Lütfen bekleyiniz...

Lütfen bekleyiniz...

Sayfa Yükleniyor

Beklediğiniz için teşekkürler!

Her Gün Hareketli Malezya Singapur Turu

Malezya Singapur Turu

Kuala Lumpur
Langkawi
Singapur


1. Gün
>> Kuala Lumpur
22 Eki 2017 Pazar
Turumuz 20 Ocak 2017Cumasaat 15:00’ daAtatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali THY  kontuarı önünde buluşma ile başlıyor. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Havayolları’nın TK62tarifeli seferi ile saat 18:05’teKuala Lumpur’ a uçuş.Geceleme uçakta.
2. Gün
Kuala Lumpur
23 Eki 2017 Pazartesi
Yerel saat ile 10:20'deKuala Lumpur’a iniyoruz. İnişimizi takiben Kuala Lumpurpanoramik şehir turumuza başlıyoruz. Ulusal Anıt, Kral’ın Sarayı, Ulusal Müze, Ulusal Cami, Bağımsızlık Meydanı, Sultan Abdul Samad Binası ve Petronasİkiz Kulelerişehir turumuz esnasında panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından otele transfer oluyoruz.  Dileyen misafirlerimiz öğleden sonra Ekstra olarak gerçekleştirilecek olan SunwayLagoon Eğlence Parkı turumuza katılabilirler.  Malezya ‘nın en büyük eğlence parklarından biri olan SunwayLagoon’da; Su parkı, eğlence parkı, Doğal yaşam parkı, Extreme park ve Korku parkı bulunmaktadır . Bu parklarda eğlenceli bir gün geçiriyoruz. Ardından otelimize transfer oluyoruz.Geceleme Kuala Lumpur’da otelimizde.
SunwayLagoon Eğlence ParkıTuru : 65$
3. Gün
Kuala Lumpur >> Langkawi
24 Eki 2017 Salı
Sabah kahvaltısının ardından Langkawi uçuşumuzu gerçekleştirmek üzere havalimanına transfer oluyoruz. Kuala Lumpur – Langkawi uçuşumuz gerçekleşiyor. Varışın ardından otelimize transfer oluyoruz. Tüm gün serbest zaman.Deniz, güneş ve kumun tadını çıkarabilir,  Alışveriş yapabilir, çevre gezilerinde bulunabilir ya da dinlenebilirsiniz.Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Adalar(IslandHopping) turuna katılabilirler. Hopping ada turu size nefes kesen ada manzarasında, pürüzsüz zümrüt denizinin ve eşsiz doğanın eşliğinde huzuru bulmaya davet ediyor. Bu turumuzda teknemizle yola çıkarak Langkawi’nin görülmeye değer en gözde adacıklarını ziyaret ediyoruz. İlk olarak rotamızı PulauSingaBesar’a çeviriyoruz. BigLeon Adası olarak bilinen bu ada sık ağaçlık alanları ve devasa kayalarıyla vahşi hayvanların yaşam alanı. Bu hayvanlardan özellikle ilgi çekeni bu adanın hakimleri kartallar oluyor. Kıyıya yanaşıp motoru durdurduktan sonra kaptanımızın denize doğru attığı tavuk parçalarıyla, bir anda gökyüzünü kahverengisinden beyazına ihtişamla uçan kartallar dolduruyor. Bu kadar kartalı bir arada görmenin imkânsız olduğunu düşündüğünüz inanılmaz karelere şahit oluyorsunuz. Fotoğraflayabileceğiniz unutulmaz anlardan birine sahip oluyoruz. Tavukların bitmesiyle bir anda göründükleri gibi ani bir şekilde ortadan kayboluyorlar. Bu adanın ardından PulauDayangBunting adasına doğru harekete geçiyoruz. Bu ada da diğerleri gibi sık ağaçlı tropik ormandan oluşuyor. Farklı olarak burada yer alan yer altı krater gölünde serinleme fırsatı yakalıyoruz. Hatta dileyenler bu gölde kanoyla gezi yapabiliyor. Adaya da ismini veren Pregnant Maiden Gölü’nün üzerine söylenen efsanelere göre bu göle giren bakirelerin bile hamile kaldığına inanılıyor. Buradaki doğa turumuzu tamamladıktan sonra son adamıza doğru yola çıkıyoruz. Günün yorgunluğunu atıp, muhteşem deniz, güneş ikilisinin en yakıştığı bu adada bunun tadını çıkarmak için duruyoruz. Asla pişman olmayacağınız bu turun ardından dinlenmek üzere otelimize dönüyoruz.  Turumuz sonrası otelimize transfer, GecelemeLangkawi’ deotelimizde.
Adalar turu : 50$
4. Gün
Langkawi
25 Eki 2017 Çarşamba
Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Mangrove Ormanları & Mağaralar Turu’ na katılabilirler.  Bu turumuzda, bölgeye özgü Mangrove ağaçları nehir boyunca manzaraya eşlik ediyor. Eko sistemin tüm güzelliklerinin bir arada bulunduğu bu 100 Km2’lik doğal parkta; nehirlerin kıvrımlarında süzülüp, lagünlerin ormanla birleşmesine şahit olabiliyoruz. Yarasa mağarası, timsah mağarası ve balık çiftliğine uğradıktan sonra adanın adını aldığı kızıl kartalların yaşadığı bölgede teknemizle durarak, kartalların avlanmak için suya pike yapmalarına tanık olma fırsatı bulacağız. Güzel bir günün ardından geceleme  Langkawi’ de  otelimizde.
Mangrove Ormanları ve Mağaralar turu: 80$
5. Gün
Langkawi
26 Eki 2017 Perşembe
Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan öğle yemekli Payar Adası turuna katılabilirler. Sürat teknesiyle gerçekleştireceğimiz bu turumuzda, Malezya’ nın en geniş mercanlarının yer adığı, rengarenk su altı yaşamı ve resifleri ile dikkat çeken Payar Adası’ nın sahip olduğu doğal güzellikleri yakından görme fırsatı buluyoruz. Dalış meraklılarını memnun etmekle kalmayıp unutulmaz bir su altı deneyimi yaşama fırsatı bulabileceğiniz turumuzda şnorkel ve skuba dalışları ile sualtı fotoğrafçılığı da yapılabilirsiniz. Payar Adası turu sonrası otele dönüş, geceleme Langkawi’ deotelimizde.
Öğle Yemekli Payar Adası turu : 150$
6. Gün
Langkawi >> Singapur
27 Eki 2017 Cuma
Sabah kahvaltısının ardından Singapur uçuşumuz için havalimanına transfer oluyoruz. Varışımızı takiben panoramik şehir turuna katılıyoruz. Botanik Bahçesi, Orkide Bahçesi, Çin Mahallesi, meşhur alışveriş caddesi Orchard Road gibi şehrin tarihi ve turistik yerleri görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelimize transfer ve odalara yerleşme. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberinizin Ekstra olarak düzenleyeceği Gece Safarisi turuna katılabilirler.Açık hava bir hayvanat bahçesi olarak düşünebileceğimiz bu parkta keyifli bir gezinti. Parkın en büyük özelliği hayvanlarla insanlar arasında çitler bulunmaması fakat doğal engellerle güvenliğin sağlanması. Park içinde gezinti trende yapılacaktır. Geceleme otelimizde.
Gece Safarisi turu : 75 $
7. Gün
Singapur
28 Eki 2017 Cumartesi
Sabah kahvaltı sonrası tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz Ekstra olarak düzenlenecek olan Sentosa Adası turuna katılabilirler. Singapur’un en yüksek tepesi olan MountFaber’denteleferik ile geçerken dünyaca ünlü Singapur Limanını görebilme şansına sahibiz. Sentosa Adasına vardıktan sonra Singapur’un ilk yerleşimini ve tarihini anlatanİmages of Singapore müzesi,MadameTussaud bal mumu heykeli müzesi, Asya’nın en büyük tüp akvaryumlarından birinin bulunduğu deniz altı dünyasında yunus gösterilerini izleyebilir onlarla yüzüp fotoğraf çektirebilirsiniz ve de son olarak ses, ışık ve lazer gösterilerinin yapıldığı müzikli çeşmeyi göreceğiz.Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
Sentosa AdasıTuru : 125 $
8. Gün
Singapur
29 Eki 2017 Pazar
Sabah kahvaltı sonrası tüm gün serbest zaman .Dileyen misafirlerimiz Ekstraolarak düzenlenecek olan  Legoland&HelloKitty turumuza katılabilirler. Bu turumuzda yaklaşık 40 dakikalık bir yolculuk sonrası ülkenin diğer ucuna, Malezya sınırına geliyoruz. Sınırı seri bir şekilde geçip , Malezya'nın ikinci büyük şehri JohorBahru'da kurulmuş olan ve Asya'da bu konuda ilk olan Legoland Malezya'ya varıyoruz. Bir çocuk için "yeryüzünde cennet neresidir?" sorusunun cevabını da tam olarak işte burada alıyoruz. Park dahilinde toplamda 30 milyondan fazla legoparçası kullanılmış ve bu parçalarla inşa edilen eserler arasında Asya'nın önemli şehirlerinin yanısıra Taj Mahal ve AngkorWat gibi dünyaca ünlü yapılar da var, hatta dev bir Einstein figürü bile mevcut. Japonya dışındaki ilk HelloKitty tema parkı olan, SanrioHelloKittyTown, Sanrio karakterinin hayranları için mutlaka görmesi gereken bir yerdir. Turumuzun ardından Singapur’daki otelimize dönüyoruz. Geceleme otelimizde.
Legoland&HelloKittyturu : 130$
9. Gün
Singapur >>
30 Eki 2017 Pazartesi
Sabah kahvaltı sonrası tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz Ekstraolarak düzenlenecek olan Universal Studios turumuza katılabilirler.Shrek, Maadagascar ve Revenge of theMummy gibi filmlerin nasıl çekildiğini, film hilelerini ve çeşitli film karakterlerini görme imkanı bulacağımız ünlü Universal Film Stüdyoları'nda keyifli bir gün sizleri bekliyor. Tur sonrası kararlaştırdığımız saatte buluşarak İstanbul uçuşumuzu gerçekleştirmek üzere havalimanına transfer oluyoruz.Pasaport ve gümlük işlemlerimizin ardından Türk Havayolları’nın TK55 sefer sayılı uçağı ile saat 23:35’te İstanbul’a hareket ediyoruz. Geceyi uçakta geçiriyoruz.
Universal Studiosturu : 110$
10. Gün

31 Eki 2017 Salı
Türkiye saati ile sabah  05:45’ te Atatürk Havalimanı’na varışımız ve turumuzun sonu. Bir sonraki turumuzda görüşmek dileğiyle.
Fiyatlara dahil olan hizmetler
Fiyatlara dahil olmayan hizmetler
 • Tur esnasında katılım gösteceğiniz tüm ekstra gezileriniz
 • 15 TL tutarındaki yurt dışı çıkış harcınız
 • Ücretli olması halinde, uçuş sırasındaki tüm catering hizmetleri
 • Tüm kişisel harcamalarınız
 • Otellerin uyguladığı günlük şehir vergileri (city tax)
Önemli
 • Uçak kalkış saatinden en az 2 saat önce havalimanında hazır bulunmanız gerekmektedir.
 • Otellere giriş saatleri 14:00 –15:00, çıkış saatleri 12:00 dır.
 • Triple odalarda (3 kişilik oda: dbl yatak + ekstra yatak) 3.yatak ek yatak veya sofa bed olup standart yataklardan daha küçük olabilmektedir.
 • Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile aynı oda da konaklama yapıldığı takdirde geçerlidir.
 • Hava şartlarına ve mücbir sebeplere bağlı olarak uçuşlar gerçekleşmeyebilir bu durumdan Café Tur sorumlu değildir.
 • Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Café Tur sorumlu değildir


Memnuniyetiniz için çalışıyoruz

2000 yılından beri, 17 yıllık birikimimizle,
başarının koşulsuz basamağının müşteri
memnuniyetini ve güvenini sağlamak
olduğunun bilincinde bir turizm şirketi
olarak, tüm ekibimizle, tatillerini bize
emanet eden dünya gezginlerinin
memnuniyeti için çalışıyoruz.

Güveninizi önemsiyoruz

Tercihlerinizi hayallerinize göre
belirlemenizde yardımcı olmak ve en
doğru seçimleri yapabilmeniz adına
seyahat danışmanınız olarak, vaat
ettiğimiz hizmeti doğru anlatabilmek
ve tam karşılığını verebilmek için
çalışıyoruz.

En fazla tur alternatifini biz sunuyoruz

440’dan fazla tatil destinasyonuna 2 ila 14
gece alternatifiyle, en gözde tatil
destinasyonlardan en ücra köşedeki
destinasyonlara kadar, Türkiye’nin en geniş
tur alternatifini sunan turizm şirketiyiz.

Teknolojide öncüyüz

Türkiye’de teknolojik yatırımlarımızla ve
inovasyonlarımızla turizm sektörünün
öncüsüyüz. 2 ila 14 gece alternatifiyle
1750’nin üzerinde her gün kesin hareketli
turlarımızda, havayolu ve otellerle
doğrudan sistem entegrasyonumuz
sayesinde istediğiniz oteli ve istediğiniz
havayolu şirketini seçerek hangi hizmeti
alacağınıza siz karar verebilirsiniz.
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 6 Taksit
Peşin Fiyata 5 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit