Café Tur
2014 Yurtdışı Turları

2014 Turları

Paris Nice
8 GÜN / 799€*
Her Ay Hareketle
Onur Air ile uçuşlar, transferler, Paris > Nice arası TGV hızlı tren ile ulaşım, kahvaltı dahil konaklama, panoramik tanıtım turları, alan vergileri, seyahat sağlık sigortası, Türkçe rehberlik hizmetleri dahildir.
Paris Amsterdam
6 GÜN / 699€*
Her Ay Hareketle
Pegasus ile uçuşlar, transferler, Paris 3 gece, Amsterdam 2 gece kahvaltı dahil konaklama, Paris > Amsterdam arası tek yön tren bileti, panoramik şehir tanıtım turları, alan vergileri, seyahat sağlık sigortası, Türkçe rehberlik hizmetleri dahildir.
Disneyland 1 Paris 2 Fırsat Turu
4 GÜN / 509€*
Her Hafta Hareketle
Onur Air ile uçuşlar, transferler, kahvaltı dahil otel konaklamaları, Disneyland parklarına 1 günlük giriş bileti, panoramik Paris şehir turu, Eiffel çıkış bileti, alan vergileri, seyahat sağlık sigortası, Türkçe rehberlik hizmetleri dahildir.
Ramazan Bayramı Roma 2 Floransa 2
5 GÜN / 499€*
26 Temmuz Hareketle
Pegasus ile uçuşlar, transferler, kahvaltı dahil 4 gece otel konaklamaları, panoramik şehir tanıtım turu, alan vergileri, seyahat sağlık sigortası ve Türkçe rehberlik hizmeti dahildir.
Roma Floransa Venedik
8 GÜN / 599€*
02 Ağustos Hareketle
THY ile uçuşlar, transferler, kahvaltı dahil 3*/4* otel konaklamaları, programda belirtilen panoramik şehir tanıtım turları, alan vergileri, seyahat sağlık sigortası, Türkçe rehberlik hizmetleri dahildir.
Roma 3 gece
4 GÜN / 399€*
18 Nisan Hareketle
Uçuşlar, transferler, kahvaltı dâhil konaklama, panoramik şehir tanıtım turu, alan vergileri, seyahat sağlık sigortası, Türkçe rehberlik hizmetleri dahildir.
Venedik'te Karnaval
4 GÜN / 599€*
20 ve 27 Şubat Hareketle
THY ile uçuşlar, transferleri, 3 gece oda kahvaltı konaklama, panoramik şehir tanıtım turu, alan vergileri, seyahat sağlık sigortası, Türkçe rehberlik hizmetleri dahildir.
Milano Turu
(kontenjan dolmuştur)
4 GÜN / 199€*
18 Nisan Hareketle
Pegasus ile uçuşlar, transferler, kahvaltı dahil konaklama, panoramik şehir tanıtım turu, alan vergileri, seyahat sağlık sigortası, Türkçe rehberlik hizmetleri dahildir.
Ramazan Bayramı Belgrad-Saraybosna Turu
5 GÜN / 449€*
26 Temmuz Hareketle
Türk Hava Yolları ile uçuşlar, otel konaklamaları (3*/4*), programda belirtilen şehir turları, alan vergileri, seyahat sağlık sigortası, Türkçe rehberlik hizmetleri dahildir.
İtalya Yunanistan
10 GÜN / 499€*
Her Ay Hareketle
Otobüs ve Feribot yolculuğu, transferler, kahvaltı dâhil 4* otel konaklamaları, programda belirtilen panoramik şehir tanıtım turları, alan vergileri, seyahat sağlık sigortası, Türkçe rehberlik hizmetleri dahildir.
Fas Kraliyet Şehirleri
8 GÜN / 799€*
04 Ekim Hareketle
Royal Air Maroc ile uçuşlar, transferler, kahvaltı ve akşam yemeği dahil konaklama, programda belirtilen geziler, alan vergileri, seyahat sağlık sigortası, rehberlik hizmetleri dahildir.
Büyük İspanya
8 GÜN / 799€*
Her Ay Hareketle
THY ile uçuşlar, transferler, belirtilen 4* otellerde BB konaklama, alan vergileri, seyahat sağlık sigortası, rehberlik hizmetleri dahildir.
Amsterdam 3 Gece
4 GÜN / 499€*
Her Hafta Hareketle
Uçuşlar, transferler, kahvaltı dahil konaklama, panoramik şehir tanıtım turu, alan vergileri, seyahat sağlık sigortası, Türkçe rehberlik hizmetleri.
Prag Viyana Budapeşte
8 GÜN / 499€*
Her Ay Hareketle
Uçuşlar, transferler, 3*/4* otellerde kahvaltı dâhil konaklama, programda belirtilen şehir tanıtım turları,programda belirtilen şehir tanıtım turları, Dressden şehir tanıtım turu, Bratislava şehir tanıtım turu, alan vergileri, seyahat sağlık sigortası ve Türkçe rehberlik hizmetleri dâhildir.
Vietnam Kamboçya
8 GÜN / 2499€*
04 Ekim Hareketle
Malaysia Airlines ile Kuala Lumpur uçuşlar, Saygon ve Siam Riep ara uçuş biletleri, transferler, kahvaltı dahil 6 gece otel, teknede 2 öğle, akşam yemeği ve 1 gece tekne konaklamalı, alan vergileri, seyahat sağlık sigortası ve İngilizce rehberlik hizmetleri dahildir.
Roma 3 gece
(kontenjan dolmuştur)
4 GÜN / 499€*
16 Mayıs Hareketle
Uçuşlar, transferler, kahvaltı dâhil konaklama, panoramik şehir tanıtım turu, alan vergileri, seyahat sağlık sigortası, Türkçe rehberlik hizmetleri.
Mykonos (3 Gece)
4 GÜN / 399€*
31 Temmuz Hareketle
Bora Jet ile uçuşlar, transferler, kahvaltı dahil konaklama, alan vergileri, seyahat sağlık sigortası.
Bangkok Phuket
7 GÜN / 1199€*
Her Ay Hareketle
Uçuşlar, transferler, Bangkok’ta 2 gece, kahvaltı dahil konaklama, Phuket’de 4 gece kahvaltı dâhil konaklama, Bangkok - Phuket ara uçuşu, alan vergileri, seyahat sağlık sigortası, Türkçe asistans hizmetleri dahildir.
Bangkok Pattaya
8 GÜN / 899€*
Her Ay Hareketle
Malaysia Airways ile uçuşlar, transferler, Bangkok’ta 2 gece, kahvaltı dahil konaklama, Pattaya’da 4 gece kahvaltı dahil konaklama, alan vergileri, seyahat sağlık sigortası, Türkçe asistans hizmetleri dahildir.
Borneo
9 GÜN / 2299€*
04 Ekim Hareketle
Malaysia Airlines ile uçuşlar, transferler, kahvaltı dahil konaklama, şehir tanıtım turları, programda belirtilen tüm geziler, alan vergileri (290€), seyahat sağlık sigortası, İngilizce rehberlik hizmetleri dahildir.
Havana Varadero
8 GÜN / 2299€*
19 Nisan Hareketle
Air France ile uçuşlar, transferler, Havana’da 3 gece kahvaltı dahil konaklama, Varadero’da 4 gece her şey dahil konaklama, zorunlu seyahat sigortası, alan vergileri, İngilizce rehberlik hizmetleri dahildir.
Rio, Iguassu, Buenos Aires
9 GÜN / 2599€*
04 Ekim Hareketle
Air France ile uçuşlar, transferler, kahvaltı dahil konaklamalar, alan vergileri, seyahat sağlık sigortası, İngilizce rehberlik hizmetleri dahildir.
Hindistan Maharajas Express
8 GÜN / 5499€*
22 Mart Hareketle
THY ile uçuşlar, havalimanı vergileri, programda belirtilen geziler ve giriş biletleri, fil sırtında Amber Kalesi’ne çıkış, 5*lüx otellerde kahvaltı ve akşam yemeği dahil konaklama, seyahat sağlık sigortası, İngilizce rehberlik hizmetleri dahildir.
* Belirtilen fiyatlar ilgili tur için en düşük fiyatlardır.