Lütfen bekleyiniz...

Lütfen bekleyiniz...

Sayfa Yükleniyor

Beklediğiniz için teşekkürler!

Her Gün Hareketli Güney Afrika & Zimbabwe & Botswana Turu

Güney Afrika & Zimbabwe & Botswana Turu

Cape Town
Sun City
Johannesburg
Botswana
Zimbabwe


1. Gün
>> Johannesburg >> Sun City
17 Eki 2017 Salı
Atatürk Havaliman Dış Hatlar Terminali'nde 13 Kasım  2015 Cuma Saat: 22:00’de  buluşma. Bilet ve bagaj islemlerinin ardından Türk Havayollarinin TK 40 Tarifeli Sefer tarifeli sefer sayili uçusu ile saat 00:50’ de Istanbul Johannesburg uçuşunu gerçekleştiriyoruz. Yerel saat ile saat 10:40’da Johannesburg’ a varış. Varışa istinaden yapılacak şehir turunda şehir Merkezi, Houghton-Mandela Evi, Rosebank, Sandton bölgeleri turumuz esnasında göreceğimiz yer'ler arasındadır.  Panoramik turumuzun ardından Sun City’e doğru Yola çıkıyoruz. Yolda Aslan Parkı turu yapma imkanı.
Aslan Parkı turumuzda, nadir bulunan beyaz aslan görme, yavru sevme,bebek aslanlar ile yürüyüş yapma, biberon ile doyurma, kendi ortamlarında oyunlarını görme, zürafa besleme imkanı bulacağımız gibi çita, devekuşu ve vahşi köpek gibi daha birçok hayvanı görme imkanını da yakalayacağız. Turumuzun ardından Sun City’e doğru yolumuza devam ediyoruz.Sun City’e varışımızda odalarımıza yerleşiyoruz.
 Aslan Parkı gezisi: 80€uro

 
2. Gün
Sun City
18 Eki 2017 Çarşamba
Dileyen misafirlerimiz sabah erken saatte düzenlenecek olan Gündoğumu Safari Turu’muza katılabilirler Safari sonrasında otele dönüyor ve kahvaltımızı alıyoruz. Sonrasında rehberimiz eşliğinde Sun City orientasyon turmuzu yapıyoruz. Orientasyon turu sonrasında serbest zaman. Dilediğinizce Sun City’nin eğlenceli  ortamında gününüzü değerlendirebilirsiniz. The Lost City’i keşfedebilir veya Su Dünyası’nda yapay dalgalar içinde yüzebilirsiniz. Alışveriş ve eğlence merkezine gidebilir, Casino’da şansınızı deneyebilir veya timsah çiftliğine gidebilirsiniz. Ayrıca golf ve tenis gibi spor imkanlarını da değerlendirebilir,  Supertrooper Show’u izleme imkanı da bulabilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz akşamüzeri ekstra olarak düzenleyeceğimiz safariye katılabilirler.Planesberg National Park’ta  safari araçları ile yapılacak olan gezimizde doğal tabiatın içinde unutulmaz anılarla dolu, eşsiz saatler geçirme fırsatına sahip olacağız. Dağların arasında volkanik oluşumlu doğal bir tabiat ortamında yaşayan çeşitli vahşi hayvanların günlük yaşantısına konuk olacağız. Gezimiz süresince Big Five olarak tanımlanan aslan, leopar, fil, buffalo ve gergedanları ayrıca 350 kuş türü, 65 sürüngen ve yüzlerce değişik hayvan çeşidini görme imkanı yakalayacağız. Safarinin ardından otelimizde dönüyoruz. Geceleme otelimizde.
Ekstra Planesberg National Park Safari: 65€uro
3. Gün
Sun City >> Johannesburg
19 Eki 2017 Perşembe
Sabah kahvaltımızın ardından otelden çıkış yaparak Johannesburg’a transfer olmak üzere yola çıkıyoruz. Yol üzerinde Lesedi Kültür Köyü turu yapma imkanı. Lesedi, Güney Afrika’da yaşayan siyah kabilelerin yaşam şekillerini, danslarını, gelenek ve göreneklerini yakından görebileceğiniz kültürel bir köydür. Turun başlangıcında video prezantasyonu ile siyah kültürlerin tarihi anlatılır daha sonra ufak gruplara ayrılarak Zulu-Xhosa-Basotho ve Pedi kabilelerinin ev yaşamlarını sergileyen alanlara girilir. Daha sonra kültürel Afrika dansları izlenir. Öğle yemeğimizi, ekstra tura dahil olarak Lesedi Kültürel Köyünde geleneksel Afrika mutfağı ile alıyoruz. Lesedi Köyü ziyareti sonrası yolumuza devam ederek Johannesburg’a varıyoruz.Geceleme otelimizde.
 Lesedi Kültür Köyü gezisi: 85€uro
4. Gün
Johannesburg >> Zimbabwe
20 Eki 2017 Cuma
Sabah erken saatte alınacak kahvaltının ardından  havalimanına transfer. Valiz ve pasaport işlemlerinden sonra  British Airways BA6285  sayılı uçuşu ile 1 saat 40 dakikalık bir yolculukla Zimbabwe’ye varıyoruz. Otele transfer ve odalara yerleşmenin ardından dileyen misafirlerimiz için extra,  güneşin batışının izlenildiği Zambezi Nehri’nde tekne turu. Geceleme Zimbabwe’de otelimizde.
 Zambezi Nehri’nde Safari : 75 €
5. Gün
Zimbabwe >> Botswana
21 Eki 2017 Cumartesi
Sabah kahvaltının ardından Victoria  Çağlayanını geziyoruz. Sonra bir buçuk saatlik bir yolculukla Botswana sınırına geliyoruz. Gümrük işlemlerinin tamamlanmasından sonra Mowana Cresta Lodge’a geçiyoruz. Günbatımında dileyen misafirlerimiz için extra Chobe Milli Park’ında tekne ile safari yapma imkanı. Akşam yemeği ve geceleme Botswana’da otelimizde.
 Chobe Milli Park’ında tekne ile safari turu : 75 €
6. Gün
Botswana
22 Eki 2017 Pazar
Sabah erken saatte dileyen misafirlerimiz için extra arazi araçları ile gündoğumu safarisine çıkıyoruz. Safari dönüşünde otelimizde kahvaltı alıyoruz.  Öğle yemeğine kadar serbest süreyi otelimde havuz başında geçirebilirsiniz. Öğle yemeğinden sonra dileyen misafirlerimiz için extra tekne ile çıkacağımız günbatımı safarisine kadar serbest süre. Safariden sonra otelimize dönüyor ve akşam yemeğimizi alıyoruz. Geceleme otelimizde.
 Gündoğumu safarisi : 75 €   -   Günbatımı safarisi : 75 €
7. Gün
Kesane >> Johannesburg >> Cape Town
23 Eki 2017 Pazartesi
Sabah erken saatte dileyen misafirlerimiz için extra arazi araçları ile gündoğumu safarisine çıkıyoruz. Safari dönüşünde otelimizde kahvaltı alıyoruz.  Öğle saatlerine kadar serbest sure. Sonrasında havalimanına transfer. South African Havayoları SA8307 saylı uçuşu ile  ( Kasane/JNB 13H55 15H45) uçuşumuzun ardından Johannesburg’da gümrükten geçiyor valizlerimiz alıyor ve iç hat uçuşu için iç hatlar kısmına gidiyoruz.Kulula Havayollarının MN109 JNB/CPT 19h25 21h35 uçuşu ile  Cape Town’a uçuyor ve otelimize transfer oluyoruz.
 
8. Gün
Cape Town
24 Eki 2017 Salı
Sabah kahvaltımızın ardından tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek Masa Dağı ve Stellenbosh Şarap Çiftliği turumuza katılabilirler. 45 dakikalık yolculuğumuzun ardından geleceğimiz bu çiftlikte önce mahsenleri geziyor ardından şarap tadımı yapıyoruz. Daha sonra 1679’ da kurulmuş olan Stellenbosh kasabasına geçiyor ve şaraplari, meşe ağaçları ve üniversitesi ile ünlü bu kasabada panoramik şehir turu yapıyoruz. Ardından Spier Çiftliğinde; karada dünyanın en hızlı hayvanı olan çitalari görüyoruz ve Eagle Encounter’da Güney Afrikanın vahşi kuşlarını görüyoruz. Restaurant’ta alınacak öğle yemeği. Sonrasında Masa Dağı’nın 1087 m yükseklikteki tepesine çıkıp bu doyumsuz manzaranın büyüsüne kendinizi bırakabilirsiniz. Sonrasında otelimize dönüyoruz. Geceleme otelimizde.
 Masa Dağı & Stellenbosh Şarap Çiftliği gezisi: 125€uro
9. Gün
Cape Town
25 Eki 2017 Çarşamba
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Alış veriş, dinlenme ve gezme fırsatı. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenleyeceğimiz Ümit Burnu gezimize katılabilirler. Bantry Bay, Camps Bay ve Llandudno Bölgelerinden geçip balıkçı kasabası olan Hout Bay’a varılacaktır. Tekne ile açılarak  Duiker Adasındaki Cape kürklü foklarını göreceğiz. Daha sonra Chapmans Peak ya da Constantia Nek’den geçerek, Simons Town yakınındaki Boulders Beach’te Afrika Penguenlerini görüyoruz. Deniz kenarındaki restorantda alınacak öğle yemeğinden sonra Afrika’nın en güneybatı köşesi olan Barthelomios Diaz’ın keşfettiği Ümit Burnu ve Cape Point’te feniküler ile dünyanın en yüksek feneri görülecektir. Daha sonra farklı sahil kasabalarından geçerek Cape Town’a dönüyoruz. Geceleme otelimizde.
 Ümit Burnu gezisi: 125€uro 
10. Gün

26 Eki 2017 Perşembe
Sabah kahvaltının ardından ogle saatlerindeki transfer saatine kadar serbest süre. 13.00’de valizlerin transfer aracına yüklenmesi ve havalimanına transfer. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından 18.00’de uçuşumuz başlıyor.
 
11. Gün

27 Eki 2017 Cuma
Yerel saat ile 05:00’te Ataürk Havalimanı’na varışımızla birlikte turumuz sona eriyor. Bir sonraki turumuzda görüşmek dileğiyle.
Fiyatlara dahil olan hizmetler
Fiyatlara dahil olmayan hizmetler
 • Tur esnasında katılım gösteceğiniz tüm ekstra gezileriniz
 • 15 TL tutarındaki yurt dışı çıkış harcınız
 • Ücretli olması halinde, uçuş sırasındaki tüm catering hizmetleri
 • Tüm kişisel harcamalarınız
 • Otellerin uyguladığı günlük şehir vergileri (city tax)
Önemli
 • Uçak kalkış saatinden en az 2 saat önce havalimanında hazır bulunmanız gerekmektedir.
 • Otellere giriş saatleri 14:00 –15:00, çıkış saatleri 12:00 dır.
 • Triple odalarda (3 kişilik oda: dbl yatak + ekstra yatak) 3.yatak ek yatak veya sofa bed olup standart yataklardan daha küçük olabilmektedir.
 • Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile aynı oda da konaklama yapıldığı takdirde geçerlidir.
 • Hava şartlarına ve mücbir sebeplere bağlı olarak uçuşlar gerçekleşmeyebilir bu durumdan Café Tur sorumlu değildir.
 • Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Café Tur sorumlu değildir


Memnuniyetiniz için çalışıyoruz

2000 yılından beri, 17 yıllık birikimimizle,
başarının koşulsuz basamağının müşteri
memnuniyetini ve güvenini sağlamak
olduğunun bilincinde bir turizm şirketi
olarak, tüm ekibimizle, tatillerini bize
emanet eden dünya gezginlerinin
memnuniyeti için çalışıyoruz.

Güveninizi önemsiyoruz

Tercihlerinizi hayallerinize göre
belirlemenizde yardımcı olmak ve en
doğru seçimleri yapabilmeniz adına
seyahat danışmanınız olarak, vaat
ettiğimiz hizmeti doğru anlatabilmek
ve tam karşılığını verebilmek için
çalışıyoruz.

En fazla tur alternatifini biz sunuyoruz

440’dan fazla tatil destinasyonuna 2 ila 14
gece alternatifiyle, en gözde tatil
destinasyonlardan en ücra köşedeki
destinasyonlara kadar, Türkiye’nin en geniş
tur alternatifini sunan turizm şirketiyiz.

Teknolojide öncüyüz

Türkiye’de teknolojik yatırımlarımızla ve
inovasyonlarımızla turizm sektörünün
öncüsüyüz. 2 ila 14 gece alternatifiyle
1750’nin üzerinde her gün kesin hareketli
turlarımızda, havayolu ve otellerle
doğrudan sistem entegrasyonumuz
sayesinde istediğiniz oteli ve istediğiniz
havayolu şirketini seçerek hangi hizmeti
alacağınıza siz karar verebilirsiniz.
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 6 Taksit
Peşin Fiyata 5 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit