Lütfen bekleyiniz...

Lütfen bekleyiniz...

Sayfa Yükleniyor

Beklediğiniz için teşekkürler!

Londra Turu
ESNEK TUR AVANTAJIYLA
Kendi turunuzu kendiniz tasarlayın
Esnek Tur ve Kafileli Tur Nedir?

Esnek Turlar Kendi turunuzu kendiniz tasarlayın!

Her gün kesin hareketlidir. 440 destinasyona dilediğiniz tarihte tur düzenleyebilirsiniz.

Şehir merkezine ve önemli yerlere yakınlığına göre arzu ettiğiniz oteli seçebilirsiniz.

İstediğiniz havalimanını siz seçebilirsiniz.

İstediğiniz havayolunu siz seçebilirsiniz.

İstediğiniz kalkış/dönüş tarihini ve uçuş saatlerini dilediğiniz gibi siz seçebilirsiniz.

Rezervasyonunuz onaylandığı an uçak biletiniz kesilir ve otel rezervasyonunuz yapılır.

Turunuz size özeldir. 2 kişi dahi olsanız, turunuz kesin kalkışlıdır.

İndiğiniz havalimanında sizi özel araç karşılar.Transferiniz size özel gerçekleşir.

Paket içeriği; otel, uçak, transfer ve 40’a yakın destinasyonda Türkçe rehberlik şeklindedir.

Türkçe rehberlik hizmetimizin olduğu yerlerde 40 destinasyon) tercih ettiğiniz ekstra turu satın alabilirsiniz.

Bir gruba bağlı kalmadan dilediğinizce gezebilirsiniz.

Kafileli Turlar Bizim tasarladığımız turlara katılın!

Her gün hareketli değildir, belirli kalkış tarihleri vardır.

İstediğiniz oteli seçemezsiniz. Belirlenen otel veya otellerde kalırsınız. Konaklama yapacağınız otel veya otellerin bilgisi tur hareket tarihine 48 saat kala kesinleşir.

Belirlenen havalimanını Örnek: Sabiha Gökçen ya da İstanbul Havalimanı) kullanırsınız. Tüm detaylar tur hareket tarihine 48 saat kala kesinleşir.

Belirlenen havayolunu kullanırsınız. Tüm detaylar tur hareket tarihine 48 saat kala kesinleşir.

İstediğiniz kalkış/dönüş saatini siz seçemezsiniz. Café Tur’un belirlediği uçuş saatlerine bağlı kalırsınız. Tüm detaylar tur hareket tarihine 48 saat kala kesinleşir.

Rezervasyonunuz kesinleşse bile uçak biletinizi ve otel konfirmelerinizi gezi tarihine 48 saat kala alabilirsiniz.

20/40 kişilik gruplarla gerçekleştirilir.Kesin kalkışlı olabilmesi için yeterli çoğunluğun sağlanması beklenir.

Tüm transferler, tur programı ve geziler grupla birlikte otobüs ile ve tur programına bağlı kalarak gerçekleşir.

Paket içeriği; otel, uçak, transfer, Türkçe rehberlik hizmeti şeklindedir.

Gezi boyunca satın alacağınız ekstra turlar olacaktır.

Gruba bağlı kalırsınız ve geziler kısıtlı sürede grupla birlikte gerçekleşir.

Nasıl rezervasyon yaparım?

Kesin Hareketli

Londra Gezi Rehberi

Önemli Yerler

Big Ben
Big Ben

Westminster Sarayı'nın yanındaki ünlü saat kulesidir. Dünyanın en büyük ikinci dört taraflı saatidir.
Westminster Sarayı'nın 16 Ekim 1834'de bir yangın ile tahrip olmasından sonra, Charles Barry'nin yeni saray tasarımının bir parçası olarak dikildi. Kule Victoria Gotik stilinde ve 96.3 metre yüksekliğindedir.

Buckingham Sarayı
Buckingham Sarayı

İngiliz kraliyet ailesinin Londra'da oturduğu saraydır. Buckingham Sarayı 1837 yılından beri Kraliyet Ailesinin resmi Londra ikameti olarak görev yapmaktadır ve bugün Monarch idari merkezidir.

Covent Garden
Covent Garden

Açık havada yer alan kafeleri, restoranları, pubları ve çeşitli seçenekler sunan tezgahları ile bilinir. Oyuncak, parfümeri, giyim, hediyelik eşya dükkanlarından alışveriş yapıp herhangi bir yerde oturarak açık havada güzel müzikler eşliğinde dinlenebilirsiniz.

Hyde Park
Hyde Park

Londra'daki Kraliyet Parkları'nın en büyüğüdür. Yanındaki Kensington Bahçeleri'yle birlikte 249 hektarlık bir alanı kaplar. Bahçeler bölümünde Long Water, park bölümünde de Serpentine olarak bilinen iki göl vardır. Parkın Marble Arch'a yakın kuzeydoğu köşesinde ise, çok eskiden beri sokak hatiplerinin serbest konuşma yeri olarak bilinen Speakers' Corner bulunur. Dünyada bilinen en büyük parklardan biridir.

London Eye
London Eye

Merlin Entertainments London Eye (bilinen kısaltması ile London Eye ya da Millenium Jant olarak da bilinir), 135 metre yükseklikte, Avrupa'da bilinen en yüksek dönme dolaptır. Birleşik Krallık'ın en popüler turistik mekanı olmak üzere yılda üç milyona yakın turist ziyaret eder. Tasarımı David Marks, Julia Barfield, Malcolm Cook, Mark Sparrowhawk, Steven Chiltonve ve Nic Bailey tarafından yapılmıştır.

Londra Kulesi
Londra Kulesi

Kale, 11. yüzyılın başında Kral William tarafından yapılmıştır. 13. yüzyılda genişletilerek bugün gördüğümüz haline dönüştürülmüştür. Tower of London’daki en popüler ziyaret noktası kraliyet ailesi mücevherlerinin sergilendiği kısımdır.

Londra Şehir Merkezi
Londra Şehir Merkezi

Avrupa başta olmak üzere dünyanın en önemli şehirlerinden biri olan Londra, birbirinden güzel saraylar, katedraller ve diğer önemli yapılar her yıl milyonlarca turistin şehre akın etmesinde sebep olmaktadır.

St. Paul Katedrali
St. Paul Katedrali

İngiltere'nin başkenti Londra'da bulunan Anglikan katedrali ve Londra Piskoposluğunun merkezidir. İnşa edilişi 17. yüzyıla kadar dayanmaktadır. Yıkılıp yeniden yapılanlar sayılmazsa, bu katedral Londra'da bulunan beşinci Saint Paul Katedrali'dir. Bugün yerli ve yabancı turistler tarafından kentin en çok ziyaret edilen yerlerinden biridir.

Tate Modern Müzesi
Tate Modern Müzesi

Ulusal ve uluslararası modern sanat eserlerinin sergilendiği bir müzedir. 1947 ile 1963 yılları arasında mimar Giles Gilbert Scott tarafından iki aşamalı bir inşaat ile Elektrik Santrali olarak inşa edildi. 1981 yılında da bu elektrik üretim santrali kapandı. 12 Mayıs 2000 tarihinden itibaren de müze olarak hizmet vermektedir.

Trafalgar Meydanı
Trafalgar Meydanı

Londra'nın merkezinde, National Art Gallery'nin ana giriş kapısının baktığı önemli meydandır. Adını, Amiral Horatio Nelson komutasındaki İngiliz donanmasının Fransız ve İspanyol donanmalarını yendiği Trafalgar Savaşı'ndan alır.

Westminster Köprüsü
Westminster Köprüsü

Thames nehri üzerinde bulunan Londranın en önemli köprülerinden biridir.

Westminster Sarayı ve Parlemento Binası
Westminster Sarayı ve Parlemento Binası

Avam Kamarası ve Lordlar Kamarası'ndan oluşan İngiliz Parlamentosu'na ev sahipliği yapan yapıdır. Saray, Westminster semtinde Thames Nehri'nin kuzey yakasında, Whitehall'da bulunan diğer kamu binalarının yakınında yer alır.Nereye Gidilir?Buckingham Palace
Adını 18. Yüzyıl başlarında Buckingham dükleri için yapılan evden alan Buckingham Sarayı, III. Georges tarafından eşi için satın alındıktan sonra ‘kraliçenin evi’ olarak anılmaya başlandı. Bugün İngiltere monarşisinin idari merkezi olan saray, aynı zamanda kraliyet ailesine de ev sahipliği yapıyor. Sabah saat 11:00’de sarayı ziyaret etme şansınız olursa, kraliçenin askerlerinin nöbet değişim törenini de izleyebilirsiniz. 

London Eye
135 metre yüksekliğinde olan London Eye, Avrupa’daki en yüksek dönme dolap olma özelliğini taşıyor. Yılda yaklaşık 3 milyon kişinin ziyaret ettiği London Eye, şehrin tüm noktalarını görebildiğiniz kuşbakışı bir ziyafet sunuyor. 

Hyde Park
Londra’da bulunan Kraliyet Parkları’nın en büyüğü olan Hyde Park’ta vakit geçirirken, dünyanın en büyük metropollerinden birinde olduğunuzu unutmanız muhtemel… İçinde bot toru yapabileceğiniz bir göl, açık hava tiyatrosu, botanik bahçeleri, oyun alanları, publar ve hayvanat bahçesi barındıran Hyde Park, özellikle güneşli yaz günlerinde şehrin en kalabalık alanlarından biri oluyor. 

Tower Bridge
Thames Nehri üzerinde bulunan Tower Bridge, Londra’nın ikonik sembollerinden biridir. 1894’te trafiğe açılan köprü, iki yatay yürüyüş yolu ve bir araba yoluyla birbirine bağlanmış iki kuleden oluşuyor. Şehrin yüzyıllık tarihi miraslarından olan köprü, Londra fotoğraf albümlerinin vazgeçilmezlerinden biri…

Saint Paul’s Cathedral
Londra’da bulunan Anglikan Katedrali ve Londra Psikoposluğu’nun merkezi olan St. Paul Katedrali, yerli ve yabancı turistler tarafından kentin en çok ziyaret edilen yerlerinden… 17. Yüzyıl inşa edilen kathedral, günümüzde kraliyet ailesinin cenaze, vaftiz, nikah gibi özel günlerine de ev sahipliği yapıyor. 
 
London Tower
1078 yılında Thames Nehri kıyısında inşasına başlanan London Tower, tarihte kraliyet sarayı ve saray suçlarınının tutulacağı bir tutuk evi olarak kullanılmış. Sonraları, idam ve işkence merkezi, hayvanat bahçesi, darphane olarak hizmet veren bina, şehrin en önemli tarihi miraslarından biridir.

Tate Modern Museum
Lonra’da bir elektrik santrali olarak inşa edilen ve daha sonraları restore edilerek müzeye dönüştürelen Tate Modern, ulusal ve uluslar arası pek çok sanat eserine ev sahipliği yapıyor. Dünyanın en çok ziyaret edilen modern sanat müzesi olma özelliğine sahip müzede, 1900’den bugüne dek miras kalan tarihi eserlerle tanıştıktan sonra, eşsiz Londra manzarasına sahip restoranında keyifli bir yemek yiyebilirsiniz. 

Royal Museums Greenwich
2012 yılında Greenwich Kraliyet Müzeleri çatısında toplanan 4 müzeden oluşuyor; National Maritime Museum, Queen’s House, Royal Observatory ve Cutty Sark… Ulusal Denizcilik Müzesi’nin yanı sıra, 17. Yüzyılda kraliçenin konakladığı evi görebilir, başlangıç meridyeni olarak kabul edilen Greenwich Gözlemevi’ni ziyaret edebilirsiniz. 

British Museum
1753’te kurulan müzede, dünyanın her yerinden getirilen seçkin Eskiçağ yapıtları ve etnografta koleksiyonları sergileniyor. Tarih öncesi dönemlere ilgi duyuyorsanız, müzede sergilenen binlerce yıllık koleksiyonlar sizi tatmin edecektir. Mısır hiyerogliflerinin Reşit Taşo, Asur kabartmaları, Bodrum’daki Mousoleion’dan frizler, müzede sergilenen değerli yapıtlardan…

Covent Garden
Londra’nın merkezinde sebze ve meyve pazarı olarak kurulan Royal Opera House, diğer adıyla Covent Garden, şimdilerde restoran ve mağazaların bulunduğu otantik bir alışveriş cenneti… Bir tarafta ilginç ürünlerin satıldığı tezgahlarda kendinizi kaybederken, diğer tarafta canlı müzik gösterilerini keyifle izleyebilirsiniz. Sabah saatlerinde daha tenha olan mekan, akşam saatlerinde hareketlenmeye başlıyor. 60’ın üzerinde pub bulunan Covent Garden’daki 3 katlı Porter House, geniş mönüsü ve canlı müzik sahnesiyle eğlenceli saatler vaad ediyor. Ne Yapılır?  • Times Nehri’nde tekne turu yapın.
  • Şehrin simgelerinden çift katlı kırmızı otobüslerle şehir turuna çıkın.
  • Şık bir kafede İngilizlerin geleneksel beş çayı kültürünü deneyin.
  • Royal Observatory Greenwich’de (Greenwich gözlemevi) astronomik bir keşfe çıkın.
  • Ünlü alışveriş caddesi Oxford’da bulunan mağazalarda alışverişin keyfini çıkarın.
  • Royal Opera House’daki gösterilerden birini mutlaka izleyin.
  • National Galery’i gezerek şehrin ve ülkenin kültürünü tanıyın.
  • Windsor Şatosu, Stonehenge ve Oxford Üniversitesi turuna katılın.
  • İngilizlerin ünlü tatlarından Shepherds Pie yemeğini tadın.Ne Alınır?Harrods’ta birbirinden lüks mağazalar, Dover Street Market’te sıra dışı outlet mağazaları, Westfield’teki ekstra büyük alışveriş merkezleri, Oxford Street’teki aradığınız her şeyi bulabileceğiniz Primark ve çok daha fazlası… Evet, Londra tam bir alışveriş cenneti… 
Christmas döneminde Londra’ya giderseniz Harrods’a mutlaka uğramanız gerekiyor. Hiçbir şey satın almasanız dahi olağanüstü dekore edilmiş vitrin temalarını inceleyerek saatlerinizi geçirebiliyorsunuz. Alışverişten yorulduğunuzda Tea Room, sizi üzümlü ekmek, tereyağı ve reçelden oluşan geleneksel Chelsea sizleri bekliyor.
Seyahatinizi Aralık ve Haziran aylarına denk getirebilirseniz, Selfridges, Harvey Nichols, John Lewis gibi A+ markaların ürünlerini daha uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Kentin ikonik pazarı Covent Garden’a da uğramayı ihmal etmeyin.Ne Yenir?Çok uluslu yapısından dolayı dünyanın tüm mutfaklarını bulabileceğiniz bir şehirdir Londra… Çin ve Japon mutfaklarından hoşlanıyorsanız China Town’da uygun seçenekler bulabilmeniz mümkün. Vejeteryan iseniz Thai yemekleri, kırmızı et düşkünüyseniz her köşe başında bütçenize uygun steakhouse’lar sizleri bekliyor. 
Geleneksel İngiliz mutfağını tanımak istiyorum derseniz, Pazar günleri hemen hemen tüm restoranlarda çıkan ‘Sunday Roast’ı deneyebilirsiniz. İngiliz mutfağının meşhur ‘Beş Çayı’ geleneğini deneyimlemek içinse birbirinden şık İngiliz kafelerinden birini seçebilirsiniz. 

Galvin Bistrot de Luxe
Geleneksel Fransız Mutfağına, Londra havası katılan menüler ve kaliteli şaraplar eşliğinde lezzetli deniz mahsulü ürünleri, pudingler ve farklı tatlılar yiyebilirsiniz. Hafta içi belirgi günlerde 20- 30 € arası fix menüler bulunan restoranda rezervasyon yaptırma zorunluluğu vardır.
Adres: 66 Baker Street, Marylebone, London W1U 7DJ
Tel: 020 79 35 40 07

Hawksmoor Seven Dials
İngilizlerin yemek kültüründe önemli bir yeri olan biftek ve ızgara yemeklerini yiyebileceğiniz bu restoranın geniş bir şarap menüsü ve taze meyvelerden yapılmış kokteylleri de bulunmaktadır. Covent Garden civarında bulunan restoran 2011 yılında Londra’nın en iyileri arasına girmeye hak kazanmıştır.
Adres: 11 Langley Street, Covent Garden, London,WC2H 9JJ
Tel: 020 74 20 93 90

Little Lamb
Londra’nın Chinatown bölgesinde yer alan bu küçük ama sevimli restoranda çok uygun fiyata Çin yemekleri yiyebilirsiniz. Tabildotu andıran tepsilerde dilediğiniz yemeği seçip menü haline getirebilirsiniz.
Adres: 72 Shaftesbury Avenue, Chinatown, London W1D 6NA
Tel: 020 72 87 80 78

Monmouth Cafe
Daha önce hiç tatmadığınız birbirinden farklı enfes kahveler içebileceğiniz Monmouth’un şehirde üç farklı şubesi olsa da Covent Garden’daki dükkânları en gözde olanı. Şehri keşfederken ufak bir mola verdiğinizde sıcak bir kahve içmek için uğrayabilirsiniz.
Adres: 27 Monmouth Street, Covent Garden, London WC2H 9EU

Dehesa
Huzur verici dekorasyonu, benzersiz şarap menüsü ve lezzetli tapaslarının yanında sizlere İtalyan klasiklerinden de örnekler sunan Dehasa’da romantik bir akşam yemeği yiyebilirsiniz. Soho Bölgesi’ne yolunuz düştüğünde mutlaka uğramanız gereken mekânlardandır.
Adres: 25 Ganton Street, Soho, London W1F 9BP
Tel: 020 74 94 41 70

Tsunami Restaurant
Modern ve şık tasarımının yanında romantik bir ambiyansı olan Tsunami’de Japon Mutfağı’nın menüleri servis edilmektedir. Sushi severlerin özellikle tercih etmesi gereken bu restoranda bezersiz lezzetlerle karşılaşabilirsiniz.
Adres: 93 Charlotte Street, London W1T 4PY
Tel: 020 76 37 00 50Ne Zaman Gidilir?Londra’da her mevsimin ayrı güzel olduğunu söylemek yanlış olmaz. Kışların soğuk olduğu ancak nadiren kar yağdığı söylenebilir. Yaz döneminde ise yüksek sıcaklıkların yaşanmadığı şehir, dünyanın dört bir yanından turist akınına uğruyor. Eğlence ve Gece HayatıFarklı etnik gruplardan oluşan Londra halkının ahenkli yapısının gece hayatına da yansıdığını söylemek mümkün. Şehirde her zevke ve kesime hitap eden mekanlar bulunuyor. Dünyanın en büyük dört orkestrası olan Londra Senfoni Orkestrası, Londra Flarmoni Orkestrası, The Philharmonia ve Kraliyet Flarmoni Orkestrası düzenli olarak konserler veriyor. Covent Garden’de bulunan Royal Opera House’daki bale gösterileri ve Ulusal Tiyatro oynanan Shakespeare oyunları, Londra seyahatinize renk katabilir. 
Gece kulüplerini deneyimlemek isterseniz, Camden Town, Brixton, Nothing Hill ve Soho’daki seçenekler fazlasıyla tatmin edici. 

Fabric
Adanın en popüler kulüplerinden biri olan Fabric, konsept partileri, dünyaca ünlü DJ’leri ve geniş mönüsüyle kentin uğrak noktalarından biri.
Adres: 77a Charterhouse Street, Clerkenwell, London EC1M 3HN 
Tel: 0 20 73 36 88 98

Dog & Duck
Soho’nun en trend mekanlarından olan Dog&Duck, vintage dekorasyonu ile şehrin tarihi ruhunu yansıtan alternatiflerden biri. 
Adres: 18 Bateman Street, Soho, London W1D 3AJ
Tel: 020 74 94 06 97

Notting Hill Arts Club
Her gün farklı bir temanın hakim olduğu mekanda, tiyatrodan, canlı müziğe pek çok etkinliğe katılabilirsiniz. 
Adres: 21 Notting Hill Gate, Notting Hill W11 3JQ
Tel: 020 74 60 44 59

Bethnal Green Working Mens Club
1953’te hizmet vermeye başlayan mekanda, revü ve kabare şovları izleyebilir ve sıra dışı bir deneyim yaşayabilirsiniz. 
Adres: 42 Pollard St, London Borough of Tower Hamlets, London E2, Birleşik Krallık
Telefon:+44 20 77 39 71 70

Priory Arms
Şehrin kalabalığından uzak, sakin bir ortam hayal edenler için ideal olan Priory Arms’ın iç açıcı dekorasyonu ve zengin mönüsü ile keyifli saatler geçirebilirsiniz.
Adres: 83 Lansdowne Way, Stockwell, London SW8 2PB
Tel: 020 76 22 18 84Festival ve EtkinlikAvrupa’nın en önemli kültür ve sanat başkentlerinden biri Londra sokaklarının neredeyse her gün ayrı bir festivale sahne olduğunu söylemek mümkün. 1987 yılından bu yana gelenekselleşen Yeni Yıl Geçidi, her yıl 10.000’den fazla dansçı, akrobat ve performans sanatçısının katılımıyla düzenleniyor. Parlamento Meydanı'ndan başlayarak şehrin en önemli tarihi bölgelerinden geçer ve Piccadilly Caddesi'ne kadar devam eder.

Londra Uluslararası Pandomim Festivali
1977 yılından bu yana her Ocak ayında Royal Opera House’da düzenlenen Pandomim Festivali, yaklaşık 16.000 kişinin katılımıyla gerçekleşiyor. Ocak ayında Londra’da olursanız bu festivali kaçırmamalısınız. 

Çin Yeni Yılı
Londra’da oldukça büyük bir nüfusa sahip olan Çinliler geleneklerini diğer birçok ülkede olduğu gibi devam ettirmektedirler. Trafalgar ve Leicester Meydanı’nında yoğunlaşan kutlamaların tarihi Çin takviminde yeni bir yılın başladığı zaman belirlenmektedir. Dev kostümlü geçitler, geleneksel Çin dansları ve konserleri ile çok eğlenceli bir festivaldir.

Londra Maratonu
Her yıl Nisan ayı içerisinde düzenlenen bu marathon 1981 yılından bu yana kutlanan bir spor festivalidir. Amerika ve Almanya’da düzenlenen maratonların uzantısı olarak düzenlense de günümüzde diğer iki ülkeye göre katılım daha yüksektir.
 
Covent Garden May Fayre & Puppet Festival 
Şehrin en eğlenceli etkinliklerinden biri olan bu palyaço festivaline katılım ücretsizdir. Her yıl Mayıs ayı içerisinde düzenlenen festivalde birçok kukla gösterisi, müzik ve komedi gösterileri düzenlenmektedir.

Nothing Hill Karnavalı
Yaz aylarında şehrin en görkemli ve gösterişli etkinliklerinden biri olan Nothing Hill Karnavalı, Ağustos ayı içerisinde iki milyondan fazla insanın katılımıyla gerçekleşmektedir. Dans ve müzik eşliğinde uzun bir sokak geçidi olarak kutlanan festival dans ve müzik gösterileriyle de şenlenmektedir.

Memnuniyetiniz için çalışıyoruz

2000 yılından beri, 20 yıllık birikimimizle,
başarının koşulsuz basamağının müşteri
memnuniyetini ve güvenini sağlamak
olduğunun bilincinde bir turizm şirketi
olarak, tüm ekibimizle, tatillerini bize
emanet eden dünya gezginlerinin
memnuniyeti için çalışıyoruz.

Güveninizi önemsiyoruz

Tercihlerinizi hayallerinize göre
belirlemenizde yardımcı olmak ve en
doğru seçimleri yapabilmeniz adına
seyahat danışmanınız olarak, vaat
ettiğimiz hizmeti doğru anlatabilmek
ve tam karşılığını verebilmek için
çalışıyoruz.

En fazla tur alternatifini biz sunuyoruz

440’dan fazla tatil destinasyonuna 2 ila 14
gece alternatifiyle, en gözde tatil
destinasyonlardan en ücra köşedeki
destinasyonlara kadar, Türkiye’nin en geniş
tur alternatifini sunan turizm şirketiyiz.

Teknolojide öncüyüz

Türkiye’de teknolojik yatırımlarımızla ve
inovasyonlarımızla turizm sektörünün
öncüsüyüz. 2 ila 14 gece alternatifiyle
1750’nin üzerinde her gün kesin hareketli
turlarımızda, havayolu ve otellerle
doğrudan sistem entegrasyonumuz
sayesinde istediğiniz oteli ve istediğiniz
havayolu şirketini seçerek hangi hizmeti
alacağınıza siz karar verebilirsiniz.
Peşin Fiyatına 3 Taksit
Peşin Fiyatına 3 Taksit
  3 Taksit
Peşin Fiyatına 3 Taksit
  3 Taksit
Peşin Fiyatına 2+1 Taksit
BDDK yönetmeliğine göre yurt dışı seyahat harcamalarında 3’den fazla taksit yapılamamaktadır.