Lütfen bekleyiniz...

Lütfen bekleyiniz...

Sayfa Yükleniyor

Beklediğiniz için teşekkürler!

 

Makedonya Turları

Makedonya Turları | Makedonya Hakkında

Küçük bir o kadar da şirin, tarihin kalıntılarını en güzel şekilde korumuş, güzel insanların yaşadığı bir ülke düşünün… Huzuru bulacağınız Makedonya Turları ile sizi muhteşem bir tatil bekliyor.
Balkanlar’ın merkezi olarak gösterilen Makedonya, Yunanistan, Kosova, Sırbistan, Arnavutluk ve Bulgaristan’ın arasında yer alan yaklaşık 700 bin nüfuslu küçük bir ülkedir. Denize kıyısı olmayan Makedonya, 5 Balkan ülkesinin ortasında bulunduğundan ötürü Balkan kültürünün her türlüsünü bünyesinde barındırıyor. Peki, Makedonya Turları ile bir zamanlar Osmanlı’nın hüküm sürdüğü bu topraklarda bizim tarihimizin esintilerini hissedeceksiniz. Tur süresince tarihin izine rastlayacak ve farklı duygular yaşayacaksınız. Ancak Makedonya Turları öncesi size bir tavsiyede bulunalım. Ülkeye gitmeden önce mutlaka hava durumuna bir göz atın. Makedonya çok yağış alan bir ülkedir. Ama yok ‘ben yağmura bayılırım’ diyorsanız, bu ülke size cennet gibi gelebilir.
Başkent Üsküp, ülkenin önemli nehri Vardar’ın iki tarafına kurulmuştur. Üsküp, son zamanlarda büyük bir gelişim rüzgârına kapılmış durumda. Kentin her köşesinde sanat eserleri, heykeller, modern binalar yükseliyor ve ziyaretçi sayısı da buna bağlı olarak artıyor. Üsküp’te Rahibe Teresa’nın meşhur evini gezme şansını yakalayabilir, tarihi Taş Köprü’de güzel anlar yaşayabilirsiniz. Üsküp’ten güzel anılarla ayrılıp ülkenin en güzel şehirlerinden biri olan Ohrid’e doğru yol alabilirsiniz. Küçük bir kasabayı andıran Ohrid, size yeşillikler içinde doğanın en sade halini sunuyor. Bu şehir, Makedonya’nın tartışmasız en gelişmiş turizm kenti. Vizesiz yurt dışı turları kategorisinde yer alan Makedonya Turları, sayesinde yolunuzun üzerine çıkacak her küçük köy ya da kasaba, kendine ait güzellikleriyle sizi etkileyecek…
Üsküp Turları ile tarihi binaların yanı sıra Büyük İskender ve babası II. Philip’in heykellerini, Arkeoloji Müzesi gibi yenilikçi eserleri görme fırsatı yakalayabilirsiniz. Aya Sofya Kilisesi’nin ihtişamlı mimarisini ya da Ohrid Gölü’nün unutulmaz manzarası için sizi Ohrid Turları’na davet ediyoruz. Ancak Makedonya ile sınırlı kalmayıp, Balkanlar’ın birçok ülkesine gitmek isterseniz; > Büyük Balkan Turları sizin için en iyi seçenek olacaktır.
Balkanlar’dan güzel anılarla döneceğiniz en uygun tur fırsatlarını Café Tur olarak sizlere sunuyoruz.
Peşin Fiyata 3+3 Taksit
Peşin Fiyata 6 Taksit
Peşin Fiyata 5 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 3+3 Taksit