Café Tur
İtalya İsviçre Turu
Program
Oteller
Geziler
Rehber
Pratik
Vize
Fiyatlar

İtalya İsviçre Turu

1.Gün: İSTANBUL - ZÜRİH - LUZERN - COMO
İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı Dış Hatlar Terminalin’de saat 08.30 buluşma. Pegasus Havayolları’nın PC 395 seferi ile saat 11.30’da Zürih’e hareket. Yerel saat ile 13.30’da varış ve ardından otobüsümüzle İsviçre’nin en güzel şehirlerinden Luzem ’e hareket. Luzern’de panoramik şehir turu. Göreceğimiz yerler arasında:  Şapel Köprüsü, Su Kulesi, Reuss Nehri, Aslan Anıtı, Fransisken Kilisesi, Değirmen Köprüsü yer almaktadir.
Gezimizin ardından Como’ya hareket. Otelimize yerleşme ve geceleme otelimizde.

2.Gün: COMO - MİLANO
Sabah kahvaltıdan sonra panoramik Como Turu ve  Milano’ya hareket. Milano’ya varışımızın ardından panoramik şehir turu. Göreceğimiz yerler arasında ; Duomo Meydanı ve Katedrali, Vittoria Emmanuele Galerisi, La Scala Tiyatrosu yer almaktadır. Otelimize yerleşme ve geceleme otelimizde.

3.Gün: MİLANO (VENEDİK)
Sabah kahvaltıdan sonra şehri daha iyi tanımak ve alışveriş imkanı için serbest zaman. Arzu edenler için ekstra olarak Venedik Turu düzenlenmektedir. Sabah çok erken saatlerde hareketle , Venedik Kanallar Bölgesi’ne gidiliyor. Büyük Kanal, San Marco Meydanı ve Bazilikası, Dükler Sarayı, Son Bakış Köprüsü, Rialto Köprüsü Venedik turumuzda panoramik olarak göreceğimiz yerler arasındadır. ( Kişi Başı 100 Euro )
Gece saatlerinde otelimize dönüş ve geceleme.

4.Gün: MİLANO (GENOVA & PORTOFINO)
Sabah kahvaltıdan sonra serbest zaman. Arzu edenler ekstra olarak düzenlenecek olan Genova&Portofino Turuna katılma imkanı bulabilirler. ( Kişi Başı 55 Euro ) Geceleme otelimizde.

5.Gün: MİLANO - MONTRÖ
Sabah kahvaltıdan sonra İsviçre’nin Cenevre Gölü 'nün kuzey kıyısındaki Vaud Rivierası’nın merkezindeki Montrö (Montreux) şehrine hareket. Panoramik şehir turumuzda Fredy Mercury Anıtı, Montrö anlaşmasının imzalandığı “Fairmont Hotel” göreceğimiz yerler arasındadir.  Şehir tanıtım turumuzun sonunda otelimize yerleşme ve serbest zaman. Arzu edenler için Chillon Şatosu Turu’na katılabilirler. (Kişi Başı 40 Euro)
Geceleme ( Montrö veya Evian’daki)  otelimizde.

6.Gün: MONTRÖ (LOZAN & GENEVRE)
Sabah kahvaltıdan sonra serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan İsviçre’nin en önemli şehirlerinden Lozan ve Cenevre Turu’na katılabilirler. (Kişi Başı 90 Euro) Geceleme Otelimizde.

7.Gün: MONTRÖ - BERN - ZÜRİH
Sabah kahvaltı sonrası Bern’e hareket. Bern’e varışımızda, panoramik Bern Şehri Gezisi. Bern Katedrali, Fransız Katedrali, Adalet Çeşmesi, Bayrakçı Çeşmesi, Ayı Parkı, Eisnteine Evi göreceğimiz yerler arasındadır. Panoramik gezimizin sonrasında Zürih’e hareket. Varışımızı takiben panoramik Zürih Şehir Turu. Chagall’ın Vitraylar’ı, San Pietro Kilisesi, Bahnostarasse alışveriş caddesi, Lindenhon, Lenin ve arkadaşlarının gittiği Odeon Cafe, Zürih Opera Binası göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuz sonrasında, otelimize varış ve geceleme.

8.Gün: ZÜRİH - İSTANBUL
Sabah kahvaltı sonrası havaalanına transfer. Pegasus Havayolları’nın PC 396 seferi ile saat 14.10’da İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanına hareket. Saat 17;55’de İstanbul’a varış. Turumuzun sonu.

- Ekstra geziler yeterli çoğunluk olması halinde gerçekleşmektedir.

Uçuşlar: Pegasus Havayolları
PC395 İstanbul 11:30  > Zürih 13:30
PC396 Zürih 14:10 > İstanbul 17:55

Programa dahil hizmetler:
Pegasus Havayolları ile uçuşlar, transferler, kahvaltı dahil 3*/4* otel konaklamaları, programda belirtilen panoramik şehir tanıtım turları, alan vergileri, seyahat sağlık sigortası, Türkçe rehberlik hizmetleri.

Programa dahil olmayanlar:
Vize ücreti, yurtdışı çıkış harcı, Venedik vaporette ücreti (10 Euro) (Rehber tarafından toplanacaktır), otel belediye vergileri (haftalık kişi başı 15 euro), programa dahil olarak belirtilmeyen tüm geziler, yemekler ve kişisel harcamalar.

Pasaport ve Vize :
TC vatandaşlarına vize uygulanır. En az 6 ay geçerli pasaport gerekmektedir.

Lütfen Dikkat:

Ekstra turlar yeterli kişi sayısının katılımı ile düzenlenebilmektedir. Uçuş saatlerinde değişiklik olabilir. Uçuş tarihinizden 2 gün önce acentanızı arayarak kalkış saatinizi teyid ediniz. Kalkıştan en az 2 saat önce havalimanında olmak gerekmektedir. Otellere giriş saati 15:00, otelden çıkış saati 12:00’dir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimleri sadece 2 yetişkin yanında konaklayan çocuklar için geçerlidir.Yeterli katılım sağlanamadığında turlar yapılamamaktadır. Şehir turları ve ekstra turlar, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Ekstra tur fiyatları içerik ve katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilir. Hava durumuna bağlı olarak tular gerçekleşmeyebilir, bu durumda Cafe Tur olabilecek en uygun alternatifi sunmakla yükümlüdür.

 

İlginizi Çekecek Diğer Turlar