Lütfen bekleyiniz...

Lütfen bekleyiniz...

Sayfa Yükleniyor

Beklediğiniz için teşekkürler!

Her Gün Hareketli Güney Avrupa Turu

Güney Avrupa Turu

Bazı rotalar vardır ki, hayalini kurmak bile güzeldir. Güney Akdeniz, maviyle yeşili buluşturan doğası, zengin kültürü, muhteşem mimarisi ile kesinlikle onlardan biri. Güney Akdeniz'in dört güzeli Barselona, Nice, Marsilya ve Milano, unutulmaz bir tatille kalbinizi kazanmak için sizleri bekliyor.

Barselona
Nice
Milano
Marsilya


1. Gün
>> Barselona
23 Eki 2017 Pazartesi
Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde uçuştan 2 saat önce buluşma. Bilet ve gümrük işlemlerini takiben Pegasus Havayolları’nın PC 469 sayılı tarifeli seferi ile 10.20’de Barselona uçuşu. Varışın ardından özel otobüsümüz ile yapılacak panoramik şehir turunda; La Sagrada Familia Kilisesi, Endülüs Arenası, Cristof Colomb Heykeli, Montjuic Tepesi, Kraliyet Sarayı, Olimpic Liman, İspanya ve Catalunya Meydanı, La Ramblas Caddesi görülecek yerler arasındadır. Arzu eden misafirler akşam ekstra Flâmenko Gecesi turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde.
2. Gün
Barselona
24 Eki 2017 Salı
Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Girona-Figueras turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde.
 
GIRONA -FIGUERAS TURU
Görsel güzelliklerle süslü bu turumuzda ilk durağımız, Katalan-Musevi cemaatinin 600 yıldan fazla yaşadığı ünlü Girona şehri. Müslüman, Hıristiyan ve Musevi mirasının iç içe geçtiği en güzel örneklerinden biri olan bu şehrin balık sırtı sokaklarında gezerken tarih içinde bir seyahate çıkacak, Eiffel Köprüsü'nden geçerken nehir kıyısındaki rengarenk evlerle büyülenecek, “Parfüm” filminin çekildiği sokaklarda filmden sahnelerle bütünleşecek ve şehrin muhteşem tarihi dokusunu soluyacaksınız. Bir sonraki durağımız Fransa sınırına çok yakın, küçük ve şirin bir kasaba olan Figueras şehri olacak. Dali’nin henüz hayatta iken açtığı, sürrealist akımın ikonlaşmış örneklerini verdiği ve ölümsüz aşkı Gala’yı resmettiği tablolar dahil zihinleri zorlayan pek çok eserin bulunduğu müzede tarifsiz bir deneyim yaşayacaksınız.
Ücret:65 Euro / yetişkin  *** 35 Euro  / 02-12 yaş
3. Gün
Barselona >> Marsilya
25 Eki 2017 Çarşamba
Sabah kahvaltısının ardından Marsilya’ya transfer ve varışın ardından şehir turu. Görülecek yerler arasında, 19. yy’dan kalma Notre Dame de la Gadre Bazilikası ve Eski Liman bulunmaktadır. Turumuz sonrası otele dönüş. Geceleme otelimizde.
4. Gün
Marsilya >> Nice
26 Eki 2017 Perşembe
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz, ekstra olarak düzenlenecek Arles-St.Remy-Aix En Provance Turu’na katılabilirler. Turumuz sonrası Nice’e transfer ve varışın ardından şehir turu. Turumuzda ünlü yürüyüş caddesi Promenade des Anglais, Nice Limanı, Eski Nice Bölgesi, Massena Meydanı, Çiçek Pazarı ve Adliye Sarayı görülecek yerler arasındadır. Geceleme otelimizde.
 
ARLES & St.REMY & AIX EN PROVENCE TURU
Özel otobüsümüzle otelimizden hareketle UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer alan Arles'a hareket ediyoruz. Milattan önce 7. Yüzyıla uzanan tarihi ile Roma İmparatorluğu'nun Galya'daki önemli bir şehri olan Arles'da Roman Arena ve Amfitiyatro ile St. Trophine Manastırı görülecekler arasında. Sonrasında şirin provence kasabalarının en güzel örneklerinden olan, Van Gogh’un resimlerine konu olmuş St.Remy de Provence’da kısa bir mola verdikten sonra İber Yarımadası ile Güney Fransa arasında geçiş noktası olan, 13. ve 14. yüzyılda eski Mayorka Krallığı’nın Avrupa karası üzerindeki merkezi olan Aix en Provence’ı geziyoruz.
Ücret: 75 Euro / yetişkin  *** 45 Euro  / 02-12 yaş
5. Gün
Nice
27 Eki 2017 Cuma
Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimizi ekstra düzenlenecek St Tropez & Port Grimaud turuna katılabilirler.  Geceleme otelimizde.
 
ST. TROPEZ ve PORT GRIMAUD TURU  
Bu turumuzda Fransa rivierasının en sosyetik kasabalarını ve Fransa’nın Venedik’i sayılan kanalları ile ünlü Port Grimaud’yu görme imkanı bulacaksınız.
45 Euro / yetişkin  *** 25 Euro  / 02-12 yaş
6. Gün
Nice >> Milano
28 Eki 2017 Cumartesi
Sabah kahvaltısının ardından Milano’ya transfer ve varışta yapılacak panoramik şehir turunda; Galleria, Duomo katedrali, Scala Meydanı, Fortezza görülecek yerler arasındadır Tur bitiminde rehberimizin bildireceği saatte otelimize transfer ve Geceleme otelimizde.
7. Gün
Milano
29 Eki 2017 Pazar
Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Arzu eden konuklarımızla otelimizden hareketle düzenlenecek ekstra Como & Lugano Gölü Turu yapılacaktır. Geceleme otelinizde
 
COMO & LUGANO TURU ▪ İtalya'nın kuzeyinde bulunan ve 3. büyük gölü olan Como Gölü’nün insanı büyüleyen manzarası eşliğinde gezerken, bir yandan gölün kıyısında ünlü isimlerin malikânelerini görüyoruz. Ardından İsviçre’ye geçerek Lugano Gölü’ne gidiyoruz. Burada muhteşem manzaranın keyfini çıkarıyor; saat ve çikolata satan dükkânlardan alışveriş yapma fırsatı buluyoruz.
60 Euro / yetişkin  *** 30 Euro  / 02-12 yaş
8. Gün
Milano >>
30 Eki 2017 Pazartesi
Sabah kahvaltısının ardından rehberinizin bildireceği saatte Bergamo Havalimanı’na transfer. Pegasus Havayolları’nın PC 706 sayılı tarifeli seferi ile 14.00’de İstanbul uçuşu...
Fiyatlara dahil olan hizmetler
Fiyatlara dahil olmayan hizmetler
 • Tur esnasında katılım gösteceğiniz tüm ekstra gezileriniz
 • 15 TL tutarındaki yurt dışı çıkış harcınız
 • Ücretli olması halinde, uçuş sırasındaki tüm catering hizmetleri
 • Tüm kişisel harcamalarınız
 • Otellerin uyguladığı günlük şehir vergileri (city tax)
Önemli
 • Uçak kalkış saatinden en az 2 saat önce havalimanında hazır bulunmanız gerekmektedir.
 • Otellere giriş saatleri 14:00 –15:00, çıkış saatleri 12:00 dır.
 • Triple odalarda (3 kişilik oda: dbl yatak + ekstra yatak) 3.yatak ek yatak veya sofa bed olup standart yataklardan daha küçük olabilmektedir.
 • Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile aynı oda da konaklama yapıldığı takdirde geçerlidir.
 • Hava şartlarına ve mücbir sebeplere bağlı olarak uçuşlar gerçekleşmeyebilir bu durumdan Café Tur sorumlu değildir.
 • Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Café Tur sorumlu değildir


Memnuniyetiniz için çalışıyoruz

2000 yılından beri, 17 yıllık birikimimizle,
başarının koşulsuz basamağının müşteri
memnuniyetini ve güvenini sağlamak
olduğunun bilincinde bir turizm şirketi
olarak, tüm ekibimizle, tatillerini bize
emanet eden dünya gezginlerinin
memnuniyeti için çalışıyoruz.

Güveninizi önemsiyoruz

Tercihlerinizi hayallerinize göre
belirlemenizde yardımcı olmak ve en
doğru seçimleri yapabilmeniz adına
seyahat danışmanınız olarak, vaat
ettiğimiz hizmeti doğru anlatabilmek
ve tam karşılığını verebilmek için
çalışıyoruz.

En fazla tur alternatifini biz sunuyoruz

440’dan fazla tatil destinasyonuna 2 ila 14
gece alternatifiyle, en gözde tatil
destinasyonlardan en ücra köşedeki
destinasyonlara kadar, Türkiye’nin en geniş
tur alternatifini sunan turizm şirketiyiz.

Teknolojide öncüyüz

Türkiye’de teknolojik yatırımlarımızla ve
inovasyonlarımızla turizm sektörünün
öncüsüyüz. 2 ila 14 gece alternatifiyle
1750’nin üzerinde her gün kesin hareketli
turlarımızda, havayolu ve otellerle
doğrudan sistem entegrasyonumuz
sayesinde istediğiniz oteli ve istediğiniz
havayolu şirketini seçerek hangi hizmeti
alacağınıza siz karar verebilirsiniz.
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 6 Taksit
Peşin Fiyata 5 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit