Lütfen bekleyiniz...

Lütfen bekleyiniz...

Sayfa Yükleniyor

Beklediğiniz için teşekkürler!

Her Gün Hareketli Londra Turu

Londra Turu


1. Gün
>> Londra
22 Eki 2017 Pazar
Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde uçuştan 2 saat önce buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından, Türk Havayolları'nın TK 1963 sayılı seferi ile 09.30'da Londra uçuşu. Yaklaşık 4 saatlik yolculuğun ardından saat yerel saatle 11:35'de Londra'ya varış. Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından özel aracımızla panoramik Londra şehir turumuz için havalimanından hareket ediyoruz. Dünyanın en önemli iş ve finans merkezlerinden biri olan Londra yaklaşık 8 milyon nüfusuyla AB’nin en kalabalık ikinci şehridir. Tam bir kozmopolit şehir olan Londra’da 300’den fazla farklı dil konuşulmaktadır. Uluslararası turizmin kesişme noktası olan Londra dünyanın en kalabalık hava trafiğine sahip şehirdir. 2000 yıl önce Romalılar tarafından kurulan Londra’da günümüze kadar gelen ve tarihe ışık tutan birçok önemli müze ve eser bulunmaktadır. Londra panoramik turunda göreceğimiz yerler arasında Parlamento Binası, Big Ben Saat Kulesi, Westminister Köprüsü ve Manastırı, Trafalgar Meydanı, Amiral Nelson Anıtı, Hyde Park, Buckingham Sarayı, Oxford ve Regent alışveriş caddeleri, Thames Nehri ve Londra’nın karekteristik mimari özelliğini yansıtan çok sayıda muhteşem yapı bulunmaktadır. Panoramik turumuzun sonunda 3 gece konaklayacağımız otelimize transfer ve serbest zaman. Hoş geldin 2016, tüm misafirlerimizin yeni yılını en içten dileklerimizle kutlarız. Geceleme Londra’daki otelimizde.
2. Gün
Londra
23 Eki 2017 Pazartesi
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından tüm gün serbest zaman. Alışveriş, gezme ve dinlenme imkanı. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Oxford ve Stonehenge gezisine (90£ )  katılabilir. Dünyanın en prestijli üniversitelerinden biri olan Oxford Üniversitesi’ne ev sahipliği yapan Oxford kentinin tarihi 8.yy’a kadar uzanmaktadır. Oxford gezimizin ardından yolumuza Stonehenge’e doğru devam ediyoruz. Astroloji, astronomi, geometri, meteoroloji ve birçok bilimle ilişkilendirilen antik ve gizemli bölge Stonahange gezimizin ardından özel aracımızla Londra’ya geri dönüyoruz. Geceleme Londra’daki otelimizde.
3. Gün
Londra
24 Eki 2017 Salı
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz için rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği London Eye & Madam Tussauds Müzesi (90£) turuna katılma imkanı. Dünyanın dört köşesinde şubeleri de bulunan Madame Tussauds Müzesi’nde dünyaca ünlü kişilerin balmumundan yapılan ve görenleri hayrete düşürecek kadar gerçekçi heykelleri sergilenmektedir. Müze ziyaretimizin ardından muhteşem Londra manzarasına tanıklık edebileceğimiz ve Londra’nın simgelerinden biri olan dönme dolap London Eye’a bineceğiz. Tur bitiminde özel aracımızla otelimize transfer ve serbest zaman. . Dileyen misafirlerimiz için akşam satlerinde rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Gece Tekne ile Thames Nehri turuna (45 £) katılma imkanı. Yaklaşık 1 saat sürecek olan bu turda Londra’yı farklı ve en güzel açılarından biri yoluyla tanıma fırsatımız olacak. Geceleme otelimizde.
4. Gün
Londra >>
25 Eki 2017 Çarşamba
Sabah kahvaltısı sonrası odaların boşaltılması ve rehberimizin belirleyeceği buluşma saatine kadar serbest zaman. Buluşma saatinde özel aracımızla havalimanına transfer. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından, Türk Havayolları'nın TK1964 sayılı seferi ile 11:55'te İstanbul uçuşu.
Fiyatlara dahil olan hizmetler
Fiyatlara dahil olmayan hizmetler
 • Tur esnasında katılım gösteceğiniz tüm ekstra gezileriniz
 • 15 TL tutarındaki yurt dışı çıkış harcınız
 • Ücretli olması halinde, uçuş sırasındaki tüm catering hizmetleri
 • Tüm kişisel harcamalarınız
 • Otellerin uyguladığı günlük şehir vergileri (city tax)
Önemli
 • Uçak kalkış saatinden en az 2 saat önce havalimanında hazır bulunmanız gerekmektedir.
 • Otellere giriş saatleri 14:00 –15:00, çıkış saatleri 12:00 dır.
 • Triple odalarda (3 kişilik oda: dbl yatak + ekstra yatak) 3.yatak ek yatak veya sofa bed olup standart yataklardan daha küçük olabilmektedir.
 • Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile aynı oda da konaklama yapıldığı takdirde geçerlidir.
 • Hava şartlarına ve mücbir sebeplere bağlı olarak uçuşlar gerçekleşmeyebilir bu durumdan Café Tur sorumlu değildir.
 • Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Café Tur sorumlu değildir


Memnuniyetiniz için çalışıyoruz

2000 yılından beri, 17 yıllık birikimimizle,
başarının koşulsuz basamağının müşteri
memnuniyetini ve güvenini sağlamak
olduğunun bilincinde bir turizm şirketi
olarak, tüm ekibimizle, tatillerini bize
emanet eden dünya gezginlerinin
memnuniyeti için çalışıyoruz.

Güveninizi önemsiyoruz

Tercihlerinizi hayallerinize göre
belirlemenizde yardımcı olmak ve en
doğru seçimleri yapabilmeniz adına
seyahat danışmanınız olarak, vaat
ettiğimiz hizmeti doğru anlatabilmek
ve tam karşılığını verebilmek için
çalışıyoruz.

En fazla tur alternatifini biz sunuyoruz

440’dan fazla tatil destinasyonuna 2 ila 14
gece alternatifiyle, en gözde tatil
destinasyonlardan en ücra köşedeki
destinasyonlara kadar, Türkiye’nin en geniş
tur alternatifini sunan turizm şirketiyiz.

Teknolojide öncüyüz

Türkiye’de teknolojik yatırımlarımızla ve
inovasyonlarımızla turizm sektörünün
öncüsüyüz. 2 ila 14 gece alternatifiyle
1750’nin üzerinde her gün kesin hareketli
turlarımızda, havayolu ve otellerle
doğrudan sistem entegrasyonumuz
sayesinde istediğiniz oteli ve istediğiniz
havayolu şirketini seçerek hangi hizmeti
alacağınıza siz karar verebilirsiniz.
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 6 Taksit
Peşin Fiyata 5 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit