Lütfen bekleyiniz...

Lütfen bekleyiniz...

Sayfa Yükleniyor

Beklediğiniz için teşekkürler!

Her Gün Hareketli Budva (Karadağ) Turu

Budva (Karadağ) Turu


1. Gün
>> Podgorica ­>> Sveti Stefan >> Budva
18 Eki 2017 Çarşamba
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali'nde sabah saat 05.30’da buluşma. Bilet, pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları TK1085 tarifeli seferi ile saat 08.05’te Podgorica’ya hareket. Saat 08.55’te varışın ardından özel otobüsümüzle Budva’ya doğru yola çıkıyoruz. Yol üzerinde balıkçıların yerleşim alanı olan bir adanın kamulaştırılması ve sonrasında Singapurlu bir otel zincirine satılması ile günümüzde restorasyon çalışmalarıyla turizme kazandırılan muhteşem Sveti Stefan’ı panoramik olarak tepeden görebileceğiniz bir yerde mola. 15. yy’da surlarla korunan bir köy olan ve 1950’lere kadar balıkçı kasabası olan Sveti Stefan Adası, 60­ 70 ve 80’lerde Sofia Loren, Marliyn Monroe ve Liz Taylor gibi ünlülerin uğrak yeri olmuştur. Budva'ya varışımızla birlikte muhteşem sahilleri, çok renkli gece hayatı ile Balkanlar’ın en ünlü tatil merkezlerinden biri olan şehirde yapacağımız yürüyüş turunda Stari Grad (eski şehir merkezi) ve kaleyi gezeceğiz. Daha sonra otelimize transfer ve yerleşme. Dileyen misafirlerimiz Avrupa'ya nam salmış Budva gece hayatının tadını çıkarabilirler. Alınacak akşam yemeği sonrası geceleme otelimizde.
2. Gün
Budva
19 Eki 2017 Perşembe
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Alışveriş,  gezme,  deniz  ve  güneşten  faydalanma  imkanı.  Sabah  dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Kotor turuna (30 Euro) katılabilirler. UNESCO Dünya doğa ve tarih mirası listesinde yerini alan beyaz taşlar ile sarılmış ve Akdeniz güneşi ile aydınlanan bölgenin turistik kenti Kotor körfezi gezilecektir. Karadağ'ın güneybatısında  ve Hırvatistan'ın güneyinde, Adriya Denizi kıyısında Avrupa’nın Norveç’ten sonra en büyük fiyordu ve doğal bir liman olan Kotor, dar boğazlarla birbirine bağlayan dört koydan oluşur. Koyun çevresindeki çıplak dağlar kıyıya dik bir biçimde iner. Yine dileyen misafirlerimizle ekstra olarak düzenlenen tam günlük Dubrovnik turu yapılacaktır (70 Euro). Hırvatistan'ın Adriyatik sahilinde bulunan, Orta Çağdan kalma tarihi eserleri ile ünlü şehri Dubrovnik’e hareket edilecektir. Varışın ardından yürüyerek yapılacak Dubrovnik şehir turu esnasında ihtişamlı mimarileri ile Dominican ve Franciscan Manastırları, Avrupa’nın en eski eczanesi, tarihi liman, surlarla çevrili mermer kaplı caddeleri, merdivenleri, birer sanat eseri olan çeşme ve Rector Sarayı ile Katedrali görülecek yerler arasındadır. Kişisel gezi ve alışverişleriniz için serbest zamanın ardından Budva’daki otele dönüş. Alınacak akşam yemeği sonrası geceleme otelimizde. (Kotor ve Dubrovnik turları birlikte satın alınabilir. İki tur birden alındığında tur bedeli 90 Euro’ya düşer) Dileyen misafirlerimiz ile ekstra Budva Gece Eğlence turu. (40 Euro) Budva’nın en ünlü ve en eğlenceli gece kulüplerinden birine gideceğiz. Kulübe gidiş transferi, kulüp giriş ücreti, muhteşem müzik, ünlü bir Balkan sanatçısının canlı konseri ve bir içki dahildir. Otele dönüş saati serbesttir, isteyen misafirimiz istediği saatte taksi ile dönebilir.
3. Gün
Budva (Mostar­Poçitel­Trebinje)
20 Eki 2017 Cuma
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Alışveriş, gezme, deniz ve güneşten faydalanma imkanı. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek tam gün öğle yemekli Mostar­Poçitel­Trebinje turuna katılabilirler (60 Euro). Özel aracımızla otelden ayrıldıktan sonra Bosna Hersek sınır geçişimizi takiben ilk durağımız, bütün tarihi dokusuyla korunan ve Türk Köyü olarak bilinen Poçitel olacak. 16.yy.’da Osmanlı tarafından yapılan binaları görüyor ve çok güzel fotoğraflar çekiyoruz. Daha sonra Mostar’a gidiyoruz. Mostar’da yürüyerek yapacağımız turumuzda önce Mostar Köprüsü'nü görüyoruz. Mimar Hayreddin tarafından 1557 yılında inşa edilen köprü Osmanlı mimarisinin bir şaheseridir. Köprü 1992 yılında yaşanan savaşta Hırvat topçusu tarafından yıkılmış ancak Türkiye Cumhuriyeti'nin de büyük katkılarıyla 2004 yılında yeniden hizmete açılmıştır. Koski Mehmet Paşa Camii'ni görüyoruz. Öğle yemeğini (köfte ve içecek) tur sırasında yerel bir restoranda alıyoruz. Alışveriş ve kişisel ihtiyaçlarınız için verilecek serbest zamanın ardından toplanma ve son durağımız olan Trebinje'ye hareket. Trebisnjica Nehri'nin kenarına kurulmuş olan bu tarihi dokusunu koruyan şirin kentte kentin simgesi olan taş köprüyü ve Osman Paşa Camii'ni göreceğiz. Çok güzel fotoğraflar çekeceğiniz turumuz sonrasında Budva'ya ve otelimize dönüş. Alınacak akşam yemeği sonrası geceleme otelimizde.
4. Gün
Budva
21 Eki 2017 Cumartesi
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Alışveriş, gezme, deniz ve güneşten faydalanma imkanı. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Öğle Yemekli Rafting turuna katılabilirler (75 Euro). Turumuzda “Avrupa’nın Mücevheri” olarak anılan Tara Nehri ‘ne gideceğiz. 82 km uzunluğu ile Colorado Nehri’nden sonra Dünya’daki en uzun Kanyon olan Tara’da önce keyifli bir jeep safari yapacak ardından 16 km’lik mesafeyi rafting yaparak unutulmaz bir maceraya atılacağız. Ayrıca dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen tam günlük Öğle yemekli Tekne turuna katılabilirler (30 Euro). Harika bir doğada çıkacağınız bu turda teknemizle fiyortların içinde keyifli bir gezinti yapacak ve 3 farklı yerde mola vererek fiyortlarda yüzme şansı bulacağız. Öğle yemeğimizi teknede alacağız. Alınacak akşam yemeği sonrası geceleme otelimizde. Dileyen misafirlerimiz ile ekstra Budva Gece Eğlence turu. (40 Euro) Budva’nın en ünlü ve en eğlenceli gece kulüplerinden birine gideceğiz. Kulübe gidiş transferi, kulüp giriş ücreti, muhteşem müzik, ünlü bir Balkan sanatçısının canlı konseri ve bir içki dahildir. Otele dönüş saati serbesttir, isteyen misafirimiz istediği saatte taksi ile  dönebilir.
5. Gün
Budva >> Podgorica >>
22 Eki 2017 Pazar
Sabah kahvaltısının ardından serbest gün. En geç 12.00’de odalarımızı boşaltıyoruz. Saat 16:30 gibi otelden Podgorica havalimanına transfer. Pasaport, bagaj ve bilet işlemlerinizi ardından Türk Havayolları’nın TK 1088 sefer sayılı uçuşu ile 20.05’te  İstanbul’a  hareket. Yerel saat ile 22.55’de  İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.
Fiyatlara dahil olan hizmetler
Fiyatlara dahil olmayan hizmetler
 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli (15 TL)
 • Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar
 • Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar
 • Müze ve ören yerleri girişleri
 • Rehber ve şoför bahşişleri
Önemli
 • Uçak kalkış saatinden en az 2 saat önce havalimanında hazır bulunmanız gerekmektedir.
 • Otellere giriş saatleri 14:00 –15:00, çıkış saatleri 12:00 dır.
 • Triple odalarda (3 kişilik oda: dbl yatak + ekstra yatak) 3.yatak ek yatak veya sofa bed olup standart yataklardan daha küçük olabilmektedir.
 • Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile aynı oda da konaklama yapıldığı takdirde geçerlidir.
 • Hava şartlarına ve mücbir sebeplere bağlı olarak uçuşlar gerçekleşmeyebilir bu durumdan Café Tur sorumlu değildir.
 • Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Café Tur sorumlu değildir


Memnuniyetiniz için çalışıyoruz

2000 yılından beri, 17 yıllık birikimimizle,
başarının koşulsuz basamağının müşteri
memnuniyetini ve güvenini sağlamak
olduğunun bilincinde bir turizm şirketi
olarak, tüm ekibimizle, tatillerini bize
emanet eden dünya gezginlerinin
memnuniyeti için çalışıyoruz.

Güveninizi önemsiyoruz

Tercihlerinizi hayallerinize göre
belirlemenizde yardımcı olmak ve en
doğru seçimleri yapabilmeniz adına
seyahat danışmanınız olarak, vaat
ettiğimiz hizmeti doğru anlatabilmek
ve tam karşılığını verebilmek için
çalışıyoruz.

En fazla tur alternatifini biz sunuyoruz

440’dan fazla tatil destinasyonuna 2 ila 14
gece alternatifiyle, en gözde tatil
destinasyonlardan en ücra köşedeki
destinasyonlara kadar, Türkiye’nin en geniş
tur alternatifini sunan turizm şirketiyiz.

Teknolojide öncüyüz

Türkiye’de teknolojik yatırımlarımızla ve
inovasyonlarımızla turizm sektörünün
öncüsüyüz. 2 ila 14 gece alternatifiyle
1750’nin üzerinde her gün kesin hareketli
turlarımızda, havayolu ve otellerle
doğrudan sistem entegrasyonumuz
sayesinde istediğiniz oteli ve istediğiniz
havayolu şirketini seçerek hangi hizmeti
alacağınıza siz karar verebilirsiniz.
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 6 Taksit
Peşin Fiyata 5 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit