Lütfen bekleyiniz...

Lütfen bekleyiniz...

Sayfa Yükleniyor

Beklediğiniz için teşekkürler!

Her Gün Hareketli Dubai Turu

Dubai Turu


1. Gün
>> dubai
25 Tem 2017 Salı
23.Eylül.2014 Çarşamba Gecesi saat 21:00’da Sabiha Gokcen Havalimanı Diş Hatlar Terminalinde buluşma.Bilet ve bagaj işlemlerinin ardindan Fly Dubai Havayolları’nın FZ752 Sefer sayili tarifeli ucusu ile saat 23:30’da Dubai’ye hareket..Yerel Saat 04:55’de Dubai’ye varış.Varışı takiben özel otobsümüz ile Dubai Sehir Turumuza basliyoruz.Turumuz esnasında,Sheikh Mohammed Sarayi-Clock Tower – Deira-Altın Carsisi-Jumeirah Bolgesi-Jumeirah Camii-Burj Al Arab ve Jumeirah Beach Hoteli-Palmiye Adasi ve JBR bolgesi gorulecek yerler arasındadır.Tur bitimi otelimize donus ve serbest zaman.Aksam dileyen misafirlerimiz icin Dhow Cruise Tekne Turu (60 $).Bu turumuzda Dubai’yi ikiye ayıran Deira Creek uzerindeki teknemizle turumuzu yaparken,dans sovları ve muzik esliginde aksam yemegi alacagiz.Tur bitimi otele donus ve geceleme.
2. Gün
Dubai
26 Tem 2017 Çarşamba
Kahvaltının ardından serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz rehberimiz için rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Burj Al Arab Ögle Yemeği Turu (185 $) . Bu turumuzda dunyaca unlu 7 yıldızlı Burj Al Arab oteli tanima fırsatı.Turumuz esnasında öğle yemeğimiz Burj Al Arab’da.Ardından otele donus ve serbest zaman.Rehberimizin belirlediği saatte otele dönüş ve serbest zaman.Öğleden sonra dileyen misafirlerimiz icin ekstra olarak duzenlenecek olan Çöl Safari Turu (90 $) . Bu turumuzda 4x4 Jeeplerimiz ile otelimizinden alınarak Safari’nin duzenlenecegi ozel Çöl Alanına gidiyoruz (Yaklasik 40dak.).Varısımızı takiben jeeplerimiz ile adrenalin dolu safari turumuza basliyoruz.Turumuz esnasında colde gun batımını resmetmek icin mola veriyoruz.Ardından Aksam yemegi ve eglenceler icin bedevi cadirina gidiyoruz.Cadirda lokma,shawarma ve geleneksel ikramlar ucretsiz.Dileyen misafirlerimiz yemek sonrasi sovlari izlerken nargilelerini icebilir.Geleneksel dans sovları ve aksam yemeginin ardindan turumuz sona eriyor.Otele donus esnasında Dubai Mall alısveris merkezinde ufak bir mola vererek meshur Su Sovunu izleme fırsatı.Dileyen misafirlerimiz Dubai Mall alışveriş merkezinde kalabilir.Sovun ardından otele donus ve geceleme.
3. Gün
Dubai
27 Tem 2017 Perşembe
Kahvaltının ardından tamgün serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Tamgün Öğle Yemekli Abu Dhabi Turuna Katılabilirler (90 $). Bu turumuzda Dubai – Abu Dhabi arası yaklaşık 1,5 saat yol gittikten  sonra ilk durak olarak Dünya'nın 3.Büyük camiisi olan ve Eski Abu Dhabi Emiri tarafından yaptırılan Seyh Zayed Camii'ne uğruyoruz.Burda geçireceğimiz 1 saatlik sürenin ardından Abu Dhabi Şehir Turu'na başlıyoruz.Financial Towers,Heritage Village,Corniche Road,Yas Island görülecek yerler arasındadır.Ardından öğle yemeği  için lokantamıza hareket . Yemekten sonra Marina Mall'da alışverişleriniz için serbest zaman.Ardından Dubai'ye hareket.Dubai’ye varışımızın ardından serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz Dubai’deki son gecelerinde rehberimizin kendileri için ekstra olarak düzenleyeceği Canlı Müzik&Dansöz Şovlu Arap Gecesine (90 $) katılabilirler.Bu programımızda ,akşam yemeğini alacağımız Arap&Lübnan gecesi için restaurantımıza hareket ediyoruz.Varış ve masalarımıza yerleşmenin ardından Birbirinden nefis lubnan mezeleri ve yemekleri esliginde dansoz sov ve canli arapca muzik Restaurant’imizda sizlerle bulusuyor.Yemek ve eğlencenin ardından otobüsümüz ile.
4. Gün
Dubai >>
28 Tem 2017 Cuma
Kahvaltının ardından odalarımızı boşaltıyoruz.Ardından rehberimizin belirleyeceği hareket saatine kadar gününüz serbest.Belirlenen saatte rehberimizle buluşma ve Dubai Havalimanı’na transfer.Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Fly Dubai Havayolları’nın FZ751 Sefer Sayılı tarifeli uçuşu ile saat 18:40’da Dubai – Istanbul uçuşu.Yerel saat ile 22:30’da Istanbul’a varış ve turumuzun sonu.
Fiyatlara dahil olan hizmetler
Fiyatlara dahil olmayan hizmetler
 • Tur esnasında katılım gösteceğiniz tüm ekstra gezileriniz
 • 15 TL tutarındaki yurt dışı çıkış harcınız
 • Ücretli olması halinde, uçuş sırasındaki tüm catering hizmetleri
 • Tüm kişisel harcamalarınız
 • Otellerin uyguladığı günlük şehir vergileri (city tax)
Önemli
 • Uçak kalkış saatinden en az 2 saat önce havalimanında hazır bulunmanız gerekmektedir.
 • Otellere giriş saatleri 14:00 –15:00, çıkış saatleri 12:00 dır.
 • Triple odalarda (3 kişilik oda: dbl yatak + ekstra yatak) 3.yatak ek yatak veya sofa bed olup standart yataklardan daha küçük olabilmektedir.
 • Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile aynı oda da konaklama yapıldığı takdirde geçerlidir.
 • Hava şartlarına ve mücbir sebeplere bağlı olarak uçuşlar gerçekleşmeyebilir bu durumdan Café Tur sorumlu değildir.
 • Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Café Tur sorumlu değildir


Memnuniyetiniz için çalışıyoruz

2000 yılından beri, 16 yıllık birikimimizle,
başarının koşulsuz basamağının müşteri
memnuniyetini ve güvenini sağlamak
olduğunun bilincinde bir turizm şirketi
olarak, tüm ekibimizle, tatillerini bize
emanet eden dünya gezginlerinin
memnuniyeti için çalışıyoruz.

Güveninizi önemsiyoruz

Tercihlerinizi hayallerinize göre
belirlemenizde yardımcı olmak ve en
doğru seçimleri yapabilmeniz adına
seyahat danışmanınız olarak, vaat
ettiğimiz hizmeti doğru anlatabilmek
ve tam karşılığını verebilmek için
çalışıyoruz.

En fazla tur alternatifi sunuyoruz

340’dan fazla tatil destinasyonuna 2 ila 14
gece alternatifiyle, en gözde tatil
destinasyonlardan en ücra köşedeki
destinasyonlara kadar, Türkiye’nin en geniş
tur alternatifini sunan turizm şirketiyiz.

Teknolojide öncüyüz

Türkiye’de teknolojik yatırımlarımızla ve
inovasyonlarımızla turizm sektörünün
öncüsüyüz. 2 ila 14 gece alternatifiyle
1750’nin üzerinde her gün kesin hareketli
turlarımızda, havayolu ve otellerle
doğrudan sistem entegrasyonumuz
sayesinde istediğiniz oteli ve istediğiniz
havayolu şirketini seçerek hangi hizmeti
alacağınıza siz karar verebilirsiniz.
Peşin Fiyata 9 Taksit
Peşin Fiyata 6 Taksit
Peşin Fiyata 5 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit