Lütfen bekleyiniz...

Lütfen bekleyiniz...

Sayfa Yükleniyor

Beklediğiniz için teşekkürler!

Her Gün Hareketli Malta Sicilya turu

Malta Sicilya turu

Akdeniz sonbaharda başka güzel! Güz aylarının pastel renkleri eşliğinde, her daim pırıl pırıl denizi, tarihi güzellikleri ve romantik sokakları ile Malta’dan başlayıp, İtalya'nın asi ruhlu adası Sicilya'da Catania’yı ve Avrupa'nın en büyük aktif yanardağı Etna'yı keşfedeceğiniz bu yolculuktan eve harika anılarla döneceğiniz kesin!

Sicilya
Malta


1. Gün
>> Malta
17 Eki 2017 Salı
Atatürk havalimanı Dış Hatlar terminali Türk Hava Yolları kontuarı önünde saat 06:30’da buluşma. Check-in işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının TK1369 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile saat 08:50’de Malta’ya hareket. Yerel saat ile 10:15’de Malta’ya varış. Bizi bekleyen aracımız ile panoramik Valletta şehir turumuzdan sonra otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
2. Gün
Malta
18 Eki 2017 Çarşamba
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz tam günlük Gozo Adası ekstra turuna katılabilirler. Gozo adası Malta takımadalarının ikinci büyük adasıdır. Feribot ile geçeceğimiz Gozo’da göreceğimiz yerler; Dünyanın yeni yedi harikası adaylarından biri olan doğa harikası Azure Window, T’pino kilisesi, St.George’s Basilica, Citidella, şehir merkezinde serbest zaman, Xlendi balıkçı kasabası ve Victoria (Rabat). Daha sonra feribot ile Cirkewwa’ya geçiş ve otelimize transfer (55 Euro). Geceleme otelimizde.
3. Gün
Malta
19 Eki 2017 Perşembe
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz tam günlük Malta ekstra turuna katılabilirler. Bu turumuzda göreceğimiz yerler arasında Mosta, Rabat, en iyi korunmuş ortaçağ kasabalarından biri olan ve eski başkent Mdina, Blue Grotto, Marsaxlokk balıkçı kasabası, başkent Valletta ile birlikte otelinize transfer (55 Euro). Geceleme otelimizde.
4. Gün
Malta >> Catania
20 Eki 2017 Cuma
Sabah erken saatte feribot limanına transfer. Check-in işlemlerinin ardından saat 06:30’da feribot ile Sicilya’nın Pozzallo limanına hareket. Saat 08:15’te Pozzallo limanına varış. Bizi bekleyen aracımız ile Sicilya’nın Catania şehrine hareket. Panoramik Catania şehir turumuzdan sonra otelimize transfer ve geceleme otelimizde.
fer (55 Euro). Geceleme otelimizde.
5. Gün
Catania
21 Eki 2017 Cumartesi
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra Etna Yanardağı ve Taormina turu yapıyoruz. Yüksekliği 3345 metre ve 1250 km2 yüz ölçümü ile Etna, Avrupa’nın en yüksek aktif volkanik dağıdır. Bu turumuzda 1800 metre yükseklikte bulunan 2.krater Silvestri’yi göreceğiz. Burada hala sıcak olan ve üzerinde duman tüten kaya parçaları sizi şaşırtacak. Öğleden sonra Sicilya’nın en güzel kıyı kentlerinden biri olan Taormina’ya hareket ediyoruz. Doğasına ve manzarasına doyamayacağınız Taormina’da şirin sokaklarında yapacağımız yürüyüş sırasında hatıra olarak alacağınız hediyelik eşya satan dükkanlarda ilginizi çekecektir. (75 Euro) Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelimizde. 
6. Gün
Catania
22 Eki 2017 Pazar
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile kahvaltı sonrası antik dünyanın ilk ve en büyük bilim adamı olarak kabul edilen Arşimet’in banyoda suyun kaldırma kuvvetini kanıtlayarak sevinçle sokağa fırladığı kent olan Siracusa ekstra turumuza katılabilirler. Eski kiliseleri, daracık sokakları ve küçük şirin limanıyla Siracusa gezimizde, Neapolis Tepesindeki Yunan Tiyatrosu, Roma Amfitiyatrosu, Dionisosun Kulakları Mağarası, latomia denilen taş ocakları, Nymphe (Su Perisi) Pınarı Mağarası ilk duraklarımız. Ardından Ortygia Yarımadasında bulunan Apollo Tapınağı, katedral ve Aretusa Çeşmesi göreceğimiz yerler arasında. (70 Euro) Tur sonrası otelinize transfer ve geceleme otelimizde.
7. Gün
Catania >> Malta
23 Eki 2017 Pazartesi
Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Öğlen otelden ayrılış. Öğleden sonra feribot limanına transfer. Check-in işlemlerinin ardından saat 19:30’da feribot ile Malta limanına hareket. Saat 21:15’te Malta limanına varış. Bizi bekleyen aracımız ile otelimize transfer ve geceleme otelimizde.
8. Gün
Malta >>
24 Eki 2017 Salı
Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Öğle check-in işlemlerinin ardından havaalanına transfer. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının TK1372 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile  saat 18:10’da İstanbul’a hareket. Saat 21:30’da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.
 
Fiyatlara dahil olan hizmetler
Fiyatlara dahil olmayan hizmetler
 • Tur esnasında katılım gösteceğiniz tüm ekstra gezileriniz
 • 15 TL tutarındaki yurt dışı çıkış harcınız
 • Ücretli olması halinde, uçuş sırasındaki tüm catering hizmetleri
 • Tüm kişisel harcamalarınız
 • Otellerin uyguladığı günlük şehir vergileri (city tax)
Önemli
 • Uçak kalkış saatinden en az 2 saat önce havalimanında hazır bulunmanız gerekmektedir.
 • Otellere giriş saatleri 14:00 –15:00, çıkış saatleri 12:00 dır.
 • Triple odalarda (3 kişilik oda: dbl yatak + ekstra yatak) 3.yatak ek yatak veya sofa bed olup standart yataklardan daha küçük olabilmektedir.
 • Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile aynı oda da konaklama yapıldığı takdirde geçerlidir.
 • Hava şartlarına ve mücbir sebeplere bağlı olarak uçuşlar gerçekleşmeyebilir bu durumdan Café Tur sorumlu değildir.
 • Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Café Tur sorumlu değildir


Memnuniyetiniz için çalışıyoruz

2000 yılından beri, 17 yıllık birikimimizle,
başarının koşulsuz basamağının müşteri
memnuniyetini ve güvenini sağlamak
olduğunun bilincinde bir turizm şirketi
olarak, tüm ekibimizle, tatillerini bize
emanet eden dünya gezginlerinin
memnuniyeti için çalışıyoruz.

Güveninizi önemsiyoruz

Tercihlerinizi hayallerinize göre
belirlemenizde yardımcı olmak ve en
doğru seçimleri yapabilmeniz adına
seyahat danışmanınız olarak, vaat
ettiğimiz hizmeti doğru anlatabilmek
ve tam karşılığını verebilmek için
çalışıyoruz.

En fazla tur alternatifini biz sunuyoruz

440’dan fazla tatil destinasyonuna 2 ila 14
gece alternatifiyle, en gözde tatil
destinasyonlardan en ücra köşedeki
destinasyonlara kadar, Türkiye’nin en geniş
tur alternatifini sunan turizm şirketiyiz.

Teknolojide öncüyüz

Türkiye’de teknolojik yatırımlarımızla ve
inovasyonlarımızla turizm sektörünün
öncüsüyüz. 2 ila 14 gece alternatifiyle
1750’nin üzerinde her gün kesin hareketli
turlarımızda, havayolu ve otellerle
doğrudan sistem entegrasyonumuz
sayesinde istediğiniz oteli ve istediğiniz
havayolu şirketini seçerek hangi hizmeti
alacağınıza siz karar verebilirsiniz.
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 6 Taksit
Peşin Fiyata 5 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit