Lütfen bekleyiniz...

Lütfen bekleyiniz...

Sayfa Yükleniyor

Beklediğiniz için teşekkürler!

Her Gün Hareketli Büyük İspanya Turu (Madrid,Sevilla,Granada,Valencia,Barcelona)

Büyük İspanya Turu (Madrid,Sevilla,Granada,Valencia,Barcelona)

Madrid
Sevilla
Granada
Valensiya
Barselona


1. Gün
İstanbul >> Madrid
20 Kas 2017 Pazartesi
Sabiha gökçen havalimanında buluşmanın ardından Pegasus Havayolları PC 537 sayılı tarifeli Seferi ile 09.50’de Madrid uçuşu. Varışımızın ardından Madrid panoramik şehir turu. Bu turumuzda boğa güreşleri, Flamenko dansları ve renkli gece yaşamı ile ilginç bir cazibe merkezi olan tarihi başkentte Puerto del Sol, Plaza Mayor, Gran Via, Plaza de Espagna, Kraliyet Sarayı, Puerto De Alcala görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde öğlen yemeği için serbest zamandan sonra otele transfer ve odalara yerleşme.Öğleden sonra serbest zaman.Geceleme otelimizde.
2. Gün
Madrid (Toledo)
21 Kas 2017 Salı
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz sabah ekstra olarak düzenlenecek 1/2 günlük Toledo turuna katılabilirler. Tur sonrası otelimize transfer. Öğleden sonra serbest zaman. Geceleme otelimizde.

TOLEDO TURU ▪ Otelden hareket ile Avrupa’nın en eski ve en güzel yerleşim birimlerinden olan Toledo’ya varış. Tajo nehrinin çevrelediği bu tarihi şehir halen İspanyanın tinsel başkenti görevini sürdürmektedir. Toledonun dar sokaklarında gezerken yolumuz El Greco’nun eserlerini görebileceğimiz katedralden geçiyor. Ardından Musevi ve arap mahalleleri derken Marzipanlar ile damağımız şenlendirip, geleneksel Toledo Maden işçiliği ile yapılmış hediyelik eşya dükkanında alışveriş imkanı.
65 Euro / yetişkin *** 35 Euro / 02-12 yaş
3. Gün
Madrid >> Cordoba >> Sevilla
22 Kas 2017 Çarşamba
Sabah kahvaltının ardından erken saatlerde Cordoba'ya doğru yola çıkıyoruz. Cordoba'ya varışımız sonrası görülecek yerler arasında yapımına 8.yy.'da başlanan ve 10.yy.'da bitirilen Endülüs Emevileri dönemine ait, Batı İslam sanatının en güzel örneklerinden biri olan Dünyanın üçüncü büyük camisi Cordoba Camii (Mezquita), Musevi ve Yahudi Mahallesi, çiçek sokak bulunmaktadır. (Cordoba Camii girişi dahil değildir). Cordoba gezimiz sonrası Sevilla’ya hareket ve varışın ardından yapacağımız şehir turunda göreceğimiz yerler arasında, İspanya Meydanı, Altın Kule, Santa Cruz Mahallesi, Giralda Katedrali bulunmaktadır. Şehir turu sonrası otelimize transfer ve geceleme otelimizde.
4. Gün
Sevilla >> Granada
23 Kas 2017 Perşembe
Sabah kahvaltısı sonrası Granada’ya transfer. Varışı takiben yapılacak şehir turunda; Arabesk mimarisi, havuz ve bahçeleri ile ünlü UNESCO Dünya Kültür Mirasları Listesi'nde yer alan Elhamra Sarayı ( giriş dahil değildir ), tarihi Granada sokaklarında Emevi ve Abbasi dönemlerinden kalma eserlerin arasında Grand Via, La Rambla Meydanı, Belediye Meydanı, Katedral ve Medina görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası otelimize transfer ve geceleme otelimizde.
5. Gün
Granada >> Valencia
24 Kas 2017 Cuma
Sabah kahvaltısı sonrası özel otobüsümüzle Valencia’ya hareket. Varışta panoramic Valencia şehir turu. Görülecek yerler arasında önce, İspanya nın yaşayan en tanınmış mimarı olan Santiago Calatrava nın dünya harikası Bilim ve Kültür merkezinde kısa bir mola verilecektir. Arzu edenler burayı şehir turu sonrası serbest zamanlarında gezebilirler.Şehir turunda ayrıca Gotik Katedral, Micalet Çan Kulesi ,15. y.y. da takasla alışveriş yapılan Lonja Market, Arena,Belediye meydanı,eski market alanı bulunmaktadır. Şehir turu sonrası otelimize transfer. Geceleme otelinizde.
6. Gün
Valencia >> Barcelona
25 Kas 2017 Cumartesi
Sabah kahvaltısının ardından Barcelona’ya hareket. Varışımızın ardından yapılacak panoramik Barcelona şehir turunda; La Sagrada Familia Kilisesi, Arena, Cristof Colomb Heykeli ,Montjuic Tepesi,Kraliyet Sarayı, Olimpic Liman, İspanya ve Catalunya Meydanı, La Ramblas Caddesi görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrasında otelimize transfer ve odalarımıza yerleşme. Akşam arzu edenlerle ekstra “Flamenco Gecesi” içkili, müzikli İspanyol gecesi. Geceleme otelimizde.

FLAMENCO TURU ▪ İspanyol kültürünü dünyaya tanıtan iki gelenekten biri Boğa Güreşleri diğeri ise Flamenco dansıdır. Akşam, otelden hareket ederek şehrin en tanınmış ve en iyi performansının sahnelendiği lokallerinden birinde yemeksiz olarak flamenko şovunu ve danslarını izleme fırsatı buluyoruz.. Renk cümbüşünün ritmik hareketlere dönüştüğü dansları izlerken, geleneksel İspanyol içkisi olan Sangria şarabını yudumlama keyfini yaşayacaksınız.
55 Euro / yetişkin  *** 25 Euro  / 02-12 yaş
7. Gün
Barcelona (Girona-Fıgueras)
26 Kas 2017 Pazar
Sabah kahvaltı sonrası gününüz serbest. Arzu eden misafirlerimiz ekstra  Girona-Figueras turuna katılabilirler. Tur bitiminde otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

GIRONA -FIGUERAS TURU / SALVADOR DALI MUZESI▪ Catalan musevi cemaatının 600 yıldan fazla yaşadığı ünlü Girona şehri. Müslüman, Hıristiyan ve Musevi mirasının içiçe geçtiği en güzel örneklerinden biri olan bu şehrin balık sırtı sokaklarında gezerken tarih içinde bir seyahate çıkacak, Eyfel Köprüsü'nden geçerken nehir kıyısındaki rengarenk evlerle büyülenecek, parfüm filminin çekildiği sahnelerle bütünleşecek ve şehrin muhteşem tarihi dokusunu soluyacaksınız.
Fransa sınırına çok yakın ,Figueras’ta,  Dali’nin henüz hayatta iken açtığı sürrealizmi ve ölümsüz aşkı Gala’yı resmettiği, zihinleri zorlayan eserlerinin bulunduğu müzede tarifsiz bir deneyim yaşayacaksınız.
65 Euro / yetişkin  *** 35 Euro  / 02-12 yaş
8. Gün
Barcelona >> İstanbul
27 Kas 2017 Pazartesi
Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılmasının ardından serbest zaman. Rehberinizin belirleyeceği saatte Barcelona Havalimanı’na transfer. Bilet ve gümrük işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları PC 470 sayılı tarifeli Seferi ile 13:50'de İstanbul uçuşu.
Fiyatlara dahil olan hizmetler
Fiyatlara dahil olmayan hizmetler
 • Otele ödenen şehir konaklama vergileri
 • Kişisel Harcamalar
 • Yurtdışı çıkış fonu bedeli
 • Ekstra turlar
 • Öğle ve akşam yemekleri ile içecekler
 • Tüm Müze ve Örenyeri girişleri
Önemli
 • Uçak kalkış saatinden en az 2 saat önce havalimanında hazır bulunmanız gerekmektedir.
 • Otellere giriş saatleri 14:00 –15:00, çıkış saatleri 12:00 dır.
 • Triple odalarda (3 kişilik oda: dbl yatak + ekstra yatak) 3.yatak ek yatak veya sofa bed olup standart yataklardan daha küçük olabilmektedir.
 • Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile aynı oda da konaklama yapıldığı takdirde geçerlidir.
 • Hava şartlarına ve mücbir sebeplere bağlı olarak uçuşlar gerçekleşmeyebilir bu durumdan Café Tur sorumlu değildir.
 • Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Café Tur sorumlu değildir


Memnuniyetiniz için çalışıyoruz

2000 yılından beri, 17 yıllık birikimimizle,
başarının koşulsuz basamağının müşteri
memnuniyetini ve güvenini sağlamak
olduğunun bilincinde bir turizm şirketi
olarak, tüm ekibimizle, tatillerini bize
emanet eden dünya gezginlerinin
memnuniyeti için çalışıyoruz.

Güveninizi önemsiyoruz

Tercihlerinizi hayallerinize göre
belirlemenizde yardımcı olmak ve en
doğru seçimleri yapabilmeniz adına
seyahat danışmanınız olarak, vaat
ettiğimiz hizmeti doğru anlatabilmek
ve tam karşılığını verebilmek için
çalışıyoruz.

En fazla tur alternatifini biz sunuyoruz

440’dan fazla tatil destinasyonuna 2 ila 14
gece alternatifiyle, en gözde tatil
destinasyonlardan en ücra köşedeki
destinasyonlara kadar, Türkiye’nin en geniş
tur alternatifini sunan turizm şirketiyiz.

Teknolojide öncüyüz

Türkiye’de teknolojik yatırımlarımızla ve
inovasyonlarımızla turizm sektörünün
öncüsüyüz. 2 ila 14 gece alternatifiyle
1750’nin üzerinde her gün kesin hareketli
turlarımızda, havayolu ve otellerle
doğrudan sistem entegrasyonumuz
sayesinde istediğiniz oteli ve istediğiniz
havayolu şirketini seçerek hangi hizmeti
alacağınıza siz karar verebilirsiniz.
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 6 Taksit
Peşin Fiyata 5 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 6 Taksit