Lütfen bekleyiniz...

Lütfen bekleyiniz...

Sayfa Yükleniyor

Beklediğiniz için teşekkürler!

Esnek Kenya Mombasa Turu

Ekstra Geziler

Nairobi Şehir Turu ve Müzeler

Turumuza Nairobi’nin renkli yerel dükkân ve pazarlarını keşfederek başlayacağız. Hemen ardından Parlamento Binası, Mozole ve Milli Müze gibi tarihi yerleri gezdikten sonra birbirinden farklı yılanın bulunduğu Snake Park’ı ziyaret edeceğiz.
 

Bomas Turu

Kenya’nın kırsal köylerinden biri olan Bomas’a düzenleyeceğimiz bu turumuzda köydeki geleneksel evleri, köy hayatını, yerel kabile danslarını ve müziklerini keşfetme fırsatı bulacağız.
 

Karen Blixen Müzesi, Kazuri ve Utamaduni Atölyeleri Turu

Ünlü Danimarkalı yazar Karen Blixen ve eşinin bir zamanlar yaşadığı ve bugün müze olarak hizmet veren bina ile muhteşem bahçelerini ziyaret ederek başlayacağımız turumuza Zürafa Merkezi’ni gezerek devam edeceğiz. Hemen ardından el yapımı boncukları ve çömlek üretimi ile adını duyurmuş olan Kazuri’ye gideceğiz. Ardından ise Utamadun El Sanatları Atölyesi’nde alışveriş yapma fırsatı bulacağız.
... Devamını Oku

Nairobi Ulusal Parkı Turu

Nairobi şehir merkezine sadece 7 km uzaklıkta bulunan Ulusal Park’a düzenleyeceğimiz bu tur sırasında birçok vahşi hayvan ve kuş çeşidini bir arada bulabileceğiz. Ayrıca büyük bir şehre yakın bulunan tek koruma alanı olma özelliğine sahip bu park Kenya’nın mutlaka görülmesini tavsiye ettiğimiz yerler arasındadır.
 

Carnivore Restoran

Et yemeklerinden hoşlananların mutlaka katılmasını tavsiye ettiğimiz bu turumuzda Carnivore Restoranda mangalda pişirilmiş antilop, zürafa, timsah ve daha farklı et çeşitlerinden yapılmış menüler tadacağız.
 

Nyama Choma ve Kabare Şov

Nyama Choma Restoranı’nda her damak zevkine hitap eden mükemmel bir yemekten sonra ateş başında içkilerinizi yudumlarken Afrika Gelenekleri ve Mitleri’nin sunulduğu keyifli bir gösteri izleyeceksiniz.
 

Nakuru ve Naivasha Gölleri Turu

Turumuza Kikuyu Yerlileri’nin çiftlikleri ve Mt. Longolot Volkanı’nın yanından geçerek Nakuru Ulusal Parkı’na varacağımız keyifli bir yolculukla başlayacağız. Park çevresinde büyük bufalo sürüleri, zürafalar, gergedanlar ve çeşitli yırtıcı hayvanlardan oluşan muhteşem bir doğayı keşfetme fırsatı bulacağız. Hemen ardından kuş gözlem cenneti sayılan Naivasha Gölü’ne doğru hareket edeceğiz. Göl gezim ... Devamını Oku

Naivasha Gölü ve Bot Gezisi

400’ün üzerinde kuş çeşidi bulunan ve kuş gözlem cenneti olarak bilinen Naivasha Gölü’ne düzenleyeceğimiz keyifli bir gezi ile başlayacak turumuz sırasında 500 civarında su aygırı ve çeşitli balık türlerinin de bulunduğu parkta botlarla Crescent Takımadalarını gezme fırsatı bulacağız.
 

Victoria Gölü Turu

Afrika’nın en büyük gölü olan Victoria Gölü’ne keyifli bir yolculuk sonrası ulaşacağız. İyi bir kahvaltı sonrası yerel bir kasaba olan Luo’yu ziyaret edeceğiz. Hemen ardından bot tutu ya da kuş gözlemleme gibi aktivitelerden birini seçebilir veya yüzme havuzu kenarında vakit geçirebilirsiniz.
 

Balon Safari

Masai Mara’nın düz, açık ve ağaçsız arazi yapısı Balon safarisi için oldukça ideal bir coğrafyaya sahiptir. Bu turumuza sabahın ilk ışıklarıyla başlayacak ve safari sırasında hayvanların birçoğunu gökyüzünden izleme fırsatı bulacaksınız. Balon safarisinden sonra kısa bir mola verecek ve ardından jiplerle geri dönüş yolunda hayvanları daha yakından görebileceksiniz.
  ... Devamını Oku

Yürüyüş Safarisi

Kenyalı yerel rehberler eşliğinde yapılacak olan bu turda Masai Mara Parkı’nda yürüyüş yapma ve hayvanların doğal yaşamını yakından gözlemleme fırsatı bulabilirsiniz.
 


Memnuniyetiniz için çalışıyoruz

2000 yılından beri, 18 yıllık birikimimizle,
başarının koşulsuz basamağının müşteri
memnuniyetini ve güvenini sağlamak
olduğunun bilincinde bir turizm şirketi
olarak, tüm ekibimizle, tatillerini bize
emanet eden dünya gezginlerinin
memnuniyeti için çalışıyoruz.

Güveninizi önemsiyoruz

Tercihlerinizi hayallerinize göre
belirlemenizde yardımcı olmak ve en
doğru seçimleri yapabilmeniz adına
seyahat danışmanınız olarak, vaat
ettiğimiz hizmeti doğru anlatabilmek
ve tam karşılığını verebilmek için
çalışıyoruz.

En fazla tur alternatifini biz sunuyoruz

440’dan fazla tatil destinasyonuna 2 ila 14
gece alternatifiyle, en gözde tatil
destinasyonlardan en ücra köşedeki
destinasyonlara kadar, Türkiye’nin en geniş
tur alternatifini sunan turizm şirketiyiz.

Teknolojide öncüyüz

Türkiye’de teknolojik yatırımlarımızla ve
inovasyonlarımızla turizm sektörünün
öncüsüyüz. 2 ila 14 gece alternatifiyle
1750’nin üzerinde her gün kesin hareketli
turlarımızda, havayolu ve otellerle
doğrudan sistem entegrasyonumuz
sayesinde istediğiniz oteli ve istediğiniz
havayolu şirketini seçerek hangi hizmeti
alacağınıza siz karar verebilirsiniz.
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 6 Taksit
Peşin Fiyata 5 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit