Lütfen bekleyiniz...

Lütfen bekleyiniz...

Sayfa Yükleniyor

Beklediğiniz için teşekkürler!

Amsterdam Turu

ESNEK TUR AVANTAJIYLA
Kendi turunuzu kendiniz tasarlayın
Esnek Tur ve Kafileli Tur Nedir?

Esnek Turlar Kendi turunuzu kendiniz tasarlayın!

Her gün kesin hareketlidir. 440 destinasyona dilediğiniz tarihte tur düzenleyebilirsiniz.

Şehir merkezine ve önemli yerlere yakınlığına göre arzu ettiğiniz oteli seçebilirsiniz.

İstediğiniz havalimanını siz seçebilirsiniz.

İstediğiniz havayolunu siz seçebilirsiniz.

İstediğiniz kalkış/dönüş tarihini ve uçuş saatlerini dilediğiniz gibi siz seçebilirsiniz.

Rezervasyonunuz onaylandığı an uçak biletiniz kesilir ve otel rezervasyonunuz yapılır.

Turunuz size özeldir. 2 kişi dahi olsanız, turunuz kesin kalkışlıdır.

İndiğiniz havalimanında sizi özel araç karşılar.Transferiniz size özel gerçekleşir.

Paket içeriği; otel, uçak, transfer ve 40’a yakın destinasyonda Türkçe rehberlik şeklindedir.

Türkçe rehberlik hizmetimizin olduğu yerlerde 40 destinasyon) tercih ettiğiniz ekstra turu satın alabilirsiniz.

Bir gruba bağlı kalmadan dilediğinizce gezebilirsiniz.

Kafileli Turlar Bizim tasarladığımız turlara katılın!

Her gün hareketli değildir, belirli kalkış tarihleri vardır.

İstediğiniz oteli seçemezsiniz. Belirlenen otel veya otellerde kalırsınız. Konaklama yapacağınız otel veya otellerin bilgisi tur hareket tarihine 48 saat kala kesinleşir.

Belirlenen havalimanını Örnek: Sabiha Gökçen ya da İstanbul Havalimanı) kullanırsınız. Tüm detaylar tur hareket tarihine 48 saat kala kesinleşir.

Belirlenen havayolunu kullanırsınız. Tüm detaylar tur hareket tarihine 48 saat kala kesinleşir.

İstediğiniz kalkış/dönüş saatini siz seçemezsiniz. Café Tur’un belirlediği uçuş saatlerine bağlı kalırsınız. Tüm detaylar tur hareket tarihine 48 saat kala kesinleşir.

Rezervasyonunuz kesinleşse bile uçak biletinizi ve otel konfirmelerinizi gezi tarihine 48 saat kala alabilirsiniz.

20/40 kişilik gruplarla gerçekleştirilir.Kesin kalkışlı olabilmesi için yeterli çoğunluğun sağlanması beklenir.

Tüm transferler, tur programı ve geziler grupla birlikte otobüs ile ve tur programına bağlı kalarak gerçekleşir.

Paket içeriği; otel, uçak, transfer, Türkçe rehberlik hizmeti şeklindedir.

Gezi boyunca satın alacağınız ekstra turlar olacaktır.

Gruba bağlı kalırsınız ve geziler kısıtlı sürede grupla birlikte gerçekleşir.

 • Cafe Tur / Web
 • Cafe Tur / Web
 • Cafe Tur / Web
 • Cafe Tur / Web
 • Cafe Tur / Web

Amsterdam Gezi Rehberi

Önemli Yerler

Amsterdam Çiçek Pazarı
Amsterdam Çiçek Pazarı

1862 yılından bu yana hizmet veren Bloemenmarkt, Amsterdam’ın simgesi haline gelmiş lalelerin neredeyse her rengini ve lale soğanlarını bulabileceğiniz bu çiçek pazarında sevdiklerinize küçük hediyelik eşyalar da alabilirsiniz. Avrupa’nın çoğu şehrinde birçok çiçek pazarı bulunsa da Amsterdam’ın çiçek pazarını ayrıcalıklı kılan şey bu pazarın yüzüyor olmasıdır. Şehrin renkli turistik yanlarını keşfetmek isteyenlerin yolu mutlaka bu pazara düşmelidir.
 

Heineken Experience (Bira Müzesi)
Heineken Experience (Bira Müzesi)

Hollanda menşeli ünlü içecek markası Heineken’in eski bir fabrikasının müzeye dönüştürülmesiyle ziyarete açılan Heineken Experince, Amsterdam’ın en turistik merkezlerinden biridir. Müze içerisinde fabrika ve üretim ortamı tiyatral bir şekilde ziyaretçilere sunulmaktadır. Bunun yanında müze fabrikayı ziyaret ederken markanın tüm içecek çeşitlerini de tadabilirsiniz.
 

Madame Tussauds Müzesi
Madame Tussauds Müzesi

Merkezi Londra’da olan ve Amsterdam’da da bir şubesi bulunan Madame Tussaud Müzesi, Avrupa’nın en kaliteli balmumu heykellerinin bulunduğu bir kültür merkezidir. Müze içerisinde birçok ünlü ismin, film karakterlerinin ve devlet adamlarının heykellerini keşfedebilir ve gerçeğini aratmayan eserleri görebilirsiniz.
 

Museumplein (Müze Meydanı)
Museumplein (Müze Meydanı)

Museumplein, Amsterdam’ın güneyinde bir bölgenin adı olup 1883 yılında Uluslararası Koloni ve İhracat Fuarı’nın kurulduğu yerdir. Türkçesi Müzeler Meydanı olarak ifade edilebilecek olan Museumplein adını Rijks, Van Gogh ve Stedeijk Müzesi gibi şehrin en önemli üç kültürel merkezine ev sahipliği yaptığı için almıştır. Meydan 1999 yılında restore edilmiş ve şehrin en önemli yaşam merkezlerinden biri haline gelmiştir. Şehrin simgesi haline gelmiş olan “I Amsterdam” heykeli de bu meydanın tam ortasında bulunmaktadır. Meydanın bitiminde Concertgebouw adı verilen geniş bir konser salonu mevcuttur.
 

Red Light Caddesi (De Wallen)
Red Light Caddesi (De Wallen)

Red Light Semti, Amsterdam’ın dünyaca ünlü yetişkinlere yönelik eğlence merkezlerinden biridir. Uzun bir cadde boyunca barlar, gece kulüpleri, dans gösterilerinin yapıldığı vitrinler ve coffee shoplar bulunmaktadır. Eğlence ve müziğin sınırsız olduğu bu semt, Türkçe “Kırmızı Işıklı Evlerin Bölgesi” olarak ifade edilebilir. Yıllar önce Amsterdam Limanı’na demir atan denizcilerin eğlence mekânlarını ve bir şeyler içebileceği barları kolayca bulabilmeleri için bu bölgedeki evler kırmızı olarak ışıklandırılmış ve ismini buradan almıştır.
 

Rijksmuseum (Amsterdam Devlet Müzesi)
Rijksmuseum (Amsterdam Devlet Müzesi)

Hollanda’nın en büyük sanat ve tarih müzesi olan Rijsksmuseum, 31 Mayıs 1800 tarihinde kurulmuştur. Türkçesi Krallık Müzesi anlamına gelen Rijksmuseum 17. Yüzyıl Hollanda tarihi hakkında çok önemli detayların bulunduğu ve aynı zamanda Johannes Vermeer ve Rembrandt’ın da eserlerine ev sahipliği yapan önemli bir kültür merkezidir. 2013 yılında 2.2 milyon ziyaretçi sayısı ile Hollanda’nın en çok ziyaret edilen müzesi seçilmiştir. Rijksmuseum içerisinde 8000 tanesi tarih ve sanat ağırlıklı olmak üzere toplam 1 milyon eser bulunmaktadır. Müze binasının içerisi kadar çevresinde müzik yapan sokak sanatçıları da özel bir ilgiyi hak etmektedir.
 Nereye Gidilir?Red Light District
Red Light Semti, Amsterdam’ın yetişkinlere yönelik ve dünyaca ünlü eğlence merkezlerinden biridir. Uzun bir cadde boyunca barlar, gece kulüpleri ve dans gösterilerinin yapıldığı vitrinler bulunmaktadır. Eğlence ve müziğin kalbi kabul edilen semtin adı, Türkçe’ye “Kırmızı Işıklı Evler Bölgesi” olarak çevrilebilir. Tarihte, gemileri Amsterdam Limanı’na demir atan denizcilerin eğlence mekânlarını ve bir şeyler içebileceği barları kolayca bulabilmeleri için bölgedeki evler kırmızı lambalarla ışıklandırılmış ve bölge ismini bu uygulamadan almıştır.

Anne Frank’ın Evi
İkinci Dünya Savaşı sırasında yazdığı günlükleri ile adını duyurmuş olan Anne Frank’ın anısına yapılmış bu ev Amsterdam’ın Prinsengracht Kanalı civarında bulunmaktadır. İlk kez 1960 yılında, yapılan bağışlarla açılan ve bugün müze olarak hizmet veren bina aynı zamanda Anne Frank’ın Nazi işgali sırasında saklandığı ve günlüklerini yazdığı evdir. Müze içerisinde Anne Frank’ın kişisel eşyalarının yanı sıra yaşamını anlatan sinevizyonlar da bulunmaktadır.

Museumplein
Museumplein, Amsterdam’ın güneyinde bir bölgenin adı olup 1883 yılında Uluslararası Koloni ve İhracat Fuarı’nın kurulduğu yerdir. Türkçesi Müzeler Meydanı olarak ifade edilebilecek olan Museumplein adını Rijks, Van Gogh ve Stedeijk Müzesi gibi şehrin en önemli üç kültürel merkezine ev sahipliği yaptığı için almıştır. Meydan 1999 yılında restore edilmiş ve şehrin en önemli yaşam merkezlerinden biri haline gelmiştir. Şehrin simgesi haline gelmiş olan “I Amsterdam” heykeli de bu meydanın tam ortasında bulunmaktadır. Meydanın bitiminde Concertgebouw adı verilen geniş bir konser salonu mevcuttur.

Rijksmuseum
Hollanda’nın en büyük sanat ve tarih müzesi olan Rijsksmuseum, 31 Mayıs 1800 tarihinde kurulmuştur. Türkçesi Krallık Müzesi anlamına gelen Rijksmuseum 17. Yüzyıl Hollanda Tarihi hakkında çok önemli detayların bulunduğu ve aynı zamanda Johannes Vermeer ve Rembrandt’ın eserlerine de ev sahipliği yapan önemli bir kültür merkezidir. 2013 yılında 2.2 milyon ziyaretçiyi ağırlayarak Hollanda’nın en çok ziyaret edilen müzesi olmuştur. Rijksmuseum’un 1 milyon parçanın üzerindeki tarih ve sanat koleksiyonundan yaklaşık 8000 tanesi sergilenebilmektedir. Müze binasının içerisi kadar çevresinde müzik yapan sokak sanatçıları da özel bir ilgiyi hak etmektedir. 

Hortus Botanicus
1638 yılında kurulan Hortus Botanicus dünyanın en eski ve köklü botanik bahçelerinden biridir. Amsterdam’ın popüler turistik merkezlerinden biri olan Hortus Botanicus ilk zamanlarda doktorlar ve eczacılar için ilaçlara hammadde olacak bitkilerin yetiştirilmesi amacıyla kurulmuş ve Hollandalı denizciler tarafından Hint Okyanusu’na yapılan yolculuklar sayesinde hızlı bir gelişim göstermiştir. Bahçenin içerisine 1600’lerin sonunda “Kelebek Evi” adı verilen hoş bir köşk de inşa edilmiştir. Bahçe bugün 4000’in üzerinde bitkiye ev sahipliği yapmaktadır.

Koninklijk Paleiste Amsterdam (Amsterdam Kraliyet Sarayı)
Avrupa’nın en büyük yapılarından biri olan Amsterdam Kraliyet Sarayı, 17. Yüzyıl’da ilk olarak Belediye Binası olarak kullanılması amacıyla inşa edilmiş, sonraki dönemde sömürgelerden sağlanan altın gelirlerinin yardımıyla bugünkü görkemine kavuşturularak Kraliyet Ailesi’nin konutu halini almıştır. Mimar Jacop Van Campen tarafından inşa edilen sarayın dış cephesinde yer alan mitolojik canlı tasviri ve tanrı heykellerinin her biri ayrı birer sanat eseri niteliğindedir.

Heineken Experince
Heineken Experince, Hollanda menşeli ünlü içecek markası Heineken’in şehir merkezindeki eski fabrikasından uyarlanmış interaktif bir müzedir. Fabrika-müze içerisinde tüm üretim süreçleri etkileşimli olarak ziyaretçilere sunulmaktadır. Müzedeki ziyaretiniz boyunca markanın tüm içecek çeşitlerini tadabilirsiniz.

Madame Tussaud Balmumu Müzesi
Merkezi Londra’da olan ve Amsterdam’da da bir şubesi bulunan Madame Tussaud Müzesi, Avrupa’nın en kaliteli balmumu heykellerini bünyesinde barındırmaktadır. Müze içerisinde birçok ünlü ismin, film karakterlerinin ve devlet adamlarının gerçeği aratmayan heykellerini bulabilir ve hatta onlarla hatıra fotoğrafı çektirebilirsiniz.

Bloemenmarkt (Çiçek Pazarı)
1862 yılından bu yana hizmet veren Bloemenmarkt, Amsterdam’ın simgesi haline gelmiş lalelerin neredeyse her rengini bulabileceğiniz tarihi çiçek pazarıdır. Fakat Bloemenmarkt’ı Avrupa’nın diğer şehrinlerindeki çiçek pazarlarından farklı kılan şey laleleri değil, pazarın yüzüyor olmasıdır.

Nieuwe Kerk
Nieuwe Kerk, Amsterdam’ın Dam Meydanı’nda bulunan ve Kraliyet Sarayı’nın hemen yanında Kraliyet Ailesi için neo-gotik tarzda inşa edilmiş bir kilisedir. İç dekorun sadeliğine tezat olarak kilisenin dış cephesi gösterişli ayrıntılarla bezenmiştir. 15.Yüzyıl’da inşa edilen kilise, tarihi ve mimari özelliklerine ek olarak düzenlediği kilise müziği konserleri ile de adını duyurmuştur.Ne Yapılır? • Amsterdam kanallarında bot turuna katılın.
 • Rembrandtplein’de eğlence dolu bir gece geçirin.
 • Amsterdam Dungeon’da geçmişe bir yolculuk yapın.
 • Kalverstraat’da alışveriş fırsatlarına göz atın.
 • Xtracold Ice Bar’da 4D buz deneyimini yaşayın.
 • Begijnhof (Hollanda Evleri) etrafında bulunan parkta ya da Vondelpark’ta güneşin keyfini çıkarın.
 • Nachttheater Sugar Factory’deki özel gösterilerden birini izleyin.
 • Çiğ Ringa Balığı’nı tadın.
 • Amsterdam’a özgü Genever Likörleri’nden mutlaka için.Ne Alınır?Hollanda peynirleri, tahta ayakkabılar, özel antika parçalar, kitaplar ve laleler Amsterdam’da alışveriş denildiğinde akla ilk gelen ürünlerdendir. Kendi başlarına yeterince ilgi çekici olan bu ürünler, vergilerden muaf tutulduğunuz “tax free” uygulaması sayesinde cazibesini bir kat daha arttırır.  Şehrin sembol ürünlerine ek olarak, dostlarınız için alabileceğiniz oldukça yaratıcı ve eğlenceli hediyelik eşyaları da bulabileceğiniz Amsterdam’da alışveriş için en iyi bölgeler ise şu şekildedir: De Negen Straatjes, Utrechtsestraat, Kalverstraat, Oud Zuid, Hooftstraat,  De Jordaan, Dam Square Area, Spiegelkwartier, Leidsestraat ve KNSM Island.

Hester Van Eeghen
Ünlü tasarımcı Van Eeghen tarafından açılan mağazada yünden yapılmış çantalar, cüzdanlar ve renkli derilerden tasarlanmış giysiler bulabilirsiniz. Mağazada bulunan ayakkabılar ise İtalya’dan özel olarak getirtilmektedir.
Adres: Hartenstraat 1,NL 1016 BZ Amsterdam, Diğer şubesi: Hartenstraat 37
NL 1016 CA Amsterdam.
Tel: +31 - 20 – 6269211 Web Sitesi: http://www.hestervaneeghen.com/

Albert Cuyp Markt
1904 yılından beri Amsterdamlılara hizmet veren Albert Cuyp Pazarı’nda aradığınız çoğu ürünü uygun fiyata bulmanız mümkün. Pazardaki 300’den fazla tezgâhta taze deniz ürünlerinden peynir çeşitlerine, lale tohumlarından kozmetik ürünlerine pek çok farklı ürün satılmakta. Gezi planınızı yaparken, turistler tarafından büyük ilgi gören Albert Cuyp Pazarı’nda cumartesi günleri yerel halkın da katılımıyla ciddi bir yoğunluk yaşandığını dikkate almayı unutmayın.
Adres: Albert Cuypstraat 67 /HS, 1072 CN
Tel: 020 201 8800

Lady Day
1940’lı yıllardan günümüze kadar her yılın modasına ait vintage ürünler bulabileceğiniz mağazada alışveriş yapmasanız dahi eğlenceli vakit geçirebilir, kostümlü partiler ya da özel geceleriniz için şık ve ilgi çekici parçalar bulabilirsiniz.
Adres: Hartenstraat 9, 1016 BZ Amsterdam, Hollanda
020 623 5820

Magna Plaza
Dam Meydanı’nda bulunan Magna Plaza alışveriş için önemli bir adres olmanın yanında, görülmeye değer bir tarihi yapıdır. Birçok ünlü markanın mağazasında alışveriş yapmanın keyfine varabilirsiniz.
Adres: Nieuwezijds Voorburgwal 182, 1012 SJ Amsterdam
Tel: 020 570 3570

Chocolatl
Amsterdam’ın tam kalbinde bulunan Chocolatl’da lezzetli çikolataları tattıktan sonra bu mağazadan asla ayrılmak istemeyeceksiniz.
Tel: 06 464 27 203Ne Yenir?Hayatın her alanında benzersiz keşifler sunan Amsterdam; dünyanın birçok kültürüne ev sahipliği yapması sayesinde yöresel Dutch (Hollandalı) Mutfağı’ndan Etiyopya Mutfağı’na kadar yüzlerce alternatifi bir arada bulabileceğiniz bir şehirdir. Peynir cenneti olarak da adlandırabilecek şehirde Kaas, Gouda, Edam ve ev yapımı keçi peyniri çeşitleri tadabileceğiniz lezzetler arasındadır. Bunun yanında sığır etinden yapılmış geleneksel Dutch yemekleri, pannekoeken ismi verilen ve bölgeye özgü krepler, Oliebol, Fransız usulü patates kızartması ve Rijsttafel adı verilen sebzeli deniz mahsullü pilav ülke mutfağının en bilindik yemekleri arasındadır. Bütçeniz ne olursa olsun, şehirde yemek yiyebileceğiniz çok sayıda restoran bulunmaktadır. Eğer yemek sizin için öncelik değilse, Albert Heijin isimli süpermarket zincirinde ekonomik hazır gıdalar ve sandviçler bulabilirsiniz. Farklı lezzet duraklarına uğramak için en ideal bölgeler ise Kalverstraat, Voetboogstraat, Red Light Bölgesi, Dam Meydanı, Rembrandtplein ve Leidseplein semtleridir.

Van Harte
Modern dekorasyonu, lezzetli yemekleri ve atıştırmalık sandviçleri ile şehir sakinleri arasında popüler olan ve turistler tarafından da sıkça tercih edilen restoranda keyifli öğünler yiyebilirsiniz.
Adres: Hartenstraat 24, 1016 CC
Tel: 020 625 8500

Moeders
Duvarları bakıldığında her insana kendi annesini anımsatacak tipik anne fotoğrafları ile dolu olan bu şirin restoranda Hollanda’nın en klasik “anne yemekleri” servis edilmektedir.
Adres: Rozengracht 251, 1016 SX
Tel:020 626 7957

Van Kerwijk
Ziyaretçilerine kapılarını öğlen sonuna doğru açsa da Wankerwijk, tipik bir Amsterdam kahvaltısı için ideal.  Restoranın sade ve samimi dekoru içinizi ısıtacak.
Adres: Nes 41, Amsterdam
Tel: 00 31 (0) 20 620 33 16

D’vijff Vlieghen
Amsterdam’ın köklü restoranlarından olan ve 17. Yüzyıla ait sanatsal öğelerle süslenmiş mekânda, lezzetli et yemeklerine enfes şarapların eşlik ettiği harika bir akşam yemeği yiyebilirsiniz.
Adres: Spuistraat 294-302, 1012 VX
Tel: 020 530 4060Ne Zaman Gidilir?Dünyanın en çok ziyaret edilen metropollerinden biri olan Amsterdam için ideal sezonun Nisan ortası veya Ekim ortası olduğunu söylemek mümkün. Amstel Irmağı’nın üzerine kurulmuş olan bu tarihi şehir, Temmuz ve Ağustos aylarında turist akınına uğrarken; bahar aylarını yılın diğer dönemlerine göre daha sakin geçirdiği söylenebilir. Eğlence ve Gece HayatıAmsterdam sıra dışı, yasaksız ve hiç bitmeyen gecelerin şehridir. Her tür eğlence anlayışına ve tüm farklı tercihlere hitap edecek alternatifi bir arada barındırmayı başaran şehirde hareket, sabahın ilk ışıklarına kadar devam eder. Şehir, eğlence mekanları ve müzeleriyle de farklı deneyimlere fırsat tanımaktadır.

Escape
Işıltılı dekorasyonu, her tür müzik zevkine hitap eden müzik listeleri ile 80’lerden beri Amsterdam’da hizmet veren kulüp şehrin en ünlü eğlence mekânlarından.
Adres: Rembrandtplein 11, 1017 CT
Tel: 020 622 1111

Mazzo
Şehrin en eski ve köklü gece kulüplerinden olan Mazzo’da, dünya müziklerinin en kaliteli örneklerini muazzam ses sistemleri sayesinde rahatça dinleyebilir ve geniş pisti üzerinde sabaha kadar dans ederek bu müziklere eşlik edebilirsiniz.
Adres: Rozengracht 114, 1016 LV 
Tel: 020 3446402

Hash Marihuana Hemp
Amsterdam’ın en ünlü “coffee shop”larından biridir. Müzeye dönüştürülmüş olan alan her yıl dünyanın her bir köşesinden binlerce ziyaretçinin akınına uğramaktadır. Amsterdam’ı tam anlamıyla keşfetmek isteyenler için eşsiz bir deneyim olacaktır.
Adres: Oudezijds Achterburgwal 148, 1012 DV
Tel:020 624 8926

‘t Arendsnest, Dutch Beer Cafe
Hollanda’nın dört bira uzmanından biri olan Peter van der Arend’in sahibi olduğu cafe-bar, Hollanda bar kültürünün tüm detaylarını başarıyla yansıtmaktadır.
Adres:  Herengracht 90, 1015 BS
Tel: 020 421 2057

Casa Rosso
Erotik gösterilerin sanata dönüştürüldüğü Casa Rosso’da haftanın hemen her günü yaklaşık bir saat süren tiyatro gösterileri sahneye konmaktadır. Erkekler için olduğu kadar kadınlar için de farklı bir deneyim yaşama imkanı veren mekânlardan olan Casa Rosso biletlerini internet üzerinden de temin edebilirsiniz.
Adres: Achterburgwal 106 Amsterdam
Tel: 0031-020-6278954 Festival ve EtkinlikAmsterdam’da festival ve etkinlikler yıl boyu sürse de, baharın gelişi ve güneşin yükselmesiyle şehirde müzik, dans, edebiyat alanında düzenlenen etkinlikler hız kazanır. Özgürlüğün kentinin en belirgin etkinlikleri arasında başı, eşcinsellerin onur yürüyüşü ve kraliçenin doğum günü kutlamaları çeker. Tüm şehrin rengârenk giyinerek sokaklara döküldüğü bu keyifli etkinliklerin bir parçası olarak ömür boyu hatırlayacağınız keyifli hatıralar edinebilirsiniz .

Yeni Yıl Kutlamaları
Hollandalılar, yılın son gecesini genellikle aileleri ile evlerinde vakit geçirerek değerlendirirler. Ailecek yapılan 10’dan geriye doğru sayma seremonisinin ardından, zamanın tekrar ileriye doğru akmasıyla birlikte gerçek eğlence için hazırlıklar başlar. Leidseplein, Rembrandtsplein ve Nieumarkt meydanları beklenmedik bir hızla karnaval yerine dönüşür. Gecenin sonunda gökyüzüne atılan yüzlerce havai fişeklerle Hollandalılar, yeni yılın ilk gününü kendi ışıkları ve kendi renkleriyle çizmek ister gibidir.

Realizm Sanat Fuarı
Her yıl ocak ayının ortalarında düzenlenen fuar, kendine mekan olarak Merkez İstasyon’da bulunan yolcu terminalinin geniş salonunu seçmiştir. Özel eserlerin sergilendiği ve ulaşılabilirliği sayesinde sanatseverlerin yoğun ilgi gösterdiği canlı bir fuardır.

Amsterdam Işık Festivali
Her yıl Aralık ayında başlayan festival yılbaşını da içine alarak ocak ayının sonuna kadar devam etmektedir. Şehrin baştan aşağı ışıklandırıldığı ve görsel bir şölene dönüştüğü anlarda sokaklarda vakit geçirmek çok eğlenceli bir deneyim olacaktır.

Grachten Festival
Işık festivali ile benzer zamanlara denk gelen festival Türkçe’de kanal festivali olarak ifade edilebilir. Klasik müzik konserlerinin verildiği etkinlik boyunca soğuk Amsterdam kışlarını eğlenceli ve huzurlu hale getirmek amaçlanmaktadır.

Ulusal Restaurant Haftası
Ekim ve Mart ayının ilk on gün boyunca Amsterdam’da ve Hollanda’nın tamamında bulunan restoranlar üç çeşit yemeği 25€ sabit fiyatla sunarlar. Lüks lokantaların imkânlarından ve özel tatlarından yararlanmak için inanılmaz bir fırsat.
 
Amsterdam Moda Haftası
Senede iki defa Ocak ve Temmuz ayında düzenlenen moda haftası, üst seviye bir etkinlik olma iddiasını kaybetmeden, tanınmış modacılarla genç tasarımcıları buluşturma amacı taşır. Etkinlik, dünyanın çeşitli bölgelerinden ziyaretçilerin ilgisini çekmektedir.

Koninginnedag
Kraliçe Günü olarak tercüme edilebilecek bu özel gün, her yıl 30 Nisan’da kutlanmaktadır. Kraliçenin çocukluğunda yakalandığı ölümcül bir hastalığı yenmesi üzerine ulusal bayram ilan edilen günde şehrin sokakları uçsuz bucaksız bir panayıra dönüşür. Günün ortak simgesi turuncu her yerdedir, kanallardaki botları tıklım tıklım dolar ve gecenin geç saatlerine kadar hep birlikte şarkılar söylenir. Bu keyifli günde Hollandalıların mutluluğuna ortak olurken, yerel tatları keşfedebilir, ya da evlerin önüne kurulan ikinci el tezgahlarından beğeninize uygun ürünleri oldukça uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

5 Days Off
Mart ayında düzenlenen müzik festivali, her yıl dünyanın çeşitli yerlerinden elektronik müzik ve dans tutkunlarını bir araya getiriyor. Adından da anlaşılabileceği üzere, etkinlik kapsamında 5 gün boyunca kesintisiz müziğin ve dansın keyfini çıkarabilir, faklı bir müzik festivali deneyimi yaşayabilirsiniz.

Kwaoke Festival
Kwaoke Festival, Temmuz ve Ağustos ayları boyunca her hafta sonu devam eden, aile odaklı bir etkinliktir. Dans, müzik, tiyatro, edebiyat ve sinema gibi sanat dallarından gösterilerin sergilendiği festivalde aileler bir yandan çeşitli atölyelere katılırken, bir yandan da açık alanda yaptıkları pikniklerle güzel havanın keyfini çıkartırlar.

Jordaan Festival
İşçi sınıfının çoğunluğu oluşturduğu mahallelerde bir sokak festivali olarak düzenlenen Jordaan Festivali, operadan davullu sokak geçitlerine ve bitpazarına kadar her şeyi kapsayan içeriğiyle Hollanda’daki alt kültürleri yakından tanımanızı sağlayacaktır.

Memnuniyetiniz için çalışıyoruz

2000 yılından beri, 20 yıllık birikimimizle,
başarının koşulsuz basamağının müşteri
memnuniyetini ve güvenini sağlamak
olduğunun bilincinde bir turizm şirketi
olarak, tüm ekibimizle, tatillerini bize
emanet eden dünya gezginlerinin
memnuniyeti için çalışıyoruz.

Güveninizi önemsiyoruz

Tercihlerinizi hayallerinize göre
belirlemenizde yardımcı olmak ve en
doğru seçimleri yapabilmeniz adına
seyahat danışmanınız olarak, vaat
ettiğimiz hizmeti doğru anlatabilmek
ve tam karşılığını verebilmek için
çalışıyoruz.

En fazla tur alternatifini biz sunuyoruz

440’dan fazla tatil destinasyonuna 2 ila 14
gece alternatifiyle, en gözde tatil
destinasyonlardan en ücra köşedeki
destinasyonlara kadar, Türkiye’nin en geniş
tur alternatifini sunan turizm şirketiyiz.

Teknolojide öncüyüz

Türkiye’de teknolojik yatırımlarımızla ve
inovasyonlarımızla turizm sektörünün
öncüsüyüz. 2 ila 14 gece alternatifiyle
1750’nin üzerinde her gün kesin hareketli
turlarımızda, havayolu ve otellerle
doğrudan sistem entegrasyonumuz
sayesinde istediğiniz oteli ve istediğiniz
havayolu şirketini seçerek hangi hizmeti
alacağınıza siz karar verebilirsiniz.
Yapıkredi World Peşin Fiyatına 3 Taksit
CardFinans Peşin Fiyatına 3 Taksit
Garanti Bonus   3 Taksit
Advantage Peşin Fiyatına 3 Taksit
Maximum   3 Taksit
Axess Peşin Fiyatına 2+1 Taksit
BDDK yönetmeliğine göre yurt dışı seyahat harcamalarında 3’den fazla taksit yapılamamaktadır.