Lütfen bekleyiniz...

Lütfen bekleyiniz...

Sayfa Yükleniyor

Beklediğiniz için teşekkürler!

Her Gün Hareketli Bangkok Pattaya Turu

Bangkok Pattaya Turu

Bangkok
Pattaya


1. Gün
>> Bangkok
22 Eki 2017 Pazar
İstanbul’dan SQ 391 sefer sayılı uçuş ile 13.25’de Singapur’a hareket. Ertesi gün sabah 05.45’te variş hemen ardındn SQ 970 sefer sayılı uçuş ile saat 07.10 Tayland’ın başkenti Bangkok’a hareket.Geceyi uçakta geçiriyoruz. Yerel saat ile 08.35’te Bangkok'a varış. 
2. Gün
Bangkok
23 Eki 2017 Pazartesi
Pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından bizi bekleyen rehberimiz ile buluşma, otele giris saati olan 14.00’a kadar zamanimizi değerlendirmek icin extra thai saglik masaji opsiyonu, uzun seyahatimiz sonrası sizi tekrar zinde kılacaktır. Ardindan özel aracimiz ile yapılacak turumuza dahil olan Bangkok panoramik şehir gezisi, gezimiz sırasında Altın Buddha tapınagi, uyuyan Buddha tapinagi, çiçek pazarı, Çin mahallesi, parlemento binası, demokrasi anıtı görülecek yerlerden bazilaridir. Şehir turumuz esnasında hem Bangkok’un egzotik güzelliklerini hem de Tayland’ı derinden etkileyen Budizmi daha yakından tanıma fırsatımız olacaktır. Tur bitiminin ardından otelimize transfer. Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz için extra BANGKOK KANALLAR Turu (40 USD) düzenlenecektir. Bu turumuzda Bangkok’un meşhur su kanallarında tekneler ile yapacağınız gezinti unutulmaz anılara sahip olmanızı sağlayacaktır. Turumuzun sonunda otelimize dönüyor ve dinleniyoruz. Akşam kaçırmamanızı önereceğimiz extra SEA FOOD RESTAURANT ve PATPONG GECE PAZARI Turu.(20 USD)
''EGER Yüzüyorsa bizde vardır! '' Slogani ile bizleri karsilayan bu görkemli restoranta vardigimizda ilk olarak 2000 kişi kapasiteki bu büyük restorantin market bölümünden seçeceğimiz deniz mahsülleri ve tropikal meyve ve sebzeleri satin alip,masamiza oturdugumuzda, her biri deniz mahsulleri konusunda uzman görevlilere satın almış olduğunuz yiyeceklerinizin nasil pişirilmesi istediğinizi ve servisi nasıl istediğinizi söylüyorsunuz. Afiyet olsun... Yemeğin ardindan dünyaca ünlü tüm markaların taklit ürünlerininin bulunduğu Gece Pazarında alışveriş yapabilirsiniz. Geceleme Bangkok otelinizde.
3. Gün
Bangkok
24 Eki 2017 Salı
Otelinizde alacağınız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz sabah 07.30 hareket ile extra düzenlenecek CNN Televizyonunun jeneriklerine giren dünyaca ünlü Yüzen Çarşı turuna (50 USD) katılabilirler. Hindistan cevizi ciftligi, meşhur Tik ağacı atölyesi ve dar kanalların içinde yerel köylülerin el emeklerinin satıldığı yerlerden alışveriş yapma imkanı bulabileceksiniz. Tur bitimi otelimize dönüyoruz.
Tayland kültürünü daha yakından tanımak isteyen misafirlerimize Aksam 18.30 hareket ile düzenlenecek extra SIAM NIRAMIT SHOW (60 USD)... turuna katılmalarını öneririz. Bu turumuzda Büyük Siam Kralliği döneminden eşsiz sahneler ve özellikle cennetin anahtarina ulaşmak icin yapilan o muhteşem festival görüntüleri ile büyüleneceksiniz. Tur bitimi otelimize dönüyoruz, Geceleme Bangkok otelinizde.
4. Gün
Bangkok >> Pattaya
25 Eki 2017 Çarşamba
Otelinizde alacağınız sabah kahvaltısının ardından  saat 09.00’da Pattaya’ya hareket ediyoruz. Yolculugumuz esnasinda arzu eden misafirlerimiz için extra olarak MILLION YEAR STONE PARK ve TIMSAH CIFTLIGI TURU…(30 USD) düzenlenecektir. Bu turumuzda çevresi tamami orjinal volkanik taşlar ile donatilmis bu parkta, hem birbirinden farklı onlarca çeşit bitki görebilecek hem de timsah çiftliginde binlerce timsahi birarada görme ve hatta onları besleme imkanı bulabileceksiniz. Bunun haricinde gözlerinize inanamayacağınız bir Timsah show sizi bekliyor. Parkın başka bir bölümünde ise Kaplan ve yavrusu ile fotoğraf çektirme fırsatı bulacaksiniz. Turumuzun ardindan Kraliyet ailesine ait olan dünyaca ünlü mücevher fabrikasını ziyaret ediyoruz. Burada değerli ve yarı değerli taşların tezgahlarda işlenecek hale gelene kadar ki yolculuğu, nasıl zor şartlar altında çıkarıldıklarını anlatan bir tanıtım filmi izledikten sonra tezgahlarca taşların işlenmesini görüyorsunuz. Dileyen misafirlerimiz sertifikalı olarak bu ürünlerden alışveriş yapabilirler. Fabrika ziyaretinin ardından Thailand’in en unlu eglence beldesi olan Pattaya hareket ediyoruz. Pattaya’ya varışımızın ardından otellerinize yerleşme ve serbest zaman.
Ögleden sonra dileyen misafirlerimiz icin extra olarak saat 15.00 hareket ile Fil Safarisi turu düzenlenecektir. (45 USD).
Akşam ise dileyen misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek Dünyaca ünlü ALCAZAR SHOW turuna (40 USD) katılabilirler. Show için yerlerimiz VIP koltuklardan alınmış olup birbirinden ilginç sahne ve kostümlerin değiştiği showları rahatlıkla seyredebilirler. Show sonrasında sizleri bir SÜPRİZ bekliyor olacak.  Geceleme Pattaya otelinizde.
5. Gün
Pattaya
26 Eki 2017 Perşembe
Otelinizde alacağınız sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz saat 09.00 hareket ile extra olarak düzenlenecek MERCAN ADASI TURU (50 USD) na katılabilirler. Bu turumuz tüm gün sürecek olup öğle yemeği dahildir. Bu turumuzda sınırsız güneş ve okyanus keyfi sizleri bekliyor. Ögle yemeği menüsü : Balik, Deniz mahsülü mezeler, sebzeli pilav, salata ve tropik meyveler. Tur bitimi otelinize dönüyoruz. Geceleme Pattaya otelinizde.
6. Gün
Pattaya
27 Eki 2017 Cuma
Sabah kahvaltısından sonra arzu eden misafirlerimiz için saat 12.00 hareket ile extra olarak geleneksel Thai Dansları, evlilik seremonisi, Fillerin birbirinden ilginç showlarını seyredebileceğiniz, 500 hektarlık alana kurulmuş Botanik Bahçesi ve Orkide bahçelerini kapsayan NONG NOOCH TROPICAL GARDEN&DANCE SHOW (40 USD) turu düzenlenecektir. Kaçirmamanızı öneririz, tur bitimi aracımız ile otele bırakılacaksınız ve serbest zaman. Geceleme Pattaya otelinizde.
7. Gün
Pattaya >> Bangkok >>
28 Eki 2017 Cumartesi
Otelinizde alacağınız sabah kahvaltısının ardından öğlen saat 12:00’de otelden ayrılış işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Bangkok havalimanına transfer saatimize kadar serbest zaman. Saat 14.00’de özel aracımız ile Bangkok havalimanına transfer. Pasaport ve bagaj işlemlerimizin ardından Singapur Havayollarının SQ979 sefer sayılı uçuşu ile saat 18.30 hareket, Singapur’a yerel saat ile 22.00’de variyoruz. Singapur Havalimanında alışveriş hediye ceklerinizi “INFORMATION” standindan bilet ve pasaportunuzu göstererek aldiktan sonra alisveris icin serbest zaman. 
8. Gün

29 Eki 2017 Pazar
İstanbul uçuşumuz Singapur Havayollarının SQ 392 sefer sayılı uçuşu ile 02.05’de hareket etmektedir. Geceyi uçakta geçiriyoruz.Sabah 07.25’te İstanbul Atatürk Havalimanına varis ve turumuzun sonu.
9. Gün
-
30 Eki 2017 Pazartesi
-
10. Gün
-
31 Eki 2017 Salı
-
11. Gün
-
01 Kas 2017 Çarşamba
-
12. Gün
-
02 Kas 2017 Perşembe
-
13. Gün
--
03 Kas 2017 Cuma
-
14. Gün
-
04 Kas 2017 Cumartesi
-
Fiyatlara dahil olan hizmetler
Fiyatlara dahil olmayan hizmetler
 • Tur esnasında katılım gösteceğiniz tüm ekstra gezileriniz
 • 15 TL tutarındaki yurt dışı çıkış harcınız
 • Ücretli olması halinde, uçuş sırasındaki tüm catering hizmetleri
 • Tüm kişisel harcamalarınız
 • Otellerin uyguladığı günlük şehir vergileri (city tax)
Önemli
 • Uçak kalkış saatinden en az 2 saat önce havalimanında hazır bulunmanız gerekmektedir.
 • Otellere giriş saatleri 14:00 –15:00, çıkış saatleri 12:00 dır.
 • Triple odalarda (3 kişilik oda: dbl yatak + ekstra yatak) 3.yatak ek yatak veya sofa bed olup standart yataklardan daha küçük olabilmektedir.
 • Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile aynı oda da konaklama yapıldığı takdirde geçerlidir.
 • Hava şartlarına ve mücbir sebeplere bağlı olarak uçuşlar gerçekleşmeyebilir bu durumdan Café Tur sorumlu değildir.
 • Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Café Tur sorumlu değildir


Memnuniyetiniz için çalışıyoruz

2000 yılından beri, 17 yıllık birikimimizle,
başarının koşulsuz basamağının müşteri
memnuniyetini ve güvenini sağlamak
olduğunun bilincinde bir turizm şirketi
olarak, tüm ekibimizle, tatillerini bize
emanet eden dünya gezginlerinin
memnuniyeti için çalışıyoruz.

Güveninizi önemsiyoruz

Tercihlerinizi hayallerinize göre
belirlemenizde yardımcı olmak ve en
doğru seçimleri yapabilmeniz adına
seyahat danışmanınız olarak, vaat
ettiğimiz hizmeti doğru anlatabilmek
ve tam karşılığını verebilmek için
çalışıyoruz.

En fazla tur alternatifini biz sunuyoruz

440’dan fazla tatil destinasyonuna 2 ila 14
gece alternatifiyle, en gözde tatil
destinasyonlardan en ücra köşedeki
destinasyonlara kadar, Türkiye’nin en geniş
tur alternatifini sunan turizm şirketiyiz.

Teknolojide öncüyüz

Türkiye’de teknolojik yatırımlarımızla ve
inovasyonlarımızla turizm sektörünün
öncüsüyüz. 2 ila 14 gece alternatifiyle
1750’nin üzerinde her gün kesin hareketli
turlarımızda, havayolu ve otellerle
doğrudan sistem entegrasyonumuz
sayesinde istediğiniz oteli ve istediğiniz
havayolu şirketini seçerek hangi hizmeti
alacağınıza siz karar verebilirsiniz.
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 6 Taksit
Peşin Fiyata 5 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit