Lütfen bekleyiniz...

Lütfen bekleyiniz...

Sayfa Yükleniyor

Beklediğiniz için teşekkürler!

Almanya Turları

Almanya Turları kategorisinde, sizlere toplam 55 adet alternatif sunmaktayız.
Filtreleme özelliği sayesinde, kişisel tercihlerinize uygun alternatifleri rahatça listeleyebilirsiniz.

Almanya Turları | Almanya Hakkında

Barok ve gotik mimarisiyle Orta Çağı andıran sokaklarda turlamak, fuar ve festivallerde boy göstermek, harika müzelerde tarihi gözünüzde canlandırmak ister misiniz? Almanya Turları ile masalsı diyarlarda yolculuğa çıkacağınız bir tatil sizi bekliyor…
Orta Avrupa’da konumlanan Almanya, ekonomik açıdan en gelişmiş ülkelerinden biri olarak gösteriliyor. Avrupa’nın en kalabalık nüfusuna da ev sahipliği yapan ülke, ekonomik ferahlığının yanı sıra mimarisi ve iklim koşullarıyla müthiş bir cazibeye sahiptir. Ülkenin kültürel ve coğrafi zenginlerinden bahsetmemiz gerekirse, Orta Çağ kasabaları, Ren Nehri Vadisi boyunca sıralanan bahçeleri, plajları müzeleri, kale ve manastırları bunlardan sadece birkaçı. Almanya’nın başkenti ve önemli şehirlerinden Berlin, Orta Çağ’ın tarihi esintilerini hissedeceğiniz en iyi yerlerden biri. Berlin Turları ’nda Gedachtniss Kilisesi, Brandenburg Kapısı, Bergama Müzesi gibi birbirinden güzel yapıları gezebilir, ünlü tiyatro salonlarında sanata doyabilirsiniz. Bu şehirde sanat ve kültür turu gerçekleştireceğiniz konusunda bir şüpheniz olmasın. Ülkenin bir diğer önemli şehri ise Bavyera bölgesinde bulunan Münih’tir. Bu şehir size ellerinde koca bira kupalarıyla gülümseyerek poz veren tombul Alman tiplemelerini hatırlatabilir, ama bununla sınırlı kalmayacaksınız! Sanatsal etkinlikler, şık restoranlar, müzeler ve lüks butikler Münih’e modern ve farklı bir hava kattı.
Almanya Turları elbette sadece bu iki şehirle sınırlı değil… Katedralleriyle ünlü Köln de kesinlikle gezilip, görülmesi gereken kentlerden biri. Köln, Ren Nehri kenarındaki restoranları ve tarihi mekânlarıyla ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor. Almanya ekonomisinde önemli bir yere sahip olan Frankfurt ise kültür turizminin yanı sıra fuar turizmi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış bir kent. Nazi Partisi’nin dev mitinglerine ev sahipliği yapan meydanlara sahip olan Leipzig, tarihi surları ve katedralleri bünyesinde barından Nürnberg, güzel belediye binasıyla Stuttgart, görmeniz gerekenlerden şehirlerden diğerleri.
Octoberfest’te biranızı yudumlamak için Münih Turları , Birinci ve İkinci Dünya Savaşı’nın kalıntılarını görmek ve yeniden gözünüzde canlandırmak isterseniz Berlin Turları, Grindelhof’ta sevimli bir kafede kitabınızı okuyabileceğimiz Hamburg Turları, ihtişamlı katedrallere hayranlık duyuyorsanız Köln Turları, en çok tercih edilen Almanya Turları arasında bulunuyor. Almanya turlarını en uygun ve ucuz fiyatlarla satın almak için Café Tur’un size sunduğu fırsatları inceleyebilirsiniz.
Peşin Fiyata 3+3 Taksit
Peşin Fiyata 6 Taksit
Peşin Fiyata 5 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit