Lütfen bekleyiniz...

Lütfen bekleyiniz...

Sayfa Yükleniyor

Beklediğiniz için teşekkürler!

 

Fas Turları

Fas Turları | Fas Hakkında

Her karesi film sahnesini anımsatan bir tur arıyorsanız, Fas Turları size unutamayacağınız çok özel yaşatmak için hali hazırda bekliyor…
Kuzey Afrika ülkesi olan Fas’ın bir tarafında Akdeniz, diğer tarafında ise Atlas Okyanusu bulunuyor. Atlantik Okyanusu'dan, Cebelitarık Boğazını çevreleyip Akdeniz'de son bulan uzun bir sahil şeridine sahip olan Fas, Afrika’da olmasına rağmen Afrika Birliği üyesi olmayan tek ülke konumundadır. Ülkenin başkenti Rabat olmasına rağmen en büyük şehri Kazablanka’dır. Ülkenin gözbebeği olan bu şehir bilindiği üzere; unutulmaz bir aşk filmine de ev sahipliği yapmıştır. Atlas Okyanusu’ndan gelen nemli ve serin hava, Akdeniz’in ılık havası ile birleşip, Sahra’dan gelen sıcak havayla iyice yumuşar. Büyüleyici tarihi ve renkli enerjisinin yanı sıra Arap, Avrupa ve Afrika kültürünü bir arada barındıran bu ülke, gezginler için çok özel yerdedir. Canlı renklerle donatılmış her duvarı adeta bir sanat eseri olan Fas, mimari açıdan da muhteşem bir görsellik sunar. Fas Turları ile kalabalık çarşı ve pazarlarında dolaşırken kendinizi renkli bir dünyanın içerisinde hissedersiniz.
Afrika, Avrupa ve Arap kültürünü bir arada barındıran bu masalsı ülkenin kültürel kozmopolit olması gayet normal karşılanıyor. Fas Turları’nda yer alıyorsanız, ülkenin güney tarafında Afrika’ya özgü vurmalı çalgılara ritim tutarken, bir diğer taraf olan kuzeyde Klasik Endülüs Müziği’nin ezgilerinde kaybolabilirsiniz. Fas Turları ile sadece kültürel ve sanatsal bir yolculuğa çıkacağınızı düşünüyorsanız yanılıyorsunuz… Ülkenin hemen hemen her yerinde ‘Souk’ adı verilen pazarlarda alışveriş yapabilirsiniz. Bu pazardan sevdiklerinize özel kumaşlar, mücevherat ve o meşhur Fas halılarından almaya ne dersiniz? Ayrıca bu çarşılarda bin bir çeşit baharat görebilirsiniz.
Ünlü Jemaa el Fna Meydanı’nda turlayıp, Bahia Sarayı’nın heybeti karşısında etkileyeceğiniz Marakeş Turları Fransız ve İspanyol etkilerinin görüldüğü birbirinden güzel yapılar ve deniz kıyısında unutulmaz bir yürüyüş için Kazablanka Turları , Endülüs bahçeleri ve mavi boyalı evleri ile sizi büyüleyebilecek Rabat Turları, Fas Turları arasında en çok tercih edilen turlardır.
Café Tur, Kuzey Afrika’nın gizemini keşfedebileceğiniz Fas Turları’nı en uygun fiyat seçenekleri ve uygun ödeme koşullarıyla sizlere sunuyor.
Peşin Fiyata 3+3 Taksit
Peşin Fiyata 6 Taksit
Peşin Fiyata 5 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit