Lütfen bekleyiniz...

Lütfen bekleyiniz...

Sayfa Yükleniyor

Beklediğiniz için teşekkürler!

Her Gün Hareketli Büyük Amerika Turu (San Francisco Gidiş New York Dönüş)

Büyük Amerika Turu (San Francisco Gidiş New York Dönüş)

San Francisco
Los Angeles
Las Vegas
New York


1. Gün
>> San Francisco
20 Eki 2017 Cuma
Atatürk Havaalanı Dış Hatlar Terminali'nde saat 10.00’da buluşma.Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK079 sefer sayılıtarifeli uçuşu ile saat 13.05’teİstanbul-San Francisco uçuşunu gerçekleştiriyoruz. Yerel saat ile saat 16.25’te San Francisco’ya varış. Varışa istinaden yapılacak şehir turunda şehir merkezi, UnionSquare, Pier 39 ve Golden GateKöprüsü göreceğimiz yerler arasındadır.Turumuzun ardından otelimize yerleşme ve geceleme San Francisco’daki otelimizde.
2. Gün
San Francisco
21 Eki 2017 Cumartesi
Kahvaltının ardından tümgün serbest zaman. Arzu eden yolcularımızla Ekstraolarak düzenlenecek olan MuirWoods-Tramvay-Sausalito ve Cin Mahallesituru yapılacaktır.Özel aracımız ile Golden Gate Köprüsü’nün üstünden geçerek dünyanın en uzun ağaçları olan Sekoya ağaçlarının bulunduğu, doğası ve havasıyla meşhur MuirWoods Ormanları’na gidiyoruz. Daha sonra San Francisco’nun en varlıklı ailelerinin yaşadığı, Bebek sahilini andıran Sausalito Kasabası’nı gezdikten sonra tekne ile ünlüAlcatras hapishanesi ve Golden Gate Köprüsü’nün arasından geçerek Pier 39’da çok keyifli bir mola veriyoruz. San Francisco’nun dünyaca ünlü tarihi tramvayı ile dünyanın en büyük Çin Mahallesi’ne gidiyor ve turumuzu otelimizde sonlandırıyoruz.
MuirWoods-Tramvay-Sausalito ve Cin Mahallesi Turu: 120 USD ( Kişi Başı )
3. Gün
San Francisco >> Los Angeles
22 Eki 2017 Pazar
Kahvaltının ardındanhavaalanına transfer. Yerel havayolları ileABD’nin batı kıyısındaki en büyük şehirlerinden biri olan Los Angeles uçuşumuzugerçekleştiriyoruz. Varışın ardından otelimize transfer olmadan önce bu güzel şehri tanıtan panoramik bir şehir turu yapacağız. Bu turumuz esnasında Beverly Hills, Hollywood, Çin Tiyatrosu, Ünlü Rodeo Drive, Sunset ve Hollywood Bulvarları, Şöhretler Yolu göreceğimiz yerlerden bazıları. Şehir turundan sonra otelimize transfer. Odaların dağılımından sonra dinlenmek için serbest zaman. Geceleme otelimizde.
4. Gün
Los Angeles
23 Eki 2017 Pazartesi
Kahvaltının ardından arzu eden yolcularımız ile Ekstra tam gün San Diego turunu gerçekleştireceğiz. Özel aracımız ile Ameri Birleşik Devletleri’nin en güzel şehri olarak bilinen San Diego şehir turu esnasında, Atlas okyanusu kenarına konumlanmış olan La Jolla Kasabası, USS Midway Uçak Gemisi, TheKiss Heykeli, hediyelik eşya cenneti olan SeaportVillage, GaslampQuarter, CoronadoIsand ve San Diego OldTown’u göreceğiz. San Diego turumuzun ardından Los Angeles’daki otelimize dönüyoruz. Konaklama Los Angeles otelimizde.
San Diego Turu:  150 USD ( Kişi Başı )
 
5. Gün
Los Angeles
24 Eki 2017 Salı
Kahvaltımızın ardından tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz Ekstra olarak düzenlenecek olan Universal Studios turumuza katılabilirler. Dünyaca ünlü Universal Stüdyoları dünyada sadece dört yerde bulunmaktadır ve sadece Hollywood Stüdyolarında film çekimleri yapılmaktadır. Sadece film stüdyolarını gezmekle kalmayıp, film karakterlerinin büyülü dünyasında kendinizi kaybedecek ve keyfinizce eğleneceksiniz. Steven Spielberg;in danışmanlığını yaptığı Universal Studios’u gezerken karşılaşacağınız teknolojiye inanamayacaksınız. Transformers, Shrek, Minions, Waterworld göreceğiniz aktivitelerin sadece birkaçı. Tur sonrası otele transfer. Geceleme Los Angeles otelimizde.
Universal Studios Turu: 180 USD ( Kişi Başı )
6. Gün
Los Angeles >> Las Vegas
25 Eki 2017 Çarşamba
Kahvaltımızın ardından özel aracımız ile dünyaca ünlü Mohave Çölü’nden geçerek, Günahlar Şehri LasVegas ‘a hareket. 1930’larda kumarın serbest bırakılmasından sonra çölün üzerine inşa edilen LasVegas, şansını denemek isteyenler için casinoları, birbirinden ilginç şovları ve restoranları ile, günümüzde en ilgi çekici şehirlerin başında geliyor. Yaklaşık 4 saatlik yolculuğun ardından tüm bu güzellikleri rehberimiz eşliğinde tanımaya başlıyoruz. Şehir keşif turumuz sonunda otelimize hareket ve dinlenmeniz için serbest zaman. Aksam birbirinden güzel dans Showları ve gösterileri izlemek için lütfen rehberinize danışınız. Geceleme LasVegas otelimizde.
7. Gün
Las Vegas
26 Eki 2017 Perşembe
Kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Dinlenme ve gezme fırsatı. Dileyen misafirlerimiz Ekstra olarak düzenlenecekdünyaca ünlü Grand Canyon ve ardından Premium North Outlet turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde.
Premium North Outlet Turu: 40 USD ( Kişi Başı )
Grand Canyon Turu: Lütfen rehberinize danışınız.
8. Gün
Las Vegas >> New York
27 Eki 2017 Cuma
Kahvaltının ardından LasVegashavaalanına transfer. Yerel havayolları ile ABD’nin doğu kıyısındaki dünyanın en kozmopolit şehri New York’a hareket. Varışa istinaden yapılacak olan panoramikşehir turunda, Manhattan, neon ışıkların ve dev ekranlarınaydınlattığı Times Square, Birleşmiş Milletler Binası, Central Park ve 5’inci caddegöreceğimiz yerlerden bazıları.Şehir turumuzun ardından otelimize hareket ve dinlenmek için serbest zaman. Dünyaca unlu Brodwaymüzikallerinden birini izlemek isterseniz lütfen rehberinize danışınız. Konaklama otelimizde.
9. Gün
New York
28 Eki 2017 Cumartesi
Kahvaltının ardından tüm gün serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz Ekstra olarak düzenlenecek olan EmpireStates ve Özgürlük Anıtı turumuza katılabilirler. Bu turumuzda ABD’nin sembolü haline gelmiş Özgürlük Anıtı’nı yakından görme ve fotoğraflama şansımız olacak. Manhattan metrosu ile yapacağımız bu turda, EmpireStates binasının 86. katındaki gözlem terasından New York şehrinin muazzam manzarasını seyretmeye doyamayacaksınız. New York Borsası, Wall Street, yıkılan ikiz kulelerin yerine yapılmış olan yeni Dünya Ticaret merkezi (Grand Zero) göreceklerimiz arasında. Tur bitiminde otelimize dönüş ve serbest zaman. Konaklama New York otelinde.
EmpireStates ve Özgürlük Anıtı Turu: 115 USD ( Kişi Başı )
 
10. Gün
New York >>
29 Eki 2017 Pazar
Kahvaltınınardındanhavaalanı transferimize kadar serbest zaman, buluşmamızınardından özel aracımız ile JFK havaalanına transfer, yerel saat ile 19.15’teTürkHavayolları’nın TK-02 sefer sayılıuçuşu ile İstanbul’a hareket.
11. Gün

30 Eki 2017 Pazartesi
Yerel saat ile 12.10’da Atatürk Havalimanı’na varışımızla birlikte turumuz sona eriyor. Bir sonraki turumuzda görüşmek dileğiyle.
Fiyatlara dahil olan hizmetler
Fiyatlara dahil olmayan hizmetler
 • Yurtdışı Çıkış Harç Pulu (15 TL)
 • Vize ücreti
 • ahsi harcamalar, ekstra turlar ve programda belirtilmeyen yemekler
 • Müze ve ören yerleri girişleri
 • Ara uçuş bagaj ücretleri
 • Ek bagaj uçuş ücreti
Önemli
 • Uçak kalkış saatinden en az 2 saat önce havalimanında hazır bulunmanız gerekmektedir.
 • Otellere giriş saatleri 14:00 –15:00, çıkış saatleri 12:00 dır.
 • Triple odalarda (3 kişilik oda: dbl yatak + ekstra yatak) 3.yatak ek yatak veya sofa bed olup standart yataklardan daha küçük olabilmektedir.
 • Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile aynı oda da konaklama yapıldığı takdirde geçerlidir.
 • Hava şartlarına ve mücbir sebeplere bağlı olarak uçuşlar gerçekleşmeyebilir bu durumdan Café Tur sorumlu değildir.
 • Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Café Tur sorumlu değildir


Memnuniyetiniz için çalışıyoruz

2000 yılından beri, 17 yıllık birikimimizle,
başarının koşulsuz basamağının müşteri
memnuniyetini ve güvenini sağlamak
olduğunun bilincinde bir turizm şirketi
olarak, tüm ekibimizle, tatillerini bize
emanet eden dünya gezginlerinin
memnuniyeti için çalışıyoruz.

Güveninizi önemsiyoruz

Tercihlerinizi hayallerinize göre
belirlemenizde yardımcı olmak ve en
doğru seçimleri yapabilmeniz adına
seyahat danışmanınız olarak, vaat
ettiğimiz hizmeti doğru anlatabilmek
ve tam karşılığını verebilmek için
çalışıyoruz.

En fazla tur alternatifini biz sunuyoruz

440’dan fazla tatil destinasyonuna 2 ila 14
gece alternatifiyle, en gözde tatil
destinasyonlardan en ücra köşedeki
destinasyonlara kadar, Türkiye’nin en geniş
tur alternatifini sunan turizm şirketiyiz.

Teknolojide öncüyüz

Türkiye’de teknolojik yatırımlarımızla ve
inovasyonlarımızla turizm sektörünün
öncüsüyüz. 2 ila 14 gece alternatifiyle
1750’nin üzerinde her gün kesin hareketli
turlarımızda, havayolu ve otellerle
doğrudan sistem entegrasyonumuz
sayesinde istediğiniz oteli ve istediğiniz
havayolu şirketini seçerek hangi hizmeti
alacağınıza siz karar verebilirsiniz.
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 6 Taksit
Peşin Fiyata 5 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit