Café Tur
2014 Yurtdışı Turları

2014 Turları

Disneyland 1 Paris 2
4 GÜN / 649€*
Her Hafta Hareketle
Uçuşlar, transferler, kahvaltı dahil otel konaklamaları, Disneyland parklarına 1 günlük giriş bileti, panoramik Paris şehir turu,alan vergileri, seyahat sağlık sigortası, Türkçe rehberlik hizmetleri dahildir.
Fas Kraliyet Şehirleri
8 GÜN / 799€*
18 Nisan'dan itibaren
Royal Air Maroc ile uçuşlar, transferler, kahvaltı ve akşam yemeği dahil konaklama, programda belirtilen geziler, alan vergileri, seyahat sağlık sigortası, rehberlik hizmetleri dahildir.
Prag Viyana Budapeşte
8 GÜN / 499€*
19 Nisan Hareketle
Uçuşlar, transferler, 3*/4* otellerde kahvaltı dâhil konaklama, programda belirtilen şehir tanıtım turları, alan vergileri, seyahat sağlık sigortası ve Türkçe rehberlik hizmetleri dahildir.
Amsterdam
4 GÜN / 399€*
Her Perşembe Hareketle
Uçuşlar, transferler, kahvaltı dahil konaklama, panoramik şehir tanıtım turu, alan vergileri, seyahat sağlık sigortası, Türkçe rehberlik hizmetleri.
Vietnam Kamboçya
8 GÜN / 2499€*
04 Ekim Hareketle
Malaysia Airlines ile Kuala Lumpur uçuşlar, Saygon ve Siam Riep ara uçuş biletleri, transferler, kahvaltı dahil 6 gece otel, teknede 2 öğle, akşam yemeği ve 1 gece tekne konaklamalı, alan vergileri, seyahat sağlık sigortası ve İngilizce rehberlik hizmetleri dahildir.
Bangkok Pattaya
8 GÜN / 999€*
Her Ay Hareketle
Malaysia Airways ile uçuşlar, transferler, Bangkok’ta 2 gece, kahvaltı dahil konaklama, Pattaya’da 4 gece kahvaltı dahil konaklama, alan vergileri, seyahat sağlık sigortası, Türkçe asistans hizmetleri dahildir.
Bangkok Phuket
7 GÜN / 1299€*
Her Ay Hareketle
Uçuşlar, transferler, Bangkok’ta 2 gece, kahvaltı dahil konaklama, Phuket’de 4 gece kahvaltı dâhil konaklama, Bangkok - Phuket ara uçuşu, alan vergileri, seyahat sağlık sigortası, Türkçe asistans hizmetleri dahildir.
Havana Varadero
8 GÜN / 2299€*
19 Nisan Hareketle
Air France ile uçuşlar, transferler, Havana’da 3 gece kahvaltı dahil konaklama, Varadero’da 4 gece her şey dahil konaklama, zorunlu seyahat sigortası, alan vergileri, İngilizce rehberlik hizmetleri dahildir.
Borneo
9 GÜN / 2299€*
04 Ekim Hareketle
Malaysia Airlines ile uçuşlar, transferler, kahvaltı dahil konaklama, şehir tanıtım turları, programda belirtilen tüm geziler, alan vergileri (290€), seyahat sağlık sigortası, İngilizce rehberlik hizmetleri dahildir.
Rio, Iguassu, Buenos Aires
9 GÜN / 2599€*
04 Ekim Hareketle
Air France ile uçuşlar, transferler, kahvaltı dahil konaklamalar, alan vergileri, seyahat sağlık sigortası, İngilizce rehberlik hizmetleri dahildir.
Hindistan Maharajas Express
8 GÜN / 5499€*
22 Mart Hareketle
THY ile uçuşlar, havalimanı vergileri, programda belirtilen geziler ve giriş biletleri, fil sırtında Amber Kalesi’ne çıkış, 5*lüx otellerde kahvaltı ve akşam yemeği dahil konaklama, seyahat sağlık sigortası, İngilizce rehberlik hizmetleri dahildir.
* Belirtilen fiyatlar ilgili tur için en düşük fiyatlardır.