Lütfen bekleyiniz...

Lütfen bekleyiniz...

Sayfa Yükleniyor

Beklediğiniz için teşekkürler!

Her Gün Hareketli Miami Orlando Turu

Miami Orlando Turu

Miami


1. Gün
>> Miami
22 Eki 2017 Pazar
Atatürk Havalimanı dış hatlar terminalinde saat 11.15’te  buluşma ve bagaj – check-in işlemlerinin ardından THY’nın TK-77 sayılı seferi ile 14.55’te Miami’ye uçuş.Yerel saatle 20.55’te  varışımızın ardından otelimize transfer oluyoruz. Kısa bir yolculuğun ardından otelimize yerleşiyoruz. Serbest zaman ardından konaklama otelimizde.
2. Gün
Miami
23 Eki 2017 Pazartesi
Otelde alacağımız kahvaltının ardından yarım gün panoramik şehir turu. Panoramik şehir turumuzda göreceğimiz yerler arasında; Miami Beach, Ocean Drive, Art Deco, BrickellAvenue, Miami Limanı, Bal Harbour, CoconutGrove, Coral Gables, Tarihi Biltmore oteli, Bayside, Kübalı göçmenlerin oturdukları ve vatan hasreti çektikleri için oluşturdukları büyük bir mahalle olan Küçük Havana yer almaktadır. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin Ekstra olarak düzenleyeceği Stars Island (ÜnlülerAdası) Tekne Turuna katılabilirler. Hollywood starlarının evlerinin olduğu bu adaya düzenleyeceğimiz tur yaklaşık olarak 1 saat 30 dakika sürmektedir. Konaklama otelimizde.
Ekstra Stars Island (ÜnlülerAdası Tekne Turu) : 50-USD ( Kişi Başı )
02-11 Yaş Çocuk: 30-USD
3. Gün
Miami
24 Eki 2017 Salı
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından tüm gün serbest zaman.  Dileyen misafirlerimiz rehberimizin Ekstraolarak düzenleyeceği Key West Turuna katılabilirler. Florida’nın en uç noktası olan Key West şehrine giderken onlarca adayı birbirine bağlayan köprülerden geçerek gideceğiz. 7 millik maraton köprüsünden geçerken manzaraya doyamayacaksınız. Amerika Kıtası’nın Küba’ya en yakın olan şehri olan KeyWest’deünlü yazar Ernest Hemingway’in evini, SouthernMostPoint’i, tarihi binaları göreceğiz ve egzotik ortamın tadını çıkaracağız. Konaklama Miami otelimizde.
Ekstra Key West Turu: 150-USD ( Kişi Başı )
02-11 Yaş Çocuk: 110-USD
4. Gün
Miami
25 Eki 2017 Çarşamba
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin Ekstra olarak düzenleyeceği tam günlük SawgrassMillsOutlet turuna katılabilirler. Amerika’nın en büyük outleti olarak bilinen SawgrassMillsOutlet bir outletmall olmaktan ziyade bir outletşehridir. Dünyaca ünlü mağazaları bulabilir ve fabrika satış fiyatlarından alışveriş yapabilirsiniz. Sabahtan aksama kadar bir tam günümüzü burada alışveriş yaparak geçireceğiz. Turumuz esnasında ekstra indirim kitapçıkları siz değerli yolcularımıza dağıtılacaktır. Konaklama otelimizde.
Ekstra SawgrassMillsOutlet Turu: 80-USD ( Kişi Başı )
02-11 Yaş Çocuk: 40-USD
5. Gün
Miami >> Orlando
26 Eki 2017 Perşembe
Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından otelimizden ayrılıyor ve 3,5 saatlik yolculuğumuzun ardından Orlando’ya varıyoruz.Odalarımıza yerleştikten sonra dileyen misafirlerimiz rehberimizin Ekstra olarak düzenleyeceği, Apple Shop ve Best Buy alışveriş turuna katılabilirler. Geceleme Orlando otelimizde.
Ekstra Apple Shop ve Best Buy Alışveriş turu: 30- USD ( Kişi Başı )
6. Gün
Orlando
27 Eki 2017 Cuma
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin Ekstra olarak düzenleyeceği Universal Stüdyoları Turuna katılabilirler. Dünya’da yalnızca 4 adet bulunan aynı zamanda eğlence parkı olma özelliği olan Universal Stüdyoları turunda, birbirinden eğlenceli aktivitelere katılabilirsiniz. Amerikan filmlerinin şekillenmesine olanak tanıyan bu parkta temalara ayrılmış bölümler ile unutulmaz bir gün geçireceksiniz. Konaklama otelimizde.
Ekstra Universal Stüdyoları Turu: 160-USD( Kişi Başı )
02-11 Yaş Çocuk: 140-USD
7. Gün
Orlando
28 Eki 2017 Cumartesi
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin Ekstra olarak düzenleyeceği Disneyland Magic Kingdom turuna katılabilirler. Dünya’nın eğlence denilince akla gelen ilk parkında çocukluğumuzda arkadaşlık ettiğimiz çizgi kahramanlar ile eşsiz bir gün geçirme fırsatı yakalayacağız. Alışveriş, yeme-içme ve eğlence konusunda sınırsızlığa doyacağız. Dünya’nın başka hiçbir yerinde katılamayacağımız eşsiz eğlence aktiviteleri ile kendimizi ödüllendireceğiz. Dileyen misafirlerimiz EkstraSea World turunu tercih edebilirler. Sea World, dünyanın en büyük okyanus parklarından biridir. Balinaların, fokların gösterilerini izleyebileceğiniz, birbirinden güzel sualtı canlılarını görebileceğiniz, ışık ve lazer gösterileri ile büyüleneceğiniz bu turda yunuslar ile yüzme imkânı da bulabilirsiniz. Konaklama otelimizde.
Ekstra Disneyland Magic Kingdom Turu: 160-USD ( Kişi Başı )
02-11 Yaş Çocuk: 140-USD
Ekstra Sea World Turu: 160-USD
( Kişi Başı )
02-11 Yaş Çocuk: 140-USD
8. Gün
Orlando >> Miami
29 Eki 2017 Pazar
Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından otelimizden ayrılıyoruz. Transferimiz sırasında tüm misafirlerimizin katılım gerçekleştirmesi durumunda rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Ekstra Kennedy Space Center’ı ziyaret edeceğiz. ABD’nin uzay araştırmaları esnasında ürettiği araçların, füzelerin ve füze rampalarının halka sergilendiği bir park niteliğindedir. İçerisinde Uzay mekiklerinin hazırlandığı özel hangarı, fırlatma rampalarının ve de Apollo programının aya seyahat etmiş olan bir roketinin fırlatma esnasındaki canlı simülasyonunu kontrol odasından izleyebileceğiniz ve 100 metre uzunluğundaki gerçek Apollo roketini ayrıntılarıyla yakında inceleme fırsatını bulabilirsiniz. Ardından özel otobüsümüz ile yaklaşık 4 saat sürecek bir yolculuk ile Miami Havalimanı’na varıyoruz. Check-in işlemlerin ardından saat 23.05’te  Türk Hava Yolları’nın TK-78 sefer sayılı uçağı ile İstanbul’a uçuyoruz. 
9. Gün
Miami >>
30 Eki 2017 Pazartesi
Varisimiz yerel saat ile 17.05’te olacak. Turumuzun sonu.
 
Fiyatlara dahil olan hizmetler
Fiyatlara dahil olmayan hizmetler
 • Tur esnasında katılım gösteceğiniz tüm ekstra gezileriniz
 • 15 TL tutarındaki yurt dışı çıkış harcınız
 • Ücretli olması halinde, uçuş sırasındaki tüm catering hizmetleri
 • Tüm kişisel harcamalarınız
 • Otellerin uyguladığı günlük şehir vergileri (city tax)
Önemli
 • Uçak kalkış saatinden en az 2 saat önce havalimanında hazır bulunmanız gerekmektedir.
 • Otellere giriş saatleri 14:00 –15:00, çıkış saatleri 12:00 dır.
 • Triple odalarda (3 kişilik oda: dbl yatak + ekstra yatak) 3.yatak ek yatak veya sofa bed olup standart yataklardan daha küçük olabilmektedir.
 • Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile aynı oda da konaklama yapıldığı takdirde geçerlidir.
 • Hava şartlarına ve mücbir sebeplere bağlı olarak uçuşlar gerçekleşmeyebilir bu durumdan Café Tur sorumlu değildir.
 • Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Café Tur sorumlu değildir


Memnuniyetiniz için çalışıyoruz

2000 yılından beri, 17 yıllık birikimimizle,
başarının koşulsuz basamağının müşteri
memnuniyetini ve güvenini sağlamak
olduğunun bilincinde bir turizm şirketi
olarak, tüm ekibimizle, tatillerini bize
emanet eden dünya gezginlerinin
memnuniyeti için çalışıyoruz.

Güveninizi önemsiyoruz

Tercihlerinizi hayallerinize göre
belirlemenizde yardımcı olmak ve en
doğru seçimleri yapabilmeniz adına
seyahat danışmanınız olarak, vaat
ettiğimiz hizmeti doğru anlatabilmek
ve tam karşılığını verebilmek için
çalışıyoruz.

En fazla tur alternatifini biz sunuyoruz

440’dan fazla tatil destinasyonuna 2 ila 14
gece alternatifiyle, en gözde tatil
destinasyonlardan en ücra köşedeki
destinasyonlara kadar, Türkiye’nin en geniş
tur alternatifini sunan turizm şirketiyiz.

Teknolojide öncüyüz

Türkiye’de teknolojik yatırımlarımızla ve
inovasyonlarımızla turizm sektörünün
öncüsüyüz. 2 ila 14 gece alternatifiyle
1750’nin üzerinde her gün kesin hareketli
turlarımızda, havayolu ve otellerle
doğrudan sistem entegrasyonumuz
sayesinde istediğiniz oteli ve istediğiniz
havayolu şirketini seçerek hangi hizmeti
alacağınıza siz karar verebilirsiniz.
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 6 Taksit
Peşin Fiyata 5 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit
Peşin Fiyata 3 Taksit