Lütfen bekleyiniz...

Lütfen bekleyiniz...

Sayfa Yükleniyor

Beklediğiniz için teşekkürler!

Beyrut Turu (Vizesiz)
ESNEK TUR AVANTAJIYLA
Kendi turunuzu kendiniz tasarlayın
Esnek Tur ve Kafileli Tur Nedir?

Esnek Turlar Kendi turunuzu kendiniz tasarlayın!

Her gün kesin hareketlidir. 440 destinasyona dilediğiniz tarihte tur düzenleyebilirsiniz.

Şehir merkezine ve önemli yerlere yakınlığına göre arzu ettiğiniz oteli seçebilirsiniz.

İstediğiniz havalimanını siz seçebilirsiniz.

İstediğiniz havayolunu siz seçebilirsiniz.

İstediğiniz kalkış/dönüş tarihini ve uçuş saatlerini dilediğiniz gibi siz seçebilirsiniz.

Rezervasyonunuz onaylandığı an uçak biletiniz kesilir ve otel rezervasyonunuz yapılır.

Turunuz size özeldir. 2 kişi dahi olsanız, turunuz kesin kalkışlıdır.

İndiğiniz havalimanında sizi özel araç karşılar.Transferiniz size özel gerçekleşir.

Paket içeriği; otel, uçak, transfer ve 40’a yakın destinasyonda Türkçe rehberlik şeklindedir.

Türkçe rehberlik hizmetimizin olduğu yerlerde 40 destinasyon) tercih ettiğiniz ekstra turu satın alabilirsiniz.

Bir gruba bağlı kalmadan dilediğinizce gezebilirsiniz.

Kafileli Turlar Bizim tasarladığımız turlara katılın!

Her gün hareketli değildir, belirli kalkış tarihleri vardır.

İstediğiniz oteli seçemezsiniz. Belirlenen otel veya otellerde kalırsınız. Konaklama yapacağınız otel veya otellerin bilgisi tur hareket tarihine 48 saat kala kesinleşir.

Belirlenen havalimanını Örnek: Sabiha Gökçen ya da İstanbul Havalimanı) kullanırsınız. Tüm detaylar tur hareket tarihine 48 saat kala kesinleşir.

Belirlenen havayolunu kullanırsınız. Tüm detaylar tur hareket tarihine 48 saat kala kesinleşir.

İstediğiniz kalkış/dönüş saatini siz seçemezsiniz. Café Tur’un belirlediği uçuş saatlerine bağlı kalırsınız. Tüm detaylar tur hareket tarihine 48 saat kala kesinleşir.

Rezervasyonunuz kesinleşse bile uçak biletinizi ve otel konfirmelerinizi gezi tarihine 48 saat kala alabilirsiniz.

20/40 kişilik gruplarla gerçekleştirilir.Kesin kalkışlı olabilmesi için yeterli çoğunluğun sağlanması beklenir.

Tüm transferler, tur programı ve geziler grupla birlikte otobüs ile ve tur programına bağlı kalarak gerçekleşir.

Paket içeriği; otel, uçak, transfer, Türkçe rehberlik hizmeti şeklindedir.

Gezi boyunca satın alacağınız ekstra turlar olacaktır.

Gruba bağlı kalırsınız ve geziler kısıtlı sürede grupla birlikte gerçekleşir.

Nasıl rezervasyon yaparım?

Kesin Hareketli
Vizesiz

Beyrut Gezi Rehberi

Önemli Yerler

Baalbek Harabeleri
Baalbek Harabeleri

1984 yılında UNESCO tarafından dünya mirasları listesine dâhil edilen Baalbek Harabeleri antik dönemde Fenikeliler tarafından kurulmuş eşsiz bir kent. Dönemin üç önemli tanrısı Venüs, Jupiter ve Bacchus adına yapılan tapınakların bir kısmı günümüze kadar ulaşmıştır. Beka Vadisi’nde bulunan bu tarihi şaheser Beyrut’un kuzeydoğunda şehir merkezine 85 km uzaklıktadır. Baalbek Harabeleri’nin diğer bir önemi ise yıllar geçtikçe popülerliği artan Baalbek Uluslar arası Festivali’ne ev sahipliği yapmasıdır.

Güvercin Kayalıkları (Rawsheh)
Güvercin Kayalıkları (Rawsheh)

Beyrut’un ünlü sahil yolu Corniche’nin sonunda Rawsheh semtinin bulunduğu yere oldukça yakın olan bu kayalıklar şehrin silüetini tanımlayan muhteşem bir manzaraya sahiptir. Şehir sakinlerinin ya da turistlerin oldukça ilgi odağı olan bu kayalıklar özellikle yaz aylarında sahilde yürüyüş yapıp denize ve kayalıkların manzarasına nazır bir şeyler içmek isteyenlerin öncelikli tercihi olmaktadır

Harissa - Meryem Ana Heykeli ve St. Paul Katedrali
Harissa - Meryem Ana Heykeli ve St. Paul Katedrali

Beyrut’un 20 km kuzeyinde ve deniz seviyesinden 650 metre yukarda bulunan Harissa yeşillikler arasında hoş bir dağ köyü. Şehrin 360 derece manzarasını izleyebileceğiniz bir teleferikle çıkılan Harissa’nın en göz alıcı yeri ise köyün tam tepesinde bulunan Meryem Ana Heykeli. Bu heykelin etrafında bulunan merdivenleri çıkarak neredeyse tüm Beyrut ve civarındaki yerleşim yerlerini ve eşsiz Akdeniz manzarasını izleyebilirsiniz. Harissa’daki Meryem Ana Heykeli’nin yakınlarında görebileceğiniz bir diğer mimari harika ise Grek-Katolik mezhebine ait St. Paul Katedrali’dir. Katedralin gerek iç mimarisi gerekse de muhteşem bir manzaraya hâkim dış cephesi görülmeye değerdir.

Jeita Grotto Mağarası
Jeita Grotto Mağarası

Beyrut’un kuzeyinde ve şehir merkezine 1 saatlik uzaklıkta bulunan Jeita Grotto, bugün dünyanın 7 harikası listesine aday bir doğa mucizesidir. Mağara içerisindeki kayaçlı ve kireçli taşlar yüzyıllardır bir dantel misali sular tarafından şekillenmiş ve ortaya adeta bir sanat eseri çıkmıştır. İki bölümden oluşan Jeita Grotto, alt ve üst mağara olarak gezilebiliyor. Alt kısımda bulunan mağara 1836 yılında, üst mağara ise 1958 yılında bulunmuştur. Dünyanın en büyük sarkıt ve dikitlerinin bulunduğu mağaranın su dolu kısımları küçük sandallarla gezilmektedir. Ayrıca mağaralar arası ulaşım için kullanılan tren ve teleferik ise farklı deneyimler yaşamanızı sağlamaktadır.

St. George Marunî Kilisesi
St. George Marunî Kilisesi

Lübnan’ın renkli kültürel ve etnik yapısının en önemli parçalarından olan Maruniler’in en önemli dini merkezlerinden biri olan St. George Maruni Kilisesi 1894 yılında tamamlanmış ve ibadete açılmıştır. Yüzyıllardır Beyrut’un en korunmuş binaları arasında yer alan bu katedral bugün hemen yanında bulunan Mohammed Al-Amin Camii ile Ortadoğu coğrafyasının farklılıklarını bir arada sergilemektedir.

Sursock Müzesi
Sursock Müzesi

Beyrut’un köklü, Grek- Ortodoks ailesi Sursocklara ait olan bu özel müze 1961 yılında ziyarete açılmıştır. 18 Yüzyıl Lübnan Mimarisi’ni yansıtan ve Sursock Ailesi’ne ait bir konak olan müze binasında Beyrut’un en kaliteli sanat eserleri sergilenmektedir. Bina mimarisinde Osmanlı ve İtalyan özellikle de Venedik mimarisinin etkileri çok açık bir şekilde görülmektedir. Birçok sergi ve atölyeye de ev sahipliği yapan müze şehrin en köklü yerleşim yeri olan Achrafieh’te yer almakta ve koleksiyoner İbrahim M. Beyhum tarafından yönetilmektedir.Nereye Gidilir?Sursock Müzesi
Beyrut’un köklü Grek- Ortodoks ailesi Sursocklara ait olan bu özel müze 1961 yılında ziyarete açılmıştır. 18 Yüzyıl Lübnan Mimarisi’ni yansıtan ve Sursock Ailesi’ne ait bir konak olan müze binasında Beyrut’un en kaliteli sanat eserleri sergilenmektedir. Bina mimarisinde Osmanlı, İtalyan ve özellikle de Venedik mimarisinin etkileri çok açık bir şekilde görülmektedir. Birçok sergi ve atölyeye de ev sahipliği yapan müze, şehrin en eski yerleşim yerlerinden Achrafieh’te yer almakta ve koleksiyoner İbrahim M. Beyhum tarafından yönetilmektedir.

Beyrut Ulusal Müzesi
Lübnan’ın en büyük arkeoloji müzesi olan Beyrut Ulusal Müzesi, içerisinde yer alan 100,000 farklı eser ile adından söz ettirmektedir. 1. Dünya Savaşı’ndan sonraki kazılarla ortaya çıkan ve antik Fenike İmparatorluğu’na ait çok kıymetli eserlerin bulunduğu müze 1942 yılında ziyarete açılmıştır. Fenike Alfabesi, günlük hayatta kullanılan antik eşyalar ve Byblos Kralı Ahirm’in mermer oymalı lahiti müzenin görülmeye değer parçalarındandır.

Beyrut Amerikan Üniversitesi
1866 yılında Beyrut’ta açılan üniversite aynı zamanda ABD dışında açılan ilk Amerikan üniversitesidir. Sadece Lübnanlılar arasında değil, tüm dünyada oldukça popüler ve prestijli bir eğitim kurumu olan Beyrut Amerikan Üniversitesi’nin Corniche sahil yolunun kenarında dev bir alana kurulmuş kampusu görülmeye değerdir. Üniversitenin Lübnan, Fransız ve Amerikan Mimarilerini bir arada görebileceğiniz kampus binaları ve Hamra Caddesi’ne uzanan bahçesinde keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Jeita Grotto Mağarası
Beyrut’un kuzeyinde ve şehir merkezine 1 saatlik uzaklıkta bulunan Jeita Grotto, bugün dünyanın 7 harikası listesine girmeye aday bir doğa mucizesidir. Mağara içerisindeki kayaçlı ve kireçli taşlar yüzyıllardır bir dantel misali sular tarafından şekillenmiş ve ortaya adeta bir sanat eseri çıkmıştır. İki bölümden oluşan Jeita Grotto, alt ve üst mağara olarak gezilebilmektedir. Alt kısımda bulunan mağara 1836 yılında, üst mağara ise 1958 yılında keşfedilmiştir. Dünyanın en büyük sarkıt ve dikitlerinin bulunduğu mağaranın su dolu kısımları küçük sandallarla gezilmektedir. Ayrıca tren ve teleferik sistemleri ile mağaralar arası ulaşım sağlanmaktadır.

Harissa’daki Meryem Ana Heykeli ve St. Paul Katedrali
Beyrut’un 20 km kuzeyinde ve deniz seviyesinden 650 metre yukarda bulunan Harissa yeşillikler arasında hoş bir dağ köyüdür. Köyü özel kılan ise, Harissa’nın en üst noktasında bulunan ve ulaşımı teleferikle sağlanan Meryem Ana Heykeli’dir. Bu heykelin etrafında bulunan merdivenleri çıkarak neredeyse tüm Beyrut ve civarındaki yerleşim yerlerini eşsiz Akdeniz manzarası eşliğinde izleyebilirsiniz. Harissa’daki Meryem Ana Heykeli’nin yakınlarında görebileceğiniz bir diğer mimari harika ise Grek-Katolik mezhebine ait St. Paul Katedrali’dir. Katedralin gerek iç mimarisi gerekse de muhteşem bir manzaraya hâkim dış cephesi görülmeye değerdir.

Baalbek Harabeleri
1984 yılında UNESCO tarafından dünya mirasları listesine dâhil edilen Baalbek Harabeleri, antik dönemde Fenikeliler tarafından kurulmuş eşsiz bir kent. Dönemin üç önemli tanrısı Venüs, Jüpiter ve Bacchus adına yapılan tapınakların bir kısmı günümüze kadar ulaşmıştır. Beka Vadisi’nde bulunan bu tarihi kent, Beyrut’un kuzeydoğusunda, şehir merkezine 85 km uzaklıktadır. Ayrıca Baalbek Harabeleri, yıllar geçtikçe popülerliği artan Baalbek Uluslararası Festivali’ne de ev sahipliği yapmaktadır.

Robert Mouawad Müzesi
1911 yılında Neo-Gotik mimari tarzını yansıtan bir saray olarak Henri Philippe Pharaoun tarafından inşa ettirilen yapı, 2006 yılında özel bir müzeye dönüştürülmüş ve ziyarete açılmıştır. Doğu ve Batı Kültürleri’nin ortak değerlerini yansıtan eserlerin yanında İslamî süsleme sanatı ie Roma, Grek ve Bizans Kültürleri’nden eserlere de yer verilen müze, şehrin en zengin içeriğe sahip kültürel mekânları arasındadır.

St. George Marunî Kilisesi
Lübnan’ın renkli kültürel ve etnik yapısının en önemli parçalarından olan Maruniler’in en önemli dinî merkezlerinden biri olan St. George Maruni Kilisesi 1894 yılında tamamlanmış ve ibadete açılmıştır. Şehrin günümüze kadar titizlikle korunmuş binaları arasında yer alan bu katedral bugün hemen yanında bulunan Mohammed Al-Amin Camii ile birlikte, Ortadoğu coğrafyasının bütünleşmiş farklılıklarına hoş bir örnek oluşturmaktadır.

Mohammed Al- Âmin Camii
Beyrut’un, Şehitler Meydanı olarak adlandırılan bölgesinde ve St. George Maruni Kilisesi’nin hemen yanında yer alan Mohammed Al-Amin Camii, 2007 yılında Lübnan eski başbakanı Refik Hariri tarafından yaptırılmış bir Sünnî camisidir. Hariri’nin ölümünden sonra, bu cami yakınına adına temsili bir mezar yapılmıştır. Cami, mavi kubbeleri ve İslam Sanatı’nın en güzel örnekleri ile bezenmiş iç dekorasyonu sayesinde Beyrut’un en önemli turistik merkezlerinden biri haline gelmiştir.

Güvercin Kayalıkları (Rawsheh)
Beyrut’un ünlü sahil yolu Corniche’nin sonunda, Rawsheh civarında olan bu kayalıklar şehrin siluetini tanımlayan muhteşem bir manzaraya sahiptir. Şehir sakinlerinin ve turistlerin yoğun ilgi gösterdiği kayalıklar, özellikle yaz aylarında sahilde yürüyüş yapıp denize ve kayalıkların manzarasına karşı bir şeyler içmek  tercih edilebilir.Ne Yapılır?  • Beyrut Balonu’ndan şehre tepeden bakın.
  • Semsek(Labneli Börek) ve nar ekşili Zahter Salatası’nı tadın.
  • Chateau Ksara Şarapları’nı deneyin.
  • Café Turc adını verdikleri kakuleli Türk Kahvesi’nden için.
  • El Hamra Caddesi’nde alışveriş keyfi yaşayın.
  • St. Nicholas Merdivenleri’nde fotoğraf molası verin.
  • Byblos’taki plaj partilerine katılın.
  • Korniş Sahil Şeridi’nde yürüyüş yapın.
  • Lübnan’ın ulusal içkisi Arak’ı deneyin.Ne Alınır?Ortadoğu’nun Batı’ya açılan yüzü olarak anılan ve kendi coğrafyasında görece özgür bir yapıya sahip olan Beyrut, moda ve alışveriş konularında ziyaretçilerine zengin imkânlar sunar. Lübnan’ın dışa açık ekonomisi sayesinde gökdelenlere, alışveriş merkezlerine ve hareketli pazarlara ev sahipliği yapan Beyrut’ta alışveriş denildiğinde akla ilk gelen, El Hamra Caddesi’nde bulunan ünlü markaların lüks mağazalarıdır. El Hamra’nın yanında Downtown Beirut, Mar-Elias Caddesi ve Rue Verdun, alışveriş için tercih edilebilecek diğer bölgelerdir. 

Deparment Store Aishti
Lübnan’ın en lüks ve gösterişli giyim mağazalarından olan Aishti’de ünlü modacıların tasarladıkları giysi ve aksesuarları bulabilirsiniz.
Adres: Dowtown Beirut
Tel: +961 1 99 11 11

Al Rifai 
Taze kavrulmuş kuruyemiş, kahve, marzipan (badem ezmesi) ve lezzetli çikolataların satıldığı Al Rıfai’nin 27 tane şubesi bulunmaktadır. Lezzetli ürünlerinin tadına mutlaka bakmalısınız.
Adres: Maarad Street, Down Town 
Tel: +961 (1) 705105

ABC Mall
Beyrut’un en çok tercih edilen alışveriş merkezi olan ABC Mall’da ünlü markaların mağazaları yanında birçok cafe ve eğlence merkezi bulunmaktadır. ABC Mall, Sabah 10.00 ile 22.00 arası hizmet vermektedir.
Adres: Mar Mitr Rise
Tel: +961 120 91 09

Souk El Tayeb
Souk El Tayeb, Saifi Köyü, Byblos ve Verdun bölgelerinde haftada bir kez kurulan açık hava pazarlarıdır. Çiftçilerin yetiştirdikleri organik ürünleri ve çiftlik hayvanlarını satışa sunduğu pazar, eğlenceli ve sıcak atmosfere sahiptir. Souk El Tayeb aynı zamanda, sivil toplum kuruluşları ve restoranlar tarafından ziraatı geliştirmek adına sürekli olarak desteklenen bir toplumsal harekettir.
Adres: Beirut Souks, Down Town, Beirut
Tel: 01-442664 Web Sitesi: http://www.soukeltayeb.com

Burj Hammoud
Beyrut’un Ermeni Mahallesi’nde bulunan Burj Hammoud’da çok uygun fiyata el yapımı hediyelik ürünler, yerel giysiler, bakır ve pirinçten yapılmış ev eşyaları bulabilirsiniz. 
Adres: Bourj Hammoud, Beyrut

Patchi
Downtown’da bulunan ve dört kattan oluşan Patchi’de, şehrin en lezzetli çikolataları ve pastaları satılmaktadır. Downtown’a yolunuz düşmese dahi, Beyrut’un dört bir yanındaki Patchi şubelerine uğrayıp bu yerel lezzetlerden tadabilirsiniz.
Adres: Weygand St Central District
Tel: +961 1743670/1Ne Yenir?Lübnan, Akdenizli tarafıyla Ortadoğulu kültürünü mutfağında o denli ustalıkla harmanlamıştır ki, Beyrut’a ziyaretinizin yalnızca gastronomi amaçlı olması kimseyi şaşırtmaz. Yoğurt, kentin yemeklerinin baş tacıdır. Bulgur, acı soslar ve Zahter, Lübnan Mutfağı’nın diğer “olmazsa olmaz”larıdır. Place de L'Etoile Meydanı’nın etrafına konuşlanmış birçok restoran, cafe, bar ve pastanede, yöreye özgü Lübnan yemeklerini ve tatlılarını deneyebilirsiniz. Yerel yemeklerin yanında İtalyan, Fransız ve Uzakdoğu lezzetlerini sunan birçok restoranı da rahatlıkla bulabilirsiniz.

Tawlet
Tawlet, Beyrut’ta üretilen birbirinden farklı 150 çeşit şarabı tadabileceğiniz bir çiftçi restoranıdır. Souk El Tayeb hareketi içerisinde yer alan Tawlet’te her gün farklı yerel yemekler de servis edilmektedir.
Adres: Sector 79, Naher Street
Tel: 00 9611 448129

Momo 
Klasik ve modern tarzdaki eşyaların bir arada kullanıldığı farklı dekorasyonu, açık havada yemek imkânı sunan bahçeleri ve içinizi ısıtan renkleriyle Momo, Beyrut’un en şık ve gösterişli restoranlarından biridir. Momo’nun yemeklerinin yanı sıra şarapları da damak zevklerine düşkün olanlar için idealdir.
Adres: Beirut Souks Jewelery n°7
Te: + 961 76 700 407/ + 961 1 999 767
Web Sitesi: www.momobeirut.com

Abdel Wahab
Osmanlı Mimarisi’nden izlerin bulunduğu dekorasyonu ve yerel mutfağın farklı örnekleri ile onlarca farklı meze çeşidinin sunulduğu Abdel Wahab, oldukça otantik bir atmosfere sahiptir. Restoran, doğu mistizmini tam anlamıyla yaşamak isteyenler için güzel bir akşam yemeği seçeneğidir.
Adres: Abdel Wahab El Inglizi, Beyrut
Tel: +961 120 05 50

Relais l'Entrecote
Beyrut’ta Paris havası yaşamak isteyenler için lezzetli bir akşam yemeği ve leziz şaraplar sunan Relais I’Entrecote’da, Fransız mutfağından seçme örnekler bulabilirsiniz. Özellikle biftek-patates kızartması menüsü ve yemek sonrası föndü Beyrutlular tarafından sıkça tercih edilmektedir.
Adres: Rue Abdel Wahab el-Inglizi , Achrafiye
Tel:  01 332 087Ne Zaman Gidilir?Çoğu Akdeniz şehrinde olduğu gibi Beyrut da yılın her dönemi yumuşak havadan nasibini almakta, ve turistik özelliğini korumaktadır. Sıcaklıkların 30 dereceye dayandığı yaz ayları deniz ve plaj sevdalıları için cazipken, ilkbahar ve sonbahar aylarında 20 derecenin üzerinde seyreden sıcaklıklar, şehri gönlünüzce keşfetmenize olanak sağlamaktadır.Eğlence ve Gece HayatıBeyrut gece hayatı, Avrupalılara sunduğu oryantal, ve Ortadoğululara sunduğu Batı tarzı eğlence imkânlarıyla kozmopolit bir yapıya sahiptir. Risk almayı seviyorsanız Casino Du Liban’da şansınızı deneyebilir, rahatınızdan yanaysanız şık cafelerde en kaliteli tütünlerle hazırlanmış nargilelerden içerek vakit geçirebilir, ya da tüm düşüncelerden uzaklaşmak için şehrin kuzey kesiminde yoğunlaşmış gece kulüplerini ziyaret edip aradığınız her türlü eğlenceyi bulabilirsiniz.

BoBo
Bobo, özellikle 25-30 yaş arasının eğlendiği bir restoran-pub olarak hizmet vermektedir. Menü fiyatlarının da oldukça uygun olduğu mekânda caz ve funk parçalar ile Arap ve dünya müzikleri çalınmaktadır. İşletmecisi bir sosyolog olan BoBo, Afrikalı göçmenlerin entegrasyonunu desteklemek adına çalışanlarını Afrikalı göçmenlerden seçmektedir. Beyrut’un bohem burjuvası arasında da oldukça popüler olan mekânı ziyaret etmek isterseniz, özel geceler ve canlı müzik olduğu günlerde rezervasyon yaptırmanızda fayda vardır.
Adres: Estral Center, Hamra
Tel: +961 338 41 56

La Estancia
Beyrut’a Arjantin rüzgârını taşıyan La Estancia’da birçok farklı bira çeşidi ve eğlenceli dans müzikleri ile keyifli bir gece geçirebilirsiniz. Gitmeden rezervasyonunuzu yaptırmayı unutmayın.
Adres: Gouraud Street, Gemmayzeh
Tel: +961 144 22 81

Casino Du Liban
Yaklaşık 35.000 m2’ lik bir alana kurulmuş olan Casino du Liban 400’den fazla oyun makinesi ve 60 adet oyun masasıyla Beyrut’a gelenlerin en çok rağbet gösterdiği eğlence mekânlarındandır. Kompleks içerisinde kumarhanenin yanında gece kulübü, tiyatro ve beş adet restoran da bulunmaktadır. Beyrut’a 22 kilometre uzaklıktaki Maameltein’de bulunan casinoda bir akşam geçirip, şansınızı deneyebilirsiniz.
Adres: Jounieh, Maameltein
Tel: +961 9 855 888 Web Sitesi: http://www.cdl.com.lb/

B 018
Beyrut’un en ünlü gece kulüplerinden olan B 018’de dilediğinizce dans edebilir, rahatlatıcı dekorasyonu ve sıcak atmosferi ile keyifli bir gece geçirebilirsiniz. Klostrofobisi olanları düşünerek tasarlanmış olan mekânın tavanı cam malzemeden yapılmıştır. Bu tavan, gece süresince zaman zaman açılmakta ve kulübün ambiyansının değişmesini sağlamaktadır.
Adres: La Quarantine, Borj Hammoud
Tel: 03 800 018Festival ve EtkinlikBeyrut Sokak Festivali
2002 yılından bu yana her Eylül ayında düzenlenen etkinlik özellikle Lübnanlılar, Araplar ve Avrupalıların büyük ilgisiyle karşılaşmaktadır. Festival dâhilinde şehrin sokaklarında çeşitli konserler ve etkinlikler düzenlenmektedir.
 
Uluslararası Jazz Festivali
New Orleans’ta küçük bir etkinlik olarak başlayan festival zamanla dünyanın en ünlü festivallerinden birine dönüşmüş ve Beyrut’ta kadar sıçrayarak katılımcılarına Akdeniz havası soluma imkânı vermiştir. Her yıl Ekim ayında düzenlenen festivale dünyanın dört bir yanından caz sanatçıları katılmaktadır.

Beyrut Uluslararası Film Festivali
1997 yılından bu yana her yıl Eylül ayında düzenlenen festival sinema alanında önemli bir yer edinmiştir. Yakındoğulu sinemacılar tarafında da desteklenen festivalde kısa filmler, sanat gösterileri ve çeşitli etkinlikler düzenlenmektedir.

Bağımsızlık Günü
Her yıl 22 Kasım’da sadece Beyrutlular değil tüm Lübnanlılar tarafından coşkuyla kutlanan Bağımsızlık Günü’nde Beyrut sokaklarında dev askeri geçitler düzenlenmektedir.

Memnuniyetiniz için çalışıyoruz

2000 yılından beri, 20 yıllık birikimimizle,
başarının koşulsuz basamağının müşteri
memnuniyetini ve güvenini sağlamak
olduğunun bilincinde bir turizm şirketi
olarak, tüm ekibimizle, tatillerini bize
emanet eden dünya gezginlerinin
memnuniyeti için çalışıyoruz.

Güveninizi önemsiyoruz

Tercihlerinizi hayallerinize göre
belirlemenizde yardımcı olmak ve en
doğru seçimleri yapabilmeniz adına
seyahat danışmanınız olarak, vaat
ettiğimiz hizmeti doğru anlatabilmek
ve tam karşılığını verebilmek için
çalışıyoruz.

En fazla tur alternatifini biz sunuyoruz

440’dan fazla tatil destinasyonuna 2 ila 14
gece alternatifiyle, en gözde tatil
destinasyonlardan en ücra köşedeki
destinasyonlara kadar, Türkiye’nin en geniş
tur alternatifini sunan turizm şirketiyiz.

Teknolojide öncüyüz

Türkiye’de teknolojik yatırımlarımızla ve
inovasyonlarımızla turizm sektörünün
öncüsüyüz. 2 ila 14 gece alternatifiyle
1750’nin üzerinde her gün kesin hareketli
turlarımızda, havayolu ve otellerle
doğrudan sistem entegrasyonumuz
sayesinde istediğiniz oteli ve istediğiniz
havayolu şirketini seçerek hangi hizmeti
alacağınıza siz karar verebilirsiniz.
Peşin Fiyatına 3 Taksit
Peşin Fiyatına 3 Taksit
  3 Taksit
Peşin Fiyatına 3 Taksit
  3 Taksit
Peşin Fiyatına 2+1 Taksit
BDDK yönetmeliğine göre yurt dışı seyahat harcamalarında 3’den fazla taksit yapılamamaktadır.