Café Tur
Maldivler Turu
Program
Oteller
Pratik
Vize
Fiyatlar

Maldivler Turu

Issız adacıklar, mercan kayalıklarında açmış rengarenk çiçekler, ayaklarınızın arasında dolaşan yüzlerce balık ve mis gibi baharat kokusu... Maldiv Adaları, Hint Okyanusu'nda, Sri Lanka'nın güney batısında, ekvator çizgisinde bir ucundan öbür ucuna yarım saatte yürüyebileceğiniz 1190 adadan oluşuyor. Bunların 202'sinde yaşam var, 56'sı turistik amaçla işletilmektedir. Başkent Male adasıdır. Ulaşım Emirates Havayolları ile Dubai aktarmalı veya Qatar havayolları ile Doha Aktarmalı sağlanmaktadır. Uçuş süresi minimum 8 Saat 25 dakikadır, bu süreye aktarma şehrindeki beklemeler dahil değildir. Male havaalanından otellere ve diğer adalara ulaşım deniz uçağı, hızlı bot ve tekneler ile yapılmaktadır.

1.Gün: Istanbul > Maldivler
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş katı Cafetur Ofisi’nde uçak saatinden 2 saat önce buluşma ve Maldives uçuşu. Ertesi gün varış ve havalimanında Café Tur’un yerel yetkilisi tarafından karşılanarak, otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

2.Gün: Maldivler
Deniz ve kumsalın keyfini çıkarabilir ve düzenlenen çevre gezilerine katılabilirsiniz.

3. Gün: Maldivler
Deniz ve kumsalın keyfini çıkarabilir ve düzenlenen çevre gezilerine katılabilirsiniz.

4. Gün: Maldivler
Deniz ve kumsalın keyfini çıkarabilir ve düzenlenen çevre gezilerine katılabilirsiniz.

5. Gün: Maldivler
Deniz ve kumsalın keyfini çıkarabilir ve düzenlenen çevre gezilerine katılabilirsiniz.

6.Gün: Maldivler > İstanbul
Kahvaltı sonrası bildirilen saatte otelden alınarak Havalimanı’na transfer. Pasaport ve check-in işlemleri sonrasında Istanbul’a hareket.

7. Gün: İstanbul
Sabah saatlerinde İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

Uçuşlar: Turk Havayolları
İstanbul Atatürk 01:10 > Male 11:55
Male 00:10 > İstanbul Atatürk 05:45

Konaklama ve Otel Seçenekleri:
Medhufushi Island Resort 5*

Programa dahil hizmetler:
THY ile uçuşlar, transferler, Maldivlerde 5 gece kahvaltı ve akşam yemeği dahil konaklama. alan vergileri, seyahat sağlık sigortası, Ingilizce Asistans.

NOT: Belirtilen fiyatlar 30 Nisan 2014 tarihine kadar yapılacak rezervasyonlar için geçerli olacaktır. Ayrıca 5 gece konaklama zorunluluğu bulunmaktadır.

Pasaport ve Vize:
TC vatandaşlarına vize uygulanmaz. En az 6 ay geçerli pasaport gerekmektedir.

Lütfen Dikkat:
Fiyatlar istenilen tarihteki uçak müsaitliğine göre değişiklik gösterebilir. Uçuş saatlerinde değişiklik olabilir. Uçuş tarihinizden 2 gün önce acentanızı arayarak kalkış saatinizi teyid ediniz. Kalkıştan en az 2 saat önce havalimanında olmak gerekmektedir. Otellere giriş saati 15:00, otelden çıkış saati 12:00’dir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimleri sadece 2 yetişkin yanında konaklayan çocuklar için geçerlidir. . Yeterli katılım sağlanamadığında turlar yapılamamaktadır. Şehir turları ve ekstra turlar, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Ekstra tur fiyatları içerik ve katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilir. Hava durumuna bağlı olarak tular gerçekleşmeyebilir, bu durumda Café Tur olabilecek en uygun alternatifi sunmakla yükümlüdür.

İlginizi Çekecek Diğer Turlar