Café Tur
2014 Yurtdışı Turları

2014 Turları

Disneyland 1 Paris 2 Fırsat Turu
4 GÜN / 499€*
Her Perşembe Hareketle
Uçuşlar, transferler, kahvaltı dahil otel konaklamaları, Disneyland parklarına 1 günlük giriş bileti, panoramik Paris şehir turu,alan vergileri, seyahat sağlık sigortası, Türkçe rehberlik hizmetleri dahildir.
Roma Floransa Venedik
8 GÜN / 599€*
09 Ağustos Hareketle
THY ile uçuşlar, transferler, kahvaltı dahil 3*/4* otel konaklamaları, programda belirtilen panoramik şehir tanıtım turları, alan vergileri, seyahat sağlık sigortası, Türkçe rehberlik hizmetleri dahildir.
Fas Kraliyet Şehirleri
8 GÜN / 749€*
25 Ekim Hareketle
Royal Air Maroc ile uçuşlar, transferler, kahvaltı ve akşam yemeği dahil konaklama, programda belirtilen geziler, alan vergileri, seyahat sağlık sigortası, rehberlik hizmetleri dahildir.
Prag Viyana Budapeşte
8 GÜN / 499€*
Her Ay Hareketle
Uçuşlar, transferler, 3*/4* otellerde kahvaltı dâhil konaklama, programda belirtilen şehir tanıtım turları,programda belirtilen şehir tanıtım turları, Dressden şehir tanıtım turu, Bratislava şehir tanıtım turu, alan vergileri, seyahat sağlık sigortası ve Türkçe rehberlik hizmetleri dâhildir.
İtalya Yunanistan
10 GÜN / 499€*
Her Ay Hareketle
Otobüs ve Feribot yolculuğu, transferler, kahvaltı dâhil 4* otel konaklamaları, programda belirtilen panoramik şehir tanıtım turları, alan vergileri, seyahat sağlık sigortası, Türkçe rehberlik hizmetleri dahildir.
Amsterdam 3 Gece
4 GÜN / 399€*
Her Hafta Hareketle
Uçuşlar, transferler, kahvaltı dahil konaklama, panoramik şehir tanıtım turu, alan vergileri, seyahat sağlık sigortası, Türkçe rehberlik hizmetleri.
Büyük İspanya
8 GÜN / 799€*
Her Ay Hareketle
THY ile uçuşlar, transferler, belirtilen 4* otellerde BB konaklama, alan vergileri, seyahat sağlık sigortası, rehberlik hizmetleri dahildir.
Vietnam Kamboçya
8 GÜN / 2499€*
04 Ekim Hareketle
Malaysia Airlines ile Kuala Lumpur uçuşlar, Saygon ve Siam Riep ara uçuş biletleri, transferler, kahvaltı dahil 6 gece otel, teknede 2 öğle, akşam yemeği ve 1 gece tekne konaklamalı, alan vergileri, seyahat sağlık sigortası ve İngilizce rehberlik hizmetleri dahildir.
Mykonos (3 Gece)
4 GÜN / 399€*
11 Eylül Hareketle
Bora Jet ile uçuşlar, transferler, kahvaltı dahil konaklama, alan vergileri, seyahat sağlık sigortası.
Bangkok Pattaya
8 GÜN / 999€*
Her Ay Hareketle
Malaysia Airways ile uçuşlar, transferler, Bangkok’ta 2 gece, kahvaltı dahil konaklama, Pattaya’da 4 gece kahvaltı dahil konaklama, alan vergileri, seyahat sağlık sigortası, Türkçe asistans hizmetleri dahildir.
Bangkok Phuket
7 GÜN / 1299€*
Her Ay Hareketle
Uçuşlar, transferler, Bangkok’ta 2 gece, kahvaltı dahil konaklama, Phuket’de 4 gece kahvaltı dâhil konaklama, Bangkok - Phuket ara uçuşu, alan vergileri, seyahat sağlık sigortası, Türkçe asistans hizmetleri dahildir.
Havana Varadero
8 GÜN / 2299€*
19 Nisan Hareketle
Air France ile uçuşlar, transferler, Havana’da 3 gece kahvaltı dahil konaklama, Varadero’da 4 gece her şey dahil konaklama, zorunlu seyahat sigortası, alan vergileri, İngilizce rehberlik hizmetleri dahildir.
Borneo
9 GÜN / 2299€*
04 Ekim Hareketle
Malaysia Airlines ile uçuşlar, transferler, kahvaltı dahil konaklama, şehir tanıtım turları, programda belirtilen tüm geziler, alan vergileri (290€), seyahat sağlık sigortası, İngilizce rehberlik hizmetleri dahildir.
Rio, Iguassu, Buenos Aires
9 GÜN / 2599€*
04 Ekim Hareketle
Air France ile uçuşlar, transferler, kahvaltı dahil konaklamalar, alan vergileri, seyahat sağlık sigortası, İngilizce rehberlik hizmetleri dahildir.
Hindistan Maharajas Express
8 GÜN / 5499€*
22 Mart Hareketle
THY ile uçuşlar, havalimanı vergileri, programda belirtilen geziler ve giriş biletleri, fil sırtında Amber Kalesi’ne çıkış, 5*lüx otellerde kahvaltı ve akşam yemeği dahil konaklama, seyahat sağlık sigortası, İngilizce rehberlik hizmetleri dahildir.
* Belirtilen fiyatlar ilgili tur için en düşük fiyatlardır.