Café Tur
Mauritius Turu
Program
Oteller
Rehber
Pratik
Fiyatlar

Mauritius Turu

Hint Okyanusu'nda, Afrika'nın doğu kıyısından 1.800 km kadar uzakta ve Oğlak Dönencesi'nin birkaç derece kuzeyinde yer alan Mauritius, palmiyelerle kaplı bembeyaz kumlu plajları, binlerce tür balığa barınak oluşturan dünyanın en büyük kırılmamış mercan resifi, ormanlarla kaplı dağları, şekerkamışı çiftlikleri, baharatları ve egzotik meyveleri ile tam bir tropik ada örneğidir. Tüm bu doğal güzelliklere, misafirperver halkı, birbirinden güzel yemek ve restoranları, kimi son derece lüks, kimi mütevazı, kimi oldukça sakin, oteller de eklenince, kusursuz bir tatil için gereken tüm şartların bir araya geldiğini görürsünüz. Olağanüstü doğal güzelliği ve sakin yaşam biçimiyle dünyanın en romantik tatil yerlerinden biri olan Mauritiusta, balayı çiftlerinin büyülü anlarını keyifli bir şekilde geçirebilmeleri için özel servisler te bulunmaktadır.
Otellerin çoğu, lüks içinde özen göreceğiniz sağlık, fitness ve güzellik programları sunmaktadır. Adadaki Spa'ların çoğu, uluslar arası alanda tanınmış güzellik kurumları tarafından işletilmektedir. Farklı Spa'ların kendilerine özgü hizmetleri olsa da, tedavilerin çoğunun temelinde doğal ürünler bulunmaktadır. Mauritius bir su sporları ve dalış cennetidir. Tatil köylerinin birçoğunda, her seviyeden dalgıca eğitim ve hizmet veren, profesyonellerce yönetilen dalış okulları bulunmaktadır. Eğer sadece bir maske ve bir çift paletle sualtı dünyasını keşfetmek isterseniz, lagünlerde şnorkel'le yüzmek kolay ve güvenlidir.

PROGRAM
Egzotik Cennetler koleksiyonumuzda yer alan ve "Kesin hareket garantisiyle" düzenlediğimiz bu seyahatin konaklama süresi ve hareket tarihini dilediğiniz gibi belirleyebilirsiniz... Birinci gün havalimanında Cafe Turun yerel yetkilisi tarafından karşılanacak ve otelinize transferiniz yapılacaktır. Diğer günlerde Deniz ve kumsalın keyfini çıkarabilir ve düzenlenen çevre gezilerine katilabilirsiniz. Son gün ise dönüş uçuşunuz için otelinizden alınarak havaalanına transferiniz yapılacaktır.

Program dahili hizmetler:
Uçuşlar, transferler ve otel konaklamaları.

Konaklama ve otel seçenekleri:
The Residence Mauritius 5* (Kahvaltı ve akşam yemekleri dahil konaklama)
The Oberoi Mauritius 5* (Kahvaltı dahil konaklama)

Uçuşlar: AirFrance
Istanbul 09:00 >Paris 11:40 / Paris16:15 >Mauritius 05:20
Mauritius 08:30 >Paris 17:45 / Paris19:05 >Istanbul 23:25

Vize ve Pasaport:
TC vatandaşlarına vize uygulanmaz. En az 6 ay geçerli pasaport gerekmektedir.

Lütfen dikkat:
Uçuş saatlerinde değişiklik olabilir. Uçuş tarihinizden 2 gün önce acentanızı arayarak kalkış saatinizi teyid ediniz. Kalkıştan en az 2 saat önce havalimanında olmak gerekmektedir. Program esnasındaki konaklamalar belirtilen otellerde veya benzer özelliklere sahip ayni kategorideki otellerde yapılır. Otel isimleri seçtiğiniz kategoriye ve belirtilen özelliklere bağlı kalmak kaydıyla, program başlangıcından 48 saat önceki konfirmasyon esnasında kesinleşir. Yakıt, vergi ve sigorta fiyatlarındaki artışlar, Havayolları şirketleri tarafından günlük olarak Havalimanı vergilerine yansıtıldığından, web sitemizde ilan edilen vergi tutarları rezervasyon esnasında değişiklik gösterebilir.