Lütfen bekleyiniz...

Lütfen bekleyiniz...

Sayfa Yükleniyor

Beklediğiniz için teşekkürler!

 

İskandinavya Turları

Bu turlar online satışa açık değildir.
Uygun turlar hakkında bilgi almak ister misiniz?
444 0 179


Süper Fırsat Turları

 • Her Gün Hareketli Budapeşte Turu
 • Her Gün Hareketli Belgrad Turu
 • Her Gün Hareketli Saraybosna Turu
 • Her Gün Hareketli Bakü Turu
 • Her Gün Hareketli Prag Turu
 • Her Gün Hareketli Riga Turu
 • Her Gün Hareketli Budva (Karadağ)Turu
 • Otobüslü Büyük Balkan Turu (8 Günde 8 Ülke)
 • Her Gün Hareketli Madrid Turu
 • Her Gün Hareketli Londra Turu
 • Her Gün Hareketli Barselona Turu

İskandinavya Turları | İskandinavya Hakkında

Karlı bembeyaz manzaralar, mucizevî doğa görüntüleri, fiyortlar ve büyüleyici mimari yapılar… İskandinavya Turları kapsamında Danimarka, İsveç ve Norveç’te mutluluğu yakalamak ister misiniz? Cevabınız evet ise; sizi huzurun ve sessizliğin hâkim olduğu İskandinavya’ya davet ediyoruz.
İskandinavya, Kuzey Avrupa’da yer alan Danimarka, Norveç ve İsveç’in yanı sıra coğrafi yakınlıktan dolayı günümüzde Finlandiya ve zaman zaman İzlanda’nın dahil olduğu coğrafyaya denir. Dünyanın refah seviyesi en yüksek ülkelerinin yer aldığı İskandinavya, doğal güzellikleri ve mimari yapısıyla büyüleyici cazibeye sahiptir. Orta Çağ'dan kalma izlerin sıklıkla rastlandığı İskandinavya'da yaşam standartlarına ilaven eğitim seviyesi de oldukça yüksektir. Bu coğrafyadaki tek sıkıntı elbette; iklim şartları… Kışın gündüzler kısa geceler ise oldukça uzun ve karanlık geçer. Haziran, temmuz ve ağustos ayları yılın en sıcak ayları iken şubat ise en soğuk ay olur. Ancak İskandinavlar iklim şartlarının üstesinden gelecek önemli adımlar atmıştır. Örneğin, bu coğrafyada yeraltı şehirleri oldukça ünlüdür.
Peki, İskandinav Turları’nda sizi neler bekliyor? Turunuza ziyaretçilerini kendine âşık eden Norveç ile başlayabilirsiniz. Norveç’te tabiatın en güzel mucizelerinden biri olan Kuzey Işıkları’nı fotoğraflayabilir, araba ya da bisiklet ile keşiflere çıkabilir, Orta Çağ mimarisinin en güzel örneklerini ziyaret edebilirsiniz. Sanatın ve eğlencenin şehri başkent Oslo’da Kraliyet Sarayı, Ulusal Tiyatro ve Karl Johans Caddesi gidilmesi gereken en önemli noktalardır.
İskandinavya demişken Danimarka ’dan bahsetmemek olmaz. Ülkenin başkenti Kopenhag’dan muhteşem anılarla döneceğinizden emin olabilirsiniz. İskandinavya ülkelerinin en canlısı Kopenhag’da ilk durağınız Stroget Sokağı olmalıdır. Dünyanın en uzun alışveriş sokağında alışveriş yapmaya doyamayacaksınız. Ardından Amelienborg, Frederiksborg, Kronborg gibi muhteşem kaleleri gezebilirsiniz. Ayrıca Walt Disney’in Disneyland için ilham aldığı Tivoli Bahçeleri de bu şehirde bulunuyor.
Hazırsanız Vikingler’in anavatanı İsveç’e gidiyoruz! İskandinavya’nın en gelişmiş ülkelerinden biri olan İsveç’te geçirdiğinin her anın kıymetini bilmelisiniz. Çünkü bu ülke size muhteşem bir tatil sunuyor. İsveç’in en kalabalık şehri olan başkent Stockholm , ünlü Belediye Binası, Stockholm Katedrali ve Kraliyet Sarayı ile gözlerinizi kamaştıracak. Şehrin sokaklarında ve binalarında hatta her köşesinde Orta Çağ’ın izlerine rastlayacaksınız. Viking kültürüyle yakından ilgileniyorsanız, Vikingler’e ait çoğu eseri müzelerde inceleyebilirsiniz.
Café Tur’un İskandinavya Turları ile Kuzey Avrupa'nın sert iklimine meydan okuyan Danimarka, Norveç ve İsveç’i en uygun fiyatlarla keşfedin!
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 6 Taksit
Peşin Fiyata 5 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit