Lütfen bekleyiniz...

Lütfen bekleyiniz...

Sayfa Yükleniyor

Beklediğiniz için teşekkürler!

Fransa Turları kategorisinde, sizlere toplam 86 adet alternatif sunmaktayız.
Filtreleme özelliği sayesinde, kişisel tercihlerinize uygun alternatifleri rahatça listeleyebilirsiniz.

Fransa Turları | Fransa Hakkında

Aşk, romantizm, evlilik teklifleri ve olağanüstü mimari yapılar… Dünyanın en çok ziyaret edilen ülkesi Fransa’ya siz henüz gitmediniz mi? Sadece aşkı ve sanatıyla değil, tarihiyle de sizi büyüleyecek Fransa Turları için bir an önce valizinizi toparlamaya başlayın!
Fransa’nın sadece Avrupa’da değil dünya tarihinde her zaman önemli bir yeri olmuştur. Yüzyıllardır çeşitli uygarlıklara ev sahipliği yapan bu topraklar, sanayi, ticaret, felsefe ve bilim alanında dünyanın en önemli ülkelerinden biri olurken, Fransız İhtilali ile dünya haritasının şu anki halini almasına yardımcı oldu. Tarihin izlerinin yanı sıra ülkenin doğal güzellikleri ve manzarası Fransa’ya ayrı bir cazibe katmaktadır. Tatil ve Fransa’yı bir arada düşününce elbette aklımıza ilk gelen yer Paris’tir. Sadece Fransa’nın değil Avrupa’nın da başkenti olarak kabul edilen bu nadide kentte Paris Turları ile tarihi eserleri, anıtları, müzeleri gezerek dört dörtlük bir kültür turu gerçekleştirebilirsiniz. Ve tabii ki; Eiffel Kulesi… Âşıklar şehri Paris’te ilk ziyaret edeceğiniz yer olan Eiffel’in tepesinde şehrin panoramik fotoğrafını çekmeye ya da hayatınızın geri kalanını geçirmeyi planladığınız sevgilinize evlilik teklifi yapmaya ne dersiniz? Ayrıca çocukluğunuza tekrar dönmek için Disneyland Turları ’na katılmayı unutmayın.
Fransa turunuzu elbette sadece Paris ile sınırlandırmamalısınız! Fransa turlarının bir diğer gözde rotası Bordeaux Turları’nı es geçmek olmaz. Bu şehir, Ortaçağ’dan kalan mistik yapısını bugüne kadar korumuştur. Bordeaux’da birbirinden güzel peynirler eşliğinde şarap tadım turlarına katılabilir, bağların arasında mükemmel doğal güzelliklerin tadını çıkarabilirsiniz. Üzüm bağları ve lavanta bahçeleriyle ünlü Akdeniz’in muhteşem havasını hissedebileceğiniz Nice şehri size unutulmaz anlar yaşatabilir. Mutfağıyla ünlü Lyon’da sanatsal bir yolculuğa çıkabilir, Lyon Ulusal Opera Binasını ve Celestins Tiyatrosu’nu gezebilirsiniz.
Eiffel Kulesi önünde fotoğraf çektirmek Notre Dame Katedrali’nin büyüleyici mimarisini gözlemlemek ve meşhur Louvre Müzesi’ni ziyaret etmek için Paris Turları , çocukluk kahramanlarıyla bir araya gelebileceğiniz Disneyland Turları, iyi bir gurme olduğunuza inanıyor ve çeşit çeşit şarapların tadına bakmak isterseniz Bordeaux Turları, kış sporları düşkünüyseniz Avoriaz ve Courchevel Turları, Fransa Turları sayfamızda en uygun fiyatlarla sizleri bekliyor.
Fransa Turları kategorisinde yer alan Lyon Turları, Strasbourg Turları, Aix En Provence Turları, Korsika Turları da size önerebileceğimiz turlar arasında bulunuyor.
Peşin Fiyata 3+3 Taksit
Peşin Fiyata 6 Taksit
Peşin Fiyata 5 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit