Lütfen bekleyiniz...

Lütfen bekleyiniz...

Sayfa Yükleniyor

Beklediğiniz için teşekkürler!

Esnek California Turu

California Turu
* Bu bir tur programı olmayıp, pakete dahil olan hizmetler çerçevesinde sizlere önermiş olduğumuz bir gezi rehberidir.


1. Gün
İstanbul >> California
21 Oca 2018 Pazar
California turu uçuşu, Atatürk Havalimanı’ndan başlıyor ve yaklaşık 13 saat sürüyor. Havalimanında sizi karşılayan transfer yetkilimiz, otelinize kadar size eşlik ediyor. Saat farkı nedeniyle biraz dinlenmenizi tavsiye ederiz, zira California turu size keşfedecek çok fazla şey sunuyor – başlamadan önce biraz dinlenmek en doğrusu.

Bu nedenle, ilk gün kısa bir şehir turu atmanızı tavsiye ediyoruz. Golden Gate Köprüsü ve San Fransisco Bay, görmenizi tavsiye ettiğimiz iki lokasyon. Filmlere dahi konu olan Golden Gate Köprüsü, özellikle gün batımlarında muhteşem manzaralar oluşturabiliyor. Enerjiniz yerindeyse, Alcatraz Adası’na uğramanızı önemle tavsiye ediyoruz. Efsanevi Alcatraz Hapishanesi’ne ev sahipliği yapan bu yer, günümüzde müze olarak kullanılıyor ve ziyaret edilmesi gereken yerler arasında ilk sırada geliyor.
2. Gün
California
22 Oca 2018 Pazartesi
İkinci gününüzü dünyanın en büyüleyici doğal parkı olan Yosemite Milli Parkı’nda geçirmenizi tavsiye ederiz. Park özellikle fotoğraf tutkunları için benzersiz fırsatlar sunuyor – gördüğünüz etkileyici doğa fotoğraflarının hemen hepsinin bu parkta çekildiğini belirtelim. Sürprizlerle dolu bu park, size bir doğa yürüyüşü, çeşitli etkinlikler ve unutulmaz hatıralar sunuyor. Acıktığınızda, muhakkak medium-rare pişmiş biftek denemenizi öneriyoruz. Bifteği her yerde yiyebilirsiniz ancak California’da lezzeti bir başka oluyor! Eyalete özgü ve dünya çapında meşhur şaraplarla birlikte tüketmeyi unutmayın.
3. Gün
California
23 Oca 2018 Salı
Rotamız Los Angeles ve görülecek çok şeyimiz var. İşe Holywood ile başlamanızı tavsiye ederiz. Film sektörünün kalbi olan bu yer, Melrose Avenue ve Beverly Hills gibi efsanevi lokasyonlara da ev sahipliği yapıyor. Gönlünüzce alışveriş yapabilir ve isterseniz film stüdyolarında düzenlenen turlara katılabilirsiniz. Özellikle dünya markalarına ait ancak ucuz giysiler arıyorsanız, Fashion District turunu seveceğinizi düşünüyoruz. Öğle yemeği için tavsiyemiz, California Roll denemeniz. Sushi benzeri bu yiyecek, avokado, yengeç, salatalık ve pirinçten yapılıyor.
4. Gün
California
24 Oca 2018 Çarşamba
Dördüncü günkü rotanız, bizce Broadway olmalı. Konser, gösteri ve tiyatro bakımından dünyanın en bilinen yerlerinden biri olan Broadway, Million Dollar Theater gibi efsanevi binalara da ev sahipliği yapıyor. Bir tiyatro gösterisi izlemeyi unutmayın; size uygun bir seçenek muhakkak bulunuyor. California turu, kültür turizmi bakımından da sizlere pek çok seçenek sunuyor.
5. Gün
California
25 Oca 2018 Perşembe
California turu beşinci gününde Santa Monica’ yı ziyaret ediyoruz. Santa Monica, keyifli saatler geçirmek ve Amerikan kültürünü yakından tanımak için mükemmel bir lokasyon. Santa Monica 3.Cadde, Beyoğlu’na çok benziyor. Bir çok ünlü markayı içinde barındırırken, kendine has cafeleri ve restorantları ile dikkat çekiyor. Yemek yerken ya da cafelerde oturup sohbet ederken, sokak müzisyenlerini dinleyebilir, cafelerde palmiye falı baktırabilirsiniz.
6. Gün
California
26 Oca 2018 Cuma
California turu altıncı gününde Venice Beach’ i ziyaret ediyoruz. Venice Beach, okyanusun kıyısında bir plaj. Venice Beach oldukça hareketli bir lokasyon. Bir tarafta sahilde sörf yapan insanlar, diğer tarafta kaykaycılar, sokak satıcıları, bisiklete binen insanlar köpek gezdirenler ve dahası. Venice beach’ de dileyenler bisiklet kiralayarak, etrafı gezebilir.
7. Gün
California
27 Oca 2018 Cumartesi
California turu yedinci gününde, Universal Studioları’nı ziyaret ediyoruz. Universal Studioları özellikle sinema severlerin yakından takip ettiği pek çok filmin çekildiği yer olması nedeniyle öne çıkıyor. Sinemalara damga vurmuş pek çok filmin stüdyosu bu alanda bulunuyor.
8. Gün
California
28 Oca 2018 Pazar
California turu sekizinci gününde ,Beverly Hills' i ziyaret ediyoruz. Beverly Hills, dünyanın en pahalı caddesi olarak öne çıkıyor ve dünyaca ünlü bir çok markaya ev sahipliği yapıyor. Beverly Hills' i biraz dolaştıktan sonra Redondo Beach cafe ve restorantlardan birine oturarak yorgunluk kahvesi içebilirsiniz.
9. Gün
California
29 Oca 2018 Pazartesi
California turu sekizinci gününde ,Beverly Hills' i ziyaret ediyoruz. Beverly Hills, dünyanın en pahalı caddesi olarak öne çıkıyor ve dünyaca ünlü bir çok markaya ev sahipliği yapıyor. Beverly Hills' i biraz dolaştıktan sonra Redondo Beach cafe ve restorantlardan birine oturarak yorgunluk kahvesi içebilirsiniz.
10. Gün
California
30 Oca 2018 Salı
California turu onuncu gününde, Magic Mountain Six Flags’i ziyaret ediyoruz. Magic Mountain Six Flags dünyanın en hızlı roller costerı ve en dik kulelerine ev sahipliği yapan sıra dışı bir eğlence parkı.
11. Gün
California
31 Oca 2018 Çarşamba
Otelinizde yapacağınız sabah kahvaltısının ardından deniz ve plaj keyfi, çevre gezileri ve alışveriş için tam gün serbest zamanınızı dilediğinizce değerlendirebilirsiniz. Arzu eden konuklarımız ekstra olarak alabileceği geziler hakkında, ekstra geziler, nereye gidilir ve ne yapılır bölümlerinden inceleyerek fikir alabilirler.
12. Gün
California
01 Şub 2018 Perşembe
Otelinizde yapacağınız sabah kahvaltısının ardından deniz ve plaj keyfi, çevre gezileri ve alışveriş için tam gün serbest zamanınızı dilediğinizce değerlendirebilirsiniz. Arzu eden konuklarımız ekstra olarak alabileceği geziler hakkında, ekstra geziler, nereye gidilir ve ne yapılır bölümlerinden inceleyerek fikir alabilirler.
13. Gün
California >> İstanbul
02 Şub 2018 Cuma
Otelinizde yapacağımız sabah kahvaltısının ardından çevre gezileri ve alışveriş için serbest zamanınızı dilediğinizce değerlendirebilirsiniz. 
Transfer almış olan misafirlerimizin uçuş saatlerinden 3 saat önce otellerinden alınarak transferleri gerçekleşecektir. Transfer almayı tercih etmemiş misafirlerimiz ise kendi imkanlarıyla uçuş saatlerinden 3 saat önce havaalanına geçebilirler.
İstanbul’a varışınızı takiben seyahatiniz son bulacaktır.
Fiyatlara dahil olan hizmetler
Fiyatlara dahil olmayan hizmetler
 • Tur esnasında katılım gösteceğiniz tüm ekstra gezileriniz
 • 15 TL tutarındaki yurt dışı çıkış harcınız
 • Ücretli olması halinde, uçuş sırasındaki tüm catering hizmetleri
 • Tüm kişisel harcamalarınız
 • Otellerin uyguladığı günlük şehir vergileri (city tax)
Önemli
 • Uçak kalkış saatinden en az 2 saat önce havalimanında hazır bulunmanız gerekmektedir.
 • Otellere giriş saatleri 14:00 –15:00, çıkış saatleri 12:00 dır.
 • Triple odalarda (3 kişilik oda: dbl yatak + ekstra yatak) 3.yatak ek yatak veya sofa bed olup standart yataklardan daha küçük olabilmektedir.
 • Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile aynı oda da konaklama yapıldığı takdirde geçerlidir.
 • Hava şartlarına ve mücbir sebeplere bağlı olarak uçuşlar gerçekleşmeyebilir bu durumdan Café Tur sorumlu değildir.
 • Otellerin uyguladığı günlük şehir vergileri (city tax) tur fiyatlarına dahil değildir, ülkenin belirlemiş olduğu kurallar gereği direkt otele ödenmektedir.


Memnuniyetiniz için çalışıyoruz

2000 yılından beri, 18 yıllık birikimimizle,
başarının koşulsuz basamağının müşteri
memnuniyetini ve güvenini sağlamak
olduğunun bilincinde bir turizm şirketi
olarak, tüm ekibimizle, tatillerini bize
emanet eden dünya gezginlerinin
memnuniyeti için çalışıyoruz.

Güveninizi önemsiyoruz

Tercihlerinizi hayallerinize göre
belirlemenizde yardımcı olmak ve en
doğru seçimleri yapabilmeniz adına
seyahat danışmanınız olarak, vaat
ettiğimiz hizmeti doğru anlatabilmek
ve tam karşılığını verebilmek için
çalışıyoruz.

En fazla tur alternatifini biz sunuyoruz

440’dan fazla tatil destinasyonuna 2 ila 14
gece alternatifiyle, en gözde tatil
destinasyonlardan en ücra köşedeki
destinasyonlara kadar, Türkiye’nin en geniş
tur alternatifini sunan turizm şirketiyiz.

Teknolojide öncüyüz

Türkiye’de teknolojik yatırımlarımızla ve
inovasyonlarımızla turizm sektörünün
öncüsüyüz. 2 ila 14 gece alternatifiyle
1750’nin üzerinde her gün kesin hareketli
turlarımızda, havayolu ve otellerle
doğrudan sistem entegrasyonumuz
sayesinde istediğiniz oteli ve istediğiniz
havayolu şirketini seçerek hangi hizmeti
alacağınıza siz karar verebilirsiniz.
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 6 Taksit
Peşin Fiyata 5 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit