Lütfen bekleyiniz...

Lütfen bekleyiniz...

Sayfa Yükleniyor

Beklediğiniz için teşekkürler!

 

Amerika Birleşik Devletleri Turları

Amerika Birleşik Devletleri Turları kategorisinde, sizlere toplam 79 adet alternatif sunmaktayız.
Filtreleme özelliği sayesinde, kişisel tercihlerinize uygun alternatifleri rahatça listeleyebilirsiniz.

Amerika Birleşik Devletleri Turları | Amerika Birleşik Devletleri Hakkında

Boşuna dememişler; macera dolu Amerika… Amerika Birleşik Devletleri Turları ile hayatınız boyunca unutamayacak bir maceraya çıkmaya ne dersiniz?
Büyük Okyanus ve Atlas Okyanus’u arasında geniş bir coğrafyaya sahip olan Amerika Birleşik Devletleri kısacası ABD, 50 eyalet bir de federal bölgeden oluşan ülkedir. Dünyanın en genç ülkelerinden olan ABD’nin nüfusu 322 milyon civarındadır. Dünya tarihine ve kültürüne damga vuran bu mega ülke dünyaya kabul ettirdiği yaşam tarzıyla, dinamik sosyal hayatı ve öncü kültürüyle en merak edilen ve hayranlık beslenen yerlerden biridir. Başkent Washington olmasına rağmen Doğu kıyısının, belki de tüm Amerika Birleşik Devletleri’nin en popüler şehri elbette New York. Ayrıca en kalabalık şehir olan New York, medya, kültür, bilim, finans ve moda gibi alanlarda dünyaya öncülük etmek konusunda ipi göğüslemekten kaçınmamıştır. ABD’nin batı kıyıları da en az doğusu kadar ünlü. California eyaletinin en büyük kent olan ve Melekler Şehri olarak anılan Los Angeles, New York’tan sonra ülkenin en önemli ikinci şehridir. Los Angeles denilince eminiz ki aklınıza ilk Hollywood geliyor. Ancak bu şehir beyaz perde ile ünlü olsa da aslında tıptan ticarete, madencilikten uzay bilimlerine kadar pek çok alanda ülkeye hizmet vermektedir.
Evet, ABD çok kalabalık bir ülke! Ancak ulaşım yönünden aklınızda soru işareti olmasın çünkü ulaşım alternatifleri bu ülkede oldukça gelişmiş durumda. Dünyanın en yaygın metro ağlarından birine sahip ABD’de doğal olarak en çok raylı ulaşım tercih edilir. Taksi bulmak her zaman kolay olmasa da yaygın bir ulaşım alternatifi olabilir. Ancak şunu belirtmeden olmaz, Amerika Kıtası’nın gözbebeği olan bu ülke o kadar büyük ki; Amerika Birleşik Devletleri Turları ’nda yer alıyorsanız kendinizi küçücük hissedeceksiniz. Burada inanın bir haftalık tatil bile size yetmeyecektir.
Meşhur Özgürlük Anıtı, Empire State Binası, Wall Street, Manhattan’ı gezmek için New York Turları , Santa Monica’da deniz havasını içinize çekip, o ünlü filmlerin sahnelerini gözlerinde canlandırmanız için Los Angeles Turları’na bir göz atabilirsiniz. Ancak eğlencenin dibine isteyenler için Las Vegas Turları , Miami plajlarında güneşin tadını doyasıya çıkarmak için ise Miami Turları, Amerika Birleşik Devletleri Turları arasında en çok tercih edilen turlardır.
Peşin Fiyata 3+3 Taksit
Peşin Fiyata 6 Taksit
Peşin Fiyata 5 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit