Café Tur
Napoli Roma Floransa Venedik Milano Turu
Program
Oteller
Geziler
Rehber
Pratik
Vize
Fiyatlar

Napoli Roma Floransa Venedik Milano Turu

Tüm Bayram turlarını görmek için tıklayınız

1.Gün:  İSTANBUL – NAPOLI -ROMA
İstanbul Atatürk Havaalanı’nda uçuş saatinden 2 saat önce buluşma. Pasaport ve check-in işlemleri sonrasında Napoli’ye hareket. Varışı takiben bizi bekleyen özel otobüsümüzle panoramik Napoli şehir turu. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Pompei Turu’na katılabilirler. (kişi Başı 45 euro) Öğleden sonra Roma’ya hareket. Roma’da ki otelimize yerleşme ve geceleme otelimizde.

2.Gün: ROMA (Napoli& Pompei Turu)
Sabah kahvaltı sonrası Panaromik Roma şehir turu. Roma antik arenası Colosseo, Constantin zafer takı, Venedik Meydanı (Pzz. Venezia), Aşk Çeşmesi, İspanyol Merdivenleri,  Vatikan ve San Pietro Bazilikası göreceğimiz yerler arasında. Tur sonu serbest zaman. Geceleme otelimizde.

3.Gün: ROMA (Outlet & Göller Bölgesi ve Roma gece turu)
Kahvaltının ardından ekstra CastelGandolfo, Nemi ve Outlet turu (45 Euro) .Kısa bir yolculuğun ardından Roma’nın hemen dışında kasaba ve köyleri, krater gölleri, üzüm bağları ve yemyeşil ormanlarıyla bilinen Castelli bölgesine varıyoruz. İlk durağımız, Papa’nın yazlık sarayının bulunduğu CastelGandolfo. Muhteşem bir manzara ve geleneksel görüntüsüyle karsımıza çıkacak olan kasabanın ziyaretinden sonraki durağımız Nemi köyü olacak. Göl manzaralı bir tepenin üzerine kurulu Nemi, her yıl düzenlenen “Dağ Çileği ve Çiçek Festivali” ile ülke çapında tanınıyor. Damağınızda unutulmaz bir tat bırakacak leziz dağ çilekli turtaları ve çeşitli geleneksel ürünleri satın alabileceksiniz. Daha sonra 200 `e yakın mağazanın bulunduğu Outlet’e geçiyoruz. Alış-verişinizin tamamlanmasıyla turumuz son buluyor. Arzu eden misafirlerimiz otelimizden özel otobüsümüzle başlayacak gece turuna katılabilirler. (30 Euro, yemeksiz) Burada ilk durağımız sanatçıların da uğrak yeri olan şehrin en güzel meydanlarından biri olacak. Romantik bir aksam yemeği yiyebilmeniz için bir ara verdikten sonra kısmen yürüyerek, kısmen de otobüsümüzle turumuz devam ediyor. Görecekleriniz arasında Pantheon, Colosseo, ForiImperiali Caddesi, PiazzaVenezia, PiazzadellaRepublica, ViaVeneto ve akşamları ayrı bir görüntüye bürünen Vatikan`daki San Pietro Kilisesi bulunuyor.

4. Gün: ROMA – FLORANSA (Monte Catini)
Sabah kahvaltı sonrası Floransa’ya hareket. Floransa’ya varışta panaromik şehir turu. Rönesansın doğduğu şehir olan Floransa’da Rönesansın doğumunu simgeleyen Santa Maria del Fiore Ketedrali, Giotto’nun çan kulesi, Vaftizhane, Senyorlar Meydanı ve sarayı, Ponte Vechio (Arno Irmağı üzerindeki Floransa eski köprüsü) görülecek yerler arasındadır. Geceleme Floransa’nın en güzel yerlerinden Monte Catini bölgesindeki otelimizdedir.

5.Gün: FLORANSA (Monta Catini - Toscana)
Sabah kahvaltıdan sonra serbest zaman. Arzu edenlere ekstra Toscana turu. Bağları, zeytinyağı ve şarapları ile ünlü bölgede San Gimignano, Pisa şehri ve kulesi ile ortaçağın en güzel şehirlerinden Siena gezisi. (90 Euro).
Geceleme Monte Catini’deki otelimizde.

6.Gün:  FLORANSA – VENEDİK
Sabah kahvaltı sonrası Venedik’e hareket. Varışı takiben panoramik şehir tanıtım turu. Görülecek yerler arasında San Marco Meydanı ve Bazilikası, Dükler Sarayı, Son Bakış Köprüsü, Zodiak, San Marco Aslanı sütunları, Rialto köprüsü. Arzu edenlere Gondol turu (25 euro). Geceleme Venedik bölgesi (Quarto D’altino, Noventa di Piave, Padova veya Treviso bölgesindeki) otelimizdedir.

7.Gün:  VENEDİK ( Verona Turu )
Kahvaltıdan sonra, ekstra Verona ve Garda Gölü Turu (65 Euro) düzenleniyor. Shakespeare`in 1597 yılında yayınlanan trajedisi “Romeo ve Jüliet”in sahne aldığı şehirdir Verona. Şehir merkezinde bulunan 22000 kişilik Anfitiyatro bugün klasik müzik konserleriyle ününü sürdürmekte. Şehir gezimizde Jüliet`in evini, şehrin tarihi önemini yansıtan binalarla, kiliseler ve yönetim binalarıyla çevrili meydanları olan PiazzadelleErbe ve Piazza del Signori`yi göreceksiniz. Sekizinci yüzyıldan kalan Santa Maria Antica kilisesi ise, Scaligeri ailesine ait Gotik tarzdaki mezarlara ev sahipligi yapmakta. Ikinci durağımızda İtalya’nın en büyük gölü olan Garda`da bulunan, Sirmione. Gezimizin ardından otele dönüyoruz.

8.Gün: VENEDİK – MILANO - İSTANBUL
Sabah kahvaltıdan sonra Milano’ya hareket. Panaromik Milano şehir turu. Milano MalpensaHavalanı’na transfer. THY ile  16.00’da İstanbul’a hareket. Saat 19.45’de  Sabiha Gökçen Havalanına varış. Turumuzun sonu.

Uçuşlar: THY ile
İstanbul Atatürk Havalimanı 11:25 >  Napoli  12:45
Milano 16:00 > İstanbul Sabiha Gökçen 19:45

Programa dahil hizmetler:
THY ile Napoli gidiş - Milano dönüş uçak biletleri, transferler, kahvaltı dahil 3*/4* otel konaklamaları, programda belirtilen panoramik şehir tanıtım turları, alan vergileri, seyahat sağlık sigortası, Türkçe rehberlik hizmetleri.

Programa dahil olmayanlar:
Vize ücreti, yurtdışı çıkış harcı, Venedik vaporette ücreti (10 Euro) (Rehber tarafından toplanacaktır), otel belediye vergileri (haftalık kişi başı 15 euro), programa dahil olarak belirtilmeyen tüm geziler, yemekler ve kişisel harcamalar.

Pasaport ve Vize :
TC vatandaşlarına vize uygulanır. En az 6 ay geçerli pasaport gerekmektedir.

Lütfen Dikkat:

Ekstra turlar yeterli kişi sayısının katılımı ile düzenlenebilmektedir. Uçuş saatlerinde değişiklik olabilir. Uçuş tarihinizden 2 gün önce acentanızı arayarak kalkış saatinizi teyid ediniz. Kalkıştan en az 2 saat önce havalimanında olmak gerekmektedir. Otellere giriş saati 15:00, otelden çıkış saati 12:00’dir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimleri sadece 2 yetişkin yanında konaklayan çocuklar için geçerlidir.Yeterli katılım sağlanamadığında turlar yapılamamaktadır. Şehir turları ve ekstra turlar, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Ekstra tur fiyatları içerik ve katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilir. Hava durumuna bağlı olarak tular gerçekleşmeyebilir, bu durumda Cafe Tur olabilecek en uygun alternatifi sunmakla yükümlüdür.

İlginizi Çekecek Diğer Turlar