Lütfen bekleyiniz...

Lütfen bekleyiniz...

Sayfa Yükleniyor

Beklediğiniz için teşekkürler!

İtalya Turları kategorisinde, sizlere toplam 177 adet alternatif sunmaktayız.
Filtreleme özelliği sayesinde, kişisel tercihlerinize uygun alternatifleri rahatça listeleyebilirsiniz.

İtalya Turları | İtalya Hakkında

Zamanda yolculuk yapacağınız ve sıcakkanlı insanların sizi ağırlayacağı bir tatil istiyorsanız; tatilinize İtalya turları ile başlamalısınız…
Tarihi yapısı, ılıman Akdeniz iklimi, muhteşem mutfağı ve modanın kalbi olarak gösterilen İtalya, yüz yıllar boyunca büyük Avrupa uygarlıklarına ev sahipliği yapmıştır. Özellikle Antik Roma’nın İtalya’yı kendisine mesken edinmesiyle ülkedeki mimari yapı, tarihin izlerini bugünlere taşımıştır. İtalya turunu cazip kılan tek etken tabii ki sadece mimari yapısı değil. İtalya turuna katılanların yapabilecekleri birçok farklı etkinlik var. Pizza ve makarnayı anavatanında yemek istemez misiniz? Bununla kalmayıp gondollarla Venedik sefası yapabilir, gladyatörlerin acımasızca savaştığı kolezyumları ve dünyaca ünlü Aşıklar Çeşmesi’ni ziyaret edebilir, Hristiyan-Katolik mezhebinin yönetim merkezi Vatikan’a uğrayabilirsiniz.
Akdeniz’de yer alan İtalya’nın plajları da oldukça ünlü. Ülkede 27 deniz parkı ve 248 ödüllü plaj var. İtalya turuna çıkmadan önce kafanızda kesinlikle ulaşım yönünden bir endişe olmamalı. Ülkenin ulaşım ağının oldukça gelişmesinden dolayı şehirlerarası ve şehir içi yolculuk için treni tercih edebilirsiniz. Her yıl 43.7 milyon turist bu ülkeyi ziyaret etmektedir. İtalya, dünya sıralamasında en çok ziyaret edilen beşinci ülke, turizmden en çok kazanan dördüncü ülke konumundadır. İtalya turları ile sadece tatil yapacağınızı düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. İtalya turu ile tarihe, sanata doğru bir serüvene atılmış olacaksınız.
İtalya’da gezilecek yerler denilince akla gelen şehirlerin belki de ilk sırasında Venedik yer alır. Bu şehrin her köşesi romantizm kokuyor. Meşhur kanallarda, tarihi yapılara hayranlıkla bakmak için İtalya Turları sayfamızda yer alan Venedik Turları ’na bir göz atın. Floransa Turları ile rönesans hareketinin doğduğu şehir olan Floransa’da adeta açık hava müzesi gezisine katılabilirsiniz. Toskana Turları ile küçük Pisa kentinde İtalya’nın simgesi haline gelen Pisa Kulesi görebilirsiniz. Ayrıca Pisa Kulesi önünde bir fotoğraf çekmeden gelmeyin…
Café Tur’un İtalya Turları sayfasında Napoli Turları, Como Turları, Catania Turları gibi birçok seçenek bulunuyor. İtalya Turları sayfamızdaki fiyatları inceleyerek size en uygun turu bulabilirsiniz.
Peşin Fiyata 3+3 Taksit
Peşin Fiyata 6 Taksit
Peşin Fiyata 5 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit