Lütfen bekleyiniz...

Lütfen bekleyiniz...

Sayfa Yükleniyor

Beklediğiniz için teşekkürler!

Her Gün Hareketli Transavrupa Turu (Paris,Strasbourg,Münih,Prag,Berlin)

Transavrupa Turu (Paris,Strasbourg,Münih,Prag,Berlin)

Paris
Strasbourg
Münih
Prag
Berlin


1. Gün
>> Paris
21 Tem 2017 Cuma
Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde siz değerli konuklarımızla buluşma ve bagaj – check-in işlemlerinin ardından THY’nın TK 1821 sayılı seferi ile Paris’e hareket. Yaklaşık 3,5 saatlik bir yolculuğun ardından Paris’e varış ve karşılanmanın ardından havalimanında bizi bekleyen özel aracımızla panoramik Paris şehir turu için hareket ediyoruz. Bu turumuzda görülecek yerler arasında Opera Meydanı, Chaillot Meydanı, Madeleine Meydanı, Vendome Meydanı, Champs Elysees Caddesi, Etoile Meydanı, Zafer Takı, Concorde Meydanı, Eiffel Kulesi, Trocadero Meydanı vs. bulunmaktadır. Tur bitiminde otelimize transfer ve odalara yerleşmenin ardından serbest zaman. Geceleme Paris’teki otelimizde.
2. Gün
Paris
22 Tem 2017 Cumartesi
Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Dinlenme, alışveriş ve gezme imkanı.
Dileyen misafirlerimiz için rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Eiffel Tepesi&Seine Nehri&Ressamlar Tepesi Turuna katılma imkanı. Bu turumuzda Paris’in sembolü haline gelmiş olan Eiffel Kulesi’ne çıkıp Paris’i çıplak gözle veya  teleskopla  bir başka açıdan izleyebilme, Paris’e hayat veren Seine Nehri üzerinde çıkacağımız yaklaşık 1 saatlik tekne turunda bölgenin en güzel yapılarını fotoğraflama ve günümüzde bohem yaşamın, sanatın kalbinin attığı dünyaca ünlü ressamlar tepesinde Paris’in bir başka yüzünü görme imkanımız olacak. Paris’in en önemli ve simgesel özelliklerini yakından tanımaya imkan veren bu turumuzdan sonra otelimize transfer ve serbest zaman. Geceleme otelimizde. 
 Eiffel Kulesi & Seine Nehri & Ressamlar Tepesi Turu : 100 € (Kişi Başı)
3. Gün
Paris >> Strazbourg
23 Tem 2017 Pazar
Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından Strazburg’a transfer. Yaklaşık 5 saatlik yolculuğun ardından şehre varış ve takiben panoramik şehir turu. Avrupa Parlamentosu, Avrupa Konseyi ve İnsan Hakları Mahkemesi modern binaları, UNESCO tarafından dünya mirası listesi’ne alınan “Grande Ile”, Notre Dame Katedrali, Petite France semti, Gutenberg heykeli ve meydanı, bugün üç müzeye ev sahipliği yapan Palais Rohan görülecek yerler arasındadır. Turun ardından serbest zaman. Geceleme Strazburg’ta otelimizde.
4. Gün
Strazbourg
24 Tem 2017 Pazartesi
Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz extra yapılacak olan Baden-Baden turuna katılabilirler. Baden Badene vardığımızda kendimizi renkli bir ormanın içerisinde bulacağız. Kentin caddelerinde değil de bir ormanın patikalarında yürüyor hissi veren birkaç kişinin zor kucaklayacağı kadar kalın gövdeleri boyları gökyüzüne tırmanan dev ağaçlar bulunmaktadır. Panoramik olarak gezeceğimiz yerler arasında Festspielhause opera binası, meşhur Küçük Prens masalının anlatıldığı Derkileine Prens oteli ve Husseel çikolata atölyesi bulunmaktadır. Ardından öğleden sonra extra olarak yapılacak olan Alsace & Colmar turuna katılabilirsiniz.Yaklaşık bir saatlik otobüs yolculuğumuzdan sonra Colmar’a varış ve şehir turu. Alsace’ın yeryüzü cenneti Colmar gezimize başlıyoruz. Eskiden balıkçıların ve balık pazarının olduğu küçük Venedik mahallesi, eski gümrük, Saint Martin Kilisesi ve kadetral meydanı görülecektir. Turumuzun ardından otelimize dönüyoruz
 Baden Baden Turu : 30 € Kişi başı
Alsace & Colmar Turu: 30 € Kişi başı
5. Gün
Strazbourg >> Münih
25 Tem 2017 Salı
Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından Münih’e transfer oluyoruz. Varışı takiben panoramik şehir turu. Olimpiyat köyü, BMW binası, Profiller, Karl Platz, Fraunkirche, Türk caddesi,Belediye binası ve Marien Platz görülecek yerler arasındadır. Turun ardından otelimize transfer. Ardından serbest zaman. Geceleme Münih’te otelimizde.
6. Gün
Münih
26 Tem 2017 Çarşamba
Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz extra düzenlenecek olan Salzburg ve göller bölgesi turuna katılabilirler. Avusturya’nın Tiroller bölgesinde yer alan en güzel şehirlerinden biri olan Salzburg turumuzda öncelikle şehir merkezini geziyoruz. Salzach nehrinin ikiye ayırdığı şehirde Mirabel Sarayı ve bahçelerini gezeceğiz, köprüden geçip Mozart’ın doğduğu evi, bir zamanlar başpiskoposluk olan şehrin katedralini, kiliselerini, kalesini ve üniversitelerini göreceğiz. Ardından göller bölgesine geçiyoruz ve teknemiz ile doğa ile başbaşa bir tur bizleri bekliyor.
 Salzburg ve göller bölgesi turu : 100 € (Kişi Başı)
7. Gün
Münih >> Prag
27 Tem 2017 Perşembe
Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından Prag’a transfer oluyoruz. Yaklaşık 4 saatlik yolculuğun ardından Prag’a varıyoruz. Varışı takiben panoramik şehir turu. Görülecek yerler: Prag Kalesi, St. Vitus Katedrali, Charles Köprüsü, Eski Şehir Meydanı, Astronomik Saat, Mustek Meydanı ve Vaslavske Bulvarı. Sonrasında otelimize transfer, yerleşme ve serbest zaman. Akşam arzu edenler için ekstra Vltava nehrinde yemekli tekne gezisi turuna katılma imkanı. Geceleme otelimizde.
Vltava tekne turu: 50 €
8. Gün
Prag
28 Tem 2017 Cuma
Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu edenler için ekstra Karlovy Vary Turu. Çek Cumhuriyeti’nin kaplıcaları ve festivalleri ile ünlü şehri. Kentte sıcaklıkları 30 C – 70 C arasında değişen 12 termal kaynak bulunmaktadır.Atatürk,Karl Marx,Bethooven,Mozart gibi bir çok ünlünün dinlenmek için tercih ettiği koruma altında bulunan Karlovy Vary turumuz esnasında şehir turu yapılmakta. Alış veriş yapmak içinde çok uygun bir nokta olan bu turumuzu öncelikli görülecek yerler arasına almanızı tavsiye ederiz. Turumuzun ardından otele transfer.Akşam dileyen misafirlerimiz için Ortaçağ Gecesi turu. Bu turumuzda sizleri Avrupa Ortaçağı’ nın en hareketli yerlerinden olan Ortaçağ Gecesine bekliyoruz. Ortaçağ’da yapılan eğlenceler ve o dönemde yenilen yemekler ve ortam eminiz ki sizin de ilginizi çekecektir. Güzel Çek kızlarının yaptığı ateş dansları eşliğinde muhteşem Ortaçağ eğlenceleri, müthiş showlar.  Geceleme otelimizde.
Karlovy Vary Turu:  50 €
Ortaçağ Gecesi turu: 70 €
9. Gün
Prag >> Berlin
29 Tem 2017 Cumartesi
Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından Berlin’e transfer oluyoruz. Dileyen misafirlerimiz yol üzerinde yapılacak olan Dresden turuna katılabilirler. Prag’tan Elbe nehri boyunca yaklaşık 2,5 saatlik keyifli bir yolculuğun ardından şehre varış.Dresden ufak ve şirin eski Doğu Almanya’da bir ortaçağ şehri. Demir perde rejiminden kalma tipik sosyal konutlar dikkat çekiyor. Eski şehirdeki katedral, Zwinger sarayı, Frauenkirche (Kadınlar kilisesi) ve muhteşem müzeleri, Altmarkt meydanı, Bruhl terası panoramik gezilecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından Berlin’e devam ediyoruz. 3 saatlik yolculuğun ardından Berlin’e varış ve panoramik şehir turu. Batı Berlin'de, Zoo İstasyonu, Kurfürstendamm, Tiergarten, Reichstag, Checkpoint Charlie, Bradenburg Kapısı, Postdamer Platz, Gemaldegalerie, Neue Nationalgalerie, Berlin Filarmoni Orkestrası, Kreuzberg, Schöneberg, Charlottenburg, Berlin Olimpiyat Stadyumu görülecek yerler arasında. Doğu Berlin'de ise Unter den Linden,  Alexanderplatz, Nikolaiviertel, Prenzlauer Berg, Gendermenmarkt, Karl Marx Allee turumuz esnasında görülecek yerler arasında. Otelimize yerleşme ve serbest zaman. Geceleme Berlin’de otelimizde.
Dresden turu: 30 €
10. Gün
Berlin >>
30 Tem 2017 Pazar
Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından odaları boşaltma ve rehberimizin belirleyeceği transfer buluşma saatine kadar serbest zaman. Buluşma saatinde otelin lobisinde buluşma ve özel aracımızla Berlin Havalimanı’na transfer. THY tarifeli seferi TK 1726 ile İstanbul’a hareket. İstanbul’a varış ve turumuzun sonu. Başka bir turumuzda buluşmak dileğiyle…
Fiyatlara dahil olan hizmetler
Fiyatlara dahil olmayan hizmetler
 • Tur esnasında katılım gösteceğiniz tüm ekstra gezileriniz
 • 15 TL tutarındaki yurt dışı çıkış harcınız
 • Ücretli olması halinde, uçuş sırasındaki tüm catering hizmetleri
 • Tüm kişisel harcamalarınız
 • Otellerin uyguladığı günlük şehir vergileri (city tax)
Önemli
 • Uçak kalkış saatinden en az 2 saat önce havalimanında hazır bulunmanız gerekmektedir.
 • Otellere giriş saatleri 14:00 –15:00, çıkış saatleri 12:00 dır.
 • Triple odalarda (3 kişilik oda: dbl yatak + ekstra yatak) 3.yatak ek yatak veya sofa bed olup standart yataklardan daha küçük olabilmektedir.
 • Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile aynı oda da konaklama yapıldığı takdirde geçerlidir.
 • Hava şartlarına ve mücbir sebeplere bağlı olarak uçuşlar gerçekleşmeyebilir bu durumdan Café Tur sorumlu değildir.
 • Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Café Tur sorumlu değildir


Memnuniyetiniz için çalışıyoruz

2000 yılından beri, 16 yıllık birikimimizle,
başarının koşulsuz basamağının müşteri
memnuniyetini ve güvenini sağlamak
olduğunun bilincinde bir turizm şirketi
olarak, tüm ekibimizle, tatillerini bize
emanet eden dünya gezginlerinin
memnuniyeti için çalışıyoruz.

Güveninizi önemsiyoruz

Tercihlerinizi hayallerinize göre
belirlemenizde yardımcı olmak ve en
doğru seçimleri yapabilmeniz adına
seyahat danışmanınız olarak, vaat
ettiğimiz hizmeti doğru anlatabilmek
ve tam karşılığını verebilmek için
çalışıyoruz.

En fazla tur alternatifi sunuyoruz

340’dan fazla tatil destinasyonuna 2 ila 14
gece alternatifiyle, en gözde tatil
destinasyonlardan en ücra köşedeki
destinasyonlara kadar, Türkiye’nin en geniş
tur alternatifini sunan turizm şirketiyiz.

Teknolojide öncüyüz

Türkiye’de teknolojik yatırımlarımızla ve
inovasyonlarımızla turizm sektörünün
öncüsüyüz. 2 ila 14 gece alternatifiyle
1750’nin üzerinde her gün kesin hareketli
turlarımızda, havayolu ve otellerle
doğrudan sistem entegrasyonumuz
sayesinde istediğiniz oteli ve istediğiniz
havayolu şirketini seçerek hangi hizmeti
alacağınıza siz karar verebilirsiniz.
Peşin Fiyata 9 Taksit
Peşin Fiyata 6 Taksit
Peşin Fiyata 5 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit