Lütfen bekleyiniz...

Lütfen bekleyiniz...

Sayfa Yükleniyor

Beklediğiniz için teşekkürler!

Her Gün Hareketli Kore & Japonya Turu

Kore & Japonya Turu

Temelleri binlerce yıl önce saygı ve erdem üzerine atılmış Uzak Doğu kültürüne yakından bakmaya ne dersiniz? Güney Kore’nin kalbi Seul’da başlayıp Japonya’nın en güzel şehirlerine uzanacak bu eşsiz deneyim boyunca her biri dünya mirası kabul edilen saray ve tapınakları ziyaret edecek, doğanın bu çalışkan kültürün insanlarına cömertçe sunduğu güzelliklerle tanışacak, teknolojinin kalbinde attığınız her adımda, geleceği belirleyen insanların geleneklerini narin bir çiçek gibi nazik ve tutkuyla yaşatmaları karşısında hayranlığınızı gizleyemeyeceksiniz.

Seoul
Tokyo
Kyoto
Osaka


1. Gün
>> Seoul
23 Eki 2017 Pazartesi
Turumuz saat 18.30’da Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde buluşmamız ile başlıyor. Saat 21.20’de Kore Havayolları’na ait KE 956 sefer sayılı uçak ile Seul’a hareket ediyoruz. Yeni güne uçakta giriyoruz.
2. Gün
Seoul
24 Eki 2017 Salı
Yerel saat ile sabah 13.30'da  Seul’a varıyoruz ve panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Göreceğimiz yerler arasında 1395 Yılında Jaseon Hanedanı’nın kurucusu olan Kral Taejo tarafından yaptırılan Gyeongbokgung Sarayı, şehrin kalbinde yer alan Insa Dong caddesi ve birçok pahalı markaya ev sahipliği yapan Myeong-Dong caddesi göreceğimiz yerler arasında olacak. Turumuzun ardından otelimize hareket ediyoruz. Konaklama otelimizde. 
3. Gün
Seoul >> Tokyo
25 Eki 2017 Çarşamba
Kahvaltımızın ardından havalimanına transfer oluyoruz. Saat 10.10’da Kore Havayolları’na ait uçak ile Tokyo’ya uçuyoruz. Varışımız saat 12.30 olacak. Ardından özel transfer aracımıza geçiyor ve panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Şehir turumuzun ilk durağında ünlü Asakusa Bölgesini ve Sensoji Tapınağını geziyoruz. Ardından Dünya’nın ikinci uzun kulesi Sky Tree’de fotoğraf molası verecek ve ihtişamlı İmparatorluk Sarayı’nı görecek ve şehrin panoramik manzarasını görebileceğimiz Roppongi Hill’s’e çıkıyoruz. onrasında Tokyo’nun en kalabalık bölgesi ve alışveriş merkezlerinin, kafe ve restoranların bulunduğu Ginza’yı dolaşacağız. Turumuzun ardından otelimize transfer oluyoruz. Odalarımıza yerleştikten sonra serbest zaman.
4. Gün
Tokyo
26 Eki 2017 Perşembe
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği, Fuji&Hakone turuna katılabilirler. Turumuzda önce eski çağlardan beri Japon halkının kutsal kabul ederek taptığı, 3.776 metre yüksekliği ile Japonya’nın en yüksek dağı olan Kutsal Fuji’ye gideceğiz. Bu görkemli dağa yaklaşabileceğimiz en yakın noktaya ulaştıktan sonra 1,5 saat uzaklıktaki Hakone’ye vararak öğle yemeğimizi yiyeceğiz. Sırada Ashi Gölü’nde bir tekne gezisi ve 3000 yıl önce Hakone Dağı’nın son püskürmesinde oluşan ve şuanda kükürtlü dumanı, kaplıcaları ve sıcak nehirleriyle ünlü Owakudani Krateri var. Bu doğa harikası coğrafyada fotoğraf çekiminin ardından Tokyo’ya geri dönüyoruz. Konaklama otelimizde.
Fuji&Hakone Turu(Öğle Yemekli):150€uro
 
5. Gün
Tokyo
27 Eki 2017 Cuma
Kahvaltımızın ardından tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Nikko Turu’na katılabilirler. UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Japonya’nın en güzel yerelerinde birisi olan Nikko’da önce Chunzenjiko’yu ve burada bulunan harika gölün etrafını gezecek ardından Kegon Şelale’leri ziyaret edeceğiz. Öğle yemeğimizin ardından 15000 iş çi tarafından günümüzün parası ile Üçyüzmilyon Euro’ya mal olan Toshogu Mabedini göreceğiz. Gezimizin ardından Tokyo’ya dönüyoruz. (Yarın olacak tren yolculuğunda rahat hareket etmemiz için bagajlarımızı bu gece özel otobüs ile Kyoto’ya yollayacağız. Bu nedenle bagajlarınızı hazırlamanız gerekmektedir. Ayrıca yarın için yanınıza kullanmak isteyeceğiniz küçük bir sırt çantası hazırlamanızı öneririz) Konaklama otelimizde.
Nikko Turu(Öğle Yemekli):150€uro
 
6. Gün
Tokyo >> Kyoto
28 Eki 2017 Cumartesi
Kahvaltımızın ardından tren istasyonuna transfer olacağız. Saatte 200 kilometrelik bir hızla seyredecek Shinkansen Ekspresi ile  Kyoto’ya doğru yola çıkıyoruz. 1 yaklaşık saatlik yolculuğumuzun ardından Kyoto’ya varıyor ve panoramik  şehir turumuza başlıyoruz.  Japonya’nın geleneklerine en bağlı olduğu güzel ve ruhani eski başkent Kyoto aynı zamanda halkın geleneksel kıyafetlerle dolaştığını görebileceğimiz ender yerlerden biri.  Sannenzaka ve Ninenzaka keyifli bir yürüyüş yaparak altında akan suyun kutsal olduğuna inanılan Kiyomizu Tapınağı’na varacağız. Sonrasında Kinkajuki Tapınağı’nı görecek ve otelimize transfer olacağız. Odalarımıza yerleştikten sonra serbest zaman.  Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Gion Bölgesi turuna katılabilirler. Turumuzda hala Japon kültürünün önemli bir parçası sayılan geyşaların seremonisine tanıklık edecek ve yerel restoranda akşam yemeğimizi alacağız. Konaklama otelimizde.
Gion Bölgesi Turu(Akşam Yemekli):100€uro
 
7. Gün
Kyoto
29 Eki 2017 Pazar
Kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Nara turuna katılabilirler. Turumuzda UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde bulunan Nara’ya gideceğiz. İlk önce Japonlara özgü çay seremonisine tanıklık edeceğiz ardından Horyuji Tapınağı’nı görecek ve öğle yemeğimizi alacağız. Ardınan Todaiji Tapınağı’nı görecek ve büyüleyici Yoshikien bahçesini ziyaret edeceğiz. Sonrasında Kasugataisha Mabedi’ni görecek ve Kyoto’ya döneceğiz. Konaklama otelimizde.
Nara Turu(Öğle Yemekli):150€uro
 
8. Gün
Kyoto >> Osaka
30 Eki 2017 Pazartesi
Kahvaltıdan sonra özel aracımız ile Osaka’ya doğru yola çıkıyoruz. 2saat 30 dakika sürecek yolculuğumuzun ardından. Japonya’nın en önemli ekonomi, ticaret ve sanayi merkezlerinden olan Osaka şehrini yakından keşfetmek yer alıyor. Panoramik şehir turumuza 17.yüzyılda inşa edilmiş ve Japon mimarisinin en güzel örneklerinden olan Osaka Kalesi ve iki kuleden oluşan Umeda Sky Gökdeleni ile başlayacağız. Turumuzun devamında bu modern mega kentin tadını çıkartmak ve alışveriş için Shinsaibashi serbest zaman. Serbest zamanımızın ardından dinlenmek için otelimize dönüyoruz.
 
9. Gün
Osaka
31 Eki 2017 Salı
Kahvaltıdan sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Hiroşima & Miyajima turuna katılabilirler. Turumuzda önce hızlı tren ile Hiroşima’ya gidiyoruz. Burada Hiroşima Kalesini dıştan göreceğiz ve UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi’ndeki Barış Anıtı Parkı’nı gezeceğiz. Öğle yemeğimizi aldıktan sonra Feribot ile Miyajima adasına gideceğiz. Sonrasından Itsukushima Mabedi’ni görecek ve Osaka’ya döneceğiz. Gezimizin ardından serbest zaman. Geceleme Osaka’daki otelimizde.
Hiroşima & Miyajima ( Öğle Yemekli):320€uro

 
10. Gün
Osaka >> Kyoto >>
01 Kas 2017 Çarşamba
Sabah havalimanına transfer oluyor ve saat 09.40’ta Kore Havayolları’nın uçağı ile Seul’a  uçuyoruz. Varışımız 11.40’te olacak ve ardından uçağ değiştiriyor ve saat 14.25’te İstanbul’a uçuyoruz. Varışımız yerel saat ile 19.15’te olacak. Turumuzun sonu.
 
Fiyatlara dahil olan hizmetler
Fiyatlara dahil olmayan hizmetler
 • Tur esnasında katılım gösteceğiniz tüm ekstra gezileriniz
 • 15 TL tutarındaki yurt dışı çıkış harcınız
 • Ücretli olması halinde, uçuş sırasındaki tüm catering hizmetleri
 • Tüm kişisel harcamalarınız
 • Otellerin uyguladığı günlük şehir vergileri (city tax)
Önemli
 • Uçak kalkış saatinden en az 2 saat önce havalimanında hazır bulunmanız gerekmektedir.
 • Otellere giriş saatleri 14:00 –15:00, çıkış saatleri 12:00 dır.
 • Triple odalarda (3 kişilik oda: dbl yatak + ekstra yatak) 3.yatak ek yatak veya sofa bed olup standart yataklardan daha küçük olabilmektedir.
 • Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile aynı oda da konaklama yapıldığı takdirde geçerlidir.
 • Hava şartlarına ve mücbir sebeplere bağlı olarak uçuşlar gerçekleşmeyebilir bu durumdan Café Tur sorumlu değildir.
 • Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Café Tur sorumlu değildir


Memnuniyetiniz için çalışıyoruz

2000 yılından beri, 17 yıllık birikimimizle,
başarının koşulsuz basamağının müşteri
memnuniyetini ve güvenini sağlamak
olduğunun bilincinde bir turizm şirketi
olarak, tüm ekibimizle, tatillerini bize
emanet eden dünya gezginlerinin
memnuniyeti için çalışıyoruz.

Güveninizi önemsiyoruz

Tercihlerinizi hayallerinize göre
belirlemenizde yardımcı olmak ve en
doğru seçimleri yapabilmeniz adına
seyahat danışmanınız olarak, vaat
ettiğimiz hizmeti doğru anlatabilmek
ve tam karşılığını verebilmek için
çalışıyoruz.

En fazla tur alternatifini biz sunuyoruz

440’dan fazla tatil destinasyonuna 2 ila 14
gece alternatifiyle, en gözde tatil
destinasyonlardan en ücra köşedeki
destinasyonlara kadar, Türkiye’nin en geniş
tur alternatifini sunan turizm şirketiyiz.

Teknolojide öncüyüz

Türkiye’de teknolojik yatırımlarımızla ve
inovasyonlarımızla turizm sektörünün
öncüsüyüz. 2 ila 14 gece alternatifiyle
1750’nin üzerinde her gün kesin hareketli
turlarımızda, havayolu ve otellerle
doğrudan sistem entegrasyonumuz
sayesinde istediğiniz oteli ve istediğiniz
havayolu şirketini seçerek hangi hizmeti
alacağınıza siz karar verebilirsiniz.
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 6 Taksit
Peşin Fiyata 5 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit