Lütfen bekleyiniz...

Lütfen bekleyiniz...

Sayfa Yükleniyor

Beklediğiniz için teşekkürler!

Her Gün Hareketli Çin Turu

Çin Turu


1. Gün
>> Pekin
24 Tem 2017 Pazartesi
25 Aralık 2015 saat 21.30’da Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde buluşup, check in işlemlerinin yapılmasının ardından saat 01.05’te  Türk Hava Yolları’na ait TK 020  sefer sayılı uçak ile Pekin’ hareket ediyoruz. Yaklaşık 10 saat sürecek yolculuğun ardından yerel saat ile 16.05’te Pekin’e varıyoruz. Varışımıza istinaden özel transfer aracımız ile otelimize transfer oluyoruz. Odalarımıza yerleştikten sonra akşam yemeğimiz için yerel restorana gideceğiz. Konaklama otelimizde.
2. Gün
Pekin
25 Tem 2017 Salı
Kahvaltının ardından özel aracımız ile UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan, Orta Asya Türklerinin kuzeyden gelen istilalarını engellemek amacı ile milattan önce 220 yılında yapımına başlanan Çin Seddi gezisi için otelden ayrılıyoruz. Bu muazzam yapıyı gezdikten sonra öğle yemeğimizi alacağız.  Ardından Pekin’in dar sokaklarında çekçekler ile gerçekleştireceğimiz çevre gezisi. Gezimizin ardından akşam yemeğimizi alacağımız  yerel restoranımıza gidiyoruz. Konaklama otelimizde.
3. Gün
Pekin
26 Tem 2017 Çarşamba
Kahvaltının ardından Pekin şehir turuna başlıyoruz. Mao Zedong’un Çin Halk Cumhuriyeti’ni ilan ettiği, 1989 yılında tüm dünyayı sarsan protestolarla hafızalara kazınan Tiananmen Meydanı; UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan 980 ayrı binadan oluşan devasa ve büyüleyici Forbidden City yani “Yasak Şehir”i geziyoruz. Öğle yemeğimizi aldıktan sonra in bahçe mimarisinin başyapıt örneklerinden biri olan, UNESCO Dünya Mirası Listesi’ndeki Yazlık Saray’ı ziyaret edeceğiz. Gezimizin ardından akşam yemeğimizi alacağımız restoranımıza gidiyoruz. Konaklama otelimizde.
4. Gün
Pekin >> Suzhou
27 Tem 2017 Perşembe
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından otelimizden ayrılıyor ve tren istasyonuna transfer oluyoruz. Hızlı tren ile Suzhou’ya gideceğiz. Yaklaşık 5 saatlik keyifli bir yolculuğumuzda öğle yemeğimizi “lunch box” olarak trende alacağız. Suzhou’ya varışımızın ardından Golden Rooster “ altın horoz “ gölünde yolculuğa çıkıyoruz. Burada yapacağımız tekne turundan sonra otelimize transfer oluyoruz. Akşam yemeğimizi yerel restoranda alacağız. Konaklama otelimizde.
5. Gün
Suzhou >> Hangzhou
28 Tem 2017 Cuma
Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Suzhou gezimize başlıyoruz. Suzhou denildiğinde akla ilk gelen şey Çin’in en güzel ‘klasik bahçelerinin’ varlığı ve ipektir. Antik çağlarda İmparator’un izniyle İpek üretimi ayrıcalığına sahip olmuş Suzhou’da refah ve zenginliğin devasa boyutlara gelmesi, soylu ve zenginlerin kendileri ve aileleri için dünyanın en güzel bahçelerini yaptırmalarına yol açmış. Suzhou halen Çin’in en kaliteli ipeğinin üretim merkezi olarak kabul edilir. Yine UNESCO kültür mirası listesinde yer alan Çin’in en meşhur bahçelerinden birini gezeceğiz. Adını adeta damakta kalan bir lezzetin verdiği histen etkilenerek alan ‘Kalıcı Bahçe’ ziyaretimiz tamamlandıktan sonra, ipek müzesi ve fabrikasını ziyaret edeceğiz. Grubumuza özel yapılacak ve ipek tanıtımından sonra, arzu eden yolcularımızın alışveriş yapmaları için serbest zamanımız olacak.  Öğle yemeğinin ardından Hangzhou şehrine doğru özel otobüsümüzle yola çıkıyoruz. Yaklaşık 2 saatlik yolculuktan sonra, Hangzhou’ya varıyoruz. Akşam yemeğimiz yerel bir restoranda, konaklama otelimizde.
6. Gün
Hangzhou >> Shangai
29 Tem 2017 Cumartesi
Otelde alacağımız kahvaltının ardından Çin’in önemli antik başkentlerinden biri olan Hangzhou şehrinin en özel yerlerini gezmeye başlıyoruz. Çin’in en meşhur gölü Hangzhou’daki Batı Gölü’dür. Doğal güzellikleriyle ünlü göl gezimiz içinde hoş bir tekne gezimiz de olacak. Takiben Çin’in en meşhur 10 Budist tapınağından biri olan Lingyin tapınağına (Ruhların inzivaya çekildiği tapınak anlamındadır) gidiyoruz. Tapınak ziyaretimizden sonra da tiryakiler tarafından Hangzhou’nun ve Çin’in en çok rağbet gören Longjing (Ejder kuyusu) çay ağaçlarının ekili olduğu bölgeye gidiyoruz. Uygun mevsimde köylüleri çay hasadı yaparken gözlemleyeceğiz. Çay ağaçları ve çay hakkında bilgi edinecek ve çaylardan tatma ve satın alma imkanımız olacak. Öğle yemeğimizin ardından özel otobüsümüzle Shanghai’ye doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık 3 saatlik yolculuğun ardından akşam yemeğimizi Shanghai’de yerel bir restoranda alacağız. Konaklama otelimizde.
7. Gün
Shangai
30 Tem 2017 Pazar
Kahvaltının ardından Shanghai’ın önemli dini yapıtlarından biri olan Zümrüt Buda Tapınağını geziyoruz. Ardından özel Çin bahçelerine çok güzel bir örnek olan Yuyuan Garden’ı ziyaret ediyoruz. Dünyanın en yüksek üçüncü televizyon binası olan Oriental Pearl TV binasını ziyaret etmemizin ardından yerel bir restoranda öğle yemeğimizi alıyoruz. Ardından kolonyal dönemde inşa edilen binaların, modern gökdelenlerle yan yana sahil boyunca sıralandığı The Bund bölgesini görüyoruz. Akşam yemeğimiz yerel bir restoranda, konaklama otelimizde.
8. Gün
Shangai >>
31 Tem 2017 Pazartesi
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, otelimizden ayrılıyoruz. Öğleye kadar  Huangpu Nehri gezdikten sonra öğle yemeğimizi alıyoruz ve ardından  Nanjing Road gezilerini yaparak Çin’deki son akşam yemeğimizi alıyoruz. . Özel aracımız ile havalimanına transfer oluyor ve saat 23.15’te TK027 sefer sayılı Türk Hava Yolları’na ait uçak ile İstanbul’a hareket ediyoruz. Yeni güne uçakta gireceğiz.
 
9. Gün

01 Agu 2017 Salı
Yerel saat ile 05.10’da İstanbul Atatürk Havalimanı’na varıyoruz. Bir sonraki turumuzda görüşmek üzere.
Fiyatlara dahil olan hizmetler
Fiyatlara dahil olmayan hizmetler
 • Tur esnasında katılım gösteceğiniz tüm ekstra gezileriniz
 • 15 TL tutarındaki yurt dışı çıkış harcınız
 • Ücretli olması halinde, uçuş sırasındaki tüm catering hizmetleri
 • Tüm kişisel harcamalarınız
 • Otellerin uyguladığı günlük şehir vergileri (city tax)
Önemli
 • Uçak kalkış saatinden en az 2 saat önce havalimanında hazır bulunmanız gerekmektedir.
 • Otellere giriş saatleri 14:00 –15:00, çıkış saatleri 12:00 dır.
 • Triple odalarda (3 kişilik oda: dbl yatak + ekstra yatak) 3.yatak ek yatak veya sofa bed olup standart yataklardan daha küçük olabilmektedir.
 • Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile aynı oda da konaklama yapıldığı takdirde geçerlidir.
 • Hava şartlarına ve mücbir sebeplere bağlı olarak uçuşlar gerçekleşmeyebilir bu durumdan Café Tur sorumlu değildir.
 • Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Café Tur sorumlu değildir


Memnuniyetiniz için çalışıyoruz

2000 yılından beri, 16 yıllık birikimimizle,
başarının koşulsuz basamağının müşteri
memnuniyetini ve güvenini sağlamak
olduğunun bilincinde bir turizm şirketi
olarak, tüm ekibimizle, tatillerini bize
emanet eden dünya gezginlerinin
memnuniyeti için çalışıyoruz.

Güveninizi önemsiyoruz

Tercihlerinizi hayallerinize göre
belirlemenizde yardımcı olmak ve en
doğru seçimleri yapabilmeniz adına
seyahat danışmanınız olarak, vaat
ettiğimiz hizmeti doğru anlatabilmek
ve tam karşılığını verebilmek için
çalışıyoruz.

En fazla tur alternatifi sunuyoruz

340’dan fazla tatil destinasyonuna 2 ila 14
gece alternatifiyle, en gözde tatil
destinasyonlardan en ücra köşedeki
destinasyonlara kadar, Türkiye’nin en geniş
tur alternatifini sunan turizm şirketiyiz.

Teknolojide öncüyüz

Türkiye’de teknolojik yatırımlarımızla ve
inovasyonlarımızla turizm sektörünün
öncüsüyüz. 2 ila 14 gece alternatifiyle
1750’nin üzerinde her gün kesin hareketli
turlarımızda, havayolu ve otellerle
doğrudan sistem entegrasyonumuz
sayesinde istediğiniz oteli ve istediğiniz
havayolu şirketini seçerek hangi hizmeti
alacağınıza siz karar verebilirsiniz.
Peşin Fiyata 9 Taksit
Peşin Fiyata 6 Taksit
Peşin Fiyata 5 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit