Lütfen bekleyiniz...

Lütfen bekleyiniz...





Sayfa Yükleniyor

Beklediğiniz için teşekkürler!

Malta Turu
ESNEK TUR AVANTAJIYLA
Kendi turunuzu kendiniz tasarlayın
Esnek Tur ve Kafileli Tur Nedir?

Esnek Turlar Kendi turunuzu kendiniz tasarlayın!

Her gün kesin hareketlidir. 440 destinasyona dilediğiniz tarihte tur düzenleyebilirsiniz.

Şehir merkezine ve önemli yerlere yakınlığına göre arzu ettiğiniz oteli seçebilirsiniz.

İstediğiniz havalimanını siz seçebilirsiniz.

İstediğiniz havayolunu siz seçebilirsiniz.

İstediğiniz kalkış/dönüş tarihini ve uçuş saatlerini dilediğiniz gibi siz seçebilirsiniz.

Rezervasyonunuz onaylandığı an uçak biletiniz kesilir ve otel rezervasyonunuz yapılır.

Turunuz size özeldir. 2 kişi dahi olsanız, turunuz kesin kalkışlıdır.

İndiğiniz havalimanında sizi özel araç karşılar.Transferiniz size özel gerçekleşir.

Paket içeriği; otel, uçak, transfer ve 40’a yakın destinasyonda Türkçe rehberlik şeklindedir.

Türkçe rehberlik hizmetimizin olduğu yerlerde 40 destinasyon) tercih ettiğiniz ekstra turu satın alabilirsiniz.

Bir gruba bağlı kalmadan dilediğinizce gezebilirsiniz.

Kafileli Turlar Bizim tasarladığımız turlara katılın!

Her gün hareketli değildir, belirli kalkış tarihleri vardır.

İstediğiniz oteli seçemezsiniz. Belirlenen otel veya otellerde kalırsınız. Konaklama yapacağınız otel veya otellerin bilgisi tur hareket tarihine 48 saat kala kesinleşir.

Belirlenen havalimanını Örnek: Sabiha Gökçen ya da İstanbul Havalimanı) kullanırsınız. Tüm detaylar tur hareket tarihine 48 saat kala kesinleşir.

Belirlenen havayolunu kullanırsınız. Tüm detaylar tur hareket tarihine 48 saat kala kesinleşir.

İstediğiniz kalkış/dönüş saatini siz seçemezsiniz. Café Tur’un belirlediği uçuş saatlerine bağlı kalırsınız. Tüm detaylar tur hareket tarihine 48 saat kala kesinleşir.

Rezervasyonunuz kesinleşse bile uçak biletinizi ve otel konfirmelerinizi gezi tarihine 48 saat kala alabilirsiniz.

20/40 kişilik gruplarla gerçekleştirilir.Kesin kalkışlı olabilmesi için yeterli çoğunluğun sağlanması beklenir.

Tüm transferler, tur programı ve geziler grupla birlikte otobüs ile ve tur programına bağlı kalarak gerçekleşir.

Paket içeriği; otel, uçak, transfer, Türkçe rehberlik hizmeti şeklindedir.

Gezi boyunca satın alacağınız ekstra turlar olacaktır.

Gruba bağlı kalırsınız ve geziler kısıtlı sürede grupla birlikte gerçekleşir.

Nasıl rezervasyon yaparım?

Kesin Hareketli

Malta Gezi Rehberi

Önemli Yerler

Auberge de Castille
Auberge de Castille

Başkent Valletta’da bulunan Auberge de Castille (Castille Hanı), 16. Yüzyıl boyunca Malta’da inşa edilmiş yedi handan bir tanesidir. 1571 ve 1574 yılları arasında yapılan han, mimar Girolamo Cassar tarafından tasarlanmıştır. Tarih boyunca askeri karargah ya da İspanyol ve Portekiz şövalyelerinin misafirhanesi olarak kullanılmış olan yapı, bugün Malta Başbakanı’nın resmi ofisi olarak hizmet vermektedir. Şehir girişinde bulunan bu eseri Barakka Bahçeleri’nin az ilerisinde kolaylıkla bulabilirsiniz.
 

Barakka Bahçeleri
Barakka Bahçeleri

Malta’nın başkenti Valletta’da bulunan Barakka Bahçeleri adanın en önemli kamusal alanlarındandır. Büyük Liman’ın muhteşem manzarasını izleyebileceğiniz bu bahçe 1775 yılında inşa edilmiştir. Şehir surlarının en üst noktasında yer alan bahçe, İtalyan bir şövalyenin adaya hediyesidir.
 

Gozo Adası
Gozo Adası

Malta’ya bağlı adalardan biri olan Gozo Adası, M. Ö ilk kez Sicilyalılar tarafından keşfedilmiş, daha sonra Malta Şövalyeleri ve Osmanlı hâkimiyetinde de kalan ada tarihi oldukça köklü olan bir yerleşim yeridir. Adanın en ilginç detayı ise sadece 82 metrekare genişliğe sahip olmasına rağmen içerisinde 46 tane kilise bulunmasıdır. Mitolojik bilgilere göre “devlere ait” anlamına gelen Gozo, 18. Yüzyıl boyunca da enteresan bir şekilde Fas’ın başkenti olan Rabat ile aynı isimle anılmıştır. Muhteşem Akdeniz manzarası, dalış severler için harika manzaralar sunan su altı canlıları ve birbirinden harika kiliseleri ile Malta’nın mutlaka keşfetmeniz gereken yerlerindendir.
 

Hal Saflieni Hypogeum
Hal Saflieni Hypogeum

Hal Saflieni Hypogeum ismini Yunanca “yer altı” anlamına gelen Hypogeum kelimesinden almış olup tarih boyunca gizemini koruyan prehistorik bir arkeolojik alandır. İlk kez 1902 yılında keşfedilen ve 1904-1906 yılları arasında Emmanuel Magri’nin başkanlığında kazı alanına çevrilen Hal Saflieni’ye ait kazı notları arkeologun Yunus’ta ölümünden sonra gizemli bir şekilde kaybolmuştur. Kazılmaya başlandığı ilk andan günümüze kadar 7000’den fazla parçaların bulunduğu alan, 1980 yılında da UNESCO tarafından koruma altına alınmıştır. Oldukça popüler bir turistik merkez haline gelen müze, sadece on kişilik gruplarla gezilebilmektedir. Bu yüzden biletlerinizi çok önceden almanız da fayda bulunmaktadır.
 

Marsaxlokk Koyu ve Mavi Mağara
Marsaxlokk Koyu ve Mavi Mağara

Malta’nın en geniş ikinci doğal limanı olan Marsaxlokk Koyu, ada ile özdeşleşmiş ve Luzzu olarak adlandırılan renkli kayıkları ve muhteşem Akdeniz manzarasını görebileceğiniz hoş bir destinasyondur. Genellikle sarı, kırmızı, mavi ve yeşil renklerle boyanan ve üzerinde denizden gelebilecek tehlikelere karşı balıkçıları koruduğuna inanılan “göz” nişanlarının bulunduğu bu Luzzular ile Marsaxlokk Koyu yakınlarındaki Mavi Mağara da keşfedebileceğiniz diğer bir doğa harikasıdır. Adanın en berrak sularında yüzme fırsatı da bulabileceğiniz bu doğal mağarada dalış yapabilir ya da muhteşem manzaranın keyfini çıkarabilirsiniz.
 

Mdina (St. Paul) Katedrali
Mdina (St. Paul) Katedrali

Malta Adası’nın Mdina kent merkezinde bulunan St. Paul Katedrali, 1697 ile 1702 yılları arasında 1693 depreminde zarar gören aynı isimli Normandik kilisenin yerine yapılmıştır. Lorenzo Gafa tarafından barok tarzda tasarlanan katedralin yalpı boya resimlerle bezenmiş kubbeleri, yapının en dikkat çeken yanıdır. Bunun yanında katedral içerisinde Alman sanatçı Albert Dürer’e ait gravürler, gümüş tabaklar ve birçok madeni para koleksiyonu bulunmaktadır. St. Paul Katedrali’nin bir diğer özelliği için Malta içerisindeki dini yapılar arasında en büyük kilise orguna sahip olmasıdır. Katedral, Ortaçağ’ın büyüsünü yansıtması açısından oldukça önemli bir yere sahiptir.
 

Mosta Dome
Mosta Dome

Mosta Dome ya da diğer bilinen ismiyle St. Marija Assunta Kilisesi, Malta’nın Mosta kasabasında 1833-1871 yılları arasında inşa edilmiş önemli dini ve tarihi yapılardan biridir. Tasarımında Roma’daki Pantheon Tapınağı örnek alınan kilisenin kubbesinde yine yuvarlak bir boşluk bulunmaktadır. Avrupa’da desteksiz olarak ayakta kalabilen üçüncü büyük kubbeye sahip olan Mosta Dome, bunun yanında mucizevî bir olayla da bilinmektedir. 9 Nisan 1942 tarihinde bir savaş uçağından atılan 50 kiloluk bomba patlamadan kilisenin içerisine düşmüştür. Mosta Mucizesi olarak bilinen bu olaydan sonra gerçek bomba denize atılmış düştüğü yere ise temsili bir replikası konmuştur.
 

St. John Katedrali
St. John Katedrali

St. John Katedrali, Malto Şövalyeleri için özel bir anlamı olan ve şövalyelerin inşa ettirdiği dini yapılar arasında ustalık eseri olarak kabul edilen bir yapıdır. 1573 ve 1578 yılları arasında inşa edilen katedral, Barok mimarisinin en güzel örneklerini barındırmaktadır. Altın kaplı süslemeler, gösterişli mermer tonozlar ile Malta Şövalyeleri’nin prestijini ve en güçlü oldukları dönemi yansıtan St.John Katedrali içerisinde 400’e yakın şövalyenin de mezarı bulunmaktadır. Bunun yanında şövalyelerin de bağışladığı kıymetli eşyalarla iç dizaynı oldukça zenginleşen katedral binası günümüzde birçok kültürel etkinliğe de ev sahipliği yapmaktadır.
 

Tarxien Tapınağı
Tarxien Tapınağı

Başkent Valletta’ya çok yakın bir konumda bulunan Tarxien Kasabası’nda bulunan Tarxien Tapınağı, M. Ö 3000’li yıllara uzanan köklü tarihiyle adanın değerli kültürel ögeleri arasındadır. 1980 yılında da UNESCO Dünya Mirasları kapsamında koruma altına alınan ve müze haline getirilen megalitik alan adada günümüze en sağlam şekilde ulaşabilmiş taş tapınaklardır.
 

Ulusal Savaş Müzesi
Ulusal Savaş Müzesi

Valletta’daki Marsamxelt Limanı’nın hoş manzarasına nazır kurulmuş olan St. Elmo Kalesi’nde bulunan Ulusal Savaş Müzesi, Malta Adası’nın I. Ve II. Dünya Savaşları sırasındaki tarihinin yaşayan bir örneği gibidir. Bunun yanında 1800’lü yıllardan sonra Malta’daki İngiliz Hâkimiyeti ile I. Dünya Savaşı’ndan sonraki Fransız İşgali’ne dair de birçok eser bulunmaktadır. 1975’te ziyarete açılan Ulusal Savaş Müzesi, 2009 yılında restore edilmiş olup geniş bir hol, 2 ek hol ve 3 küçük odadan oluşmaktadır. Müze içerisinde İtalyan savaş botları, uçaksavarlar ve çeşitli ülkelere ait silahlar gibi dönemin savaş araçları sergilenirken müzeyi özel kılan detay 1942 yılında adaya hediye edilen George Cross madalyasıdır.
 



Nereye Gidilir?



 • Barakka Bahçeleri
 • Mdina (St. Paul) Katedrali
 • Gozo Adası
 • Marsaxlokk Koyu ve Mavi Mağara
 • Auberge de Castille
 • Tarxien Tapınağı
 • St. John Katedrali
 • Ulusal Savaş Müzesi
 • Hal Saflieni Hypogeum
 • Mosta Dome



Ne Yapılır?



 • Meridana Şarapları’nı üretim yerini gezin ve tadın.
 • Comino Adası’na tekne turu yapın.
 • Yöresel bir tat olan Fenkata’yı deneyin.
 • Kinnie adı verilen yöresel limonata ile serinleyin.
 • Merchant Caddesi’nde yerel pazarları gezin.
 • Telkari takılarından satın alın.
 • Hop Leaf biralarını tadın.
 • Fort Rinella’da dünyanın en büyük topunu görün.
 • Popeye Village su parkında eğlenin.
 • St. Pauls Koyu’nda gün batımını izleyin.



Ne Alınır?



Malta’da alışveriş için adanın tüm şehirlerinde farklı seçenekleriniz bulunmaktadır. St. Julians’da en popüler ve ünlü markaları bulabileceğiniz Bay Street Alışveriş Kompleksi’nin yanında, başkent Valetta’da, hemen her köşe başında Mdnia/Rabat ve Victoria’nın yerel hediyelik eşya dükkânlarını bulabilirsiniz. Malta’dan hediyelik eşya olarak şarap, adalı kadınların yaptığı el işi danteller, havlular, pirinçten yapılmış yunus şeklinde kapı tokmakları, şamdanlar, seramik ürünleri, mücevher ve adaya özgü taze köy ekmeklerinden satın alabilirsiniz.
 
Bay Street
Lüks markalar, restoranlar, ailenizle eğlenebileceğiniz mekanlar ve birçok bağımsız dükkanı bulabileceğiniz bu alışveriş merkezi adanın en kompleks yaşam merkezlerinden biridir. Haftanın yedi günü açık olan Bay Street, akşam saat 10.00’a kadar hizmet vermektedir.
Adres: Centre Management Offices,Level 4, Bay Street,St. Georges’ Bay,St. Julian’s.
Tel: +356 21 380 600

Aldo
Aldo, özel tasarım ve yüksek kalitede birçok deri ayakkabı, kemer ve aksesuar bulabileceğiniz bir mağazadır. Londra, Paris ve Milano’nun her yıl değişen moda anlayışını tasarımlarında yakalamayı amaçlayan mağazanın Gozo ve Sliema’da iki ayrı şubesi bulunmaktadır.
Adres: Arkadia, Victoria, Gozo. /The Point Tigne, Sliema, Malta.
Tel: +356 22 103 319 /+356 206 011 04

Alderia Food Store
Gastonomlar ve mutfak sanatına düşkünler için cennet sayılabilecek Arkadia'da egzotik meyveler, sebzeler, taze deniz ürünleri ve doğal ortamda yetişmiş birçok kümes havyanının etini bulabilirsiniz.
Adres: Portomaso, St Julians, Malta.
Tel: +356 22 10 30 00

Mdina Glass
Tek bir kişi ya da fikrin ürünleri olmayan Mdina Glass, adanın en kaliteli ve farklı cam tasarımlarını bulabileceğiniz ve cam işlerinin yapılışını da izleyebileceğiniz bir atölye-mağazadır.
Adres: Mdina Glass, Crafts Village, Ta' Qali, Malta.
Tel: +356 21 41 57 86

Auntielucy
Minotti, Arclinea, Boffi ve Gandia Blasco gibi uluslararası üne sahip özel tasarım markalarını bulabileceğiniz Auntielucy adanın en lüks hediyelik eşya mağazalarından biridir.
Adres: Level 4, Bay Street Complex, St Julians, Malta.
Tel: + 356 23 72 47 01

Calliope
2005 yılında yaratılan Calliope'de casual ama stil sahibi günlük kıyafetleri bulup satın alabileceğiniz bir markadır. Giyiniş tarzına ufak dokunuşlar yapmak isteyenler bu mağazayı mutlaka ziyaret etmeliler.
Adres: Baystreet Complex, St Julians, Malta.
Tel: +356 21 22 55 89



Ne Yenir?



Malta’da Arap, İtalyan ve Batı Akdeniz Mutfağı’nın izlerini taşıyan bir damak zevki hâkimdir. Özellikle tavşan ve deniz mahsullerinden yapılan yemekler sofralarda sıkça yer alır. Aljotto başta olmak üzere, genellikle balıktan yapılan çorbalar ile taze ekmek ve zeytinyağı ile servis edilen atıştırmalıklar mutfağın “giriş” kısmını oluşturan parçalardır. Hamur işlerinden yapılan Tal- Lampuku tatlısı ve Yunanlıların Pastisio’sunu andıran bir börek olan Timpana, Malta gezinizde zevkle yiyebileceğiniz tatlar arasındadır. Adanın meşhur şaraplarını tatmadan ise tatilinizi sonlandırmayın. 

Barracuda Restaurant
Otuz yıldan beri adanın en şık ve kaliteli hizmetini sunan bu restoranda lezzetli deniz ürünleri yemekleri ve özel spesiyaller yiyebilir; adanın en kaliteli şaraplarından yudumlayabilirsiniz.
Adres: 194 Main Street,St. Julians - SLM05,Malta
Tel: +356 21 331 817

Café Raffael
Spinola Koyu’nun huzur verici manzarası eşliğinde Akdeniz Mutfağı’nın lezzetli yemeklerini yiyebileceğiniz restoranda İtalyan şeflerin hazırladığı pizzalardan da mutlaka denemelisiniz.
Adres: 4 St. Joseph Street, St. Julian's, Malta
Tel: +356 21 35 20 00

Gululu Kcina Maltija
Yerel mutfağın lezzetli tatlarını bulabileceğiniz bu restoranın canlı ve çarpıcı renklerle hazırlanmış dekorasyonu da çok hoşunuza gidecek detaylardandır. Burada tadabileceğiniz Tavşan Turtası enteresan bir lezzet deneyimi olacaktır.
Adres: 133, Spinola Bay, Julian’s, Malta
Tel: +356 21 33 34 31

Bottega del Vino
Hilton Otel’in Oceana Restoranı’nda bulabileceğiniz bu şarap cennetinde birbirinden kaliteli şarap markalarını bulabileceğiniz gibi lezzetli pizzalar da yiyebilirsiniz.
Adres: Hilton Malta, Portomaso, St. Julian's, Malta
Tel: +356 21 38 33 83

Peppino's
Adanın en popüler restoranlarından olan Peppino’s; şarap barı ve Spinola Koyu’na nazır romantik akşam yemeklerinin birinci adresidir.
Adres: 31 St. Georges Road, St. Julian’s, Spinola Bay, Malta
Tel: +356 21 37 32 00



Ne Zaman Gidilir?



Akdeniz’in tam ortasındaki bu ada devleti, ılıman iklimiyle dört mevsim keyifli ziyaretler yapabileceğiniz bir tatil adresidir. Yılın her dönemi sıcaklık ortalamalarının yüksek oluşu sayesinde kışın dahi denize girmek mümkündür. En ideal seyahat dönemi, havanın görece serin, ve sokakların tenha olduğu ilkbahar ve sonbahar başlangıçlarıdır.



Eğlence ve Gece Hayatı



Diğer tüm Akdeniz adaları gibi, Malta da eğlence ve gece hayatının zenginliği ile marka olmayı başarmıştır. Her ne kadar adanın çeşitli noktalarında klasik müzik ve caz standartlarının en rafine hallerini dinleme şansınız olsa da, Malta’daki eğlence anlayışı plaj partileri, gece kulüpleri ve elektronik müzik üzerine kuruludur. St. Julians’a çok yakın bir konumda bulunan ve gece hayatının en kalbi olarak nitelendirilen Paceville’de birçok bar, gece kulübü ve disko arasından zevkinize uygun olanları rahatlıkla bulabilirsiniz.

Fuego Salsa Bar
Latin Dj’lerin hazırladığı salsa ve latino müzikleri eşliğinde dans edebileceğiniz mekân, müşterilerinin gece sonunda her zaman daha da yenileneceğini garanti ediyor. Ayrıca yerel üretimli birçok bira ve şarabı da içebileceğiniz bir bar Fuego Salsa.
Adres: Triq Santu Wistin, St. Georges Bay, St Julians, Malta.
Tel: +356 213 867 46

Chequers
Chequers geniş ve ferah dans pisti, özel sigara içilebilen alanı, terası ve gelişmiş ses sistemiyle adanın en kaliteli gece kulüplerinden biridir. Mekân ayrıca farklı lezzetlerdeki votkaları ve servis şovlarıyla da bilinmektedir.
Adres: Saint George's Road, St Julians, Malta.
Tel: +356 99 26 36 26

Dragonara Casino Brasserie & Bar
19. Yüzyıl'da Emanuele Scicluna'nın yazlık rezidansı olarak kullandığı Drogonara Sarayı, daha sonra bir tüccar tarafından satın alınarak içerisinde çok farklı oyun salonlarının bulunduğu büyük bir gazinoya dönüştürülmüştür. Siz de bu casinoda dilerseniz şansınızı deneyebilir dilerseniz de restoran kısmında gün batımına karşı bir şeyler içebilirsiniz.
Adres: Dragonara Palace, St. Julians STJ 3143
Tel: +356 213 82 362

La Cubana Bar
La Cubana Bar'da çok uygun fiyata içkiler bulabilir, dev ekrandan canlı gösteriler izleyebilir ve lezzetli mezelerinden ücretsiz yararlanabilirsiniz.
Adres: Triq Birkirkara, St Julians, Malta.
Tel: +356 21 38 93 59

Browns
Paceville’nin en güzel mekânlarından biri olan Browns, adanın en iyi müzik, içki ve servis hizmetinin verildiği bir numaralı kulübü diyebiliriz. Malta’da unutulmaz bir gece için yolunuz mutlaka Browns’a düşmelidir.
Adres: St.George's Road, Paceville , St Julians, Malta.
Tel: +356 99 99 30 10



Festival ve Etkinlik



Turizm sezonunun neredeyse tüm yılı kapsaması, Malta’yı festival ve etkinlikler yönünden oldukça aktif ve çok yönlü bir yapıya büründürmüştür. Yaz aylarında düzenlenen Uluslararası Jazz Festivali, Opera Festivali ve Valetta Barok Festivali adanın önemli ve isim yapmış etkinlikleriyken, diğer dönemlerde düzenlenen moda haftaları, film festivalleri ve bienaller, Malta’nın etkinlik takvimini zenginleştiren diğer unsurlar arasında sayılabilir.

Nadur Karnavalı
Gozo’da küçük bir köy olan Nadur, her yıl 29 Mayıs’tan 3 Haziran’a kadar dünyanın en renkli karnavallarından birine ev sahipliği yapmaktadır. Grotesque veya Macabre olarak da bilinen bu festival boyunca şehrin yerlileri korkutucu maskeler ya da gülünç kostümler eşliğinde sokaklarda dans edip içki içerler. İlk kutlandığı zamanlarda çocukları eğlendirmek için düzenlenen etkinlik zamanla her yaştan insanın katıldığı geleneksel bir festival haline gelmiştir.

Uluslararası Malta Fuarı
Malta’nın en önemli ticaret ve kültür fuarı olan bu etkinlik her yıl Haziran sonu Temmuz başı gibi düzenlenmekte ve on iki gün boyunca devam etmektedir. Fuar dâhilinde özel şovlar, araba fuarları, endüstriyel tasarımlar ve yerel ürün standlarını bulabilirsiniz.
Adres: MFCC, Millennium Stand, National Stadium, Ta' Qali ADT 4000
Tel: +356 2141 03 71
 
Isle of MTV
Avrupa’nın en büyük açık hava müzik festivallerinden olan Isle of MTV; dans, pop ve rock müzik konserlerinin yanında modern dans ve lazer ışık gösterilerinden oluşmaktadır. Black Eyed Peas, Maroon 5, Enrique Iglesias, Garbage gibi ünlü isimlerin katıldığı festival Ağustos ayının sonunda düzenlenmekte ve bir nevi yaza veda partisi gibidir.
Bilgi için : www.isleofmtv.com 
 
Malta Sanat Festivali
Malta Kültür ve Sanat Konseyi tarafından Valetta, Birgu ve Mdnia’da düzenlenen bu festivalde çeşitli atölyeler, sanat sergileri ve yeni gelişen sanat dalları üzerine çalışmaları bulabilirsiniz. 1-18 Temmuz tarihlerinde düzenlenen festivale giriş biletlerini eğer festivalle ilgileniyorsanız önceden almalısınız.
Bilgi için: www.maltaartsfestival.org
 
Malta Uluslararası Jazz Festivali
Her yıl 19- 21 Temmuz arası düzenlenen ve 20 yıldan fazladır ses getiren bu etkinlik Valetta’da bulunan Büyük Liman’da gerçekleştirilmektedir. Sandro Zerafa ve Malta Kültür ve Sanat Konseyi’nin direktörlüğünde gerçekleştiren bu festivale dünyanın dört bir yanından Jazz sanatçıları katılmaktadır. Etkinlik programı ve biletler için daha detaylı bilgi almak isteyenler http://www.maltajazzfestival.org/  adresini ziyaret edebilirler.
 
Birgufest
Her yıl Ekim ayının ortalarında Malta’nın Birgu kentinde düzenlenen bu etkinlik dâhilinde yerel kültürü canlandırmak amacıyla konserler, yemek davetleri ve tarihi gösteriler düzenlenmektedir. Valetta’dan on beş dakika uzaklıkta olan Birgu’ya çok rahatlıkla ulaşabilir ve bu eğlenceli festivalde zaman geçirebilirsiniz.
Bilgi için: www.birgu.gov.mt
 
Malta Uluslararası Koro Festivali
500’den fazla korist ve 20’den fazla ülkenin katılımıyla her yıl Kasım ayı içerisinde Valetta ve Gozo’da çeşitli müzik resitalleri gibi kutlanan önemli festivallerdendir. Klasik müzikseverlerin kaçırmaması gereken bir etkinliktir.
 
Malta Uluslar arası Havai Fişek Festivali
Dünyanın çoğu ülkesinde yılbaşı, Çin Yeni Yılı ya da benzer bir özel günde kutlama amacıyla havai fişek gösterileri yapılmaktadır. Malta’da ise durum diğer ülkelerden biraz farklıdır. 16. Yüzyıl’dan bu yana Malta’nın tüm kentlerinde kötü ruhları kovmak amacıyla her yıl Nisan ayında dev havai fişek gösterileri yapılmaktadır.





Memnuniyetiniz için çalışıyoruz

2000 yılından beri, 20 yıllık birikimimizle,
başarının koşulsuz basamağının müşteri
memnuniyetini ve güvenini sağlamak
olduğunun bilincinde bir turizm şirketi
olarak, tüm ekibimizle, tatillerini bize
emanet eden dünya gezginlerinin
memnuniyeti için çalışıyoruz.

Güveninizi önemsiyoruz

Tercihlerinizi hayallerinize göre
belirlemenizde yardımcı olmak ve en
doğru seçimleri yapabilmeniz adına
seyahat danışmanınız olarak, vaat
ettiğimiz hizmeti doğru anlatabilmek
ve tam karşılığını verebilmek için
çalışıyoruz.

En fazla tur alternatifini biz sunuyoruz

440’dan fazla tatil destinasyonuna 2 ila 14
gece alternatifiyle, en gözde tatil
destinasyonlardan en ücra köşedeki
destinasyonlara kadar, Türkiye’nin en geniş
tur alternatifini sunan turizm şirketiyiz.

Teknolojide öncüyüz

Türkiye’de teknolojik yatırımlarımızla ve
inovasyonlarımızla turizm sektörünün
öncüsüyüz. 2 ila 14 gece alternatifiyle
1750’nin üzerinde her gün kesin hareketli
turlarımızda, havayolu ve otellerle
doğrudan sistem entegrasyonumuz
sayesinde istediğiniz oteli ve istediğiniz
havayolu şirketini seçerek hangi hizmeti
alacağınıza siz karar verebilirsiniz.




Peşin Fiyatına 3 Taksit
Peşin Fiyatına 3 Taksit
  3 Taksit
Peşin Fiyatına 3 Taksit
  3 Taksit
Peşin Fiyatına 2+1 Taksit
BDDK yönetmeliğine göre yurt dışı seyahat harcamalarında 3’den fazla taksit yapılamamaktadır.