Lütfen bekleyiniz...

Lütfen bekleyiniz...

Sayfa Yükleniyor

Beklediğiniz için teşekkürler!

 

Kanarya Adaları Turları

Bu turlar online satışa açık değildir.
Uygun turlar hakkında bilgi almak ister misiniz?
444 0 179


Süper Fırsat Turları

 • Her Gün Hareketli Budapeşte Turu
 • Her Gün Hareketli Belgrad Turu
 • Her Gün Hareketli Saraybosna Turu
 • Her Gün Hareketli Bakü Turu
 • Her Gün Hareketli Prag Turu
 • Her Gün Hareketli Riga Turu
 • Her Gün Hareketli Budva (Karadağ)Turu
 • Otobüslü Büyük Balkan Turu (8 Günde 8 Ülke)
 • Her Gün Hareketli Madrid Turu
 • Her Gün Hareketli Londra Turu
 • Her Gün Hareketli Barselona Turu

Kanarya Adaları Turları | Kanarya Adaları Hakkında

Deniz ve güneşin bir arada olduğu, her köşesinde saklı doğal güzellikleri, dikkat çekici volkanik yerleri, geniş bir o kadar da yeşil vadileri ve büyüleyici kumsalları ile Kanarya Adaları, hayallerinizin tatilini sunuyor…
Atlas Okyanusu’nun İspanya’ya yakın sularında konuşlanan Kanarya Adaları, La Palma, Gomera, Hierro, Gran Canaria, Tenerife, Fuerteventura ve Lanzarote gibi 7 büyük ve küçük adacığın bir araya gelmesiyle oluşmuştur. Atlas Okyanusu’nun incisi olan Kanarya Adaları, yönetim bakımından İspanya’ya bağlıdır ancak bu adaların Afrika Kıtası’na ait olduğu kabul edilmektedir. Kanarya Adaları diğer tropik adalardan biraz daha farklı olarak kendine has güzelliklerini barındırır. Karaya en yakın olan ada Lanzarote Adası’dır. Her bir ada birbirinden farklı özelliktedir. Bu adalar yılın 12 ayında da güneş banyosu yapmaktadır. Yani kafanızda bol güneşli bir tatil planı varsa Kanarya Adaları tam size göre!
Bu özerk bölgenin en gelişmiş adası Tenerife Adası olarak gösterilir. Tenerife’nin eşsiz plajları turistlerin büyük ilgisini çekmektedir. Ayrıca İspanya’nın en yüksek dağı El Pico del Teide bu adada boy göstermektedir. Tarihi yakından takip edenler için cennet diyebiliriz Tenerife’ye… Çünkü eski koloni dönemine ait birçok mimari yapıyı gezme şansını yakalayacaksınız.
Gran Canaria Adası yeşillikle kucaklaşacağının en güzel yerlerden biridir. Burada Las Palmas şehrine kesinlikle uğramalısınız. Birçok katedral ve tarihi mekânı barındıran bu şehrin en popüler turistik noktası ise Kristof Kolomb’un Amerika keşfi öncesi konakladığı evdir. Turistler bu evi görmeden Gran Canaria’dan ayrılmıyor. Lanzarote Adası ise volkanik bir ada olmasından dolayı, siyah kumsallarıyla dikkat çeker. Buna en güzel örnek Blanca Plajı’dır. Kanarya Adaları grubundaki en küçük ada olan El Hierro’dur.
Kanarya Adaları Turları, deniz ve güneşin tadını doyumsuz kılıyor ancak gezilmesi ve görülmesi gereken yerler hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz, size birkaç öneride bulunalım. Las Palmas’ta bulunan Timanfaya National Park oldukça egzotik bir gezi yapabilir, Tenerife’de Loro Parque’da yunus ve balinaların muhteşem şovu karşısında büyülenebilir ya da dünyanın en büyük aqua parklarından birinde su ile dans edebilirsiniz. Bunların dışında bu Kanarya Adaları’nda birçok müze ve tarihi yerler bulunuyor. Café Tur’un en uygun fiyatlarla sizi Kanarya Adaları Turları ’na davet ediyor.
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 6 Taksit
Peşin Fiyata 5 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit