Lütfen bekleyiniz...

Lütfen bekleyiniz...

Sayfa Yükleniyor

Beklediğiniz için teşekkürler!

Küba Turu

Küba Havana Gezi Rehberi

Önemli Yerler

El Capitolio (Devrim Müzesi)
El Capitolio (Devrim Müzesi)

Eski Başkanlık Sarayı, Kübalı mimar Carlos Maruri ve Belçikalı mimar Paul Belau tarafından tasarlandı ve 1920 yılında tamamlandı. Devrimden önce en son Fulgencio Batista’nın başkanlık sarayı olarak kullanılan bu bina müze haline getirilerek halka açılmıştır. Müze en çok 1950’ler ve Küba Devrimi ile devrim sonrası döneme ayrılmıştır. İspanyollara karşı verilen 1895-98 Bağımsızlık Savaşı ile ilgili sergiler de vardır.

Havana Eski Şehir Merkezi
Havana Eski Şehir Merkezi

Bir zamanların en ünlü limanlarından biri olan Havana Limanı'ndan başlayan eski Havana bölgesi, Parque Central civarında sona erer. Burası Havana’nın en bakımlı ve turistik bölgesidir. Bu bölgede müze, kilise, sanat galerisi, restoran ve barlar yer alır. UNESCO tarafından 1982 yılında "İnsanlığın kültürel mirası" olarak korunma altına alınmıştır.

Havana Şehir Merkezi
Havana Şehir Merkezi

Küba'nın başkenti ve Karayipler’in en büyük, en canlı kenti olan Havana büyüleyici, çekici, eğlenceli ve şaşırtıcı bir şehirdir. Bu kent enerjisi, müziği, sürprizleri ve farklı ruhuyla içinize işler.

Malecon
Malecon

Malecon, Havana’nın yaklaşık 8 km boyunca uzanın sahil şerididir. Akşamları, özellikle gençler buraya akın edip deniz kenarına oturup muhabbet ederler. Havana’da bulunan Mustafa Kemal Atatürk büstünü, Malecon’un üzerinde, Plaza Armas’a yakın diyebileceğimiz noktasında ziyaret edebilirsiniz.

Plaza de la Revolucion (devrim meydanı)
Plaza de la Revolucion (devrim meydanı)

1 Mayıs ve 26 Temmuz gibi özel günlerde toplu gösteriler için kullanılan bu meydanda Fidel Castro ve diğer liderler halka seslenirler. Meydanın bir köşesinde, önünde devrimci şair ve halk kahramanı Jose Marti heykeli bulunan dev bir dikilitaş bulunur. Etrafındaki diğer binalar ise genellikle hükümet binaları, bakanlıklar ve Küba Komünist Partisi'nin merkez ofisleridir. İçişleri Bakanlığı binasının üzerinde demirden Che silüeti yer alırken yine resmi binalardan bir diğerinin üstünde ise Fidel'i desteklediğini belirten Camilo Cienfuegos'un silüeti bulunur.

San Cristobal Katedrali
San Cristobal Katedrali

Barok tarzı ile 1787’de tamamlanan Catedral de San Cristobal de la Habana veya kısaca Havana Katedrali’nin mimarı İtalyan Francesco Borromini'dir. Bu ünlü yapı, Amerika kıtalarının en eski katedrallerinden biridir.

San Pedro de la Roca Kalesi
San Pedro de la Roca Kalesi

Şehrin Korunması amaçlı şehrin güneybatısına doğru 10 km. ileride ‎Castillo San Pedro de la Roca kalesi inşa edilmiştir. Kale, daha çok Castillo del Morro adı altında bilinir ve Unesco Dünya Mirası Listesi’ndedir.Nereye Gidilir? • San Pedro de la Roca Kalesi
 • Eski Havana
 • Devrim Meydanı
 • San Cristobal Katedrali
 • El Capitolio (Devrim Müzesi)
 • El Morro Kalesi (Castillo de los Tres Santos Reyes de Morro)
 •  Malecón
 • Atatürk Büstü
 • El Sanatları SarayıNe Yapılır? • Ünlü Küba purolarının yapımını izleyebileceğiniz turlara katılın.
 • Eski Havana sokaklarında yer alan Vintage Amerikan arabaları ile şehri gezin.
 • Piña Colada isimli kokteyli mutlaka deneyin.
 • Küba’nın yerel ezgileri ile harmanlanmış Latin müziğini keşfedin.
 • Boliche ve Arroz con Pollo gibi geleneksel lezzetleri tadın.
 • Küba’nın milli içkisi sayılabilecek Rom’u ve Rom ile hazırlanan kokteylleri deneyin.Ne Alınır?Havana alışveriş için dünyanın en iyi şehri olmasa da alışveriş denildiğinde herkesin aklına Küba puroları ya da Rom gelmektedir. Bunun dışında yerel üretim mücevherler, antikalar, tropik meyveler ve Latin müziğinin farklı örneklerinin sunulduğu CD’ler alabileceğiniz ürünler arasındadır. Havana’daki en ünlü alışveriş caddeleri Rafael ve Av de Italia’dır. Bu iki cadde üzerinde alışveriş yapacak birçok mağaza bulunmaktadır. Bunun dışında daha uygun fiyatlara çok farklı hediyelik eşya almak istiyorsanız da Çarşamba günlerinden Cuma’ya kadar her gün 9.00- 18.00 arası Calle Tacón, Calles Empedrado ve Chacón arasında kurulan sokak pazarlarınız tercih edebilirsiniz. Alışverişleriniz sırasında dikkat etmeniz gereken husus aldığınız her bir ürün için bir fatura ya da fiş düzenletme zorunluluğudur aksi takdirde ülkeden o ürünlerin çıkışına izin verilmeyecektir.

Mercado del Oriente
Mobilya, tekstil, porselen, cam ve gümüş ürünlerin yanında Uzak Doğu temasının hâkim olduğu birçok ürünü bulabilirsiniz.
Adres: Mercaderes No 109 Habana Vieja ve Obispo & Obrapía arasında

Longina Música
Latin ezgileri ile yakından ilgilenenlerin dikkatini çekebilecek olan Longina Música’da ülkenin müzik piyasasına damgasını vurmuş bir çok müzik cdsinin yanında marakas,bongos, guiros ve tumbadoras gibi bir çok yerel müzik aletini bulabilirsiniz.
Adres: Obispo No 360 Habana & Compostela arasında

Habana 1791
1791 yılından beri adeta bir açık hava müzesi gibi faaliyet gösteren Habana 1791’de trofik ve egzotik kokulardan oluşan binlerce parfümü bir arada bulabilirsiniz. Ayrıca mağazanın arka kısmında çalışan işçilerden parfümlerin nasıl elde edildiğine dair bilgi alabilirsiniz.
Adres: Mercaderes No 156 Obrapía & Lamparilla arasında Ne Yenir?Küba Mutfağı Taino, Afrika ve İspanyol Mutfağı’ndan oldukça esinlenmiş ünlü füzyon mutfaklarındandır. Karayiplerin lezzetli baharatlarının etkisini hissedebileceğiniz Boliche ve Arroz con Pollo (bir çeşit tavuklu ve fasulyeli pilav) bu yemek kültürünün en bilinen iki lezzetidir. Tropik iklimi sayesinde birçok farklı meyve ve sebzenin bulunduğu Küba’da yemeklerde en çok kullanılan ürünler kabak, salatalık, havuç, avokado, muz ve mısırdır. Bunun dışında deniz mahsulleri, domuz eti, kırmızı et ve koyun peyniri gibi hayvansal gıdalar da bol tüketilmektedir. Gün aralarında yemek için çok fazla vakit ayırmak istemiyorsanız da birbirinden lezzetli onlarca çeşit sandviç bulabilirsiniz. Tatlılardan ise Dulce de Leche adı verilen süt ve vanilya ile hazırlanan lezzeti ise mutlaka denemelisiniz. Yemekleri kadar içecekleri de meşhur olan Küba Mutfağı’nın başlıca içkisi şeker kamışından elde edilen ve Rom adı verilen içkidir. Rom’dan ile yapılan onlarca farklı kokteyl de tadabileceğiniz diğer lezzetler arasındadır. En bilinen kokteyller Piña Colada,Cuba Libre, Daiquiri, Mojito ve Havana Cooler’dır. Şehrin birçok yerinde Avrupa Mutfağı’ndan da örnekler veren restoranlar bulabilirsiniz ancak Küba’ya gittiğinizde adanın yerlileri tarafından evlerinin bir odasının lokantaya dönüştürülmesiyle hizmet veren ve “Palador” adını verdikleri bu mekânlarda yemek yeme deneyimini mutlaka yaşamalısınız.

San Cristóbal
20. Yüzyıla ait dekoru ve tarihi havasıyla Küba’nın en iyi Paladorlarından biri sayılan San Cristóbal’da Küba’nın antik köklerine kadar uzanan geniş bir yemek menüsü bulunmaktadır. Özellikle cerdo asado adı verilen fırınlanmış ördek yemekleri denemeye değerdir.
Adres: Calle San Rafael No 469, Lealtad ve Campanario arasında, central Havana
Tel: +537 860 17 05

La Carboncita
Walter adındaki İtalyan bir işletmeci tarafından faaliyete geçirilen La Carboncita, çok lezzetli pizza ve İtalyan makarnaları yiyebileceğiniz şık bir mekândır. 200 yıllık bir manastırın restore edilmesiyle hazırlanmış iç mekân dekorasyonu, hızlı ve kaliteli servisiyle hizmet kalitesinden memnun kalacağınız bir restorandır.
Adres: Calle 3a No 3804 Calles 38 ve 40 arasında, Miramar, Havana, Küba
Tel: +537 203 02 61

Los Nardos
El Capitolio Devrim Müzesi’nin hemen karşısında yer alan bu yarı özel İspanyol restoranında Katalan ve Küba yemeklerinin en lezzetli örneklerini bulabilirsiniz. Fiyatları da oldukça uygun olan menülerden özellikle tavuk yemeklerini ve özel soslu paellaları denemelisiniz.
Adres: Paseo de Martí No 563, Havana, Küba
 Ne Zaman Gidilir?Havana'ya en ideal seyahat dönemi aralık - nisan arasındaki aylar ile temmuz - ağustos aylarıdır. Mayıs, haziran, eylül, ekim ve kasım ayları Havana'nın en tenha dönemidir.  Yağışın bol olduğu hatta kasırgaların görüldüğü aylar ise eylül ve ekim aylarıdır.Eğlence ve Gece HayatıKüba, tropik geceleri, neşeli ve kıvrak Latin müzikleri eşliğindeki dansları ile size çok eğlenceli geceler sunmaktadır. Salsa dansının anavatanı diyebileceğimiz Küba’da ister yemeğinizi yerken bir restoranda bir salsa gösterisi izleyebilir isterseniz de kabarelerdeki gösterilere katılabilirsiniz. Bar ve gece kulüplerinin dışında sokak sanatçılarının da çok kaliteli performanslar sunduğu ışıklı sokaklarıyla birçok alternatif barındırmaktadır. Havana’da gece hayatını üç bölgeye ayırabiliriz. Bu bölgeler; Habana Vieja, Centro Habana ve Vedado’dur.  Habana Vieja’da çok güzel barlar keşfederken, Centro Habana’da da çok kaliteli salsa gösterileri izleyebilir ve dünyaca ünlü yazar Ernest Heminway’in eserleri yazdığı barda mojitolarınızı yudumlayabilirsiniz. Vedado ise daha çok Avrupa eğlence kültürüne hitap eden diskoların bulunduğu bir bölgedir. Varadero ise Küba’nın en gözde tatil mekânı olduğu gibi gece hayatının da uzun saatler sürdüğü ve renkli görüntülere sahne olduğu bir şehirdir. Şehirdeki birçok barda Küba müziği ezgilerini canlı dinleyebilir, yerel dansçıların gösterileri ile ülkenin eğlence kültürüne yakından tanıklık edebilirsiniz.

La Floridita
Dünyaca ünlü yazar Ernest Hewingway’in daiquirilerini yudumladığı ve sık sık ziyaret ettiği barlardan biri olan La Floridita’nın sakin ve huzurlu ortamında Küba’nın dillere destan içkilerini ve kokteyllerini yudumlayarak farklı bir gece geçirebilirsiniz.
Adres: Obispo No.557 esq. a Monserrate, Habana Vieja, Ciudad de La Habana, Küba
Tel: (53-7) 867 12 99

Callejón de Hamel
Küba’da en iyi Afro- Küba müziğini canlı olarak dinleyebileceğiniz Callejón de Hamel’de rumba melodilerine kendinizi kaptırabilir, günün ilk ışıklarına kadar mojitolarınızı yudumlayıp dans edebilirsiniz.
Adres: San Lazaro, 955, E/ Aramburu y Hospital, Centro Habana, CubaFestival ve EtkinlikGece hayatı kadar yılın her dönemi düzenlenen festival ve yöresel kutlamalarla Küba çok renkli görüntülerle karşılaşacağınız bir ülkedir. Özellikle Latin müziğinin ve salsa dans gösterilerinin ön plana çıktığı ülkede bunun yanında Puro Festivali, Uluslar arası Film Festivali ve Kitap Festivali de adını duyurmuş etkinliklerdendir.

Havana Uluslararası Kitap Festivali
Yirmi yıldan fazla bir süredir düzenlenen Havana Uluslar arası Kitap Festivali her yıl Şubat ayında başlamakta ve on gün boyunca ülkenin tüm kentlerine yayılmaktadır. Havana’da başlayan festival Santiago de Cuba şehrinde sona ermektedir. Kitap tanıtımları ve edebiyat atölyelerinin yanında konserler, tiyatro ve dans gösterileri de düzenlenmektedir.

Festival del Habano
Ünlü Küba purolarının tanıtıldığı ve farklı kalitedeki puroların satışa çıktığı Festival del Habano her yıl şubat ayı içerisinde düzenlenmektedir. Festival dahilinde puroların yapım aşamasını izleyebilir, fabrikaları gezebilir ve ülkenin ekonomisinde önemli bir yer tutan puro kültürünü yakından tanıyabilirsiniz.

Esteban Salas Early Müzik Festivali
2003 yılından bu yana her yıl müzisyen Estaban Salas’ın ölüm yıldönümünü anmak için düzenlenen festival şubat ayı içerisinde kutlanmaktadır. Old Havana’da düzenlenen etkinliklerde Barok, Ortaçağ ve Rönesans müziklerinden oluşan konserler düzenlenmektedir.

Uluslararası Elektroakustik Müzik Festivali
İlk kez 1998 yılında bestekâr Juan Blanco tarafından Varadero Bahar Festivali etkinlikleri içerisinde düzenlenen Uluslararası Elektroakustik Müzik Festivali zamanla ülkenin önemli festivallerinden birine dönüşmüştür. Her yıl mart ayı içerisinde düzenlenen festival Varedero’nun dışında Havana Tarih Merkezi’nde düzenlenen etkinliklerle de kutlanmaktadır.Trinidad Gezi Rehberi


Trinidad gezi rehberi bulunmamaktadır.

Küba Varadero Gezi Rehberi

Nereye Gidilir? • Varadero Plajı
 • İglesia Santa Elvira (Santa Elvira Kilisesi)
 • Cueva De Ambrosio
 • Josone Parkı
 • Varadero Belediye Müzesi
 • Cueva de Ambrosio (Mağara)Ne Yapılır? • Ünlü Küba purolarının yapımını izleyebileceğiniz turlara katılın.
 • Eski Havana sokaklarında yer alan Vintage Amerikan arabaları ile şehri gezin.
 • Piña Colada isimli kokteyli mutlaka deneyin.
 • Küba’nın yerel ezgileri ile harmanlanmış Latin müziğini keşfedin.
 • Varedero’dan Cayo Blanco adasına düzenlenen günü birlik gezilere katılın.
 • Boliche ve Arroz con Pollo gibi geleneksel lezzetleri tadın.
 • Küba’nın milli içkisi sayılabilecek Rom’u ve Rom ile hazırlanan kokteylleri deneyin.Ne Alınır?Casa del Ron y Casa del Habano
Küba ile özdeşleşmiş iki şey kuşkusuz ki Rom ve purodur. Aklınıza gelebilecek her çeşit, kalite ve fiyattadaki puro ve romu satın alabileceğiniz Casa del Ron y Casa del Habano şık dekorasyonu ve ferah atmosferi ile size keyifli bir alışveriş sunmaktadır.
Adres: Calle 63 y 1ra Avenida, Varadero, Cuba
Tel: +537 204 05 24

Plaza America
Aynı zamanda bir kongre merkezi olan Plaza America’da yerel üretim olan birçok hediyelik eşya yanında uygun fiyata rom ve puro da satın alabilirsiniz. Varadero’daki otel bölgesine yakın konumuyla da oldukça tercih edilen bir alışveriş noktası olmasının yanında restoran ve kafe gibi birçok alternatifi de bulabilirsiniz.
Adres: Autopista Sur km. 11, Varadero, KübaNe Yenir?Küba Mutfağı Taino, Afrika ve İspanyol Mutfağı’ndan oldukça esinlenmiş ünlü füzyon mutfaklarındandır. Karayiplerin lezzetli baharatlarının etkisini hissedebileceğiniz Boliche ve Arroz con Pollo (bir çeşit tavuklu ve fasulyeli pilav) bu yemek kültürünün en bilinen iki lezzetidir. Tropik iklimi sayesinde birçok farklı meyve ve sebzenin bulunduğu Küba’da yemeklerde en çok kullanılan ürünler kabak, salatalık, havuç, avokado, muz ve mısırdır. Bunun dışında deniz mahsulleri, domuz eti, kırmızı et ve koyun peyniri gibi hayvansal gıdalar da bol tüketilmektedir. Gün aralarında yemek için çok fazla vakit ayırmak istemiyorsanız da birbirinden lezzetli onlarca çeşit sandviç bulabilirsiniz. Tatlılardan ise Dulce de Leche adı verilen süt ve vanilya ile hazırlanan lezzeti ise mutlaka denemelisiniz. Yemekleri kadar içecekleri de meşhur olan Küba Mutfağı’nın başlıca içkisi şeker kamışından elde edilen ve Rom adı verilen içkidir. Rom’dan ile yapılan onlarca farklı kokteyl de tadabileceğiniz diğer lezzetler arasındadır. En bilinen kokteyller Piña Colada,Cuba Libre, Daiquiri, Mojito ve Havana Cooler’dır. Şehrin birçok yerinde Avrupa Mutfağı’ndan da örnekler veren restoranlar bulabilirsiniz ancak Küba’ya gittiğinizde adanın yerlileri tarafından evlerinin bir odasının lokantaya dönüştürülmesiyle hizmet veren ve “Palador” adını verdikleri bu mekânlarda yemek yeme deneyimini mutlaka yaşamalısınız.

La Casa del Chef

 • Varadero’da bulunan La Casa del Chef uygun fiyatlı menüleri ve romantik ambiyansı ile size unutulmaz lezzetler sunmaktadır. Özellikle deniz mahsullerinden yapılan yemekleri denemeye değerdir.
Adres: Avenida Primera y 12, Varadero, Küba
Tel: +537 61 36 06

Palma Real Restaurant
Renkli ve gözalıcı freskolarla döşenmiş Palma Real Restaurant uzun saatlere yayabileceğiniz öğle ve akşam yemeklerinden ziyade daha hafif ve atıştırmalık menüler bulabileceğiniz bir mekândır. Ayrıca tropik meyvelerden hazırlanmış pasta ve tatlı çeşitleri de oldukça geniştir.
Adres: Hotel Tryp Península Varadero, Matanzas, Küba
Tel: (53 45) 66 88 00

Oshin Restaurant
Asyalı göçmenler için ayrılmış bir kantonda bungalow tarzı binalardan birinde kurulan Oshin Restaurant’ta füzyon Asya Mutfağı’na dair çok lezzetli menüler bulabilirsiniz. Güleryüzlü çalışanları, hızlı ve kaliteli hizmeti ile çok hoş bir atmosfere sahiptir.
Adres: Hotel Sol Palmeras, Matanzas, Varadero
Tel: (53 45) 66 70 09
 Ne Zaman Gidilir?Kasım ayından nisan ayına kadar olan aylar kışın en kuru kış aylarıdır ve çok az yağmur görülür, nem oranı düşüktür, bu dönem denizin tadını çıkarmak isteyenlerin tercihidir. Mayıstan ekime kadar olan dönem şehrin en sıcak yaz günleridir, nem oranı artmıştır ve çok sık yağmur yağar, kısa fırtınalar yaşanır. Tropik bir cennet olan Varadero  temmuz ve ağustos aylarında kalabalık sayılabilir. Ağustos, eylül ve ekim ayları kasırgaların olduğu zamanlardır ve kente seyahat pek önerilmez.Eğlence ve Gece HayatıKüba, tropik geceleri, neşeli ve kıvrak Latin müzikleri eşliğindeki dansları ile size çok eğlenceli geceler sunmaktadır. Salsa dansının anavatanı diyebileceğimiz Küba’da ister yemeğinizi yerken bir restoranda bir salsa gösterisi izleyebilir isterseniz de kabarelerdeki gösterilere katılabilirsiniz. Bar ve gece kulüplerinin dışında sokak sanatçılarının da çok kaliteli performanslar sunduğu ışıklı sokaklarıyla birçok alternatif barındırmaktadır. Havana’da gece hayatını üç bölgeye ayırabiliriz. Bu bölgeler; Habana Vieja, Centro Habana ve Vedado’dur. Habana Vieja’da çok güzel barlar keşfederken, Centro Habana’da da çok kaliteli salsa gösterileri izleyebilir ve dünyaca ünlü yazar Ernest Heminway’in eserleri yazdığı barda mojitolarınızı yudumlayabilirsiniz. Vedado ise daha çok Avrupa eğlence kültürüne hitap eden diskoların bulunduğu bir bölgedir. Varadero ise Küba’nın en gözde tatil mekânı olduğu gibi gece hayatının da uzun saatler sürdüğü ve renkli görüntülere sahne olduğu bir şehirdir. Şehirdeki birçok barda Küba müziği ezgilerini canlı dinleyebilir, yerel dansçıların gösterileri ile ülkenin eğlence kültürüne yakından tanıklık edebilirsiniz.

Palacio de La Rumba Disco
Varadero’nun en iyi dans klüplerinden biri olan Palacio de La Rumba Disco’da Karayip müziği ve reggae ezgileri eşliğinde dans edebilirsiniz. Varadero plajına çok yakın bir konumda olan mekânın kokteylleri de çok hoşunuza gidecektir.
Adres: Ave. Las Americas km 4, Varadero, Küba

La Comparsita
Canlı müzikten kabare gösterilerine kadar birçok alternatifi bulabileceğiniz La Comparsita’da Küba müziğinin en güzel örneklerini sunan gruplar ve yerel dansçıların gösterileri ile eğlenceli bir gece geçirebilirsiniz.
Adres: Calle 60 ve Avenida 3, Varadero, Küba

Cueva del Pirata
Doğal yollarla oluşmuş bir mağaranın içerisine kurulmuş olan bu gece klübü ile benzersiz bir deneyim yaşayabilirsiniz. Ferah ve renkli ışıklar altındaki dans ve kabare gösterileri ile Varadero’nun en renkli gece hayatına tanıklık edebilirsiniz.
Adres: Autopista Sur, Varadero, Küba
 Festival ve EtkinlikGece hayatı kadar yılın her dönemi düzenlenen festival ve yöresel kutlamalarla Küba çok renkli görüntülerle karşılaşacağınız bir ülkedir. Özellikle Latin müziğinin ve salsa dans gösterilerinin ön plana çıktığı ülkede bunun yanında Puro Festivali, Uluslar arası Film Festivali ve Kitap Festivali de adını duyurmuş etkinliklerdendir.

Uluslararası Elektroakustik Müzik Festivali
İlk kez 1998 yılında bestekâr Juan Blanco tarafından Varadero Bahar Festivali etkinlikleri içerisinde düzenlenen Uluslararası Elektroakustik Müzik Festivali zamanla ülkenin önemli festivallerinden birine dönüşmüştür. Her yıl mart ayı içerisinde düzenlenen festival Varedero’nun dışında Havana Tarih Merkezi’nde düzenlenen etkinliklerle de kutlanmaktadır.

Karayipler Dans Bienali
İki yılda bir mart ayı içerisinde düzenlenen Karayipler Dans Bienali’ne Karayipler’den ve uluslar arası arenadan birçok dansçı, koreograf ve dans öğrencileri katılmaktadır. Rengârenk kostümler içerisinde Latin ve Karayip Kültürü’nün harmanlandığı etkinlikler çok eğlenceli bir şekilde kutlanmaktadır.
 

Memnuniyetiniz için çalışıyoruz

2000 yılından beri, 18 yıllık birikimimizle,
başarının koşulsuz basamağının müşteri
memnuniyetini ve güvenini sağlamak
olduğunun bilincinde bir turizm şirketi
olarak, tüm ekibimizle, tatillerini bize
emanet eden dünya gezginlerinin
memnuniyeti için çalışıyoruz.

Güveninizi önemsiyoruz

Tercihlerinizi hayallerinize göre
belirlemenizde yardımcı olmak ve en
doğru seçimleri yapabilmeniz adına
seyahat danışmanınız olarak, vaat
ettiğimiz hizmeti doğru anlatabilmek
ve tam karşılığını verebilmek için
çalışıyoruz.

En fazla tur alternatifini biz sunuyoruz

440’dan fazla tatil destinasyonuna 2 ila 14
gece alternatifiyle, en gözde tatil
destinasyonlardan en ücra köşedeki
destinasyonlara kadar, Türkiye’nin en geniş
tur alternatifini sunan turizm şirketiyiz.

Teknolojide öncüyüz

Türkiye’de teknolojik yatırımlarımızla ve
inovasyonlarımızla turizm sektörünün
öncüsüyüz. 2 ila 14 gece alternatifiyle
1750’nin üzerinde her gün kesin hareketli
turlarımızda, havayolu ve otellerle
doğrudan sistem entegrasyonumuz
sayesinde istediğiniz oteli ve istediğiniz
havayolu şirketini seçerek hangi hizmeti
alacağınıza siz karar verebilirsiniz.
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 6 Taksit
Peşin Fiyata 5 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit