Lütfen bekleyiniz...

Lütfen bekleyiniz...

Sayfa Yükleniyor

Beklediğiniz için teşekkürler!

 

İsviçre Turları

İsviçre Turları | İsviçre Hakkında

Çikolatasıyla gönüllerde taht kuran, muhteşem doğası ve iklimiyle büyüleyen İsviçre’de en güzel anılarınızı inşa etmeye ne dersiniz? İsviçre Turları ile doğal güzellikleri keşfedebilir, Alpler’in eteğinde adrenalin dolu kayak yapabilirsiniz…
Dünyanın en gelişmiş ülkelerinden biri olarak gösterilen İsviçre, yılın en güzel zamanlarında pek çok turist ağırlamaktadır. Batı Avrupa'da bulunan ülkenin kuzey sınırında Almanya, batısında Fransa, güneyinde İtalya, ve doğusunda Avusturya ile Lihtenştayn yer alır. İsviçre, 2002 yılına kadar Birleşmiş Milletler’e katılmamasına sıklıkla dünya çapında barış kurma girişimlerine ev sahipliği eder. İsviçre genelinde ılıman iklim görülür ve yaz ayları belirli bir sıklıkla yağmurlu olur. Alpler’in gölgesinde yer alan İsviçre’de kış aylarında ise yüksek noktalarda istikrarlı şekilde güneş görülmez. Kış sporları ile ilgiliyseniz ya da kayak yapmayı seviyorsanız İsviçre ve yüksek noktaları tam size göre! Alpler’in zirvesine harika bir yolculuk gerçekleştirmek size çok farklı hissettirecektir. Bu dağlık ülke çikolatalarının yanı sıra peynirleriyle de oldukça ünlüdür. Bu ülkede Alpler’in muhteşem manzarasını karşınıza alıp, şarabınızı yudumlayabilirsiniz... Ayrıca sevdikleriniz için özel hediyeler arıyorsanız, çikolata, şarap ve İsviçre’ye ait yöresel özel hediyelikleri kolaylıkla bulabilirsiniz.
Ülkenin başkenti Bern olmasına rağmen İsviçre’de ilk gezmeniz gereken şehir kesinlikle Zürih olmalı. Doğal güzellikleri ile Zürih, bir masalın içindeymişsiniz gibi hissettirebilir. Zürih’te gezilecek yerlerin en önemlilerini söylemek gerekirse; Opera Binası, Zürih Tiyatrosu ve Fraumünster Katedrali gezginler için oldukça popüler duraklar arasında yer alıyor. Limmat Nehri kenarında huzur dolu bir yürüyüş yaptıktan sonra Bellevue Meydanı'nda dolaşabilir, Bahnhofstrasse’deki dükkânlarda alışveriş yapabilirsiniz.
İsviçre Turları’nı görkemli şehir Zürih ile sınırlandırmamak lazım. Ülkenin bir diğer önemli kenti Cenevre’de modern yaşam ile tarihin nasıl bir uyum içinde olduğunu görmek istemez misiniz? Cenevre, göl kenarındaki konumu ve sakin kent yaşamıyla bölgeyi ziyaret edenlere de huzur dolu bir tatil sunuyor. Cenevre'de gezilecek yerlere baktığımız zaman en önemlilerini; Palais des Nations, Quartier de Grottes mahallesi, Brunswick Anıtı, Tarih ve Sanat Müzesi, Çiçek Saati ve heybetli Saint Pierre Katedrali diye sıralayabiliriz.
Kendinizi bir masal kahramanı gibi hissetmek ya da Alpler’in eteklerinde kayak yapmak için Zürih Turları , doğayla iç içe huzurlu bir tatil isterseniz Cenevre Turları , en çok tercih edilen İsviçre Turları arasında yer alıyor. Café Tur, en uygun fiyat ve fırsatlarını sizlere sunuyor.
Peşin Fiyata 3+3 Taksit
Peşin Fiyata 6 Taksit
Peşin Fiyata 5 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 3+3 Taksit