılım sağlanamadığında turlar yapılamamaktadır. Şehir turları ve ekstra turlar, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Ekstra tur fiyatları içerik ve katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilir. Hava durumuna bağlı olarak tular gerçekleşmeyebilir, bu durumda CafeTur olabilecek en uygun alternatifi sunmakla yükümlüdür. 01/11/2012 tarihinden itibaren başlatılan uygulamaya göre Ispanya konaklamalarında şehir vergisi konaklama yapan yolcular tarafından otele ödenmelidir. 5* otel konaklaması için günlük 2.50 Euro, 4* otel konaklaması için günlük 1.25 Euro, Diğer kategori oteller için günlük 0.75 Euro.

İlginizi Çekecek Diğer Turlar