Lütfen bekleyiniz...

Lütfen bekleyiniz...

Sayfa Yükleniyor

Beklediğiniz için teşekkürler!

Her Gün Hareketli Malezya Singapur Turu

Malezya Singapur Turu

Langkawi
Singapur
Kuala Lumpur


1. Gün
>> Singapur
17 Eki 2017 Salı
Turumuz 6 Kasım 2015 Cuma  saat 10:30’ da Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Binrota kontuarı önünde buluşma ile başlıyor . Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Singapur Havayolları’nın SQ391  tarifeli seferi ile saat 13:25’te Singapur’ a uçuş. Geceleme uçakta.
2. Gün
Singapur >> Kuala Lumpur
18 Eki 2017 Çarşamba
Yerel saat ile 05:45'te Singapur’ a iniyoruz. Ardından uçak değiştirip Silk Air  tarifeli seferleri ile saat 07:10’da Kuala Lumpur’a hareket. Yerel saat ile 08:05’te varış.  İnişimizi takiben panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Ulusal Anıt, Kral’ın Sarayı, Ulusal Müze, Ulusal Cami, Bağımsızlık Meydanı, Sultan Abdul Samad Binası ve İkiz Kuleler şehir turumuz esnasında panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından otele transfer oluyoruz.  Dileyen misafirlerimiz öğleden sonra gerçekleştirilecek ekstra Genting Highland turumuza katılabilirler.  Malezya ‘nın en büyük casinosunun bulunduğu, en eski tropikal ormanların yer aldığı Genting Highland yaylasında teleferik ile panoramik manzaranın büyüsüne kapılabiliyorsunuz. 6110 Metre yükseklikte bulunan Genting Highland Resort’ da dünya çapında bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Ve çok sayıda outlet mağazasını ziyaret edip alış veriş yapma fırsatını buluyoruz. Giriş işlemlerimizi gerçekleştirdikten sonra serbest zaman
Genting Highlands & Teleferik Turu : 80 €
3. Gün
Kuala Lumpur >> Langkawi
19 Eki 2017 Perşembe
Sabah kahvaltısının ardından Langkawi uçuşumuzu gerçekleştirmek üzere havalimanına transfer oluyoruz. Varışın ardından otelimize transfer oluyoruz. Tüm gün serbest zaman.  Deniz, güneş ve kumun tadını çıkarabilir,  Alışveriş yapabilir, çevre gezilerinde bulunabilir ya da dinlenebilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek olan  Hopping Island turuna katılabilirler. Sürat teknesiyle gerçekleştirilecek  bu turda civarda bulunan adalar ziyaret edilecektir. Langkawi için kutsallığına inanılan Pregnant Maiden Lake’ i görme fırsatı buluyoruz. Yanardağın ağzında oluşmuş bir krater gölü olan Pregnant Maiden Lake, denizle neredeyse aynı seviyede bulunuyor,  gelgit zamanlardında göl taşarak denizle birleşiyor. Bu eşsiz gölde yüzebilme, kanoyla gezebilme fırsatı buluyoruz. Yöredeki inanışa göre bu gölde yüzen kadınlar çocuk sahibi olabiliyor.   Yöre halkının yaşam tarzını yakından tanıma fırsatı bulacaksınız. Aynı zamanda el değmemiş kumsallara sahip büyüleyici Pulauy Beras  Basah adasını ziyeret eme fırsatı buluyoruz. Issız plajlarda bembeyaz kumların, mavi ve yeşilin tadını çıkarabilirsiniz. Turumuz sonrası otelimize transfer, Geceleme Langkawi’ de    otelimizde.
Pregnant Maiden Lake & Adalar turu : 70 € 
4. Gün
Langkawi
20 Eki 2017 Cuma
Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek olan Kilim Doğal Parkı & Mangrove Ormanları Turu’ na katılabilirler.  Sürat teknesiyle gerçekleştireceğimiz bu turumuzda, bölgeye özgü Mangrove ağaçları nehir boyunca manzaraya eşlik ediyor. Eko sistemin tüm güzelliklerinin bir arada bulunduğu bu 100 Km2’lik doğal parkta; nehirlerin kıvrımlarında süzülüp, lagünlerin ormanla birleşmesine şahit olabiliyoruz.  Yarasa mağarası, timsah mağarası ve balık çiftliğine uğradıktan sonra adanın adını aldığı kızıl kartalların yaşadığı bölgede teknemizle durarak, kartalların avlanmak için suya pike yapmalarına tanık olma fırsatı bulacağız. Güzel bir günün ardından geceleme  Langkawi’ de  otelimizde.
Mangrove Ormanları turu: 75 €
 
5. Gün
Langkawi
21 Eki 2017 Cumartesi
Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek olan öğle yemekli Payar Adası turuna katılabilirler. Sürat teknesiyle gerçekleştireceğimiz bu turumuzda, Malezya’ nın en geniş mercanlarının yer adığı, rengarenk su altı yaşamı ve resifleri ile dikkat çeken Payar Adası’ nın sahip olduğu doğal güzellikleri yakından görme fırsatı buluyoruz. Dalış meraklılarını memnun etmekle kalmayıp unutulmaz bir su altı deneyimi yaşama fırsatı bulabileceğiniz turumuzda şnorkel ve skuba dalışları ile sualtı fotoğrafçılığı da yapılabilirsiniz. Payar Adası turu sonrası otele dönüş, geceleme Langkawi’ de  otelimizde.
Payar Adası turu : 125 € (yemekli)
 
6. Gün
Langkawi >> Singapur
22 Eki 2017 Pazar
Sabah kahvaltısının ardından Singapur uçuşumuz için havalimanına transfer oluyoruz. Varışımızı takiben panoramik şehir turuna katılıyoruz. Botanik Bahçesi, Orkide Bahçesi, Çin Mahallesi, meşhur alışveriş caddesi Orchard Road gibi şehrin tarihi ve turistik yerleri görülecek yerler arasındadır.  Turumuzun ardından otelimize transfer ve odalara yerleşme. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği Gece Safarisi turuna katılabilirler. Açık hava bir hayvanat bahçesi olarak düşünebileceğimiz bu parkta keyifli bir gezinti. Parkın en büyük özelliği hayvanlarla insanlar arasında çitler bulunmaması fakat doğal engellerle güvenliğin sağlanması. Park içinde gezinti trende yapılacaktır. Geceleme otelimizde.
Gece Safarisi turu : 80 €
 
7. Gün
Singapur
23 Eki 2017 Pazartesi
Sabah kahvaltı sonrası tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Sentosa Adası turuna katılabilirler. Singapur’un en yüksek tepesi olan Mount Faber’den teleferik ile geçerken dünyaca ünlü Singapur Limanını görebilme şansına sahibiz. Sentosa Adasına vardıktan sonra Singapur’un ilk yerleşimini ve tarihini anlatan İmages of Singapore müzesi, Madame Tussaud bal mumu heykeli müzesi, Asyanın en büyük tüp akvaryumlarından birinin bulunduğu deniz altı dünyasında yunus gösterilerini izleyebilir onlarla yüzüp fotoğraf çektirebilirsiniz ve de son olarak ses, ışık ve lazer gösterilerinin yapıldığı müzikli çeşme’yi göreceğiz.Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
Sentosa Adası Turu : 90 €
 
8. Gün
Singapur
24 Eki 2017 Salı
Sabah kahvaltı sonrası tüm gün serbest zaman . Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan  Legoland & Hello Kitty turumuza katılabilirler. Bu turumuzda yaklaşık 40 dakikalık bir yolculuk sonrası ülkenin diger ucuna, Malezya sınırına geliyoruz. Sınırı seri bir şekilde geçip , Malezya'nın ikinci büyük şehri Johor Bahru'da kurulmuş olan ve Asya'da bu konuda ilk olan Legoland Malezya'ya varıyoruz. Bir çocuk için "yeryüzünde cennet neresidir?" sorusunun cevabını da tam olarak işte burada alıyoruz. Park dahilinde toplamda 30 milyondan fazla lego parçasi kullanılmış ve bu parçalarla inşa edilen eserler arasında Asya'nın önemli şehirlerinin yanısıra Taj Mahal ve Angkor Wat gibi dünyaca ünlü yapılar da var, hatta dev bir Einstein figürü bile mevcut. Japonya dışındaki ilk Hello Kitty tema parkı olan, Sanrio Hello Kitty Town, Sanrio karakterinin hayranları için mutlaka görmesi gereken bir yerdir. Turumuzun ardından Singapur’daki otelimize dönüyoruz. Geceleme otelimizde.
Legoland & Hello Kitty turu : 200 €
 
9. Gün
Singapur >>
25 Eki 2017 Çarşamba
Sabah kahvaltı sonrası tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Universal Studios turumuza katılabilirler. Shrek, Maadagascar ve Revenge of the Mummy gibi filmlerin nasıl çekildiğini, film hilelerini ve çeşitli film karakterlerini görme imkanı bulacağımız ünlü Universal Film Stüdyoları'nda keyifli bir gün sizleri bekliyor. Tur sonrası kararlaştırdığımız saatte buluşarak İstanbul uçuşumuzu gerçekleştirmek üzere havalimanına transfer oluyoruz.
 
10. Gün

26 Eki 2017 Perşembe
 Pasaport ve gümlük işlemlerimizin ardından Singapur Havayolları’nın SQ392 sefer sayılı uçağı ile saat 01:50’de İstanbul’a hareket ediyoruz. Geceyi uçakta geçiriyoruz. Türkiye saati ile sabah  07:25’ te Atatürk Havalimanı’na varışımız ve turumuzun sonu. Bir sonraki turumuzda görüşmek dileğiyle.. 
Fiyatlara dahil olan hizmetler
Fiyatlara dahil olmayan hizmetler
 • Tur esnasında katılım gösteceğiniz tüm ekstra gezileriniz
 • 15 TL tutarındaki yurt dışı çıkış harcınız
 • Ücretli olması halinde, uçuş sırasındaki tüm catering hizmetleri
 • Tüm kişisel harcamalarınız
 • Otellerin uyguladığı günlük şehir vergileri (city tax)
Önemli
 • Uçak kalkış saatinden en az 2 saat önce havalimanında hazır bulunmanız gerekmektedir.
 • Otellere giriş saatleri 14:00 –15:00, çıkış saatleri 12:00 dır.
 • Triple odalarda (3 kişilik oda: dbl yatak + ekstra yatak) 3.yatak ek yatak veya sofa bed olup standart yataklardan daha küçük olabilmektedir.
 • Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile aynı oda da konaklama yapıldığı takdirde geçerlidir.
 • Hava şartlarına ve mücbir sebeplere bağlı olarak uçuşlar gerçekleşmeyebilir bu durumdan Café Tur sorumlu değildir.
 • Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Café Tur sorumlu değildir


Memnuniyetiniz için çalışıyoruz

2000 yılından beri, 17 yıllık birikimimizle,
başarının koşulsuz basamağının müşteri
memnuniyetini ve güvenini sağlamak
olduğunun bilincinde bir turizm şirketi
olarak, tüm ekibimizle, tatillerini bize
emanet eden dünya gezginlerinin
memnuniyeti için çalışıyoruz.

Güveninizi önemsiyoruz

Tercihlerinizi hayallerinize göre
belirlemenizde yardımcı olmak ve en
doğru seçimleri yapabilmeniz adına
seyahat danışmanınız olarak, vaat
ettiğimiz hizmeti doğru anlatabilmek
ve tam karşılığını verebilmek için
çalışıyoruz.

En fazla tur alternatifini biz sunuyoruz

440’dan fazla tatil destinasyonuna 2 ila 14
gece alternatifiyle, en gözde tatil
destinasyonlardan en ücra köşedeki
destinasyonlara kadar, Türkiye’nin en geniş
tur alternatifini sunan turizm şirketiyiz.

Teknolojide öncüyüz

Türkiye’de teknolojik yatırımlarımızla ve
inovasyonlarımızla turizm sektörünün
öncüsüyüz. 2 ila 14 gece alternatifiyle
1750’nin üzerinde her gün kesin hareketli
turlarımızda, havayolu ve otellerle
doğrudan sistem entegrasyonumuz
sayesinde istediğiniz oteli ve istediğiniz
havayolu şirketini seçerek hangi hizmeti
alacağınıza siz karar verebilirsiniz.
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 6 Taksit
Peşin Fiyata 5 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit