Lütfen bekleyiniz...

Lütfen bekleyiniz...

Sayfa Yükleniyor

Beklediğiniz için teşekkürler!

Budapeşte Turu

ESNEK TUR AVANTAJIYLA
Kendi turunuzu kendiniz tasarlayın
Esnek Tur ve Kafileli Tur Nedir?

Esnek Turlar Kendi turunuzu kendiniz tasarlayın!

Her gün kesin hareketlidir. 440 destinasyona dilediğiniz tarihte tur düzenleyebilirsiniz.

Şehir merkezine ve önemli yerlere yakınlığına göre arzu ettiğiniz oteli seçebilirsiniz.

İstediğiniz havalimanını siz seçebilirsiniz.

İstediğiniz havayolunu siz seçebilirsiniz.

İstediğiniz kalkış/dönüş tarihini ve uçuş saatlerini dilediğiniz gibi siz seçebilirsiniz.

Rezervasyonunuz onaylandığı an uçak biletiniz kesilir ve otel rezervasyonunuz yapılır.

Turunuz size özeldir. 2 kişi dahi olsanız, turunuz kesin kalkışlıdır.

İndiğiniz havalimanında sizi özel araç karşılar.Transferiniz size özel gerçekleşir.

Paket içeriği; otel, uçak, transfer ve 40’a yakın destinasyonda Türkçe rehberlik şeklindedir.

Türkçe rehberlik hizmetimizin olduğu yerlerde 40 destinasyon) tercih ettiğiniz ekstra turu satın alabilirsiniz.

Bir gruba bağlı kalmadan dilediğinizce gezebilirsiniz.

Kafileli Turlar Bizim tasarladığımız turlara katılın!

Her gün hareketli değildir, belirli kalkış tarihleri vardır.

İstediğiniz oteli seçemezsiniz. Belirlenen otel veya otellerde kalırsınız. Konaklama yapacağınız otel veya otellerin bilgisi tur hareket tarihine 48 saat kala kesinleşir.

Belirlenen havalimanını Örnek: Sabiha Gökçen ya da İstanbul Havalimanı) kullanırsınız. Tüm detaylar tur hareket tarihine 48 saat kala kesinleşir.

Belirlenen havayolunu kullanırsınız. Tüm detaylar tur hareket tarihine 48 saat kala kesinleşir.

İstediğiniz kalkış/dönüş saatini siz seçemezsiniz. Café Tur’un belirlediği uçuş saatlerine bağlı kalırsınız. Tüm detaylar tur hareket tarihine 48 saat kala kesinleşir.

Rezervasyonunuz kesinleşse bile uçak biletinizi ve otel konfirmelerinizi gezi tarihine 48 saat kala alabilirsiniz.

20/40 kişilik gruplarla gerçekleştirilir.Kesin kalkışlı olabilmesi için yeterli çoğunluğun sağlanması beklenir.

Tüm transferler, tur programı ve geziler grupla birlikte otobüs ile ve tur programına bağlı kalarak gerçekleşir.

Paket içeriği; otel, uçak, transfer, Türkçe rehberlik hizmeti şeklindedir.

Gezi boyunca satın alacağınız ekstra turlar olacaktır.

Gruba bağlı kalırsınız ve geziler kısıtlı sürede grupla birlikte gerçekleşir.

 • Cafe Tur / Web
 • Cafe Tur / Web
 • Cafe Tur / Web
 • Cafe Tur / Web
 • Cafe Tur / Web

Budapeşte Gezi Rehberi

Önemli Yerler

Budapeşte Şehir Merkezi
Budapeşte Şehir Merkezi

Budapeşte, sakinliği, tarihi dokusu, kültürü ve Tuna Nehri ile mutlaka ziyaret edilmesi gereken yerlerden birisidir.Nereye Gidilir?Parlamento Binası
Avrupa’nın en eski yönetim binalarından olan Macaristan Parlamento Binası, Tuna Nehri’nin kıyısında Lajos Kossuth Meydanı’na inşa edilmiş gösterişli ve göz alıcı bir yapıdır. Aynı zamanda Avrupa’nın en büyük üçüncü parlamento binası olan yapı 268 metre yüksekliğe ve 123 metre genişliğe sahiptir. 27’den fazla çıkışı ve 600’den fazla oda ve ofisi bulunan yapının bir girişi meydanda bulunurken ön cephesi Tuna Nehri ile Gellert Tepesi ve Kalesi’nin muhteşem manzarasına sahiptir. Bina, şehrin popüler merkezlerine de oldukça yakın bir konumda bulunmaktadır.

Kahramanlar Meydanı
Budapeşte’nin en önemli tarihi eserlerinden olan ve UNESCO tarafından da Dünya Mirası kapsamında koruma altına alınan Kahramanlar Meydanı (Hősök Tere) şehrin en ünlü caddesi Andrassy’nin sonunda yer almaktadır. 1896 yılında inşa edilen meydan ve anıt heykeller Macar Uygarlığı’nın 1000. Yıldönümünü temsil etmektedir. Meydan, iki yarım çember şeklindeki sütun kemer ve bir uzun sütundan oluşmaktadır. Ortadaki 36 metrelik sütun üzerinde Roma-Katolik inancına göre baş melek olan Gabriel’in simgesel heykeli bulunmaktadır. Yarım çember sütunlar üzerinde de ünlü Macar kabile liderlerini temsil eden heykeller vardır. 

Chain Köprüsü
Budapeşte’nin iki yakasını birleştiren ve şehirdeki yedi köprüden en eskisi olan Chain Köprüsü, özellikle geceleri ışıklandırılmış haliyle göz kamaştırır. Macarların Lánchíd ismini verdiği köprü sadece yaya trafiğine tahsis edilmiş olup Tuna Nehri’nin romantik manzarasını izlemek ya da şehrin panoramik fotoğraflarını çekmek için idealdir. İkinci Dünya Savaşı’nda zarar gördükten sonra aslına uygun olarak yeniden inşa edilen köprünün iki yakasındaki aslan heykelleri, orijinallerini aratmayacak kadar kusursuz yontulmuştur. 

Memento Park
Macaristan’ın 1949-1989 yılları arasında geçirdiği Komünist döneme ait anıtların ve dev heykellerin yer aldığı Momento Park, şehrin Buda kısmında bulunan bir açık hava müzesidir. Müze içerisinde tarihte bir yolculuk yapıp, müzedeki mağazalardan Sovyet Dönemi’ne ait ürünler satın alabilirsiniz. Bunun yanında müze sinemasında döneme ait belgeseller, filmler ve propaganda videolarını izleyebilirsiniz.

Budapeşte Opera Evi
1884 yılında açılan Budapeşte Opera Evi, Kral Franz Joseph döneminin en görkemli eserlerinden biri olarak tarihe geçmiştir. Neo-Rönesans mimarisine uygun olarak inşa edilmiş opera binası, şehrin ünlü Andrassy Bulvarı’nda yer almaktadır. Operanın dış cephesi Grek Godesses akımına ait heykellerle süslenmiş olup dış cephedeki sadeliğe zıt olarak görkem iç dekorasyona aktarılmıştır. Zarafet ve ihtişamı yansıtan iç kısımlarda mermer kaplı merdivenler ve Macar ressamlar tarafından yapılmış duvar freskoları bulunmaktadır. İnşası dokuz yılda tamamlanan opera binası döneminin en modern ve büyük yapılarından biridir.

Gellert Kaplıcaları
Şehrin en güzel manzarasını izleyebileceğiniz Gellert Tepesi’ndeki Hotel Gellert’e bağlı olarak hizmet veren kaplıcalar, 18. Yüzyıl’ın başında Art Nouveau tarzında inşa edilmiş harika bir komplekstir. Kurulduğu yıllarda dönemin en iyi tedavi merkezlerinden biri olan Gellert Kaplıcaları aynı zamanda mimarî olarak da göz dolduran iç ve dış dekorasyona sahiptir. Stresten arınmak ve kendinizi yenilemek için gidebileceğiniz kaplıcalar aynı zamanda estetik duygunuza da hitap edecektir.

Balıkçı Kalesi
Balıkçı Kalesi, 1895-1902 yılları arasında Neo-gotik tarzda ve savunma amaçlı inşa edilmiş bir yapıdır. İsminin Balıkçı Kalesi olmasının nedeni ise Ortaçağ’da kale savunmalarının balıkçı loncaları tarafından yapılmasıdır. Mimar Frigyos Schulek tarafından planı hazırlanan kale içerisinde Matthias Kilisesi’nin yanı sıra Macar topraklarını fetheden yedi kabile liderini temsilen yapılmış kuleler ve ilk kral Aziz Stephen’i at üzerinde tasvir eden bir heykeli bulunmaktadır. 

Buda Kalesi
13. Yüzyıl’da Moğol istilasından korunmak amacıyla yapılmış olan Buda Kalesi, bugün içerisinde Kraliyet Sarayı, Milli Kütüphane, Tarih Müzesi ve Ulusal Galeri’nin de bulunduğu bir kültür ve sanat kompleksidir. İkinci Dünya Savaşı sırasında gördüğü zararlardan dolayı sürekli olarak yenilenen kale binaları son halini ancak 19. Yüzyıl’da alabilmiştir. Kaleye ulaşım, 95 metre uzunluğundaki bir finüküler tarafından sağlanmakta olup kale içerisinde Kral Matthias tarafından yaptırılmış bir kilise de bulunmaktadır. Kale ve içerisindeki birimlerin birçoğu 1987 yılından beri UNESCO tarafından koruma altındadır.

Szent István Bazilikası (Aziz Stephen Bazilikası)
Budapeşte’deki en büyük, Macaristan’daki ise en büyük ikinci dini yapı olan Aziz Stephen Bazilikası, 19. Yüzyıl’ın ortalarında inşa edilmeye başlanmıştır. İlk başta mimar Jozsef Hild tarafından klasik tarzda tasarlanan katedral, daha sonra mimar Milkos Ybl’nin Neo-Rönesans tarzındaki eklemeleri ile kendine has mimarisine kavuşmuştur. İnşasında 50 çeşit mermerin kullanıldığı Aziz Stephen Bazilikası’nın yapıöı ancak 1905 yılında tamamlanabilmiştir. Bazilika içerisinde bulunan asansörlerle yapının sol kulesine çıkarak şehri izleyebilirsiniz.Ne Yapılır? • Tuna Nehri’nde tekne gezisine katılın.
 • Sentendre Kasabası’nda alışveriş keyfini yaşayın.
 • Cigan Müziği eşliğinde akşam yemeği yiyin.
 • Varhegy Tepesi’nin eşsiz manzarasını seyredin.
 • Magyar Barok Haza Şarapevi’nin ürünlerini tadın.
 • Varosliget Parkı’nda akşam yürüyüşü yapın.
 • Matyas Mağarası’nda tırmanma deneyimi yaşayın.
 • Margitsziget Adası’nın yemyeşil doğasını keşfedin.
 • Macar Gulajı’nı tadın.
 • Vaci Utca Caddesi’ni ziyaret edin.Ne Alınır?Budapeşte, ürün ve mağaza çeşitliliği ile alışveriş tutkunlarının başını döndürecek bir şehirdir. 19. Yüzyıl’dan bu yana sürekli kendini geliştiren ve UNESCO koruması altına alınan Andrässy Caddesi’nde lüks markaların mimari harikası binalardaki mağazalarından ve ünlü tasarımcıların butiklerinden alışveriş yapabilirsiniz. Bunun yanında, şehrin en hareketli yaşam alanı olan Vaci Utca’da birçok farklı mağaza bulabilir, ya da Sendentre Kasabası’nda, dünyaca ünlü Macar porselenleri, ahşap oymacılığı ile yapılmış süsler, porselen bebekler, el işi örtü ve danteller gibi sayısız hediyelik eşya seçeneğini inceleyebilirsiniz. Ayrıca baharata çok düşkün olan Macarların yerel pazarlarında biberin her çeşidini bulabilirsiniz.

Hungarian Folk-art Souvenirs
Macar kültürünün sanata dönüştüğü bu mağazada yöresel giysiler, porselenler ve el işlemesi yastık kılıfları gibi birçok hediyelik eşyayı bulabilirsiniz.
Adres: 1052 Budapest, Váci u. 20, 1052 Budapest, Váci u. 30.

Apponyi Márkabolt
Budapeşte’nin en kaliteli Macar porselenlerini satan bu mağazada çok sayıda ilginç ürün bulabilir,  pazarlık yaptığınız takdirde harika el boyamalı porselenlere uygun fiyata sahip olabilirsiniz.
Adres: 1051 Budapest, József nádor tér 11
Tel:+36 1 317 26 22

Byblos
Macar- Amerikan film imparatoru olarak bilinen Andrew G. Vajna'nın sahibi olduğu bu ultra şık mağazada günlük ve resmî birçok kıyafeti bulabilir, uluslararası tasarımcıların kadınlar ve erkekler için ürettiği giysilerle Macar modasını yakalayabilirsiniz.
Adres: V Deák Ferenc utca 17
Tel: 1 377 19 08

West End City Center
Çarpıcı mimarisi ve 400’den fazla mağazasının yanında buz pateni pisti de bulunan West End City Center, Budapeşte’nin en gelişmiş ve büyük alışveriş merkezlerinden biridir. Alışveriş keyfinin yanında AVM’de bulunan uluslararası restoran ve cafe zincirlerinin şubelerinden de faydalanabilirsiniz.
Adres: 1062 Budapest, Váci út 1-3.
Tel:+36 1 238 77 77

Malatinszky Wine Store (Borszaküzlet)
Eski bir şarap garsonu olan Csaba Malatinszky tarafından işletilen şarap dükkânında, yüksek kalitede birçok Macar şarabını bulabilirsiniz. İşletmenin Borszaküzlet haricinde, Fransız şaraplarını sattığı Le Boutique des Vins isminde bir şubesi daha bulunmaktadır. Mağaza çalışanlarından rica etmeniz halinde, ilginizi çeken şarapları almadan önce tadabilirsiniz.
Adres: H-1051 Budapest, József Attila u. 12.
Tel. +36(20) 969-4170Ne Yenir?Macar Mutfağı’nın temelini et yemekleri oluşturur. Besi ve av hayvanları ile domuz eti, Macarlar tarafından bolca tüketilmektedir. Osmanlı’nın bölgedeki uzun süreli hâkimiyeti, kültürün her alanına olduğu gibi yerel mutfağa da hissedilir derecede etki etmiştir. Güveçte pişirme tekniğinin sıkça kullanıldığı yemekler arasında Gulaş en bilinen ve en sevilenlerden biridir. Soğan, sarımsak, kekik, kimyon gibi tamamlayıcılar ve Paprika adı verilen biberli baharat karışım, mutfağın olmazsa olmazlarındandır. Kolaks ve Peşte Tartı yöresel tatlılara örnekken, Tokay şarapları, Palinka ve Unicum da denenmesi gereken Macar içkileri arasında sayılabilir. 

Negro Bar
St. Stephen Bazilikası’nın çok yakınında bulunan Negro Bar, şehrin hem en hareketli hem de en eski barlarından biridir. Mekânda, kış mevsimi haricinde, katedralin harika manzarasına nazır bir masaya oturarak içkilerinizi yudumlayabilirsiniz. Akdeniz ve Dünya Mutfağı’nın yanında geleneksel Macar yemeklerini bulabileceğiniz Negro Bar, başarılı kokteylleriyle de ön plana çıkmakta.
Adres: 1051 Bp. Szent István tér 11
Tel: 36 1 302 01 36

Prime Steakhouse
Prime Steakhouse, şehrin en yeni et lokantalarından biri olsa da, adını şimdiden ünlü rakiplerinin arasına yazdırmıştır. Restoran, büyük ve doyurucu porsiyonlarıyla birlikte, modern dekorasyonu ile de biftek severlerin ilgisini çekmektedir.
Adres: 1051 Budapest, V. Sas u. 18.
Tel: 00 36 70 331 86 66

Spoon
Chain Köprüsü'nün muhteşem manzarasına karşı, Tuna üzerindeki bir gemide yemek yiyormuşsunuz hissini veren Spoon, güzel bir akşam yemeği için iyi bir seçim olacaktır. Vejetaryenlere yönelik pek çok yemek seçeneği de bulunan mekânda, füzyon mutfağının lezzetli örneklerini tadabilirsiniz.
Adres: 1052 Budapest, Vigadó tér 3. kikötő, Macaristan
Tel:+36 1 411 0933

Szeráj
Hem damak zevkinizden ödün vermek istemiyor hem de uygun fiyata yemek istiyorsanız Szeráj, tam size göre bir restoran. Restoranın hem yerel halk hem de turistler tarafından “lezzetli” kategorisine dâhil edilen lahmacun, kebap ve falafel gibi Ortadoğu yemeklerini ve şerbetli tatlılarını deneyebilirsiniz.
Adres: XIII Szent István körút 13
Tel: 1 311 6690

Kárpátia
Modern Macar ve Transilvanya spesiyallerini sunan Karpatia, kaliteli servisi ve sizi yüzyıllar öncesine götürecek son dönem Avrupa saray dekorasyonu ile çok hoşunuza gidecek bir restorandır. Güzel bahçesi ve kapalı terasında otantik Çingene müziği dinlerken lezzetli tatlılar yiyebilirsiniz.
Adres: 1053 Budapest, Ferenciek tere 7-8., Macaristan
Tel:+36 1 317 3596

Új Sípos Halászkert
Balık çorbasını yenemezsiniz! (Halászlében verhetetlen) sloganıyla rakiplerine açıkça meydan okuyan, müşterilerine ise leziz balık çorbaları sunan bu güzel ve geleneksel restoran, tarihi Óbuda Meydanı'na da oldukça yakın bir mevkide bulunmaktadır.
Adres: 1033 Budapest, Fő tér 6, Macaristan
Tel:+36 1 388 8745Ne Zaman Gidilir?Budapeşte, Karpatlar’ın kendisine yarattığı özel iklim sayesinde dört mevsimi de dengeli biçimde yaşama şansına sahiptir. İlkbahar ve sonbahar mevsimlerinde ılıman hava, şehri gezmek için oldukça uygun bir ortam yaratır. Yaz ayları sıcak hava zaman zaman bunaltıcı olmakla birlikte, düzenlenen çok sayıda festival ve etkinlik, bu mevsimi şehrin en çok ziyaret edilen dönemi haline getirir. Şehrin karla buluştuğu kış ayları, oldukça sakin olmakla birlikte, gezginlere eşsiz manzaralar yakalama fırsatı sunar.Eğlence ve Gece HayatıBudapeşte gece hayatı, şehrin gündüzlerini aratmayacak kadar renklidir. Her Avrupa şehrinde bulabileceğiniz tarzdaki bar, disko ve gece kulüplerinin yanında, farklı konseptlere göre düzenlenmiş eğlence mekânları görmeye değerdir. Şehrin Yahudi Mahallesi’nde bulunan terk edilmiş binalara kurulmuş virane görünümlü barlar, bunların popüler bir örneğini oluşturur.  İster bir gece kulübünde gönlünüzce dans etmeyi seçin, ister şehir operalarındaki başarılı gösterilerden birini izleyin; gece sabaha kavuşurken yapmanız gereken, Tuna Nehri kıyısından, bir sanat eseri gibi ışıklandırılmış şehri izlemektir. 

P1 Budapest
2010-11 yılı boyunca ülkenin en iyi gece kulübü ödülünü alan P1 Budapest, sadece Macaristan’da değil Avrupa’nın genelinde adını duyurmuş erotik şovların yapıldığı bir gece kulübüdür.
Adres: 1054 Budapest, Podmaniczky Frigyes 2/b
Tel: 00 36 20 269 8351

Mix Club
Dünya standartlarında hizmeti ve müziğiyle çok yönlü, şık bir gece kulübü olan Mix Club’ın dekorasyonu Las Vegas ya da Miami havasını yansıtmaktadır. Gelişmiş ses sistemi, hafta sonları DJ’lerin özel programları ve ışık gösterileri, mekânın ilgi çekici detaylardandır.
Adres: 1062 Budapest Teréz krt 55-57
Tel: 36 1 302 01 36

Irish Cat Pub
Budapeşte'de dans edebileceğiniz ve lezzetli İrlanda biraları içebileceğiniz Irish Cat'in, haftanın belirli günlerinde düzenlenen özel partilerinde doyasıya eğlenebilirsiniz.  Çarşamba günlerinin 80’ler ve 90'lar temalı etkinlikleri, cuma günlerinin Funky- R'n'B partileri Irish Cat'in en bilinen etkinliklerindendir.
Adres: 1053 Budapest, Múzeum krt. 41
Tel: 00 36 1 266 40 85

Szimpla
VI. Liszt Ferenc tér Bölgesi'nin en popüler mekânlarından olan Szimpla, salı ve perşembe günleri yerel grupların canlı performanslarıyla eğlenceli ve unutulmaz bir Macar gecesi yaşamak için idealdir. Salaş ve eski bir fabrika görüntüsünü andıran binasının yüksek ve havadar tavanı size açık havada dans ediyormuşsunuz hissi yaşatacaktır.
Adres: 1075 Budapest, Kazinczy utca 14
Tel:+36 1 300 4010

Kalamajka Táncház
Özellikle cumartesileri düzenlenen yerel müzik geceleri ile daha eğlenceli bir hal alan Kalamajka Táncház, otuz yılı aşkın süredir Budapeşte'nin en gece hayatına hizmet eden mekânlardandır. Inner Town'da bulunan mekân sayesinde yerel kültürü daha yakından tanıma fırsatı bulacaksınız.
Adres: V Arany Janos utca 10 Inner Town Aranytíz Cultural Centre
Tel: 1 354 3400

Jazz Garden Music Club
Yerel vokallerin sahne aldığı kulüpte Latin, caz ve blues ezgilerini içeren canlı müzikleri dinleyebilirsiniz. Havadar bahçesi ve sofistike dekoru ile çok hoşunuza gidecek bu mekânda programlar genellikle 21.30'da başlar ve gece 00.30'a değin temposundan hiçbir şey kaybetmeden devam eder.
Adres: V Veres Pálné utca 44/a
Tel: 1 266 73 64Festival ve EtkinlikKış Festivalleri

Yeni Yıl Kutlamaları

Geleneksel olarak Duna Palota’da birçok sanatçının konser verdiği etkinliklerin yanında şehrin çeşitli meydanlarında Noel çadırları da kurulmaktadır.

Uluslararası Sirk Festivali
1996 yılından beri düzenlenen festival, her yıl Ocak ayının sonlarına doğru ülkede en büyük sirk gösterilerinin yapılmasıyla gerçekleştirilmektedir.

Opera Balosu
Her yıl Şubat ayının üçüncü haftası düzenlenen bu saygın festival, Macaristan Devlet Operası’nda düzenlenmektedir. Gösterileri izlemek isteyenlerin biletlerini önceden temin etmelerinde fayda vardır.


Bahar Festivalleri

Budapeşte Bahar Festivali
Budapeşte’nin en bilinen klasik müzik festivali olan bu etkinlikte, konserlerin yanında tiyatro gösterileri de sahneye koyulmaktadır. Her yüz ziyaretçiden otuzunu turist katılımcıların oluşturduğu festivalin bilet fiyatları ortalamanın üstünde olsa da ilgi çok büyüktür. Mart sonunda başlayan etkinlik Nisan ortalarına kadar devam etmektedir.

Budapeşte Fringe Festivali
Bahar festivalinin diğer bir alternatifi diyebileceğimiz bu festival üç gün boyunca Millenium Park’ta gerçekleştirilmektedir. Bahar festivaline ek olarak yerel ve modern birçok dans gösterisini de izleyebilirsiniz.


Yaz Festivalleri

Danube Folklor Karnavalı
Vörösmarty ve Margaret Adaları’nda on gün boyunca süren karnaval her yıl haziran ayı içerisinde düzenlenmektedir. Karnaval dâhilinde modern ve folklorik danslar, konserler ve tiyatro gösterileri izleyebilirsiniz.

Bridge (Köprü) Festivali
Her yıl 21 Haziran gününde Chain Köprüsü ve civarındaki parklarda konserler, dans ve tiyatro gösterileri ile yaza hoş geldin demek için kutlanan bir günlük bir etkinliktir.

Müze Gecesi
Sadece Budapeşte’de 80, tüm ülkede ise 200’den fazla müzenin bulunduğu ve adeta bir müze cenneti olan Macaristan’da her yıl takvim 19 Haziran’ı gösterdiğinde ülkedeki tüm müzeler saat 18.00’den sabah 05.00’e kadar kapılarını ziyaretçilerine açmaktadır.

Sziget Müzik Festivali​
Her yıl Ağustos ayının ortasında bir tarihte düzenlenen Sziget Müzik Festivali, Hajógyári Adası’nda düzenlenmektedir. Ülkenin en popüler müzik festivali olduğu gibi Avrupa’nın genelinde de popülaritesi yüksek bir etkinliktir.

Yahudi Yaz Festivali​
Ağustos ayının sonunda düzenlenen festivalin amacı şehirdeki Yahudi Cemaatleri’nin kültür ve sanatlarını hem canlı tutmak hem de tanıtmaktır. Festival boyunca Yahudi dans, müzik, el işi ve gastronomik lezzetleri çeşitli etkinlikler dâhilinde sunulmaktadır.


Sonbahar Etkinlikleri​

Uluslararası Şarap Festivali​

Budapeşte’nin en popüler etkinliklerinden biri olan Şarap Festivali dâhilinde birçok yerel şarap üreticisi hem yeni ürünlerini hem de yıllanmış şaraplarını gün yüzüne çıkartmaktadırlar. Etkinlik, Castle bölgesinde, eylül ayının sonuna doğru düzenlenmektedir.

Budapeşte Sonbahar Festivali​
Folk, caz ve rock müziğe pop ve operanın da eklemlendiği müzik festivali, St. Stephen Bazilikası ve Opera Evi gibi şehrin en gözde mekânlarında gerçekleşmektedir. Etkinlik her yıl ekim sonu-kasım başı gibi düzenlenmektedir.
 

Memnuniyetiniz için çalışıyoruz

2000 yılından beri, 20 yıllık birikimimizle,
başarının koşulsuz basamağının müşteri
memnuniyetini ve güvenini sağlamak
olduğunun bilincinde bir turizm şirketi
olarak, tüm ekibimizle, tatillerini bize
emanet eden dünya gezginlerinin
memnuniyeti için çalışıyoruz.

Güveninizi önemsiyoruz

Tercihlerinizi hayallerinize göre
belirlemenizde yardımcı olmak ve en
doğru seçimleri yapabilmeniz adına
seyahat danışmanınız olarak, vaat
ettiğimiz hizmeti doğru anlatabilmek
ve tam karşılığını verebilmek için
çalışıyoruz.

En fazla tur alternatifini biz sunuyoruz

440’dan fazla tatil destinasyonuna 2 ila 14
gece alternatifiyle, en gözde tatil
destinasyonlardan en ücra köşedeki
destinasyonlara kadar, Türkiye’nin en geniş
tur alternatifini sunan turizm şirketiyiz.

Teknolojide öncüyüz

Türkiye’de teknolojik yatırımlarımızla ve
inovasyonlarımızla turizm sektörünün
öncüsüyüz. 2 ila 14 gece alternatifiyle
1750’nin üzerinde her gün kesin hareketli
turlarımızda, havayolu ve otellerle
doğrudan sistem entegrasyonumuz
sayesinde istediğiniz oteli ve istediğiniz
havayolu şirketini seçerek hangi hizmeti
alacağınıza siz karar verebilirsiniz.
Yapıkredi World Peşin Fiyatına 3 Taksit
CardFinans Peşin Fiyatına 3 Taksit
Garanti Bonus   3 Taksit
Advantage Peşin Fiyatına 3 Taksit
Maximum   3 Taksit
Axess Peşin Fiyatına 2+1 Taksit
BDDK yönetmeliğine göre yurt dışı seyahat harcamalarında 3’den fazla taksit yapılamamaktadır.