Café Tur
Kurban Bayramı Paris 2 Disneyland 2 Turu
Program
Oteller
Geziler
Rehber
Pratik
Vize
Fiyatlar

Kurban Bayramı Paris 2 Disneyland 2 Turu

Tüm Bayram turlarını görmek için tıklayınız
 

1.Gün: İSTANBUL - PARİS
Bildirilen uçak saatinden 2 saat önce havaalanında buluşma. Bilet ve pasaport işlemleri sonrasında Paris uçuşu. Havalimanında Café Tur yetkilisi tarafından karşılama ve Paris otelinize transfer.

2.Gün: PARİS
Kahvaltı sonrası yarım günlük panoramik Paris şehir gezisi: Opera Garnier, Vendome, Concorde, Chatelet, Meydanları, Aleksandr Köprüsü, Meclis Binası, Orsay Müzesi, Louvre Sarayi, Notre Dame Kilisesi. Zafer Takı ve Eiffel Kulesi önünde fotoğraf molaları sonrasında Benlüx Duty Free Mağazası’nda ve Louvre bölgesinde alısveris olanağı. Öğleden sonra dileyen misafirlerimiz Montmartre Tepesi, Sacrecoeur Kilisesi, Ressamlar Meydanı, St. Michel Meydanı, Pantheon Tepesi, Sorbonne Üniversitesi, Luxembourg Parkı ve Sarayı turuna katılabilirler.

3.Gün: PARIS > DİSNEYLAND
Kahvaltı sonrası serbest zaman. Düzenlenen eksta turlara katılabilirsiniz. Akşam bildirilen saatte otelden alınarak Disneyland’a otelinize transfer.  45 dakikalık bir yolculuk sonrası varış. Geceleme Disneyland otelinizde.

4.Gün: DİSNEYLAND
Kahvaltı sonrası Parkın etkinliklerinden yararlanmanız için serbest zaman. Masal sevenler, hız ve eğlence meraklıları, çocukluğunu tekrar yasamak isteyen veya hala çocuk olanlar; Disneyland tam size göre! Walt Disney Stüdyoları ve Disney Park’a girişleriniz programa dahildir. Geceleme Disneyland otelinizde.

5.Gün:  DİSNEYLAND - İSTANBUL
Kahvaltı sonrası Parkın etkinliklerinden yararlanmanız için serbest zaman. Bildirilen saatte otelden alınarak havalimanına transfer ve İstanbul uçuşu.

Programa dahil hizmetler:
Onur Air ile uçuşlar, transferler, kahvaltı dahil otel konaklamaları,  panoramik Paris şehir turu, 2 gün Disneyland ve Walt Disney studyoları parklarına girişler, alan vergileri,  seyahat sağlık sigortası, Türkçe rehberlik.  

Uçuşlar : Onurair / Corendon
12/10 Sabiha Gökçen 15:30 > Paris Roissy CDG 18:20
16/10 Paris Roissy CDG 19:20 > İstanbul Yesilköy Atatürk 23:50

Uçuşlar : Onurair 
16/10 İstanbul Yesilköy Atatürk 15:40 > Paris Roissy CDG 18:20
20/10 Paris Roissy CDG 19:20 > İstanbul Yesilköy Atatürk 23:50

Pasaport ve Vize :
TC vatandaşlarına vize uygulanır. En az 6 ay geçerli pasaport gerekmektedir.

Lütfen Dikkat:
Uçuş saatlerinde değişiklik olabilir. Uçuş tarihinizden 2 gün önce acentanızı arayarak kalkış saatinizi teyid ediniz.
Kalkıştan en az 2 saat önce havalimanında olmak gerekmektedir. Otellere giriş saati 15:00, otelden çıkış saati 12:00’dir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimleri sadece 2 yetişkin yanında konaklayan çocuklar için geçerlidir. Şehir turları ve ekstra turlar, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Ekstra tur fiyatları içerik ve katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilir. Hava durumuna bağlı olarak tular gerçekleşmeyebilir, bu durumda Café Tur olabilecek en uygun alternatifi sunmakla yükümlüdür. Yeterli katılım sağlanamadığında turlar yapılamamaktadır.

Kurban Bayramı Disneyland Paris turunu görmek için tıklayınız
Tüm Bayram turlarını görmek için tıklayınız
İlginizi Çekecek Diğer Turlar