Café Tur
Halkidiki Turu
Program
Oteller
Rehber
Pratik
Vize
Fiyatlar

Halkidiki Turu

1.Gün: Istanbul > Selanik > Halkidiki
Belirtilen havaalanında uçuş saatinden 2 saat önce buluşma. Bilet ve pasaport işlemleri sonrası Selanik uçuşu. Havalimanında yerel yetkilimiz tarafından karşılama ve Halkidiki otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

2.Gün: Halkidiki
Serbest gun. Denizin ve tesisin keyfini cikarabilir, duzenlenebilecek olan cevre gezilerine katilabilirsiniz. Hersey dahil konaklama.

3.Gün: Halkidiki
Serbest gun. Denizin ve tesisin keyfini cikarabilir, duzenlenebilecek olan cevre gezilerine katilabilirsiniz. Hersey dahil konaklama.

4.Gün: Halkidiki
Serbest gun. Bildirilen saatte otelden hareketle Selanik Havaalanı’na transfer ve Istanbul uçuşu.

Uçuşlar : Turk Havayolları
İstanbul 13:15 > Selanik 14:35
Selanik 15:40 > Istanbul 17:00

Programa dahil olanlar :
THY ile uçuşlar, transferler, 3 gece hersey dahil konaklama, alan vergileri, seyahat saglik sigortasi, yerel asistanlık.

Pasaport ve Vize:
TC vatandaşlarına vize uygulanır. En az 6 ay geçerli pasaport gerekmektedir.

Lütfen dikkat:
Uçus saatlerinde değişiklik olabilir. Uçus tarihinizden 2 gün önce acentanızı arayarak kalkış saatinizi teyid ediniz. Kalkıştan en az 2 saat önce havalimanında olmak gerekmektedir. Program esnasındaki konaklamalar belirtilen otellerde veya benzer özelliklere sahip ayni kategorideki otellerde yapılır. Otel isimleri seçtiğiniz kategori ve belirtilen özelliklere bağlı kalmak kaydıyla, program başlangıcından 48 saat önceki konfirmasyon esnasında kesinleşir. Yakıt, vergi ve sigorta fiyatlarındaki artışlar, Havayolları sirketleri tarafından günlük olarak Havalimanı vergilerine yansıtıldığından, web sitemizde ilan edilen vergi tutarları rezervasyon esnasında değişiklik gösterebilir.

İlginizi Çekecek Diğer Turlar