Lütfen bekleyiniz...

Lütfen bekleyiniz...

Sayfa Yükleniyor

Beklediğiniz için teşekkürler!

Her Gün Hareketli Budva (Karadağ) Turu

Budva (Karadağ) Turu

Karadağ, sarp dağlarla Adriyatik’in kucaklaşmasıdır. Kotor Körfezi, bu tutkulu kucaklaşmanın en belirgin simgesi olarak, ziyaretçilerini selamlar. Taş yapılar, sanki daha önceden yerleri belirlenmişçesine dağların kovuklarına kusursuzca oturmuş, sakin ve vakur manzarayı izlerken, Budva’nın plajlarında hiç bitmeyen eğlence, dört dörtlük bir tatile giden yolda, resmin eksik parçasını tamamlar.

1. Gün
İstanbul >> Montenegro
22 Kas 2017 Çarşamba
Budva turu birinci gününde, meşhur Old Town’u keşfederek tatilinize başlayabilirsiniz! Eski Şehir anlamına gelen Old Town, Budva’nın en önemli gezi noktasıdır. Araştırmacılara göre tarihi 2500 yıl öncesine dayanan Old Town, Adriyatik Denizi kenarındaki en eski yerleşim yerlerinden biridir. 1667 ve 1979 yıllarında meydana gelen depremlerden etkilenen şehir sonrasında yapılan çalışmalar ile günümüzdeki görünümüne kavuşmuştur. Old Town’ın dar sokaklarında güzel bir yürüyüş yapıyoruz ardından bu tarihi bölgenin meydanları ziyaret ediyoruz. Old Town, Orta Çağ’dan kalma duvar ve kuleleri ile bir labirent görünümü sunmaktadır. Ancak korkmayın, kaybolmayacaksınız. Ayrıca burada yer alan birçok binanın giriş katı sanat galerisi, kafe, butik ya da mağazaya dönüştürülmüştür. Old Town bölgesinde yaptığınız detaylı gezinin ardından günün kalan kısmında ise serbest zamanınızı dilediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz.  
2. Gün
Montenegro
23 Kas 2017 Perşembe
Budva turu ikinci gününde, otelimizde yaptığımız güzel kahvaltının ardından o kartpostallardaki manzarasıyla büyüleyen Sveti Stefan’ı ziyaret edebilirsiniz. Karadağ’ın en ünlü yerlerinden olan Sveti Stefan, Budva’ya çok yakın bir konumda yer alan ufak bir adadır. 15. yüzyılda saklanma ve silahları ateşleme noktası olarak savunma amaçlı kullanılan yer birçok kez korsanların yanı sıra Osmanlının saldırılarına maruz kalmıştır. 19. yüzyılda 400 kadar kişinin ikamet ettiği ada 1940’lardan sonra turistik hale getirilmiştir. Sveti Stefan’a gitmeden Yanınıza mayonuzu almayı unutmayın, büyüleyici manzaraya sahip olan bu adanın çevresinde yer alan muhteşem sahilde denize girmeden dönmemelisiniz. Budva’ya 15 dakika uzaklıkta yer alan adaya tercihinize göre minibüs, otobüs, taksiler ile ulaşabilirsiniz. Burada geçirdiğiniz vaktin ardından günün kalan kısmında ise serbest zamanınızı dilediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz.
3. Gün
Montenegro
24 Kas 2017 Cuma
Budva turu üçüncü gününe yine bir adayı ziyaret ile başlamaya ne dersiniz? Budva’ya yakın mesafede bulunan Sveti Nikola Adası, Karadağ’ın Hawaii’si olarak da bilinir ve çevredeki en önemli turistik yerlerden biridir. Adada yer alan iki plajdan birinde deniz-kum-güneş üçgeninin tadına doyasıya varacağız. Ardından dilerseniz adada bulunan ve tek olan restoranda Balkan mutfağından lezzetler tadabilirsiniz. Adaya ziyaret edenlerin sayısı her gün artmaktadır. Bu nedenle şu sıralarda bir marina inşası planlanmaktadır. Ayrıca Sveti Nikola Adası tamamen doğal yaşam öğeleri barındırmaktadır. Yeşilliğin hâkim olduğu bu adada birçok hayvan ve bitki çeşidine de rast gelebilirsiniz. Sveti Nikola Adası’nın ardından rotanızı Roman Necropolis’e çevirebilirsiniz. Burası, Budva’da bulunan tarihi bir alandır. 1937 yılında bir otelin inşaatı sırasında bulunan Roman Necropolis’in M.Ö 4 ile 1. yüzyılları arasında yapıldığı düşünülmektedir. 1950 – 1980 yılları arasında detaylı kazı çalışmaları yapılarak günümüzdeki haline kavuşturulmuştur. Burada yaklaşık 450 kişiye ait mezar, onlara ait seramik eşyalar, silahlar ve takı eşyaları bulunmaktadır. Günün kalan kısmında ise serbest zamanınızı dilediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz.
4. Gün
Montenegro >> İstanbul
25 Kas 2017 Cumartesi
Otelinizde yapacağımız sabah kahvaltısının ardından çevre gezileri ve alışveriş için serbest zamanınızı dilediğinizce değerlendirebilirsiniz. 
Misafirlerimizin uçuş saatlerinden 3 saat önce otellerinden alınarak transferleri gerçekleşecektir. 
İstanbul’a varışınızı takiben seyahatiniz son bulacaktır.
Fiyatlara dahil olan hizmetler
Fiyatlara dahil olmayan hizmetler
 • Tur esnasında katılım gösteceğiniz tüm ekstra gezileriniz
 • 15 TL tutarındaki yurt dışı çıkış harcınız
 • Ücretli olması halinde, uçuş sırasındaki tüm catering hizmetleri
 • Tüm kişisel harcamalarınız
 • Otellerin uyguladığı günlük şehir vergileri (city tax)
Önemli
 • Uçak kalkış saatinden en az 2 saat önce havalimanında hazır bulunmanız gerekmektedir.
 • Otellere giriş saatleri 14:00 –15:00, çıkış saatleri 12:00 dır.
 • Triple odalarda (3 kişilik oda: dbl yatak + ekstra yatak) 3.yatak ek yatak veya sofa bed olup standart yataklardan daha küçük olabilmektedir.
 • Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile aynı oda da konaklama yapıldığı takdirde geçerlidir.
 • Hava şartlarına ve mücbir sebeplere bağlı olarak uçuşlar gerçekleşmeyebilir bu durumdan Café Tur sorumlu değildir.
 • Otellerin uyguladığı günlük şehir vergileri (city tax) tur fiyatlarına dahil değildir, ülkenin belirlemiş olduğu kurallar gereği direkt otele ödenmektedir.


Memnuniyetiniz için çalışıyoruz

2000 yılından beri, 17 yıllık birikimimizle,
başarının koşulsuz basamağının müşteri
memnuniyetini ve güvenini sağlamak
olduğunun bilincinde bir turizm şirketi
olarak, tüm ekibimizle, tatillerini bize
emanet eden dünya gezginlerinin
memnuniyeti için çalışıyoruz.

Güveninizi önemsiyoruz

Tercihlerinizi hayallerinize göre
belirlemenizde yardımcı olmak ve en
doğru seçimleri yapabilmeniz adına
seyahat danışmanınız olarak, vaat
ettiğimiz hizmeti doğru anlatabilmek
ve tam karşılığını verebilmek için
çalışıyoruz.

En fazla tur alternatifini biz sunuyoruz

440’dan fazla tatil destinasyonuna 2 ila 14
gece alternatifiyle, en gözde tatil
destinasyonlardan en ücra köşedeki
destinasyonlara kadar, Türkiye’nin en geniş
tur alternatifini sunan turizm şirketiyiz.

Teknolojide öncüyüz

Türkiye’de teknolojik yatırımlarımızla ve
inovasyonlarımızla turizm sektörünün
öncüsüyüz. 2 ila 14 gece alternatifiyle
1750’nin üzerinde her gün kesin hareketli
turlarımızda, havayolu ve otellerle
doğrudan sistem entegrasyonumuz
sayesinde istediğiniz oteli ve istediğiniz
havayolu şirketini seçerek hangi hizmeti
alacağınıza siz karar verebilirsiniz.
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 6 Taksit
Peşin Fiyata 5 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 6 Taksit